Detail závodu

Ressl Kros Run

Most, bývalý amfiteátr na vrchu Resslu

Běh, canicross

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

27.06.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

09:30 - 10:30

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

5 km

10,3 km

5 km CANICROSS

Pořadatel a kontakt

Spolek Greenrunner.cz


info@greenrunner.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Upozornění: vzhledem k neustále se měnící situaci týkající se opatření proti šíření koronaviru je zřejmé, že tato opatření mohou mít vliv na pořádání závodu v uvedeném termínu. V případě, že bude závod zrušen, předpokládáme pořádání závodu v náhradním termínu

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Barochová Lenka SRTG Most 5 km Ženy 36 – 50 let 21
Barvínek Michal 10,3 km Muži 36 – 50 let 121
Bašová Blanka Most 5 km Ženy nad 50 let
Bašová Blanka Most 5 km Ženy nad 50 let
Beránek Stanislav 5 km Muži 36 - 50 let 101
Bobysud Lukáš 10,3 km Muži 36 – 50 let 122
Borčany Jiří PATOK RUNNING TEAM 5 km Muži 36 - 50 let
Brambůrková Anna - 5 km CANICROSS Ženy 8
Brátová Lenka 5 km Ženy 36 – 50 let 22
Brejcha Bohumír 10,3 km Muži 10 – 18 let 202
Brožek Jiří Afro 33 5 km Muži 36 - 50 let 100
Brůna Matěj 10,3 km Muži 19 – 35 let 123
Brzek Tomáš 10,3 km Muži 36 – 50 let 124
Bureš Petr 5 km Muži 36 - 50 let 23
Bureš Petr 5 km Muži 36 - 50 let
Burešová Pavlína 10,3 km Ženy 36 – 50 let
Burešová Pavlína Most 5 km Ženy 36 – 50 let 24
Civín Jiří Most 5 km Muži nad 50 let 92
Čermák Ondřej SIMONA RUN TEAM 5 km Muži 19 – 35 let 25
Černá Růžena Pomalu a s úsměvem 5 km Ženy 36 – 50 let 26
Černá Petra STG Strupčice 5 km Ženy 19 – 35 let 27
Černá Sára Plavecký klub Most 5 km Ženy 10 – 18 let
Čihulová Jana 5 km Ženy 36 – 50 let 28
Doležal Roman SRTG Most 10,3 km Muži 19 – 35 let 125
Drexler Jiří 5 km CANICROSS Muži
Drexlerová Hana STG Chomutov 10,3 km Ženy 19 – 35 let
Drexlerová Šárová Markéta 10,3 km Ženy 36 – 50 let 126
Eigl Košatová Naděžda 5 km Ženy 36 – 50 let 120
Eliáš Lukáš BK Běkodo Teplice 10,3 km Muži 36 – 50 let 127
Eva 5 km CANICROSS Ženy
Fialka František Běžci Chomutov 10,3 km Muži 36 – 50 let 128
Fousek Radek Tříkolky Trikke 5 km Muži 36 - 50 let 29
Franc Jaroslav Jirkovan on the run 5 km CANICROSS Muži 1
Franko Kateřina 10,3 km Ženy 19 – 35 let 129
Gaube Jitka 5 km Ženy 36 – 50 let 30
Gaubeová Eva 5 km Ženy 19 – 35 let 119
Gombita Josef Marathon sport Most 5 km Muži nad 50 let 31
Grznár Blažej 5 km Muži 10 – 18 let 93
Grznár Blažej 5 km Muži 36 - 50 let 94
Hadviga Tomáš 10,3 km Muži 36 – 50 let 130
Hakl Albín SRTG Most 10,3 km Muži 19 – 35 let 205
Halmiová Eva 5 km Ženy 36 – 50 let 32
Havlík Matěj Unipetrol Running Club 10,3 km Muži 19 – 35 let 131
Havlík Slavomír Unipetrol Running Club 10,3 km Muži 36 – 50 let 132
Havlíková Jarmila Unipetrol Running Club 5 km Ženy 36 – 50 let 33
Havlíková Kateřina 5 km Ženy 10 – 18 let 34
Havlůjová Marcela Most 10,3 km Ženy 36 – 50 let 133
Holousová Monika SIMONA RUN TEAM 5 km Ženy 36 – 50 let 35
