Detail závodu

RUN AUT 2020

Praha 6 - obora Hvězda, východní brána

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

03.09.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

16:30-17:30, start hlavního závodu 18:00

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

8 km (2 okruhy)

4 km (1 okruhy)

Dětský běh

Nepoběžím, ale zaplatím

Pořadatel a kontakt

Blanka Francová (731 646 641), Jan Daubner (605 476 325)


runaut@auttalk.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: 2.ročník běhu pro AutTalk, Nadační fond Kateřiny Sokolové, pomáhající rodinám s autistickými dětmi. Celý výtěžek akce je určen na podporu Fondu a jeho aktivit /
Second edition of a charity run for AutTalk, the charity organisation of Kateřina Sokolová, supporting families with autistic kids. All proceeds from the event will be donated to AutTalk.


SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adamcova Petra 4 km (1 okruhy) Ženy 601
Adámek Vít 8 km (2 okruhy) Muži 731
Ambrož Miroslav 4 km (1 okruhy) Muži 72
Asarlidis Aristotelis SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 516
Ascherl Jan SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 517
Atha František Dětský běh Děti
Atha Piklová Vladislava 4 km (1 okruhy) Ženy 402
Atha Robert 8 km (2 okruhy) Muži 602
Bába Pavel SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 518
Babouček Ondřej Locomotiva 8 km (2 okruhy) Muži 603
Bačkovská Petra Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Ženy 604
Balousová Kristina AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 403
Barák Kamil 8 km (2 okruhy) Muži 215
Bárta Lukáš AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 404
Bartoňová Hana BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy 605
Bašovská Sandra Česká spořitelna 8 km (2 okruhy) Ženy 606
Bazala Josef SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 519
Běhalová Jana AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 405
Bekker Ecaterina 8 km (2 okruhy) Ženy 20
Berger Jiří e-FRACTAL 8 km (2 okruhy) Muži 718
Bernas Bastien SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 486
Blumentrittová Barbora AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 406
Boček Šimon Dětský běh Děti
Boček Vít 8 km (2 okruhy) Muži 607
Borovičková Aneta AŽD 8 km (2 okruhy) Ženy 608
Borovičková Lenka AŽD 8 km (2 okruhy) Ženy 609
Bosáček Peter Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Bosák Martin 8 km (2 okruhy) Muži 14
Botka Richard AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 407
Bouček David SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 545
Brejcha Kamil 4 km (1 okruhy) Muži 101
Brož Filip SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 547
Brož Pavel 4 km (1 okruhy) Muži 769
Brožková Kristýna 8 km (2 okruhy) Ženy 610
Brožová Iva Havel a Partners 4 km (1 okruhy) Ženy 484
Burcal Petr N/A 8 km (2 okruhy) Muži 611
Burger Joachim SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 539
Bursová Katarína Loreal 4 km (1 okruhy) Ženy 756
Bútorová Marcela 4 km (1 okruhy) Ženy 96
Bútorová Marcela BKČS 4 km (1 okruhy) Ženy 408
Capkova Helena 4 km (1 okruhy) Ženy 409
Celerýn Aleš EPC Trianon 8 km (2 okruhy) Muži 612
Césarová Natálie 4 km (1 okruhy) Ženy 410
Čepelová Jana 4 km (1 okruhy) Ženy 411
Čermáková Bohuslava L'oreal 4 km (1 okruhy) Ženy 412
Černý Josef 8 km (2 okruhy) Muži 220
Černý Štěpán HAVEL & PARTNERS 8 km (2 okruhy) Muži 613
Černý Tomáš 8 km (2 okruhy) Muži 614
Činčera Radek 4 km (1 okruhy) Muži 103
Daubner Authon 4 km (1 okruhy) Muži 93
Daubner Tobias Sokol Roztoky Dětský běh Děti
Dejlová Magda 4 km (1 okruhy) Ženy 508
Dekorver Tobias SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 544
Dermek Martin 8 km (2 okruhy) Muži 615
