Detail závodu

2. ročník Běhu dobré vůle Nadace Olgy Havlové

Obora Hvězda (před letohrádkem) , Praha 6

Běh

Datum a registrace

DATUM ZÁVODU

10.09.2020

DATUM A ČAS REGISTRACE

16:00-17:45

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Štafeta 4x2,5km

10km

5km

2,5km

1,5km

800m

400m

100m

VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ

Pořadatel a kontakt

Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové, Kateřina Kubínová


Tel.: 606 753 125
kubinova@vdv.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Charitativní běžecký závod Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové. Zázemí závodu bude před letohrádkem Hvězda, start závodu v 18 hodin.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Tým / název štafety Trať Kategorie Startovní číslo Platba
5km Ženy 74
5km Ženy 71
Bernklau Petra 5km Ženy 2
Adamčík Martin 400m Děti 4-7 let
Adamčíková Hana 400m Děti 4-7 let
Bartoníček Josef 10km Muži 101
Bazyn Laura 5km Ženy 1
Beer David Davidek 100m Děti do 3 let a rodiče s kočárky
Beer Timon Timi 400m Děti 4-7 let
Beigi Mehdi 10km Muži 154
Bendová Irena 5km Ženy 72
Beňová Izabela 400m Děti 4-7 let
Bílková Jiřina PwC 5km Ženy 3
Biznárová Katarína 5km Ženy 4
Bláha Adolf 10km Muži 102
Bláhová Hana doubleshot tým A Štafeta 4x2,5km Štafeta 201
Bláhová Hana doubleshot tým B Štafeta 4x2,5km Štafeta 202
Bláhová Hana doubleshot tým C Štafeta 4x2,5km Štafeta 203
Blecha Vladislav TJ liga 100 Praha 10km Muži 103
Boček Vít 10km Muži
Bohacova Katerina Generali 1 Štafeta 4x2,5km Štafeta 204
Bohacova Katerina Generali 2 Štafeta 4x2,5km Štafeta 205
Bradová Zuzana 5km Ženy
Brtková Petra 5km Ženy 75
Budínová Lucie 10km Ženy 185
Bukač Vít Volvo Car Czech Republic 10km Muži 104
Burian Jan mBlue 10km Muži 105
Burian Lukáš 10km Muži
Cermakova Katerina Arcadis Czech Republic 10km Ženy
Cincilova Marie 10km Ženy 161
Čada Jáchym 100m Děti do 3 let a rodiče s kočárky
Čada Karel 10km Muži 145
Čadová Matylda 400m Děti 4-7 let
Čápová Monika mBlue 10km Ženy 162
Čepelová Jana 10km Ženy 163
Černý Ondřej 400m Děti 4-7 let
ČEZ Nadace Nadace ČEZ Štafeta 4x2,5km Štafeta 249
Čihák Jiří Vansky Štafeta 4x2,5km Štafeta 250
Čihák Jiří Kopyta Štafeta 4x2,5km Štafeta
Činčilová Marie 10km Ženy
Činčilová Marie 10km Ženy 164
Čivrná Lenka Čivrsovy Olšany Štafeta 4x2,5km Štafeta 206
Čížek Tomáš Goldbeck 10km Muži 148
Čuprová Denisa dreamBIG Štafeta 4x2,5km Štafeta 207
Divišová Klára 5km Ženy 5
Erler Theodore 10km Muži
F. Mana Vladimír 10km Muži 106
Fiedlerová Markéta VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Fiksová Lucie Fiksíci 5km Ženy 6
Fiksová Petra Fiksíci 5km Ženy 7
Flynn Ester mBlue 5km Ženy 8
Foltýn David 10km Muži 159
Freudlová Eliška 5km Ženy 57
Galueva Polina 212 10km Ženy
Ganická Helena Team Norway Štafeta 4x2,5km Štafeta 208
Ganický Tobiáš Team Norway 400m Děti 4-7 let
Granja Karolina Běžím pro Olgu Havlovou 5km Ženy 60
Granja Monika VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Gritsay Victoria 10km Ženy 166
Gromovová Marie Deník N Štafeta 4x2,5km Štafeta 209
Gulišová Leona Liga spravedlivých 5km Ženy 9
Habart Petr Goldbeck 10km Muži 149
Halíková Hedvika 10km Ženy 167
