Detail závodu

Böllhoff - Drhleny cup 2020

Drhleny - Kemp

Triatlon + MTB

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

01.08.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

MTB 8.30 - 9:30 Triatlon 11:00 - 12:30 (děti 11:00 - 11:30)

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

MTB - 40 km

Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km

Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km

Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km

Pořadatel a kontakt

SDH Suhrovice


Tel.: 6066014777
miro.kvch@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Březina Luděk MTB - 40 km Muži 50+ let 160
Bajer Václav MTB - 40 km Muži 50+ let 18
Bari Dušan Motobard MTB - 40 km Muži 50+ let 24
Bartoň Ladislav SDH SUHROVICE Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 34
Bašusová Martina TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 55
Bašusová Šárka TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 54
Bejr Stanislav Progres run team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 33
Bílek Aleš Czech Tallboys Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let
Bílek Aleš Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 78
Bláhová Eliška MTB - 40 km Ženy 19
Boreš Stanislav MTB - 40 km Muži 50+ let 26
Brabec Tomáš Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let
Brdlík Vladimír MTB - 40 km Muži 50+ let 165
Březina Martin BMV Bike Team MTB - 40 km Muži 50+ let 155
Březina Martin AEES cycling team MTB - 40 km Muži 0-39 let 156
Čadilová Klára Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy
Čadilová Klára Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 47
Čepelka Miloslav Klub / Club Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let
Čepelka Miroslav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 49
Čermák Jan S-Sport Hronov MTB - 40 km Muži 40-49 let
Červenka Lukáš Alfa skvadra MTB - 40 km Muži 0-39 let 21
Čeřovská Petra Carla.kupkolo.cz MTB - 40 km Ženy
Čivrná Naďa Cyklo Špicar Jilemnice MTB - 40 km Ženy 128
David Petr Valy Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 148
Dolejší Radek MTB - 40 km Muži 50+ let 162
Dorner Jakub Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 17
Dorner Jaroslav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 42
Draganov Radko Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 50
Dufek David Johoho Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 30
Erlebach Jan MTB - 40 km Muži 0-39 let 117
Fikar Martin Bakako Nová Paka MTB - 40 km Muži 0-39 let 106
Fikar Martin Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 106
Francová Jitka Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 76
Gabriel David Chlastana MTB - 40 km Muži 0-39 let
Halbich Petr Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 91
Hampl Petr MTB - 40 km Muži 50+ let 157
Hartman Petr - Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 69
Hegr Jan Böllhoff MTB - 40 km Muži 40-49 let 147
Hlaváč Jiři Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 19
Hnilička Martin Lauf Team Kněžmost MTB - 40 km Muži 0-39 let 118
Horáček Petr Dexter Cycling MTB - 40 km Muži 50+ let 140
Horák Michal Rohozec Amulet Team MTB - 40 km Muži 0-39 let 100
Housar Ondřej MTB - 40 km Muži 0-39 let 135
Hron Jakub TK Mnichovo Hradiště Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 16
Hybner Josef TJ Sokol Kněžmost Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let
Hybner Josef Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 20
Chlebik Martin DHL Running Club Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 66
Janda Michal Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 48
Jaroš Lukáš Bakako Nová Paka MTB - 40 km Muži 0-39 let 16
Johanovský Jiří Progres run Team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 75
Josef Čadil Lauf Team Kněžmost Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let
Kaňka David Kozojedy MTB - 40 km Muži 40-49 let 168
Karban Štěpán Mondraker racing team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 51
Karbanová Marie TJ Nová Paka Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 22
Kastner Libor Lauf Team Kněžmost MTB - 40 km Muži 0-39 let 137
Kautzký Tomáš LaufTeam Kněžmost Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let
Kautzký Tomáš Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 36
Kebl Karek Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 95
Khýrová Aneta Carla.kupkolo.cz MTB - 40 km Ženy
Klein Petr Podhorní Újezd MTB - 40 km Muži 40-49 let 104
Klípa Jaroslav MTB - 40 km Muži 40-49 let 138
Klouda Tomas Böllhoff Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let
Knápek Jan MTB - 40 km Muži 0-39 let 139
Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz MTB - 40 km Muži 50+ let 112
Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let
Koblesa Jiři Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 83
Kopecká Jana MTB - 40 km Ženy 133
Kopecký Roman MTB - 40 km Muži 40-49 let 132
Kopecký Štěpán MTB - 40 km Muži 0-39 let 131
Kořínek Miroslav MTB - 40 km Muži 0-39 let 114
Koťátko Ondřej Alfa kvadra MTB - 40 km Muži 0-39 let 111