Hrdličková Zdeňka 5 km Ženy 36 – 50 let 36
Hujová Jana 5 km Ženy nad 50 let 37
Chroust Jan RC Falkenštejn K.L. 10,3 km Muži nad 50 let 195
Ján Kamenský Adam AK Most 5 km Muži 10 – 18 let 38
Janda Martin 10,3 km Muži 36 – 50 let 134
Janíková Petra 5 km Ženy 19 – 35 let 39
Jarolím Tomáš BK Louny 5 km Muži 19 – 35 let 103
Jarošová Barbora 10,3 km Ženy 19 – 35 let 135
Jílek Tomáš Havraň 10,3 km Muži 36 – 50 let 136
Jirásková Petra 5 km Ženy 36 – 50 let 40
Joneková Nikola STG HRADIŠTĚ 5 km CANICROSS Ženy 6
Kacíř Zdeněk LOUČNÁ 956 5 km Muži nad 50 let 41
Kačerová Alice 5 km Ženy nad 50 let 42
Kamenský Peter Most 5 km Muži nad 50 let 95
Kejkrt Pavel 10,3 km Muži 36 – 50 let 137
Kerliková Petra Most 5 km CANICROSS Ženy
Klečková Libuše STG Hradiště 10,3 km Ženy 36 – 50 let 138
Kňáva Tomáš StopGaučink 10,3 km Muži 36 – 50 let 139
Knoblochová Marcela Běhám pro hospic 5 km Ženy 36 – 50 let 43
Kohout Martin pohádkáři 5 km Muži 19 – 35 let 44
Kohoutová Jaroslava KOPR 5 km Ženy 36 – 50 let
Kondrlova Jitka Teplice 5 km Ženy 19 – 35 let 45
Korbová Eliška 5 km Ženy 19 – 35 let 46
Koskubová Klára 10,3 km Ženy 36 – 50 let 200
Kouba Přemysl Pomalu a s úsměvem 5 km Muži 36 - 50 let 47
Kovařík David SIMONA RUN TEAM 5 km Muži 36 - 50 let 48
Králíčková Petra STG Hradiště 5 km Ženy 36 – 50 let 98
Kratochvil Frantisek 5 km Muži 36 - 50 let
Kratochvíl František 10,3 km Muži 36 – 50 let 140
Krejčová Monika Prostě běž 5 km Ženy 36 – 50 let 49
Kritzbach Jan 5 km Muži 36 - 50 let 50
Krob Milan 5 km Muži 19 – 35 let 51
Kříž Petr 10,3 km Muži 36 – 50 let 223
Křížová Kateřina BK Louny 10,3 km Ženy 36 – 50 let
Křížová Kateřina BK Louny 5 km Ženy 36 – 50 let 99
Kučabová Lenka 5 km CANICROSS Ženy 7
Kučera Michal Most 5 km Muži 10 – 18 let 52
Kuřina Václav SIMONA RUN TEAM 10,3 km Muži 19 – 35 let 141
Kůsová Martina Útočiště 10,3 km Ženy 19 – 35 let
Langhammer Tomáš Krušnoman Triathlon Team Litvínov 10,3 km Muži 36 – 50 let 143
Langhammer Tomáš 10,3 km Muži 36 – 50 let 142
Langová Lenka 5 km Ženy 36 – 50 let 96
Leligdonová Lenka 10,3 km Ženy 36 – 50 let 179
Lžičař Pavel 5 km Muži 36 - 50 let 53
Macek Jiří KOB Litvínov 10,3 km Muži 36 – 50 let 144
Mahnertová Michaela 5 km Ženy 19 – 35 let 54
Machuta Petr 5 km Muži nad 50 let 102
Maleček Petr Sací Komando Most 5 km Muži 36 - 50 let 55
Malý Lubomír Rozběháme Karlovy Vary 10,3 km Muži nad 50 let 146
Manertová Radka Rozběhej Litvínov 5 km Ženy 36 – 50 let 56
Marek Milan 10,3 km Muži 36 – 50 let 147
Masopust Karel 10,3 km Muži nad 50 let 148
Matlasová Pavlína 10,3 km Ženy 36 – 50 let 149
Matoušek Luboš Mattoni Freerun 10,3 km Muži 19 – 35 let 150
Matoušek Milan 10,3 km Muži 36 – 50 let 151
Mayer Michal Tj Sokol Maxičky 5 km CANICROSS Muži 10
Melichar Josef SIMONA RUN TEAM 10,3 km Muži 36 – 50 let 152
Merta Vlastimil 5 km Muži 19 – 35 let
Michaela Kovářová Ing. Mishell’s team 5 km CANICROSS Ženy 11
Mrnková Věra BK Louny 10,3 km Ženy 36 – 50 let 153
Müllerová Soňa 5 km CANICROSS Ženy 4