Hanyková Lenka Toskana Štafeta 4x2,5km Štafeta 210
Havlík Aleš 10km Muži 158
Havlová Kristýna 5km Ženy 10
Heinrichova Renata 5km Ženy 11
Heřmánek Hynek Piece of Sádlo 10km Muži 107
Hodina Petr mBlue 10km Muži 108
Horáčková Pavla mBlue 5km Ženy 12
Horsinková Kateřina Báječné ženy v běhu 5km Ženy 13
Hořavová Barbora Generace OSF Štafeta 4x2,5km Štafeta 231
Hůlek Jiří mBlue 10km Muži 109
Hurych Jaroslav Geodezie Jizerky 10km Muži 153
Hyklová Marie BOŇÁCI I. Štafeta 4x2,5km Štafeta 211
Hyklová Marie BOŇÁCI II. Štafeta 4x2,5km Štafeta 212
Hyklová Marie BOŇÁCI III. Štafeta 4x2,5km Štafeta 213
Hyklová Marie BOŇÁCI IV. Štafeta 4x2,5km Štafeta 214
Hyndráková Andrea Burn Fighters 5km Ženy 14
Chrpová Michaela 5km Ženy 78
Churavá Marie VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Churavý Martin Magistrátní šimlové Štafeta 4x2,5km Štafeta 215
Izing Miroslav trasér Martiny Půtové 5km Ženy 15
Izlandy Zoltán RADIO SVOBODNÁ EVROPA 10km Muži 110
Jablonská Eva 5km Ženy 16
Jaksch Jakub Patron závodu 10km Muži 111
Jakubův Jonáš 400m Děti 4-7 let
Jan Vinš Petr 10km Muži 112
Janáková Barbora Deník N podruhé Štafeta 4x2,5km Štafeta 216
Janská Anna 5km Ženy 17
Jirásková Petra 10km Ženy 168
Kalfus Petr Tým Kulhavá noha 10km Muži
Kalfusová Ester Tým Kulhavá noha 800m Děti 7-10 let
Kaňáková Zuzana 800m Děti 7-10 let
Kaprová Agáta 100m Děti do 3 let a rodiče s kočárky
Karas David David Karas VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Kaslova Kristyna 5km Ženy 18
Kazbundová Martina 10km Ženy 169
Kejvalova Gabi 5km Ženy 19
Klein Tomáš Goldbeck 10km Muži 150
Klíma Jiří 10km Muži 113
Knopová Martina mBlue 10km Ženy 170
Kocková Tereza mBlue 10km Ženy 171
Kočí Gabriela 5km Ženy 20
Kopta Michal nenám klub 10km Muži 114
Kopta Michal nenám klub 10km Muži 115
Kos Tomáš 10km Muži 116
Kovářová Anna 1,5km Děti 10-15 let
Kovářová Helena 1,5km Děti 10-15 let
Kovářová Zuzana 5km Ženy 22
Kozáková Jindřiška Total Vital 10km Ženy 172
Král Michal Goldbeck 10km Muži 151
Králová Lenka 10km Ženy 173
Králová Lucie 5km Ženy 67
Králová Markéta Goldbeck 10km Ženy 186
Krejčí Barbora 1,5km Děti 10-15 let
Krejčí Jiří Institut Pallium Štafeta 4x2,5km Štafeta
Krejčí Ondřej 1,5km Děti 10-15 let
Krška Martin Bratřijaksepatří.cz 10km Muži
Krška Martin Bratřijaksepatří.cz 10km Muži 117
Krunclová Natálie “Podporuji SKV” 2,5km Juniorky 15-18 let
Krupanský Kryštof 4 neběžci Štafeta 4x2,5km Štafeta 217
Krutá Barbora 5km Ženy 79
Kubálková Pavla 5km Ženy 61
Kubík Jiří Þríhnúkagígur 10km Muži 118
Kubínová Kateřina Výbor dobré vůle 5km Ženy 23
Kubínová Kristýna 1,5km Děti 10-15 let
Kubizňáková Kateřina 5km Ženy 24
Kubová Jana 5km Ženy 25
Kunzfeldová Alena 5km Ženy 26
Kunzfeldová Hana 5km Ženy 27
Kušnír Luboš ČSOB Pojišťovna Bobr tým 10km Muži 119
Macková Sylvie 5km Ženy 77
Malíková Silvie 5km Ženy
Maradová Jiřina 5km Ženy
Marassová Věra 5km Ženy 28
Martanová Štěpánka 5km Ženy 29
Medová Petra 5km Ženy 30
Měchura Albert PUNK Tým 1,5km Děti 10-15 let
Měchura Albert PUNK Tým 5km Ženy 31
Měchurová Dorota PUNK Tým 800m Děti 7-10 let
Měchurová Zuzana PUNK Tým 5km Ženy 32
Michálková Marie Štafeta 4x2,5km Štafeta 218
Miklová Libuše 5km Ženy 33
