Detail závodu

Běh kolem jezera Most- 10.ročník

Most

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

28.10.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

11km

4,5km

Pořadatel a kontakt

Petr Pabišta


petrpabista@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Podrábský Max 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 331
Faltess Zděnek 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 336
Akulenková Anita 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 1
Bamburák Lukáš 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 334
Barcal Petr Loučná 956 - Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 2
Bartošová Lucie SRTG Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 3
Becková Martina Krušnohorský výšvih 4,5km Ženy bez rozdílu věku 4
Bělohlávková Klára 4,5km Ženy bez rozdílu věku 5
Bijoková Lucie 11km Jiná trasa 6
Bláhová Ivana 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 323
Bláhová Monika A proč ne / Všestudy 4,5km Ženy bez rozdílu věku 7
Blaschke Michal 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 8
Bobysud Lukáš 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 9
Boháčková Hana 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 10
Borovskÿ Martin Cobram team 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 11
Boříková Monika 11km Jiná trasa 12
Bošková Dana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 13
Bozetická Romana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 14
Brda Vláďa 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 15
Brožek Oldřich Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 16
Brzek Daniel 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 17
Bubáková Zuzana 4,5km Jiná trasa 18
Bujárek Pavel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 19
Buňatová Kateřina Sweep Ultimate Gym 11km Jiná trasa 20
Bureš Jan 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 21
Burkhardtová Marie Proboštov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 22
Celjak Václav 4,5km Muži bez rozdílu věku 23
Celjaková Vlasta 4,5km Ženy bez rozdílu věku 24
Civín Jiří Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 25
Coprivová Eva Hopman Team Žatec 4,5km Ženy bez rozdílu věku 26
Čečrlová Lucie Cobram team 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 27
Černá Petra STG Strupčice 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 28
Černý Josef Mattoni FreeRun Ústí nad Labem Střekov 11km Jiná trasa 29
Čmerda Martin 4,5km Muži bez rozdílu věku 30
Čmerdová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 31
Čonka David 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 32
Daněk Michal 4,5km Muži bez rozdílu věku 33
Deverová Lenka 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 34
Dietrich Petr Loučná 956 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1964 a starší/ 35
DOLEŽAL ROMAN SRTG Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 36
Doležalová Michaela Běžci Ledvice 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 37
Drdová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 39
Drexlerová Šárová Markéta 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 40
Dubská Kateřina 11km Jiná trasa 41
Dušek Petr Chomutov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 42
Dvořáček Mirek Šetří vodou 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 43
Dvořáčková Eva Rozběhej Litvínov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 44
Dvořáková Martina Avanti tým 4,5km Ženy bez rozdílu věku 45
Dvořáková Monika 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 46
Dvořáková Veronika Sama za sebe 4,5km Ženy bez rozdílu věku 47
Engelová Romana Rozběháme Rakovník 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 48
Faiferová Martina 4,5km Jiná trasa 49
Ferenc David Mostecká montážní 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 338
Feriancová Monika Avanti tým 4,5km Ženy bez rozdílu věku 50
Filingr Aleš AK Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 51
Filípková Kateřina 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 52
Fivebr Vladimír Sokol Vtelno 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1964 a starší/ 53
Forman Jiří 4,5km Muži bez rozdílu věku 54
Formanová Stanislava 4,5km Ženy bez rozdílu věku 55
Frantová Kateřina 4,5km Jiná trasa 56
Frey Eduard KČT Kralupy nad Vltavou 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1964 a starší/ 57
Frühaufová Zuzana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 58
Fuks Daniel Engineers Prague 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 59
Gaube Jan Gaube's Run 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 60
Gaube Jitka Gaube's Run 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 61
Geročová Marika Kangoo Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 62
Grasl Karel Postoloprty 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 63
Graslová Hana Postoloprty 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 64
Graslová Kateřina Postoloprty 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 65
Gruntorádová Pavla 4,5km Ženy bez rozdílu věku 343
Hadviga Tomáš 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 66
Hagarova Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 67
Hampl Lukáš Statutární město Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 68
Handl Ivo Bílinské vosy 4,5km Muži bez rozdílu věku 69
Handlová Lenka Bílinské vosy 4,5km Ženy bez rozdílu věku 70
Haňová Zuzana 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 71
Havelková Klára 4,5km Ženy bez rozdílu věku 72
Havlena Jiří Rozběháme Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 317
Havlenová Božena Rozběháme Most 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 318
Havlík Matěj Unipetrol Running Club 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 73
Havlík Slavomír Unipetrol Litvínov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 74
Havlíková Jarmila Unipetrol Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 75
Havlíková Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 76
Hendrych Jiří HAMRun 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 77
Hendrychová Jiřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 78
Hetverová Marie Jablonné v Podještědí 4,5km Ženy bez rozdílu věku 79
Hladík Milan 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 80
Hladíková Alena 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 81