Nerad Jaroslav KOB Litvínov 10,3 km Muži 19 – 35 let 154
Neumannová Barbora Mishell’s team 5 km CANICROSS Ženy 12
Nikolov Angel SIMONA RUN TEAM 5 km Muži 36 - 50 let 57
Novák Lukáš 5 km CANICROSS Muži 2
Novák Václav 10,3 km Muži 36 – 50 let 155
Novotná Adéla TJ Sokol Maxičky 5 km CANICROSS Ženy 13
Ottenschläger Oto Krušnoman TT Litvínov 10,3 km Muži 19 – 35 let 156
Pabišta Petr BKJ Most 5 km Muži nad 50 let 60
Páník Josef 5 km Muži 36 - 50 let 61
Panitz Erich SRTG Most 5 km Muži 19 – 35 let
Panitz Erich SRTG Most 10,3 km Muži 19 – 35 let 196
Pánková Jana Běžci Chomutov 10,3 km Ženy 36 – 50 let
Paparega Jan 10,3 km Muži 36 – 50 let 157
Patera Zdenda Stg Chomutov 10,3 km Muži 36 – 50 let 201
Paterová Miroslava Stg Chomutov 10,3 km Ženy 36 – 50 let
Paterová Miroslava Stg Chomutov 10,3 km Ženy 36 – 50 let 203
Paul Karel Most 5 km Muži 36 - 50 let 62
Paul Roman 10,3 km Muži 36 – 50 let 158
Pavel Havlík 10,3 km Muži nad 50 let 159
Pikart František 5 km Muži 36 - 50 let 63
Piwowarski František STG Hradiště 10,3 km Muži 36 – 50 let 160
Polián Radek STG Most 5 km Muži 19 – 35 let 64
Poprovský Jiří Stopgaučink 10,3 km Muži 36 – 50 let 161
Potočková Jaroslava 5 km Ženy 36 – 50 let 65
Potočková Nikola 5 km Ženy 10 – 18 let 66
Praská Vendulka WeTriDa 10,3 km Ženy 36 – 50 let
Procházková Barbora KOPR 5 km Ženy 19 – 35 let 67
Procházková Martina KOPR 5 km Ženy 36 – 50 let 68
Purchart Zdeněk BK UNIPETROL 5 km Muži nad 50 let
Radics Marek 10,3 km Muži 36 – 50 let 162
Raiminius Gustav 10,3 km Muži 19 – 35 let 163
Rešová Alena Běhám pro Hospic 5 km Ženy 36 – 50 let 69
Růžička Štěpán OOB Lokomotiva Teplice 5 km Muži 19 – 35 let 97
Sapoušek Miroslav Nexen Tire 10,3 km Muži 36 – 50 let 164
Sapoušek Miroslav Nexen 10,3 km Muži 36 – 50 let
Sedlarová Michaela Dvoreček 5 km Ženy 36 – 50 let 71
Selepová Eliška Pomalu a s úsměvem 5 km Ženy 19 – 35 let 72
Shmalko Yevhen 10,3 km Muži 36 – 50 let 165
Schandara Daniel 5 km Muži 10 – 18 let 73
Simonová Michala Most 5 km Ženy 36 – 50 let 74
Sliška Vladislav Unipetrol 10,3 km Muži nad 50 let
Smeták Václav Most 5 km Muži nad 50 let 75
Smetánková Adéla 5 km CANICROSS Ženy
Sobotková Alenka STG Hradiště 5 km Ženy 36 – 50 let 104
Sobotková Marie Mattoni Freerun 10,3 km Ženy 36 – 50 let 166
Somol David 10,3 km Muži 19 – 35 let 167
Stárková Tereza STG Hradiště 10,3 km Ženy 19 – 35 let 168
Straková Karin Chabařovic 5 km CANICROSS Ženy 5
Stumpf Michal M.E.N.run team 10,3 km Muži 36 – 50 let 169
Svačina Pavel 10,3 km Muži 19 – 35 let 170
Svobodová Dagmar Horní Jiřetín 5 km Ženy 36 – 50 let
Svobodová Jaroslava 5 km CANICROSS Ženy 3
Šafář Václav Kapitol Teplice 10,3 km Muži 36 – 50 let 197
Šimík Pavel Běžci Chomutov 5 km Muži 36 - 50 let 77
Šimůnek Pavel Rozběháme Most 10,3 km Muži 36 – 50 let 206
Škaloudová Veronika 10,3 km Ženy 10 – 18 let 171
Šlais Jakub Běžci Chomutov 5 km Muži 19 – 35 let 105
Šmíd Petr Baník OSEK 5 km Muži nad 50 let
Šmíd Petr Baník OSEK 10,3 km Muži nad 50 let 172
Šnorová Lucie Pohádkáři 5 km Ženy 36 – 50 let 78