Drličiak Adam SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 487
Drličiak Dušan 4 km (1 okruhy) Muži 506
Drličiaková Kateřina 4 km (1 okruhy) Ženy 505
Dungl František SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 520
Durdová Miroslava KB Kapslovna 4 km (1 okruhy) Ženy 413
Dušek Bohumil 4 km (1 okruhy) Muži 763
Dušek Dalibor SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 764
Dušková Alice 4 km (1 okruhy) Ženy 762
Dušková Barbora SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Ženy 761
Dvořák Martin e-FRACTAL 8 km (2 okruhy) Muži 721
Dvořáková Alena BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy 616
Dvořáková Denisa 8 km (2 okruhy) Ženy 617
Dvořková Petra 4 km (1 okruhy) Ženy 114
Dyllong Max SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 521
Dzian Patience BKČS 8 km (2 okruhy) Muži 618
EL Tohami Daniel SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 522
Emingerová Kateřina Nightrun Team 4 km (1 okruhy) Ženy 414
Esser Miroslav Creative Dock 8 km (2 okruhy) Muži 728
Fajtl Petr SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 523
Fataciunová Jana 4 km (1 okruhy) Ženy 22
Fetisova Varvara 8 km (2 okruhy) Ženy 729
Fibinger Jiří SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 772
Flanderková Zdeňka BKČS 4 km (1 okruhy) Ženy 619
Fraňková Barbora Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Frantova Andrea Lidl 4 km (1 okruhy) Ženy 415
Friedl Dušan 8 km (2 okruhy) Muži 620
Frydrych Michal Kalokagathia Aliance 4 km (1 okruhy) Muži 621
Fürstová Monika 8 km (2 okruhy) Ženy 724
Futas Martin 4 km (1 okruhy) Muži 416
Futas Ondřej 8 km (2 okruhy) Muži 622
Gabčo Samuel SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 549
Gábová Dana 1. PKO 4 km (1 okruhy) Ženy 417
Genton-L'Epée Karin 8 km (2 okruhy) Ženy 623
Glaserová Eliška AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 418
Göpfert Lukáš Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Göpfertová Rozálie Dětský běh Děti
Gorniaková Beáta BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy 624
Grégr Jan SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 488
Gunarova Anna BKČS Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Gurník Peter AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 625
Halák Gabriel SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 538
Hallás Ludovit 8 km (2 okruhy) Muži 18
Hamouz Petr Team EKY 8 km (2 okruhy) Muži 626
Hanley Natalie 4 km (1 okruhy) Ženy 859
Hanley Eoin 8 km (2 okruhy) Muži 627
Hanley Natalie ASK DIPOLI Dětský běh Děti
Hanus Jakub 4 km (1 okruhy) Muži 419
Hanus Tobiáš 8 km (2 okruhy) Muži 628
Hanzelyová Veronika 4 km (1 okruhy) Ženy 535
Hanzelyová Veronika 4 km (1 okruhy) Ženy 116
Havel Kryštof SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 541
Havlová Kateřina 8 km (2 okruhy) Ženy 722
Havránek Lukáš ČS - Profil klienta 8 km (2 okruhy) Muži 725
Hegnerová Jana 8 km (2 okruhy) Ženy 629
Heidu Radana AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 420
Heidu Rudolf AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 630
Héjek Daniel 8 km (2 okruhy) Muži 11
Hejná Jana 4 km (1 okruhy) Ženy 514
Hercíková Petra ČČČ 4 km (1 okruhy) Ženy 421
Hereš Karel SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 524
Hěřmanský Michal 8 km (2 okruhy) Muži 15
Hodný Lukáš AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 631
Holík Tomáš 8 km (2 okruhy) Muži 34
Horák Kryštof SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 525
Horňác Miroslav 4 km (1 okruhy) Muži 95
Horňáková Zuzana RENOMIA 4 km (1 okruhy) Ženy
Horňáková Zuzana 4 km (1 okruhy) Ženy 117
Hort Magdalena 4 km (1 okruhy) Ženy 422
Hořavová Lucie 4 km (1 okruhy) Ženy 483
Hořavová Julie 4 km (1 okruhy) Ženy 534
Houska Michal 8 km (2 okruhy) Muži 632