Miková Marcela Pozdní sběr I Štafeta 4x2,5km Štafeta 219
Mlčochová Kateřina 10km Ženy
Molda Milan #milanbezi 10km Muži 120
Mudrová Alžběta 10km Ženy 174
Muhrová Barbora 5km Ženy 66
Mucha František Mušáci 800m Děti 7-10 let
Muchová Anna Mušáci 1,5km Děti 10-15 let
Muchová Helena Smyčce běží Štafeta 4x2,5km Štafeta 220
Musílková Veronika 5km Ženy 73
Najman Ondřej podporuji SKV 10km Muži 160
Nápravová Pavla BONBON 5km Ženy
Navrátilová Jana VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Nekvinda Antonín Posel z Neratova 10km Muži 141
Nešporová Kristina Goldbeck Štafeta 4x2,5km Štafeta 236
Neumannová Eva 5km Ženy 34
Nosková Jana Patronka závodu 5km Ženy 59
Nováčková Magda 10km Ženy 184
Novák Ondřej 10km Muži 191
O'Sullivan Thomas 10km Muži 121
O’Sullivan Thomas 10km Muži
Okrouhlík Michal 10km Muži 122
Ondrej Novak 10km Muži
Orošová Alena Up ČR 5km Ženy 68
Ostrýžová Kateřina mBlue 5km Ženy 35
Paluba Štefan 10km Muži 146
Pangrácová Barbora 10km Ženy
Paseka Jiří Patron závodu 10km Muži 123
Pásková Martina 10km Ženy 175
Pavelka Tobiáš 400m Děti 4-7 let
Pažout Vladimír 10km Muži 140
Pažoutová Hana 5km Ženy 36
Peichlová Jana 5km Ženy 70
Pfortnerová Adéla 5km Ženy 37
Pluhař Jan 400m Děti 4-7 let
Pluhařová Jana 5km Ženy
Plzák Jakub 10km Muži 157
Pojsl Jan 10km Muži
Pokorná Jana Svačináři Štafeta 4x2,5km Štafeta
Pokorná Jana Adeptky na medaili Štafeta 4x2,5km Štafeta
Pokorná Jana PíEmTú Štafeta 4x2,5km Štafeta
Pokorná Jana Štiky Štafeta 4x2,5km Štafeta
Pokorná Jana Green Team Štafeta 4x2,5km Štafeta
Polasek Tomas 400m Děti 4-7 let
Poliaková Lucia 5km Ženy 38
Pomalý Cupal Pepa Patron závodu 10km Muži 124
Pozlerová Kateřina 10km Ženy 176
Primas Petr ČSOB 10km Muži 125
Prokopová Klára Bonbon 10km Ženy 183
Property, s.r.o. Arete ARETE Štafeta 4x2,5km Štafeta 221
Příplatová Veronika 5km Ženy
Ptáček Petr Goldbeck 10km Muži 152
Pumprlová Magda 10km Ženy 177
Pundová Kristýna 5km Ženy 69
Půtová Martina laureátka Ceny Olgy Havlové 5km Ženy 39
Reader Nick Arcadis Czech Republic 10km Muži
Remeňová Katka šneci v běhu 10km Ženy 178
Roušalová Blanka 5km Ženy 40
Růžička Antonín Volvo Car Czech Republic 10km Muži 126
Růžičková Michaela 5km Ženy 41
Růžičková Petra 5km Ženy 42
Rysava Michaelša 5km Ženy
Rysavy Kryštof 400m Děti 4-7 let
Řehák Břetislav Rehak’s runners 10km Muži 143
Samek Jakub 10km Muži 147
Sedláček Adam 2,5km Junioři 15-18 let 354
Sedláček Petr 10km Muži 127
Sedlaček Štěpán 2,5km Junioři 15-18 let 353
Sedláková Lenka 5km Ženy 43
Scheerová Zuzana P3 Tým 1 Štafeta 4x2,5km Štafeta 226
Scheerová Zuzana P3 Recepce Štafeta 4x2,5km Štafeta 227
Scheerová Zuzana TOO LAZY TO RUN BUT WITH A GOOD WILL Štafeta 4x2,5km Štafeta 235
Scheerová Zuzana P3 Odvážná čtverka Štafeta 4x2,5km Štafeta 228
Scheerová Zuzana P3 Construction Team Štafeta 4x2,5km Štafeta 229
Scheerová Zuzana P3 All Star Team Štafeta 4x2,5km Štafeta 230
Schiesser Jan EUC II. Štafeta 4x2,5km Štafeta 234
Simandl Ondřej Bratřijaksepatří.cz 10km Muži 128
Simandl Radek Bratřijaksepatří.cz 10km Muži 129
Simandlová Pavlína Bratřijaksepatří.cz 10km Ženy 179
Skácelová Marcela 10km Ženy 180
Slabý Petr 10km Muži 192
Sládek Jiří 400m Děti 4-7 let
Sobotková Klára 5km Ženy 63
