Detail závodu

Brdský kros

Borovno, Spálené Poříčí

Canicross, běh, koloběžka se psem

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

15.10.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

15.10.2016 09:00-10:15

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

6km

12km

30km

Pořadatel a kontakt

Storgé, z.s.


Tel.:
storge2011@gmail.com

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Ambrosová Martina Jessie 12km Běh se psem muži
Cipro Šimon Oslo 12km Běh se psem muži
Cylková Anna Bona Bety z Královské březiny 6km Koloběžka s 1 psem 24
Čekan Václav Falco 12km Běh se psem muži 49
David Hlaváček Luna 12km Běh se psem muži 25
Dóková Zuzana Gump 30km Běh se psem ženy 3
Doubek Brennerová Lenka Zorka 30km Běh se psem ženy 29
Drncová Zuzana Corny 12km Běh se psem ženy 17
Drncová Zuzana Sunny 6km Koloběžka s 1 psem 16
Dvořáčková Petra Pepa 12km Běh se psem ženy 44
Dvořáčková Tereza Dar 12km Běh se psem ženy
Eliška Kundráková 12km Běh se psem ženy 39
Fadljevičová Kateřina žofie 12km Běh se psem ženy
Gottliebová Ivana Paris 6km Koloběžka s 1 psem 22
Gottliebová Ivana Bethany 12km Běh se psem ženy 23
Handrychová Gabriela Gandalf 30km Běh se psem ženy
Heide Tomáš Lord 30km Běh se psem muži 32
Hejlová Linda Mona z Doubravanských polí 12km Běh se psem ženy 40
hrdličková martina Beruška 30km Běh se psem ženy 21
Hrníčková Pavla Favorit Falko Killers Hole 12km Běh se psem ženy 27
Kočárek Martin Barbucha von Výmar 6km Koloběžka s 1 psem 7
Kolman Jakub 12km Běh se psem muži 55
Konvalinová Aneta Arwin 6km Koloběžka s 1 psem
Korbová Lenka Barnabáš 12km Běh se psem ženy 26
Králová Helena Cory 12km Běh se psem ženy 54
Kubešová Václava Keysi 12km Běh se psem ženy 31
Liebich Martin Jessie 12km Běh se psem muži 45
Luňák David Kira 12km Běh se psem muži 51
Machackova Barbora Hartie 12km Běh se psem ženy 38
Macháčková Kateřina Hayak 30km Běh se psem ženy 18
Melecha Jiří Art 12km Běh se psem muži 34
Melechová Dominika Crosby 12km Běh se psem ženy 35
Míchalová Eva Catherine z Nerudovky 12km Běh se psem ženy 46
Morgenstern Jakub 12km Běh se psem muži 56
Náměstek Jan Bella 30km Běh se psem muži 4
Náměstková Eliška Flaya 30km Běh se psem ženy 5
Neckarova Lenka Born Cool Bear Herriko 12km Běh se psem ženy 42
Neckářová Barbora Amber My Dream Australská perla 12km Běh se psem muži 43
Nedvědová Anežka Maty Blou Akbara 6km Koloběžka s 1 psem
Petr Žáček Dorotka 6km Koloběžka s 1 psem 1
Petr Doubek 30km Běh muži 30
Petr Kuželka Bubí 12km Běh se psem muži 47
Petr Žváček Dorotka 12km Běh se psem muži 2
Petráková Františka Bren Hradní sklep 30km Běh se psem ženy 14
Rau Tomáš Bamboo Bloom the Red Hot Star 12km Běh se psem muži 41
se psem Procházka 12km Běh se psem muži
Schovánek David Bora 30km Běh se psem muži
Schwab Dominik Cessie Hvezda Els 6km Koloběžka s 1 psem 10
Slavotínková Dominica Celeste 30km Běh se psem ženy 15
Směšný Michal Akim z Hředelských polí 12km Běh se psem muži 52
Soukup Michael Svarti 6km Koloběžka s 1 psem 19
Soukup Michael Fiara 12km Běh se psem muži 20
Sušánka Robert Ines 12km Běh se psem muži
Svobodová Alena Týna 12km Běh se psem ženy 50
Štýbrová Kateřina Easily Excellent Qwandoya 30km Běh se psem ženy 6
Turnerová Iva Iris Hvězda Vysočiny 6km Koloběžka s 1 psem 8
Turnerová Iva Iris Hvězda Vysočiny 12km Běh se psem ženy 9
Vágner Vlastimil Zoui 30km Běh se psem muži 12
Valjent Jiří Luky 30km Běh se psem muži 11
Válová Jitka Degas z Doňovských lesů 30km Běh se psem ženy 13
Váňa Miloslav OLIVER 12km Běh se psem muži 48
Vaníček Adam Febee Danarny 12km Běh se psem muži 36
Venda Tomáš Amigo 12km Běh se psem muži 53
Veverková Martina Sára 12km Běh se psem ženy 33
Voříšek Jaroslav Jessi 12km Běh se psem muži 37
Zbožínková Alena Arnold 12km Běh se psem ženy 28

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
12km Běh se psem muži 21
12km Běh se psem ženy 19
30km Běh se psem ženy 10
6km Koloběžka s 1 psem 10
30km Běh se psem muži 5
30km Běh muži 1
Celkem 66