Hrabánek Josef SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 489
Hrabánek Štěpán 4 km (1 okruhy) Muži 214
Hranánek ST. Josef 4 km (1 okruhy) Muži 512
Hridelova Karla 8 km (2 okruhy) Ženy 717
Hrmová Michaela 4 km (1 okruhy) Ženy 511
Hymon Tomáš Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Child Mark 4 km (1 okruhy) Muži 13
Child Markéta Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 8 km (2 okruhy) Ženy 633
Chmel Zdeněk Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 634
Chmelová Iva BKČS 4 km (1 okruhy) Ženy 423
Chovanec David 4 km (1 okruhy) Muži 424
Chuecos Barbora Autismus jako dar 4 km (1 okruhy) Ženy 425
Chyba Jiří Nutrend Specialized 8 km (2 okruhy) Muži 734
Chytil David 4 km (1 okruhy) Muži 212
Iwano Ryoma SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 775
Jägerová Karolína HAVEL & PARTNERS 8 km (2 okruhy) Ženy 635
Jánská Kateřina EPB 4 km (1 okruhy) Ženy 426
Ježová Veronika ski team 4 km (1 okruhy) Ženy 427
Jinek Honza Nemám 8 km (2 okruhy) Muži 636
Jiroutová Michaela EPB Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Kačil Michal 4 km (1 okruhy) Muži 208
Kačina Roman 4 km (1 okruhy) Muži 100
Kadlec Petr 8 km (2 okruhy) Muži 637
Kalinová Lucie ČČČ 4 km (1 okruhy) Ženy 428
Kalová Marie Šneci v běhu 8 km (2 okruhy) Ženy 638
Kampik Vladimír AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 639
Kanhye Davina 4 km (1 okruhy) Muži 193
Kaplický Jiří BKČS 8 km (2 okruhy) Muži 640
karpushina violetta 8 km (2 okruhy) Ženy 641
Kašpar Vojtěch BKČS 8 km (2 okruhy) Muži 642
Kašparová Simona AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 429
Keller Roman 8 km (2 okruhy) Muži 17
Kende Karina Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Khunová Barbora Pivní sestry 8 km (2 okruhy) Ženy 643
Klausová Olga Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Klíchová Jana 4 km (1 okruhy) Ženy 887
Kmeť Michal Atletika Líbeznice Dětský běh Děti
Kmeťová Eliška Atletika Líbeznice Dětský běh Děti
Kmeťová Hana 4 km (1 okruhy) Ženy 765
Kolinska Hana EPB 4 km (1 okruhy) Ženy 430
Kominek Martin 8 km (2 okruhy) Muži 644
Kopecký Luboš AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 645
Kopřivová Lucie 4 km (1 okruhy) Ženy 757
Korcová Pavla HAVEL & PARTNERS 8 km (2 okruhy) Ženy 646
Kosinová Gabriela Třista60 4 km (1 okruhy) Ženy 431
Kosová Petra BKČS Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Kotěšovcová Petra 4 km (1 okruhy) Ženy 432
Koublová Anežka 8 km (2 okruhy) Ženy 647
Kovář Jakub SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 490
Kovářová Pavla 4 km (1 okruhy) Ženy 504
Koženy František SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 542
Kraemer Vilém SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 777
Kratěnová Jana 8 km (2 okruhy) Ženy 648
Krauz Petr SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 540
Krotký Jiří Vostrý kluci 8 km (2 okruhy) Muži 649
Kroupa Štěpán Café racers 4 km (1 okruhy) Muži 433
Krušinová Pavlína HAVEL & PARTNERS 8 km (2 okruhy) Ženy 650
Křiž David 4 km (1 okruhy) Muži 205
Kubíčková Jitka 8 km (2 okruhy) Ženy 651
Kubík Martin 4 km (1 okruhy) Muži 110
Kubiszová Sára HAVEL & PARTNERS 8 km (2 okruhy) Ženy 652
Kučera Pavel 8 km (2 okruhy) Muži 733
Kukač Martin 8 km (2 okruhy) Muži 653
Kulka Michal Třista60 4 km (1 okruhy) Muži 758
Kunc Kryštof SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 759
Kunovský Ondřej Biotherm 8 km (2 okruhy) Muži 654
Kváš Kuba Dětský běh Děti
Kvášová Kristýna 4 km (1 okruhy) Ženy 434
Kynzlová Eliška EPC Trianon 8 km (2 okruhy) Ženy 655
kyseláková renata Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Kyselová Renata 4 km (1 okruhy) Ženy 31
Kyštáková Marketa 4 km (1 okruhy) Ženy 435
Lebeda Michal MOET HENNESSY 8 km (2 okruhy) Muži 656
