Detail závodu

Böllhoff - Drhleny cup 2020

Drhleny - Kemp

Triatlon + MTB

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

01.08.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

MTB 8.30 - 9:30 Triatlon 11:00 - 12:30 (děti 11:00 - 11:30)

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

MTB - 40 km

Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km

Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km

Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km

Pořadatel a kontakt

SDH Suhrovice


Tel.: 6066014777
miro.kvch@seznam.cz

2020
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bartoň Ladislav SDH SUHROVICE Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let
Bašusová Martina TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy
Bašusová Šárka TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy
Bejr Stanislav Progres run team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let
Bláhová Eliška MTB - 40 km Ženy
Brdlík Vladimír MTB - 40 km Muži 50+ let
Čadilová Klára Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy
Čermák Jan S-Sport Hronov MTB - 40 km Muži 40-49 let
Draganov Radko Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let
Hegr Jan Böllhoff MTB - 40 km Muži 40-49 let
Josef Čadil Lauf Team Kněžmost Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let
Klípa Jaroslav MTB - 40 km Muži 40-49 let
Knápek Jan MTB - 40 km Muži 0-39 let
Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz MTB - 40 km Muži 50+ let
Kovařík Jan Lauf team Kněžmost MTB - 40 km Muži 0-39 let
Kurzveil Jiří Triatlon Mladá Boleslav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let
Loukotka Milan SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 40 km Muži 40-49 let
Mazůrek Roman WT Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let
Nikodem Libor Lauf Team Kněžmost MTB - 40 km Muži 40-49 let
Novák Ladislav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let
Novák Michal TJ Sokol Podlázky a Dalovice Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let
Ptáčková Radka TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy
Režný Zdeněk Progres Run Team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let
Segl Vojtěch MTB - 40 km Muži 0-39 let
Skrbek Jan Czech Tallboys Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let
Sofín Luděk Sófa Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let
Sofín Luděk Sófa Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let
Stastny Jakub Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let
Svoboda Vladimír MTB - 40 km Muži 50+ let
Svoboda Jan Progres run Team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let
Svoboda Miroslav AEEC Cycling Team MTB - 40 km Muži 40-49 let
Svobodová Zuzana Progres run Team Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy
Šmejda Radek Lauf team Kněžmost MTB - 40 km Muži 0-39 let
Šťástka Jan MTB - 40 km Muži 0-39 let
Štěpánek Libor Tj sokol podlázky MTB - 40 km Muži 40-49 let
Štěpánková Karolína Tj sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let
Štěpánková Natálie TJ sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let
Šturma Jiří TJ Sokol Podlázky-Dalovice Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let
Vacek Lukáš Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let
Varga Daniel MTB - 40 km Muži 40-49 let
Zajíc Josef Lauf Team Knezmost MTB - 40 km Muži 0-39 let

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 8
MTB - 40 km Muži 40-49 let 8
MTB - 40 km Muži 0-39 let 6
Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 5
Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 5
MTB - 40 km Muži 50+ let 3
Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 2
MTB - 40 km Ženy 1
Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 1
Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 1
Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 1
Celkem 41