Detail závodu

2. ročník Běhu dobré vůle Nadace Olgy Havlové

Obora Hvězda (před letohrádkem) , Praha 6

Běh

Datum a registrace

DATUM ZÁVODU

10.09.2020

DATUM A ČAS REGISTRACE

16:00-17:45

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Štafeta 4x2,5km

10km

5km

2,5km

1,5km

800m

400m

100m

VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ

Pořadatel a kontakt

Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové, Kateřina Kubínová


Tel.: 606 753 125
kubinova@vdv.cz

2020
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Charitativní běžecký závod Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové. Zázemí závodu bude před letohrádkem Hvězda, start závodu v 18 hodin.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Tým / název štafety Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bílková Jiřina PwC 5km Ženy
Bláhová Hana doubleshot tým A Štafeta 4x2,5km Štafeta
Bláhová Hana doubleshot tým B Štafeta 4x2,5km Štafeta
Bláhová Hana doubleshot tým C Štafeta 4x2,5km Štafeta
Bohacova Katerina Generali 2 Štafeta 4x2,5km Štafeta
Bohacova Katerina Generali 1 Štafeta 4x2,5km Štafeta
Burian Jan mBlue 10km Muži
Čada Jáchym 100m Děti do 3 let a rodiče s kočárky
Čada Karel 10km Muži
Čadová Matylda 400m Děti 4-7 let
Čápová Monika mBlue 10km Ženy
Činčilová Marie 10km Ženy
Činčilová Marie 10km Ženy
Čivrná Lenka Čivrsovy Olšany Štafeta 4x2,5km Štafeta
Flynn Ester mBlue 5km Ženy
Ganická Helena Team Norway Štafeta 4x2,5km Štafeta
Granja Monika VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Halíková Hedvika 10km Ženy
Hanyková Lenka Toskana Štafeta 4x2,5km Štafeta
Heřmánek Hynek Piece of Sádlo 10km Muži
Horáčková Pavla mBlue 5km Ženy
Horsinková Kateřina Báječné ženy v běhu 5km Ženy
Hůlek Jiří mBlue 10km Muži
Hyklová Marie BOŇÁCI I. Štafeta 4x2,5km Štafeta
Hyklová Marie BOŇÁCI II. Štafeta 4x2,5km Štafeta
Hyklová Marie BOŇÁCI III. Štafeta 4x2,5km Štafeta
Hyklová Marie BOŇÁCI IV. Štafeta 4x2,5km Štafeta
Churavý Martin Magistrátní šimlové Štafeta 4x2,5km Štafeta
Janská Anna 10km Ženy
Jirásková Petra 10km Ženy
Jirásková Petra ÚJOP UK 10km Ženy
Kaprová Agáta 100m Děti do 3 let a rodiče s kočárky
Karas David David Karas VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Knopová Martina mBlue 10km Ženy
Kocková Tereza mBlue 10km Ženy
Kopta Michal nenám klub 10km Muži
Kozáková Jindřiška Total Vital 10km Ženy
Králová Lenka 10km Ženy
Krška Martin Bratřijaksepatří.cz 10km Muži
Krška Martin Bratřijaksepatří.cz 10km Muži
Kubík Jiří Þríhnúkagígur 10km Muži
Kubínová Kateřina Výbor dobré vůle 5km Ženy
Kubová Jana 5km Ženy
Kušnír Luboš ČSOB Pojišťovna Bobr tým 10km Muži
Mahovský Kamil mBlue 10km Muži
Maradová Jiřina 5km Ženy
Michálková Marie Štafeta 4x2,5km Štafeta
Miková Marcela Pozdní sběr I Štafeta 4x2,5km Štafeta
Mlčochová Kateřina 10km Ženy
Molda Milan #milanbezi 10km Muži
Mudrová Alžběta 10km Ženy
Navrátilová Jana VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Okrouhlík Michal 10km Muži
Ostrýžová Kateřina mBlue 5km Ženy
Pangrácová Barbora 10km Ženy
Pfortnerová Adéla 5km Ženy
Primas Petr ČSOB 10km Muži
Roušalová Blanka 5km Ženy
Sedláček Petr 10km Muži
Sedláková Lenka 5km Ženy
Simandl Ondřej Bratřijaksepatří.cz 10km Muži
Simandl Radek Bratřijaksepatří.cz 10km Muži
Simandlová Pavlína Bratřijaksepatří.cz 10km Ženy
Soukup Sedláčková Lucie Pozdní sběr II. Štafeta 4x2,5km Štafeta
Srbová Martina biochemici v běhu Štafeta 4x2,5km Štafeta
Svoboda Lubor ARETE Štafeta 4x2,5km Štafeta
Šerá Karolína mBlue 5km Ženy
Šetlík Daniel 400m Děti 4-7 let
Šetlíková Sára 100m Děti do 3 let a rodiče s kočárky
Tůma Zdeněk 10km Muži
Urban Aleš Ministerští Štafeta 4x2,5km Štafeta
Vadlejchová Kristýna 5km Ženy
Vít Petr mBlue 10km Muži
Vodičkova Monika Wellina 5km Ženy
Zinek Jeník Sokol Roztoky 800m Děti 7-10 let
Zinkova Slávka Smyčce běží 10km Ženy
Žaludová Marie SK Hvozdnice 5km Ženy
Žaludová Marie SK Hvozdnice 5km Ženy

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Štafeta 4x2,5km Štafeta 19
10km Muži 18
10km Ženy 16
5km Ženy 16
100m Děti do 3 let a rodiče s kočárky 3
VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné 3
400m Děti 4-7 let 2
800m Děti 7-10 let 1
Celkem 78