Lieber Martin AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 485
Limina Mariana 4 km (1 okruhy) Ženy 115
Linhart Jakub SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 771
Linhart Kryštof Císař ve světě Dětský běh Děti
Linhartová Lenka Císař ve světě 4 km (1 okruhy) Ženy 436
Lorencová Tamara 8 km (2 okruhy) Ženy 726
Losová Petra 8 km (2 okruhy) Ženy 657
Lubovská Štěpánka Třista60 4 km (1 okruhy) Ženy 437
Lukáš Václav 4 km (1 okruhy) Muži 532
Luňáčková Michaela 4 km (1 okruhy) Ženy 16
Macháček Luboš AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 658
Machačová Kristýna 4 km (1 okruhy) Ženy 207
Majerová Tereza 4 km (1 okruhy) Ženy 438
Mandát Jakub 8 km (2 okruhy) Muži 659
Maneval Sebastian SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 543
Marek Ondřej Stone & belter 8 km (2 okruhy) Muži 723
Mareš Martin 4 km (1 okruhy) Muži 439
Martinovská Marta 8 km (2 okruhy) Ženy 660
Masopust Miroslav 4 km (1 okruhy) Muži 510
Masopust Šimon SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 491
Matějíček Lukáš Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 8 km (2 okruhy) Muži 661
Matoušek Martin BKČS 8 km (2 okruhy) Muži 662
Matoušová Martina 4 km (1 okruhy) Ženy 440
Matusenkova Jolana 8 km (2 okruhy) Ženy 663
Medula Michal 4 km (1 okruhy) Muži 112
Melsova Kristina 4 km (1 okruhy) Ženy 441
Meranyová Monika Erste Premier Trianon 4 km (1 okruhy) Ženy 531
Mestekova Katerina 4 km (1 okruhy) Ženy 442
Mládková Jolana Erste Premier 4 km (1 okruhy) Ženy 443
Müllerová Michaela BKCS 8 km (2 okruhy) Ženy 664
Musil Lukáš 8 km (2 okruhy) Muži 246
Muzikářová Monika ČČČ 4 km (1 okruhy) Ženy 444
Nagyová Nicole AŽD 8 km (2 okruhy) Ženy 665
Nehonský Filip SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 526
Němec Jan 4 km (1 okruhy) Muži 211
Netáhlová Petra Pivní sestry 4 km (1 okruhy) Ženy 445
Netymach Kára 8 km (2 okruhy) Ženy 23
Neubauerova Ilona Jdu běhat Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Nguyen Danny SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 527
Nová Šárka Matky na tahu 4 km (1 okruhy) Ženy 446
Novák Tomáš 8 km (2 okruhy) Muži 666
Novotná Denisa 4 km (1 okruhy) Ženy 88
Novotná Klára 4 km (1 okruhy) Ženy 753
Novotný Pavel Erste private banking 8 km (2 okruhy) Muži 667
Obermajer Tomáš 4 km (1 okruhy) Muži 509
Onderka Alois Kobylisy 8 km (2 okruhy) Muži 668
Onderková Vladislava Kobylisy 4 km (1 okruhy) Ženy 447
ondra pavel 4 km (1 okruhy) Muži 57
ondrová alena 4 km (1 okruhy) Ženy 448
Ortová Elena 4 km (1 okruhy) Ženy 767
Ostřížová Radka Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 4 km (1 okruhy) Ženy 449
Ottová Markéta Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Pačanda Martin 4 km (1 okruhy) Muži 770
Páral Alexandra 8 km (2 okruhy) Ženy 669
Páral Martin 8 km (2 okruhy) Muži 670
Pavláčková Romana 4 km (1 okruhy) Ženy 40
Pelová Milena Erste Private Banking 8 km (2 okruhy) Ženy 671
Pelová Simona AC Tepo Kladno 4 km (1 okruhy) Ženy 672
Peskova Romana BKCS 8 km (2 okruhy) Ženy 673
Petrla Jan 4 km (1 okruhy) Muži 450
Petrušek Lukáš AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 674
Pidrman Milan AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 675
Pivonkova Monika 8 km (2 okruhy) Ženy 676
Plocková Kristýna 4 km (1 okruhy) Ženy 451
Pokorná Iveta ČS bike team 8 km (2 okruhy) Ženy 677
Polášková Katka 4 km (1 okruhy) Ženy 78
Pollardová Barbora Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 8 km (2 okruhy) Ženy 678
Posekaný Jakub e-FRACTAL 8 km (2 okruhy) Muži 719
Pospíšil Milan Barbarian extreme team 8 km (2 okruhy) Muži 679
Poulíček Daniel SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 550
Prachařová Táňa 8 km (2 okruhy) Ženy 680
Procházková Anežka HAVEL & PARTNERS 4 km (1 okruhy) Ženy 452