Šolta Marcel STG Hradiště 10,3 km Muži nad 50 let 173
Šolta Michal STG Hradiště 10,3 km Muži 19 – 35 let 174
Štěpánková Martina Fitmin team/Jirkov 5 km CANICROSS Ženy 9
Štolfa Ladislav Most 10,3 km Muži 36 – 50 let 198
Štosek Matěj BK Most 5 km Muži 10 – 18 let 79
Štosková Martina Běhám pro hospic 5 km Ženy nad 50 let 80
Švarc Martin 10,3 km Muži 19 – 35 let
Švec Michal 10,3 km Muži 19 – 35 let 175
Švecová Kateřina Rozběhej Litvínov 10,3 km Ženy 19 – 35 let 176
Tesárek Michal Most 5 km Muži 36 - 50 let 81
Tichý Josef 10,3 km Muži nad 50 let 207
Tichý Josef 10,3 km Muži 36 – 50 let 208
Tille Stepan 10,3 km Muži 36 – 50 let 177
Tkalčič Goran SIMONA RUN TEAM 5 km Muži 36 - 50 let 82
Trnková Iva 5 km Ženy 19 – 35 let 83
Trnková Iva 10,3 km Ženy 19 – 35 let
Trojna Luboš 10,3 km Muži nad 50 let 178
Trunschková Michaela 5 km Ženy 36 – 50 let 84
Trunschková Natalie 5 km Ženy 10 – 18 let 85
Trunschková Nella 5 km Ženy 10 – 18 let 180
Turčanová Vladislava Fitness Zimák Most 10,3 km Ženy 36 – 50 let 181
Tuzarová Michaela SIMONA RUN TEAM 5 km Ženy 19 – 35 let 86
Tvrdá Ivana 10,3 km Ženy 36 – 50 let 182
Tvrzník Tomáš Rotaract club Most 10,3 km Muži 19 – 35 let 183
Typltová Anna 10,3 km Ženy 19 – 35 let 224
Vágner Jan Fitness Zimák Most 10,3 km Muži 36 – 50 let 184
Vachtlova Lenka 5 km Ženy 36 – 50 let 87
Válečková Renata BKJ Most 5 km Ženy 36 – 50 let 88
Válek Martin 5 km Muži 19 – 35 let
Válek Martin 10,3 km Muži 19 – 35 let
Vaníček Jan 10,3 km Muži 19 – 35 let 225
Vávrová Lucie 10,3 km Ženy 19 – 35 let 185
Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 10,3 km Ženy 19 – 35 let 186
Venclová Pavlína 5 km Ženy 19 – 35 let 89
Venclová Pavlína 5 km Ženy 36 – 50 let 90
Veruněk Patrik SRTG Most 10,3 km Muži 19 – 35 let 187
Vítková Zuzana Rozběháme Most 10,3 km Ženy nad 50 let 188
Vladislava Havlíková 10,3 km Ženy 36 – 50 let 189
Vodička Pavel Rozběháme Most 10,3 km Muži nad 50 let 190
Vojtěchovský Tomáš Běžci Chomutov 10,3 km Muži 36 – 50 let 222
Vokáč Denis SIMONA RUN TEAM 5 km Muži 10 – 18 let 70
Vršecká Michala 5 km Ženy 36 – 50 let 91
Watzke Petr VitaSport.cz / Teplice 10,3 km Muži nad 50 let 191
Zaspal Jakub 10,3 km Muži 19 – 35 let 192
Zbuzek Jaroslav Spona Teplice 10,3 km Muži nad 50 let 193
Zbuzek Michal Unipetrol 10,3 km Muži 19 – 35 let 194
Zika Lukáš PATOK RUNNING TEAM 10,3 km Muži 36 – 50 let
Zika Lukáš PATOK RUNNING TEAM 10,3 km Muži 36 – 50 let
Zoulová Andrea 10,3 km Ženy 19 – 35 let 199
Zoulova Andrea 10,3 km Ženy 19 – 35 let

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
10,3 km Muži 36 – 50 let 39
5 km Ženy 36 – 50 let 32
10,3 km Muži 19 – 35 let 21
5 km Muži 36 - 50 let 20
10,3 km Ženy 36 – 50 let 17
5 km CANICROSS Ženy 13
10,3 km Muži nad 50 let 12
10,3 km Ženy 19 – 35 let 12
5 km Ženy 19 – 35 let 11
5 km Muži 19 – 35 let 10
5 km Muži nad 50 let 9
5 km Muži 10 – 18 let 6
5 km Ženy nad 50 let 5
5 km Ženy 10 – 18 let 5
5 km CANICROSS Muži 4
10,3 km Ženy nad 50 let 1
10,3 km Ženy 10 – 18 let 1
10,3 km Muži 10 – 18 let 1
Celkem 219