Detail závodu

SALOMON JEŠTĚD 101

Liberec

Běh, běh se psem

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

04.07.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

21km

CANICROSS 21km

12km

CANICROSS 12km

6km

CANICROSS 6km

21km speciál

Pořadatel a kontakt

Trailcamps.cz


Tel.: +420 606 605 246
honza@jestedskyrace.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Aldin Salhab Emad Hejaz Ultra 6km Muži 301
Alt Dominik 21km Muži 1
Andonovski Stefan 12km Muži 201
Bernatík Tomáš 21km Muži 348
Bičík Tomáš ToBi Team 21km Muži 2
Bílková Renata Šneci v běhu 12km Ženy 202
Bittner Miloslav TJ Decathlon 21km Muži 3
Boubelíková Jitka Tuláci na cestách 21km Ženy 4
Bouřa Marek 12km Muži 203
Bradac Vaclav JEŠTĚD SKYRACE TÝM 21km Muži 5
Břízová Jana Ready 2 win 12km Ženy 204
Břusková Kateřina 21km Ženy 6
Bulušek Filip Wild Snails 12km Muži 205
Bulušek Kamil Motoklub Loukov 6km Muži 302
Bušová Jana 6km Ženy 303
Bušová Tereza 6km Ženy 304
Caban Theodor 21km Muži 7
Clemenz Silvio PSV Zittau / Ski 21km Muži 8
Conrathová Katka JEŠTĚD SKYRACE TEAM 12km Ženy 206
Coufal Martin 12km Muži 349
Čechák Ondřej 6km Muži 305
Čermáková Veronika SRTG Praha 21km Ženy 9
Černý Jakub Tantrum Monstra 21km speciál Muži 10
Čížek Pavel JSR TÝM 21km Muži 11
Dědková Šárka 12km Ženy 207
Divišková Blanka Run4Fun 21km Ženy 12
Dolínková Zuzana Šneci v běhu 6km Ženy 306
Draslarová Jana TJ Sokol Maxičky CANICROSS 6km Ženy 330
Drescher Jens JD Club 21km Muži 13
Dresslerová Simona DYNEDGAR team 21km Ženy 14
Dušková Alena 12km Ženy 208
Dvořáčková Tereza 6km Ženy 124
Dvořák Jan 6km Muži 307
Dvořáková Petra Duo Mokří ježci 12km Ženy 210
Endler Marek Šneci v běhu 6km Muži 308
Fejtek Oto JAKOBY TEAM 12km Muži 211
Fenďová Zuzana TJ Harant Pecka 21km Ženy 15
FILINGER Zbyněk SK MAXTRI LIBEREC 21km Muži 16
Fleiberk Luboš 21km Muži 17
Forejtová Kristýna 21km Ženy 347
Franc Tomáš 6km Muži 309
Friedlaender Samuel FC Lopatov 21km Muži 18
Frisnicz Ladislav UNLIMITED NUTRI CLINIC 6km Muži 310
Frisniczová Jaroslava UNLIMITED NUTRI CLINIC 6km Ženy 311
gabikova Kristina 21km Ženy 19
Gabriel Jiří ČBK 21km Muži 20
Gevorkyan Maryana 12km Ženy 212
Graclík Jan 21km Muži 21
Gramel Peter 12km Muži 345
Gramelová Katorina CANICROSS 12km Ženy 346
Hakenová Jana 6km Ženy 312
Halbich Česlav Šneci v běhu 21km Muži 22
Halouzka Michal SRTG Praha 21km Muži 23
Hamplová Věra Plzeň 12km Ženy 213
Havlenová Radka 12km Ženy 340
Hegr Tomáš Liberec 21km Muži 24
Hendrych Tomáš Horní Libchava 21km Muži 25
Herainová Sabina Bitevní pole 21km Ženy 26
Herrmannova Karolina 6km Ženy 313
Hlaváček Vít 12km Muži 214
Hnízdilová Eva BBK 21km Ženy 27
Holec Míra Daniela club 21km Muži 28
Honzík Jan BOOTCAMP Team 21km Muži 29
Hora Ondřej Musher club Český ráj CANICROSS 21km Muži 113
Horynová Jana Canicross Loučeň CANICROSS 6km Ženy 331
Hozáková Markéta 2 Lemry 21km Ženy 30
Hrabec Kotulková Soňa Running2.cz 21km Ženy 32
Hrabec Michal Running2.cz 21km Muži 31
Hrček Tomáš Ještěd Skyrace Team 21km Muži 33