Prokop Bonifác SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 492
Prokop Vít SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 502
Prokopová Eva BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy 681
Provinský Tomáš Kladno 8 km (2 okruhy) Muži 682
Přída Jan Legendy BB Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Přída Jakub Legendy BB 4 km (1 okruhy) Muži 453
Přídová Eva Legendy BB 4 km (1 okruhy) Ženy 454
Příplatová Veronika 4 km (1 okruhy) Ženy 455
Pudil Lukas 4 km (1 okruhy) Muži 118
Pytka Vilem Dětský běh Děti
Reiniš Patrik AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 456
Roškotová Zuzana 4 km (1 okruhy) Ženy 457
Rottová Elena Prostě běž! 8 km (2 okruhy) Ženy 683
Roubík František AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 458
Roubíková Tereza A.C. Tepo Kladno 4 km (1 okruhy) Ženy 750
Rozmajzl Jan Nemam 8 km (2 okruhy) Muži 684
Rubáš Sebastian SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 546
Rubášová Michaela SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Ženy 536
Rytířová Julie BKČS 4 km (1 okruhy) Ženy 459
Řechtáček Filip SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 493
Řežábek Jakub SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 548
Sabuka David CF SABUKA 001 8 km (2 okruhy) Muži 685
Sandecki Mark Graebel Running Club 8 km (2 okruhy) Muži 686
Sazovská Michaela AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 460
Sedláček Vojtěch 8 km (2 okruhy) Muži 39
Seemanová Jana AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 461
Shemtov Shimon 4 km (1 okruhy) Muži 755
Schmidtová Jana 4 km (1 okruhy) Ženy 462
Schwarzová Eva 8 km (2 okruhy) Ženy 730
Simandl Petr Les Bonvivants 8 km (2 okruhy) Muži 687
Simidian Jan SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 528
Skalníková Lenka EPB 4 km (1 okruhy) Ženy 401
Sklenářová Petra 8 km (2 okruhy) Ženy 210
Slaninová Lucie 4 km (1 okruhy) Ženy 206
Slípka Václav adidas Runners Prague 8 km (2 okruhy) Muži 732
Smejkal Luboš BKCS 8 km (2 okruhy) Muži 688
Smith Michael 4 km (1 okruhy) Muži 463
Smolková Hana 4 km (1 okruhy) Ženy 856
Smutná Kateřina 8 km (2 okruhy) Ženy 689
Sokolová Kateřina 4 km (1 okruhy) Ženy 95
Sperlich Marek Asthmatic unchained 4 km (1 okruhy) Muži 464
Spudilová Michala BKČS (Běžecký klub České spořitelny) 8 km (2 okruhy) Ženy 690
Stárková Magda Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 4 km (1 okruhy) Ženy 465
Stein Joseph SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 779
Steinbauer Petr SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 494
Stránský Jiří 8 km (2 okruhy) Muži 204
Strnad Jakub 4 km (1 okruhy) Muži 533
Strnad Jan 8 km (2 okruhy) Muži 691
Strnadová Aneta EPB 8 km (2 okruhy) Ženy 692
Strnadová Iveta 4 km (1 okruhy) Ženy 870
Strojsa Lukas 8 km (2 okruhy) Muži 693
Suchanová Kateřina 8 km (2 okruhy) Ženy 695
Suchý Miroslav 4 km (1 okruhy) Muži 466
Súkup Jaroslav AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 696
Svoboda Erik SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 496
Svoboda Tom Kalokagathia Aliance 8 km (2 okruhy) Muži 697
Sýkora Roman 4 km (1 okruhy) Muži 467
Sýkorová Zuzana 4 km (1 okruhy) Ženy 468
Syneček Ondřej SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 501
Syneček Zdeněk 4 km (1 okruhy) Muži 507
Syrový ST. Jan 4 km (1 okruhy) Muži 513
Syrový. JR Jan SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 495
Šafránek Štěpán SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 529
Šámalova Aneta Šneci v běhu 8 km (2 okruhy) Ženy 698
Šanovec Jiří AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 699
Šaroch Daniel Dětský běh Děti
Šimánek Jakub SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 774
