Detail závodu

Praha 6 - obora Hvězda, východní brána

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

03.09.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

16:30-17:30, start hlavního závodu 18:00

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

8 km (2 okruhy)

4 km (1 okruhy)

Dětský běh

Nepoběžím, ale zaplatím

Pořadatel a kontakt

Blanka Francová (731 646 641), Jan Daubner (605 476 325)


runaut@auttalk.cz

WEB
2020
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: 2.ročník běhu pro AutTalk, Nadační fond Kateřiny Sokolové, pomáhající rodinám s autistickými dětmi. Celý výtěžek akce je určen na podporu Fondu a jeho aktivit /
Second edition of a charity run for AutTalk, the charity organisation of Kateřina Sokolová, supporting families with autistic kids. All proceeds from the event will be donated to AutTalk.


SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Skalníková Lenka EPB 4 km (1 okruhy) Ženy
Bačkovská Petra Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Ženy
Celerýn Aleš EPC Trianon 8 km (2 okruhy) Muži
Daubner Tobias Sokol Roztoky Dětský běh Děti
Davidová Michaela BKČS 4 km (1 okruhy) Ženy
Dvořáková Alena BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy
Flanderková Zdeňka BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy
Genton Karin 8 km (2 okruhy) Ženy
Göpfert Lukáš Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Göpfertová Rozálie Dětský běh Děti
Gorniaková Beáta BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy
Gunarova Anna BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy
Hamouz Petr Team EKY 8 km (2 okruhy) Muži
Jiroutová Michaela EPB Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Kalová Marie Šneci v běhu 8 km (2 okruhy) Ženy
Kaplický Jiří BKČS 8 km (2 okruhy) Muži
karpushina violetta 8 km (2 okruhy) Ženy
Khunová Barbora Pivní sestry 8 km (2 okruhy) Ženy
Klausová Olga Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Kolinska Hana EPB 4 km (1 okruhy) Ženy
Kosová Petra BKČS Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Kratěnová Jana 8 km (2 okruhy) Ženy
Krotký Jiří Vostrý kluci 8 km (2 okruhy) Muži
Kukač Martin 8 km (2 okruhy) Muži
Kynzlová Eliška EPC Trianon 8 km (2 okruhy) Ženy
Lebeda Michal MOET HENNESSY 8 km (2 okruhy) Muži
Majerová Tereza 4 km (1 okruhy) Ženy
Matoušek Martin BKČS 8 km (2 okruhy) Muži
Neubauerova Ilona Jdu běhat 8 km (2 okruhy) Ženy
Ottová Markéta Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Páral Alexandra 8 km (2 okruhy) Ženy
Páral Martin 8 km (2 okruhy) Muži
Pelová Milena Erste Private Banking 8 km (2 okruhy) Ženy
Pelová Simona AC Tepo Kladno 8 km (2 okruhy) Ženy
Pokorná Iveta ČS bike team 8 km (2 okruhy) Ženy
Prokopová Eva BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy
Rytířová Julie BKČS 4 km (1 okruhy) Ženy
Schmidtová Jana 4 km (1 okruhy) Ženy
Simandl Petr Les Bonvivants 8 km (2 okruhy) Muži
Smutná Kateřina 8 km (2 okruhy) Ženy
Sperlich Marek Asthmatic unchained 4 km (1 okruhy) Muži
Spudilová Michala BKČS (Běžecký klub České spořitelny) 8 km (2 okruhy) Ženy
Suchanová Kateřina 8 km (2 okruhy) Ženy
Svoboda Tom Kalokagathia Aliance 8 km (2 okruhy) Muži
Šámalova Aneta Šneci v běhu 8 km (2 okruhy) Ženy
Šimek Matěj BKČS Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Tesařová Michaela 4 km (1 okruhy) Ženy
Trčka Zdeněk; EPB Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Uzlová Květa BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy
Valentová Tereza Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Vamberská Monika Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Vlček Patrik EPC Trianon kids Dětský běh Děti
Vlčková Elena EPC Trianon 4 km (1 okruhy) Ženy
Votýpka (Schmidt) Jan Dětský běh Děti
Vycpálek Jan 8 km (2 okruhy) Muži
Weber Miroslav BKČS 8 km (2 okruhy) Muži
Zahumenská Hana EPB 4 km (1 okruhy) Ženy
Zíková Markéta 8 km (2 okruhy) Ženy
Žemlová Zuzana EPC Trianon 4 km (1 okruhy) Ženy

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
8 km (2 okruhy) Ženy 23
8 km (2 okruhy) Muži 12
4 km (1 okruhy) Ženy 10
Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec 9
Dětský běh Děti 4
4 km (1 okruhy) Muži 1
Celkem 59