Kovařík Jan Lauf team Kněžmost MTB - 40 km Muži 0-39 let
Králík Ladislav MTB - 40 km Muži 50+ let 110
Kratochvíl Matouš MTB - 40 km Muži 0-39 let 25
Kratochvíl Tomáš MTB - 40 km Muži 0-39 let 27
Kubíček Martin Buldoci Valdice Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 74
Kubík Pavel Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 79
Kučera Jan KC Slavia Praha MTB - 40 km Muži 50+ let 129
Kučera Radek KSM Hrádek MTB - 40 km Muži 40-49 let 136
Kurzveil Jiří Triatlon Mladá Boleslav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let
Kurzveil Jiři Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 80
Kužel Jiří Jičín jedééé Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 64
Kyndl Lukáš Cyclogy Bike Culture MTB - 40 km Muži 0-39 let 164
Lebduška Jan KSM HRÁDEK MTB - 40 km Muži 40-49 let 134
Lebduška Jan KSM HRÁDEK Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 58
Lehotský Jiří Pro Music Prolog Bike MTB - 40 km Muži 40-49 let 151
Lehotský Jiří Cyklo Špicar Jilemnice MTB - 40 km Muži 50+ let 127
Lisičan Petr Team CykloTrener MTB - 40 km Muži 0-39 let 150
Lodr Oliver Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 5
Lorenc Petr Böllhoff Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 18
Loukotka Milan SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 40 km Muži 40-49 let
Loukotka Milan Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 71
Loukotka Milan SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 40 km Muži 40-49 let 143
Loukotka Radek SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 40 km Muži 40-49 let 142
Maděra Vitek Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 19
Marek Petr SK Čechtice MTB - 40 km Muži 50+ let 141
Matejko Lubomir Böllhoff Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 94
Matocha Pavel Eleven Mercedes Black.ET MTB - 40 km Muži 0-39 let 146
Mazůrek Roman WT Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 52
Minařík Daniel Kautex Textron Bohemia spol. s r.o. Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let
Miškovský Libor CSC KLUB MTB - 40 km Muži 50+ let
Mittner Jakub TJ Sokol Podlázky Dalovice Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let
Mittner Jakub Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 46
Mokříž Bohuslav BMV Bike team MTB - 40 km Muži 50+ let 154
Musilová Vendula SC Jičín MTB - 40 km Ženy 116
Nikita Tashchilin MTB - 40 km Muži 0-39 let 103
Nikodem Libor Lauf Team Kněžmost MTB - 40 km Muži 40-49 let 121
Novák Ladislav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 38
Novák Michal TJ Sokol Podlázky a Dalovice Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 72
Novák Petr MTB - 40 km Muži 40-49 let
Novota Jan Team CykloTrener MTB - 40 km Muži 0-39 let 22
Orct Štěpán Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 7
Orctová Kristýna Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 8
Paloušová Laura LASOMA MTB Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 24
Paloušová Sophie LASOMA MTB Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 23
Panková Emma Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 6
Paříková Antonie MTB - 40 km Ženy 120
Petera Karel Rohozec Amulet Team MTB - 40 km Muži 40-49 let 17
Plašil Jiří MTB - 40 km Muži 0-39 let 167
Podhaiský Ondřej Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 29
Popovič Jakub TJ Škoda Mladá Boleslav Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let
Popovič Jakub Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 15
Ptáčková Radka TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy
Ptáčková Radmila Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 81
Ptáčník Filip C.K. BICISPORT MTB - 40 km Muži 0-39 let 149
Ramzer Jan MTB - 40 km Muži 0-39 let 169
Režný Zdeněk Progres Run Team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let
Rufert Pavel Böllhoff MTB - 40 km Muži 50+ let 148
Ruso Vojtěch Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 61
Rychtera Václav Vashtera_ Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let
Rychtera Václav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 84
Řehák Martin Expres Cz Tufo Team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 59
Řezáč Michal T.O.T.C. MTB - 40 km Muži 0-39 let 108
Saidl Pavel M2C group MTB - 40 km Muži 50+ let 107
Salášek Jan Böllhoff Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let
Samuel Dušek Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 77
Sedláček Jan Boellhoff MTB - 40 km Muži 0-39 let 126
Sedláček Jiří Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 43
Sedláčková Veronika Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 18
Segl Vojtěch MTB - 40 km Muži 0-39 let 23
Skrbek Jan Czech Tallboys Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 65
Skůček Petr MTB - 40 km Muži 40-49 let 119
Slouka Matěj Severní větry Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 60
Sluková Lenka Böllhoff Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy
Sofín Luděk Sófa Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 73
Stastny Jakub Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let
Strýček Tomáš Sobotka MTB - 40 km Muži 40-49 let 20
