Detail závodu

Neratovická 201

Neratovice

Běh do schodů

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

23.02.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

OPEN

RAFANI

ŠERPA

DĚTI

Pořadatel a kontakt

Společně pro Neratovice


Tel.: +420 605 923 051
neratovicka201@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Axon Adam Atletika Stará Boleslav DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 77
Axon Adam Atletika Stará Boleslav DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu)
Babický Jan HZS Mělník RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 101
Baňková Markéta Jizersko-ještědský horský spolek ŠERPA Šerpa
Bažant Oldřich Fakt Abstinenti OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 15
Bečka Miloslav Ústí nad Labem OPEN Veteráni muži (nad 51 let) 27
Beneš František Atletika Stará Boleslav OPEN Muži od 16 do 50 let včetně
Beneš František Atletika stará Boleslav DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 66
Blahova Kristyna OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně
Bubník Milan OPEN Muži od 16 do 50 let včetně
Bubník Milan OPEN Muži od 16 do 50 let včetně
Buzák Peter OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 33
Čejka Martin OPEN Veteráni muži (nad 51 let) 30
Dašek Lukáš Atletika Stará Boleslav DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 71
Dobešová Kristýnka Akademie Neratovice DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 76
Dvořák Aleš Mlékojedy ŠERPA Šerpa
Fedorcanič Václav OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 35
Fojtková Tereza Akademie Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 68
Frajbišová Adéla Akademie Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 75
Ge Evžen Maratonské vrány OPEN Veteráni muži (nad 51 let) 2
Ge Evžen Maratonské vrány RAFANI Veteráni muži (nad 51 let) 102
Gerencséry Ladislav Water Ski Club Neratovice OPEN Muži od 16 do 50 let včetně
Hlaváček Jan OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 21
Hons Tobiáš DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 67
Horská Vlasta Spartan race team Vrátno ŠERPA Šerpa
Horský Kristián Spartan Race Team Vrátno DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 52
Hrazdil Jan AVSP Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 58
Hrubý Tomáš Hasiči Kly Junior DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 72
Hypša Martin Spartan race team Vrátno OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 9
Jan Dalík SK Pojďte dál OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 41
Janda Dominik OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 111
Janda Jakub RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 110
Jistebnický Dominik AVSP DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 64
Jistebnický Tobiáš AVSP DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 65
Karel Jiří Orlen Servis OPEN Veteráni muži (nad 51 let) 26
Kinc Rudolf OPEN Muži od 16 do 50 let včetně
Klíma Jan OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 22
Kohout Petr OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 23
Kohoutová Věra Trailpoint OPEN Veteráni ženy (nad 51 let) 25
Koláček Matouš ASB Stará Boleslav DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 69
Koudelka František OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 19
Kudrna Vojtěch DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 81
Kudrnová Marie DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 89
Kudrnová Radka OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 36
Lamačová Nikol Akademie Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 54
Landová Michaela Mexická vlna OPEN Veteráni ženy (nad 51 let) 1
Landová Mirka Mexická vlna ŠERPA Šerpa
Laryšová Radka Livecross OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 13
Laube Vít Čižkovice RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně
Lebedová Katy OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 14
Líman Lukáš Slavia Praha olé OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 17
Lovíšek Tadeáš DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 80
Lux Pavel Akademie Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 84
Luxova Mariana Akademie Neratovice DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 85
Luxova Rozalie Akademie Neratovice DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu
Machač Filip DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 73
Machač Tomáš OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 32
Machata David Čižkovice RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 117
Machata Jindřich Čižkovice 2 RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 118
Machata Matěj Čižkovice RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 119
Máka Štěpán Akademie Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 60
Makcol Lukáš RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 49
Máková Klára Akademie Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 61
Máková Petra Akademie Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 62
Mašek Tadeáš OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 5
Mašková Lenka OPEN Veteráni ženy (nad 51 let) 4
Mráček Pavel Příznivci běhu Stránka OPEN Veteráni muži (nad 51 let) 6
Mrhálková Doubravka AVSP Neratovice, GladiatorRaceTeam DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 51
Nagiova Blanka Čižkovice OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 40
Novák Tomáš TSK Praha OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 29
Nováková Stela DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 86
Ondřej Kabeš SK Pojďte dál OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 42
Ondřej Kabeš OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 50
Panošová Tereza OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 3
Parusnikov Jakub HC Buldoci Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 57
Pauřík Marek RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 104
Pěknic Jan DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 88
Petříkov Daniel Spartan race team Vrátno OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 11
Petříkov Daniel Spartan race team Vrátno RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 106
Petříkov Daniel Spartan Race Team Vrátno DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 63
Pražák Petr DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 55
Prejsová Tereza Akademie Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 74
Procházková Eva SK Pojďte dál OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 45
Přáda Vladan Slavia Praha olé OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 24
Rosol Tomáš OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 20
Skalová Eva Dragon Neratovice OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně
Smolík Lukáš OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 18
Sojka Šimon Atletika Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 56
Studnička Arnošt Příznivci běhu Stránka OPEN Veteráni muži (nad 51 let) 7
Sucha Natalie Akademie vsestranne sportovni pripravy AVSP DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu)
Suchá Natalie Akademie všestrané sportovní přípravy AVSP DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 90
Szonda Dan TJ Sokol Praha Liben DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 78
Szonda Istvan TJ Sokol Praha Liben RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 109
Szonda Istvan TJ Sokol Praha Liben ŠERPA Šerpa
Szonda Istvan TJ Sokol Praha Liben OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 34
Szonda Karolina TJ Sokol Praha Liben DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 79
Špačková Barbora Atletika Neratovice DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 70
Špačková Karolína DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 83
Špačková Lucie OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 31
Šporcl Radek Běžecký klub Spolana RAFANI Veteráni muži (nad 51 let) 107
Šrětková Kristina DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 114
Štětka Michal RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 112
Štětková Linda OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 113
Šulák David ŠERPA Šerpa
Švácha Luboš Sokol Mšeno OPEN Veteráni muži (nad 51 let) 37
Tikovský Marcel Joskatel team OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 16
Vágner David OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 8
Večera Ondřej OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 44
Veselá Anita SDH Chloumek OPEN Veteráni ženy (nad 51 let) 28
Veselý Vladimír RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 108
Vízner Luděk Spartan race team Vrátno OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 10
Vízner Luděk Spartan race team Vrátno RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 105
Vojtěchovská Alena RAFANI Ženy od 16 do 50 let včetně 103
Vokáčová Klára Atletika Neratovice DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 82
Vožda Dominik Livecross DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 53
Voždová Alena Livecross OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 12
Zemanová Dorota DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 59
Židoň Vojtěch FK Neratovice DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 87

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 30
DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 25
DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 19
RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 13
OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 11
OPEN Veteráni muži (nad 51 let) 7
ŠERPA Šerpa 6
OPEN Veteráni ženy (nad 51 let) 4
RAFANI Veteráni muži (nad 51 let) 2
RAFANI Ženy od 16 do 50 let včetně 1
Celkem 118