Hrnčířová Michaela JSR Tým - duo Mokří ježci 12km Ženy 215
Hrubý Richard FbC Spartak Žebrák 21km Muži 34
Chlouba František Loudavý samotář 21km Muži 35
Iva Kačírková 6km Ženy 314
Janouchová Jana 12km Ženy 125
Jenčová Barbora Amcykl Humpolec 12km Ženy 216
Ježek Adam LOréal 21km Muži 36
Jirkal Tomáš Běžecký klub ZZSKVK 21km Muži 37
Jošek Přemysl Šneci v běhu 12km Muži 217
Jůzek Pavel Mníšek pod Brdy 21km Muži 38
Kadlecová Annelie 6km Ženy 315
Kalina Lukáš TJ Sokol Maxičky CANICROSS 12km Muži 129
Kalousková Eva 6km Ženy 316
Kapletová Monika RohozecAmulet 12km Ženy 218
Kaucká Ilona MTB Team RZ 21km Ženy 39
Kekrt Lukáš Ještěd SkyRace 21km speciál Muži 40
Kirschlägerová Karla CANICROSS 12km Ženy 350
Klíž David 6km Muži 317
Kocián Jan 6km Muži 126
Kocumová Zuzana Silvini Madshus Team 21km Ženy 41
Kochel Paweł Kowary Team 12km Muži 219
Kolka Petr - 6km Muži 318
Kotúček Pavel iThinkBeer 12km Muži 220
Koudelka Filip Koustyle 12km Muži 221
Krause Kateřina 12km Ženy 222
Krejčová Lucie ČBK 21km Ženy 42
Kročilová Tereza 6km Ženy 319
Krostack Bernd 21km Muži 343
Krotil Jiří Šíša Dyzajn 21km Muži 43
Krotilová Tůmová Nikola Šíša Dyzajn 21km Ženy 44
Křenek Tomáš RunBo Team Liberec 12km Muži 223
Kubina Daniel 12km Muži 224
Kučera Tomáš Zákupy Run 21km Muži 45
Kučerová Marie Matka na útěku 21km Ženy 46
Kudlič Josef Sunnygang Plzeň 21km Muži 47
Kuneš Michal 21km Muži 342
Kusala Svätopluk Šneci v běhu 21km Muži 48
Kuznetsov Stanislav 21km Muži 49
Kvasnička Daniel HKNMPSM 21km Muži 50
Kysela Pavel ZP Cyklo Proofy Corratec team 21km speciál Muži 51
Landštof David 21km Muži 335
Lang Roman Bojiště 12km Muži 225
Lavrík Josef 12km Muži 226
Lebduška Jan KSM HRÁDEK 6km Muži 320
Letko Zbyněk SK hasiči Jičín 12km Muži 227
Liberácký Vlastimil Utíkej Foreste 12km Muži 228
Linhart Václav 21km Muži 52
Linka Milan Casia Excalibur race team 21km Muži 53
Louda Ondřej 21km Muži 54
Loukotka Radek SAC Bělá pod Bezdězem 12km Muži 229
Macanová Zuzana Ready2win 12km Ženy 0
Machová Diana CANICROSS 6km Ženy 332
Major Jiří Harrachov 6km Muži 321
Malinský Václav NALEHKO.com 21km Muži 55
Maloň Tomáš Predator workout Brno 21km Muži 56
Mašek Marek Pro Barborku CANICROSS 6km Muži 333
Matejovič Daniel 21km Muži 57
Maturová Olga Raspenava 6km Ženy 322
Matyáš Jakub FC Lopatov 21km Muži 58
Matyáš Vojtěch 21km Muži 59
Mazochova Lenka Canaries 21km Ženy 60
Metallinos Panagiotis 21km Muži 61
Mezník Vláďa LBE 21km Muži 62
Michalik Michal DYNEDGAR team sachasport Ostrava 21km Muži 63
Miksová Romana Šneci v běhu 21km Ženy 64
Miletín Jakub 12km Muži 230
Milušková Tereza 6km Ženy 323
Mišútka Miroslav Funkční trénink Milovice 21km Muži 65
Mitáš Jiří 12km Muži 231
Mrázková Linda CANICROSS 12km Ženy 128
Němcová Jana 12km Ženy 232
Nevrkla Jaroslav JEŠTĚD SKY RACE TÝM 21km Muži 66
Novák Josef NoDi Runners Humpolec 12km Muži 233
Nový Pavel Triatlon Mladá Boleslav 21km Muži 67
Ovsjannikov David 21km Muži 68
Ovsjannikov Michal 21km Muži 69
Pacltová Markéta 6km Ženy 324
Papst Jiří Šneci v běhu 21km Muži 70
Pavlicek Richard 21km Muži 71