Stych Jan Predators Chata 42 Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 32
Suchý Petr Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 70
Svoboda Ondřej MTB - 40 km Muži 0-39 let 161
Svoboda Vladimír MTB - 40 km Muži 50+ let
Svoboda Jan Progres run Team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 31
Svoboda Miroslav AEEC Cycling Team MTB - 40 km Muži 40-49 let
Svoboda Miroslav Drhleňáci Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 93
Svobodová Zuzana Progres run Team Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy
Svobodová Zuzana Progres Run Team Liberec Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 90
Šálek Vladimír Progrese run team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 35
Šangala Jakub Čechie Smíchov Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 67
Ščvčka Radek SKI Pandera MTB - 40 km Muži 50+ let 102
Šíma Karel Měchenice MTB - 40 km Muži 50+ let 170
Šimon Pávek Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 45
Šímová Hana Měchenice Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 1
Šlégl Jiří TJ sokol podlazky MTB - 40 km Muži 0-39 let 159
Šlégl Jiří TJ sokol podlazky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let
Šlégl Martin Sokol Podlázky MTB - 40 km Muži 50+ let 158
Šlégl Martin Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 62
Šmejda Radek Lauf team Kněžmost MTB - 40 km Muži 0-39 let 122
Šorm Jiří Bitters Superior Cyklolive MTB - 40 km Muži 0-39 let 101
Šťástka Jan MTB - 40 km Muži 0-39 let
ŠŤASTNÝ MICHAL TJ Sokol Podlazky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 88
Šťastný Jakub Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 85
ŠŤASTNÝ MICHAL TJ SOKOL PODLAZKY MTB - 40 km Muži 0-39 let
Štěpánek Libor TJ Sokol Podlazky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 37
Štěpánková Karolína Tj sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 2
Štěpánková Natálie TJ sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 3
Šťovíček Pavel Ydarokus Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 86
Šturma Jiří TJ Sokol Podlázky-Dalovice Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 44
Šubrt David TT LOKO Beroun Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 56
Tancmanová Eliška Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let
Tancmanová Eliška Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 4
Tříska Václav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 63
Vacek Lukáš Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let
Vacek Lukáš Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 21
Václavík Josef ŠKODA Auto team MTB - 40 km Muži 50+ let 115
Valášek Milan BMV bike team MTB - 40 km Muži 50+ let 153
Vaněk Daniel Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 87
Vaníček Vojtěch Bakako Nová Paka MTB - 40 km Muži 0-39 let 109
Vaníček Vojtěch Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 109
Varellez Daman Bášt Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 28
Varga Daniel MTB - 40 km Muži 40-49 let 152
Varsollerová Sofie Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 4
Vedral Miloš bikepart.cz MTB - 40 km Muži 50+ let 113
Vejvoda Petr TJ Chataři Čížovka Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let
Vejvoda Petr Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 82
Vichtera Pavel Modrá Hvězda MTB - 40 km Muži 50+ let 163
Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 40 km Muži 0-39 let 145
Vlčková Anna OKSSAZ MTB - 40 km Ženy 124
Vojáček David Bášt Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 39
Wolf Jan HPM Sport Teplice MTB - 40 km Muži 0-39 let
Zajíc Josef Lauf Team Knezmost MTB - 40 km Muži 0-39 let 123
Zakouřil Miroslav Rohozec amulet Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 53
Záveský Jiří MTB - 40 km Muži 50+ let 144
ZDENĚK Richard kbely cycling team MTB - 40 km Muži 50+ let 105
Zelenka Jaroslav KSM HRÁDEK MTB - 40 km Muži 40-49 let 130
Zelenka Jaroslav KSM HRÁDEK Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 57
Zeman David BEKO Bike Team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 89
Zeman David BEKO Bike Team MTB - 40 km Muži 0-39 let
Zeman Radim Bike and ski Bakejda MTB - 40 km Muži 0-39 let 166
Zemanová Jitka Bakov n. Jizerou Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 40
Zemanová Kristýna Bakov n. Jizerou Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 41
Zuska Jaroslav Boellhoff MTB - 40 km Muži 40-49 let 125
Zvolánková Petra HO Škrovád Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 68

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 40
MTB - 40 km Muži 0-39 let 40
MTB - 40 km Muži 50+ let 28
Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 25
MTB - 40 km Muži 40-49 let 21
Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 12
Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 10
Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 8
MTB - 40 km Ženy 8
Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 8
Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 5
Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 4
Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 3
Celkem 212