Šimek Matěj BKČS Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Šimicová Barbora 8 km (2 okruhy) Ženy 700
Škába Patrik SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 497
Šperka Michal 4 km (1 okruhy) Muži 469
Štěpán Jakub 8 km (2 okruhy) Muži 701
Štěrba Ondřej SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 498
Švecová Sylvie 4 km (1 okruhy) Ženy 503
Švorcová Zuzana EPB 4 km (1 okruhy) Ženy 470
Tahir Aaryan SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 773
Tesařová Michaela 4 km (1 okruhy) Ženy 471
Těšínský Petr 4 km (1 okruhy) Muži 768
Tíkalová Jana 4 km (1 okruhy) Ženy 751
Toman Tomáš AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 702
Tomčíková Ilona SRTG Praha 8 km (2 okruhy) Ženy 703
Touška Kryštof CSG TRI TEAM 4 km (1 okruhy) Muži 752
Trčka Zdeněk; EPB Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Trčková Veronika 4 km (1 okruhy) Ženy 214
Truksová Veronika 4 km (1 okruhy) Ženy 766
Tylšová Alena Salming Praha Pankrác 4 km (1 okruhy) Ženy 472
Uzlová Květa BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy 704
Vačajev Michail AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 705
Vajdová Tereza AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 473
Valent Ferdinand Holešovice 4 km (1 okruhy) Muži 537
Valenta Vincent SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 760
Valentová Eva 4 km (1 okruhy) Ženy 474
Valentova Martina Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Valentová Tereza Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Valentová Václava Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Vamberská Monika Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Vaníčková Martina SRTG Praha 8 km (2 okruhy) Ženy 706
Vavřínková Dana AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 475
Vegner Marek SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 778
Vejtruba Michal EPC Trianon 4 km (1 okruhy) Muži 476
Vejvodová Klára EPB 4 km (1 okruhy) Ženy 477
Veselá Lucie 4 km (1 okruhy) Ženy 515
Veselý Denis SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 499
Vlček Patrik EPC Trianon kids Dětský běh Děti
Vlčková Elena EPC Trianon 4 km (1 okruhy) Ženy 478
Vobora Pavel AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 707
Vocetka Tomáš 8 km (2 okruhy) Muži 219
Vodrážka Edvard SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 500
Vojtěchová Barbora 8 km (2 okruhy) Ženy 209
Vojtovič Jakub Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 8 km (2 okruhy) Muži 708
Vokroj Petr Hisport 8 km (2 okruhy) Muži 709
Vokroj Tadeáš Sokol Kolovraty 4 km (1 okruhy) Muži 479
Vokrojová Irena 4 km (1 okruhy) Ženy 480
Vosický Matyáš SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 780
Votýpka (Schmidt) Jan Dětský běh Děti
Vrbický Adam Uvn Dětský běh Děti
Vrbicky David Uvn Dětský běh Děti
Vrbický David Dětský běh Děti
Vycpálek Jan 8 km (2 okruhy) Muži 710
Vyoral David SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 776
Weber Miroslav BKČS 4 km (1 okruhy) Muži 711
Zahumenská Hana EPB 4 km (1 okruhy) Ženy 481
Zámiš Lukáš Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 712
Zapletal Josef 8 km (2 okruhy) Muži 71
Zaremba Jan 8 km (2 okruhy) Muži 713
Zeman Sebastian SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 530
Zezulka Petr Erste Private Banking 8 km (2 okruhy) Muži 714
Zíková Markéta 8 km (2 okruhy) Ženy 715
Zitková Martina 8 km (2 okruhy) Ženy 716
Žáčková Martina e-FRACTAL 8 km (2 okruhy) Ženy 720
Žalud Jan 8 km (2 okruhy) Muži 221
Žemlová Zuzana EPC Trianon 4 km (1 okruhy) Ženy 482

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
4 km (1 okruhy) Muži 112
4 km (1 okruhy) Ženy 110
8 km (2 okruhy) Muži 86
8 km (2 okruhy) Ženy 59
Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec 19
Dětský běh Děti 16
Celkem 402