Pavlinská Jana New Roll Runners 21km Ženy 72
Pavlinská Miluše Damice 12km Ženy 234
Pavlinský Vladimír Damice 21km Muži 73
Peksova Lada 21km Ženy 74
Perekstová Dominika Šneci v běhu 6km Ženy 325
Plos Petr-Jan Hnědý slipy 12km Muži 0
Popová Michaela Pro Dřeň Na Dřeň 21km Ženy 75
Prchal Josef 21km Muži 76
Querfeld Mirko PSV Zittau 21km Muži 77
Rexa Martin Kerda Sport 12km Muži 235
Rezek Filip 12km Muži 236
Rosato Jaroslava JSR TEAM 6km Ženy 326
Rusová Valerie Musher's klub Děčín CANICROSS 6km Ženy 334
RYGÁL Libor SK MAXTRI LIBEREC 21km Muži 78
Ryšavý Zdeněk Run fór Fun 21km Muži 79
Řezníček Tomáš 21km Muži 80
Říha Tomáš 21km Muži 81
Sam Bracke 21km Muži 82
Saska Jakub 12km Muži 237
Severýn Otto Slavia Liberec Orienteering 21km Muži 83
Skořinská Kristýna CANICROSS 21km Ženy 114
Skořinský Jan 6km Muži 327
Sofin Ivan 12km Muži 238
Solarová Danuše Šneci v běhu 12km Ženy 239
Srb Jindřich Horoměřice 12km Muži 240
Staude Kay 12km Muži 241
Stawiarski Tomasz Kowary Team 12km Muži 242
Stolfa Kryspin 21km Muži 84
Svihlova Tereza 21km Ženy 85
Svoboda Jiří 21km Muži 86
Svoboda Michal 21km Muži 338
SVOBODA Petr SK MAXTRI LIBEREC 21km Muži 87
Svobodová Klára 12km Ženy 243
Svobodová Mirka 21km Ženy 88
Sychrovský Pavel Poděbrady 21km Muži 89
Synek Jiří Rohozec Amulet Team 12km Muži 244
Szyliński Marek 6km Muži 328
Šangala Adam 21km Muži 344
Šedý Jiří 21km Muži 90
Šedý Miroslav 12km Muži 245
Šimková Tereza 12km Ženy 246
Šmejkalová Hana ACES Team Karlovy Vary 12km Ženy 247
Šmolíková Michaela 21km Ženy 91
Šreková Markéta 12km Ženy 248
Šroufek Jaroslav 21km Muži 92
Štěpánková Veronika SRTG PRAHA 21km Ženy 93
Tarnóczy Kateřina BEAST OCR team 21km Ženy 94
TOMÁNEK JAN Šneci v běhu 21km Muži 95
Tomanica Vojtěch OK Chrastava 12km Muži 249
Töpfer Martin Ještěd SkyRace Team 21km speciál Muži 96
Trýzna Daniel 6km Muži 127
UHLÍŘOVÁ Zuzanka SK MAXTRI LIBEREC 12km Ženy 250
Urbanová Nikola Funkční trénink Milovice 6km Ženy 0
Valečko Jan 21km Muži 97
Valla Vojtech TFrun 21km Muži 98
Venos Kamil 21km Muži 99
Vepřek Jarmil Šneci v běhu 21km Muži 100
Veselý Petr TFRun 21km Muži 101
Veselý Milan 21km Muži 102
Veselý Pavel TFRun 21km Muži 103
Větrovská Nina Poděbrady 12km Ženy 337
Větrovský Jakub Poděbrady 12km Muži 336
Vlček Michal 21km Muži 104
Vodrážka Tomáš Samurai Fight Club Chodov 21km Muži 105
Vochomůrka Jiří Pařezová chaloupka 12km Muži 130
Vojtekova Michaela RunBo Team Liberec 6km Ženy 329
Vrátilová Soňa 2 Lemry 21km Ženy 106
Vyčítal Lukáš 21km Muži 107
Vyzinová Lenka 21km Ženy 108
Wolf Tomáš Runbo Team Liberec 12km Muži 339
Záchvějová Denisa SRTG Praha 21km Ženy 109
Zápotočný Ondřej 21km Muži 110
Zichová Tereza Fitpeople 21km Ženy 111
Žabčík Marek 21km Muži 112
Žůrek Jan Šneci v běhu 12km Muži 341

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
21km Muži 84
12km Muži 36
21km Ženy 31
12km Ženy 24
6km Ženy 18
6km Muži 15
CANICROSS 6km Ženy 4
21km speciál Muži 4
CANICROSS 12km Ženy 3
CANICROSS 21km Muži 1
CANICROSS 12km Muži 1
CANICROSS 21km Ženy 1
CANICROSS 6km Muži 1
Celkem 223