Hlavánová Zdenka Rozběhame Podbořany 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 311
Hodač Jan Pražská Sedmička 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 82
Hodková Martina Prostě běž! 4,5km Ženy bez rozdílu věku 83
Hoffmann Radek 4,5km Muži bez rozdílu věku 84
Holeček Petr 11km Jiná trasa 85
Hubený Jsn Srtg Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 86
Chroustová Nikola 4,5km Ženy bez rozdílu věku 87
Chytka Petr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 316
Chytková Lenka 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 315
Ihnačinec Jakub Krušnoman TT Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 88
Jandová Lenka Rozběháme Most 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 89
Janíková Petra Klášterec nad Ohří 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 90
Janoušek Radek Cobram Team 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 91
Jetenská Michaela 4,5km Jiná trasa 92
Jinochová Kateřina - 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 93
Jiskra Marek Rozběháme Most / Nanosilver 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 319
Johanovský Jan 11km Jiná trasa 345
Joneková Nikola STG HRADIŠTĚ 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 94
Josefus Radek Engineers Prague 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 95
Juklíčková Veronika Jasná páka 4,5km Jiná trasa 96
Jurincova Eva 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 97
Jurinec Petr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 98
Juřenová Šárka chomutovské běhny 4,5km Ženy bez rozdílu věku 99
Juřina David www.Hopsik.cz 4,5km Muži bez rozdílu věku 100
Juřinová Daniela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 101
kacíř Zdeněk LOUČNÁ 956 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1964 a starší/ 102
Kačerová Alice DATECH 4,5km Ženy bez rozdílu věku 103
Kadlecova Veronika Loučná 956 - Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 104
Kalčeva Renata STG Chomutov 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 105
Kameník Petr Běžecký klub Unipetrol 4,5km Muži bez rozdílu věku 106
Kameníková Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 107
Kamínek Ondřej Šneci 2020 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 108
Karas Václav 4,5km Muži bez rozdílu věku 109
Karasová Anna 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 110
Karhan Josef Chomutov 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 111
Kašparová Marie Team Joker 4,5km Ženy bez rozdílu věku 112
Kašparová Petra 4,5km Ženy bez rozdílu věku 113
Kavecký Aleš 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 322
Keller Jaroslav 4,5km Muži bez rozdílu věku 114
Keller Martin Jasná páka 4,5km Jiná trasa 115
Kirschová Marie Avanti tým 4,5km Ženy bez rozdílu věku 116
Klímová Tereza 4,5km Ženy bez rozdílu věku 117
Kobík Martin Běžci Chomutov 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 118
Kobrle Daniel Mělník 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 119
Kočíb Pavel Krušnoman TT Litvinov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 314
Kolář Daniel Engineers Prague 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 120
Kolářová Zuzana Datech 4,5km Ženy bez rozdílu věku 305
Kolpek Karel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 121
Konečná Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 122
Koníčková Alena 4,5km Ženy bez rozdílu věku 123
Konopásek Jaroslav 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 124
Kopřivová Zdeňka Rozběhejte Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 125
Korbášová Gabriela BK Žatec 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 126
Kořánová Andrea Běhám pro hospic Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 127
Kořánová Kristýna Běhám pro hospic 4,5km Ženy bez rozdílu věku 333
Kos Pavel Team Joker 4,5km Muži bez rozdílu věku 128
Kostlán Martin SRTG Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 129
Košťál Jiří AK Bilina 4,5km Muži bez rozdílu věku 130
Králíčková Petra Běžci Chomutov/STG Hradiště 4,5km Ženy bez rozdílu věku 131
Krausová Veronika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 132
Krejčová Monika Prostě běž 4,5km Ženy bez rozdílu věku 133
Kreml Bohumil Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 134
Kritzbach Jan AK Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 135
Kroupa Alena Nic 4,5km Ženy bez rozdílu věku 136
Kroupa Ondřej 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 137
Křivková Petra 4,5km Ženy bez rozdílu věku 138
Kubicová Jana 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 139
Kubička Lukáš 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 140
Kučera Jiří Muž v běhu 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 141
Küffner Robert Otvický uragán 4,5km Muži bez rozdílu věku 142
Kusková Petra Magistrát Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 341
Kuželová Michaela 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 143
Láchová Lenka 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 144
Langová Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 145
Liebig Vilém 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 146
Liebigová Radka 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 147
Lópezová Alžběta 4,5km Ženy bez rozdílu věku 148
Macek Jiří KOB Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 149
Macková Iveta Ženy v běhu 4,5km Ženy bez rozdílu věku 150
Mahnertová Michaela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 151
Mach Lukáš LuPe Osek 4,5km Muži bez rozdílu věku 152
Machová Ludmila LuPe Osek 4,5km Ženy bez rozdílu věku 153
Machuta Petr Magistrát města Mostu 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1964 a starší/ 154
Maleček Petr Sací Komando Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 155
Malypetrová Kristína 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 156
Maňák Luboš Magistrátu města Mostu 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 157
Marešová Veronika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 158
Markusová Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 159
Martinková Jana 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 160
Martinková Johana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 320
Masopust Karel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 161