Soukup Sedláčková Lucie Pozdní sběr II. Štafeta 4x2,5km Štafeta 222
Specian Miroslav 10km Muži 155
Srbová Martina biochemici v běhu Štafeta 4x2,5km Štafeta 223
Staňková Ivana adidas Runners Prague 5km Ženy 44
Sudková Marie 5km Ženy 45
Svoboda Cristian 10km Muži 142
Svoboda Daniel 800m Děti 7-10 let
Svoboda Lubor ARETE Štafeta 4x2,5km Štafeta 224
Svoboda Lukáš 5km Ženy 46
Svobodová Viktorie 1,5km Děti 10-15 let
Syrovátková Daniela 5km Ženy 47
Šafránek Jiří 10km Muži 189
Šafránková Markéta 10km Ženy 190
Šaroch Daniel 400m Děti 4-7 let
Šebek Filip 10km Muži 130
Šeflová Petra Goldbeck 10km Ženy 187
Šeminský Adam 1,5km Děti 10-15 let
Šeminský Alex 1,5km Děti 10-15 let
Šerá Karolína mBlue 5km Ženy 48
Šetlík Daniel 400m Děti 4-7 let
Šetlíková Sára 100m Děti do 3 let a rodiče s kočárky
Šilhavá Eva 10km Ženy 188
Šilhavý Ondřej 10km Muži 156
Šindelářová Andrea Volvo Car Czech Republic Štafeta 4x2,5km Štafeta 225
Škorpil Miloš Patron závodu 10km Muži 131
Štefánik Matúš 800m Děti 7-10 let
Štefánik Šimon 400m Děti 4-7 let
Štefániková Zuzana 5km Ženy
Šula Michal 10km Muži
Tesařová Martina 5km Ženy 62
Tobiáš Riedl 400m Děti 4-7 let
Tomáš Kubín 800m Děti 7-10 let
Trněná Dana 5km Ženy 49
Trněná Jana 5km Ženy 50
Tselidis Kyriakos Řecko nás baví.cz : ) 10km Muži 132
Tůma Daniel 10km Muži
Tůma Zdeněk 10km Muži 133
Tylšová Alena Salming Praha Pankrác 5km Ženy 58
Urban Aleš Ministerští Štafeta 4x2,5km Štafeta
Urbanová Anna Sportovní plavecký klub Slavia Liberec 10km Ženy 181
Vadlejchová Kristýna 5km Ženy 51
Vachta Václav EUC I. Štafeta 4x2,5km Štafeta 233
Valter Jan VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Vančo Ruben 10km Muži 134
Vargová Nikola 5km Ženy 52
Vas Nela Volvo Car Czech Republic 5km Ženy 53
Velehradský Petr 10km Muži 135
Veselá Marcela VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Vilikus Oliver Vilikousci 100m Děti do 3 let a rodiče s kočárky
Vít Petr mBlue 10km Muži 136
Vítová Veronik Tým Kulhavá noha 5km Ženy
Vlasák Martin 10km Muži 144
Vodičkova Monika Wellina 5km Ženy
Vojta Martin GAVEMA 10km Muži 137
Volák Petr BOLTI Štafeta 4x2,5km Štafeta 232
Vomocilova Eliska 5km Ženy 54
Vorlíčková Jana 2B Winner team 5km Ženy 21
Vysloužilová Kateřina Total Vital 5km Ženy 55
Widholmová Adéla 5km Ženy 76
Wűnschová Petra 5km Ženy
Zábranská Adéla 400m Děti 4-7 let
Zabransky Simon 100m Děti do 3 let a rodiče s kočárky
Zápotocký Milan Patron závodu 10km Muži 138
Zděnek Bořivoj 400m Děti 4-7 let
Zelený Zbyněk Havlíčkova Borová 10km Muži 139
Zezulková Petra 5km Ženy
Zímová Lucie VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Zinek Jeník Sokol Roztoky 800m Děti 7-10 let
Zinkova Slávka Smyčce běží 5km Ženy 182
zuchova svetlana 10km Ženy
Žabková Anna 5km Ženy 65
Žaludová Marie SK Hvozdnice 5km Ženy
Žaludová Marie SK Hvozdnice 5km Ženy 56
Žemličková Naděžda 5km Ženy 64

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
5km Ženy 93
10km Muži 74
Štafeta 4x2,5km Štafeta 46
10km Ženy 33
400m Děti 4-7 let 19
1,5km Děti 10-15 let 10
VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné 8
800m Děti 7-10 let 8
100m Děti do 3 let a rodiče s kočárky 6
2,5km Junioři 15-18 let 2
2,5km Juniorky 15-18 let 1
Celkem 300