Matlasova Pavlína 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 162
Matoušek Luboš Mattoni Freerun 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 347
Michalkova Michaela Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 163
Michalová Jana 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 164
Miksová Alena Trampolínky Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 165
Mikulová Martina Hopman team Žatec 4,5km Ženy bez rozdílu věku 166
Mityska Ondřej Běžecký klub Unipetrol 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 167
Mladá Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 168
Mládková Ivana Rozběháme Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 169
Mrnková Věra BK Louny 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 170
Müllerová Karolína 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 171
Müllnerová Dominika 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 172
Myslivec Jan Unipetrol 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1964 a starší/ 173
Naďal Michal FC Atletico Chomutov 4,5km Muži bez rozdílu věku 174
Navrátilová Marta 4,5km Ženy bez rozdílu věku 175
Nekolová Simona SportObchod.cz 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 176
Nerad Jaroslav KOB Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 177
Nesvadbová Eliška Žatec 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 178
Nocera Billy 4,5km Muži bez rozdílu věku 179
Novák Radek Rozběhame Podbořany 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 312
Novák Radek Rozběhej Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 180
Nováková Kateřina 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 181
Nováková Petra 4,5km Ženy bez rozdílu věku 321
Ondráčková Lenka 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 344
Ondrášek Tomáš 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1964 a starší/ 182
Pabišta Karel BKJ Most 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1964 a starší/ 183
Pajer Luboš Drmaly team 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 327
Palková Kateřina Běžící surikaty 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 184
Pánková Jana Běžci Chomutov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 185
Pánková Tereza 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 186
Paparega Jan Statutární město Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 187
Pašek Michal 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 188
Pašková Lucie 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 189
Pavlíčková Petra 4,5km Ženy bez rozdílu věku 190
Pecháčková Kateřina 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 191
Pecháčková Veronika Verunka 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 192
Pelc Jaroslav Běžci Chomutov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 193
Pergerová Kristýna 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 194
Pergerová Lenka 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 195
Pešková Jaroslava 4,5km Ženy bez rozdílu věku 325
Pešta Michal 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 307
Peštová Monika 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 306
Petr Kral 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 196
Petrášová Lucie chomutovské běhny 4,5km Ženy bez rozdílu věku 197
Pikalová Karolína 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 198
Pikart František 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 199
Piwowarski František STG Hradiště 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 200
Poddaná Jaroslava Lote Teplice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 324
Podlaha Milan Sweep Ultimate Gym 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 201
Pokorný Martin 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 202
Polanský Petr Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 203
Pomahač Václav 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 204
Poprovský Jiří Stopgaučink 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 308
Potrebujes Jan 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1964 a starší/ 342
Presslova Kristyna Litvínov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 205
Presslová Leona 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 206
Punt Jaroslav Avanti tým 4,5km Muži bez rozdílu věku 207
Radbová Veronika 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 208
Radics Marek Magistrát Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 337
Rajchmanová Lenka 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 209
Rebejová Lenka Avanti tým 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 210
Rein David 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 211
Rešová Alena Běhám pro Hospic 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 212
Rilke Radek Kangoo Litvínov 4,5km Muži bez rozdílu věku 213
Rilke Romana Kangoo Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 214
Rokl Patrik Běžci Mělník 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 215
Roubová Lenka A proč ne? 4,5km Ženy bez rozdílu věku 216
Roud Oldřich Cyklistický klub Litvínov, z. s. 4,5km Muži bez rozdílu věku 217
Roudová Dana Cyklistický klub Litvínov, z. s. 4,5km Ženy bez rozdílu věku 218
Růžička Štěpán Lokomotiva Teplice OOB 4,5km Muži bez rozdílu věku 219
Rybář Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 220
Rydl Petr Cobram Team CZECH 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 313
Ryska Pavel Loučná 956 4,5km Muži bez rozdílu věku 221
Řehořek Petr 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 222
Sapoušek Miroslav 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 223
Sapoušková Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 224
Sedlár Daniel Mostecká montážní 4,5km Muži bez rozdílu věku 332
Seifert Radim 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 225
Sevcakova Veronika 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 226
Scherbaumová Stanislava Rozběhej Litvínov 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 227
Schüllerová Tereza 11km Jiná trasa 228
Simonová Michala 4,5km Ženy bez rozdílu věku 229
Skalická Adéla 4,5km Ženy bez rozdílu věku 230
Skružná Veronika Žatec 4,5km Ženy bez rozdílu věku 231
Sladek Vladimír Stg Strupčice 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 232
Sladká Petra Litvínov 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 233
Sláma Filip Rozběháme Česko 11km Jiná trasa 234
Smeták Václav Mostecká montážní 4,5km Muži bez rozdílu věku 335
Smetana Luboš Rozběháme Ústí nad Labem 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 310
Sobotková Marie Mattoni Freerun 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 346
Solnařová Romana Kangoo Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 235
Soukupová Kamila 4,5km Jiná trasa 236
Spackova Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 237
Srnská Jitka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 238
Staňková Žaneta 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 239
Stehlík Michal 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 240
Stiller Pavel CASD Horizont 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 241
Stillerová Andrea CASD Horizont 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 242
Straussová Jaroslava Avanti tým 4,5km Ženy bez rozdílu věku 243
Stříbrný Josef Mostecká montážní 4,5km Muži bez rozdílu věku 330
Stříbrný Martin Mostecká montážní 4,5km Muži bez rozdílu věku 329
Stumpf Michal M.E.N.run team 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 244
Stýblo Josef 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1964 a starší/ 245
Suchá Žaneta Rozběhej Litvínov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 246
Suremka Jiří 11km Jiná trasa 247
Svačina Pavel 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 248
Svoboda Ivo 4,5km Muži bez rozdílu věku 249
Svobodová Martina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 250
Sýkora Tomáš Hopman Team Žatec 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 251
Syrová Radka 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 252
Šimáková Veronika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 309
Šindelářová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 253
Škodová Jana 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 254
Šmejc ml. Jan Hopman Team Žatec 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 255
Šrámek Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 256
Šrámková Hana 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 257
Štajnc Pavel BK Louny 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 258
Štolfová Jana Rozběháme Most 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 328
Štorek Martin 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 259
ŠTOSKOVÁ Martina Běhám pro Hospic Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 326
Šulc Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 260
Šustr Josef 4,5km Muži bez rozdílu věku 261
Tall Pavel Pivovar Moucha 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 262
Terynková Ženy v běhu 4,5km Ženy bez rozdílu věku 263
Tomášek Jan Rozběhej Litvínov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 264
Trnková Hana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 265
Tropková Jitka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 266
Tůmová Tereza 4,5km Ženy bez rozdílu věku 267
Tvrzník Tomáš Rotaract club Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 268
Uldrich Tomáš 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 269
Ullmann Michal Cobram team 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 270
Ullmannová Adriana Cobram team 4,5km Ženy bez rozdílu věku 271
Ulrych David Mostecká montážní 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 340
Urban Filip Hopman team Žatec 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 272
Urban Miroslav Hopman team Žatec 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 273
Urbanová Iva Hopman team Žatec 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 274
Vacková Pavla Koloshop Team 4,5km Ženy bez rozdílu věku 275
Vágnerová Veronika VitaSport team 4,5km Ženy bez rozdílu věku 276
Vachtlova Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 277
Vaicová Kamila SRTG Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 278
Vaněk Jan Běžci Chomutov - RD Vinařice 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1964 a starší/ 279
Váňová Pavla 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 280
Varga Roman F.O.R. 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 281
Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 282
Vepřeková Zuzana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 283
Vepřeková Hana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 284
Veruněk Patrik SRTG Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 285
Veselý Martin Sea Chomutov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 286
Vítková Lenka SRTG Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 287
Vítková Štěpánka Atletika Litvínov, z. s. 4,5km Ženy bez rozdílu věku 288
Vítková Zuzana Rozběháme Most 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 289
Víznerová Denisa 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 290
Vondráček Ladislav BK Pesvice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 291
Vondráčková Ladislava "prostě běž" 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 292
Vorel Dan SRTG Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 293
Vrchotová Iveta Mostecká montážní 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 339
Vyoralová Pavla 4,5km Ženy bez rozdílu věku 294
Watzke Petr VitaSport team 4,5km Muži bez rozdílu věku 295
Zachová Jana A proč ne? 4,5km Ženy bez rozdílu věku 296
Zachová Šárka A proč ne? 4,5km Ženy bez rozdílu věku 297
Zámyslická Marcela 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 298
Zárybnický Jan 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 299
Zbuzek Jaroslav Spona Teplice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 300
Zbuzek Michal Unipetrol 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 301
Zelenková Lucie Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 302
Žďánská Edita 4,5km Ženy bez rozdílu věku 303
Žihlová Lenka Klášterec nad Ohří 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 304

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
4,5km Ženy bez rozdílu věku 97
11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 56
11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 53
11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 43
11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 39
4,5km Muži bez rozdílu věku 30
11km Muži C 55 let a starší / roč. 1964 a starší/ 11
11km Jiná trasa 10
4,5km Jiná trasa 7
Celkem 346