Detail závodu

Silvestrovský lázeňský běh

Poděbrady

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

31.12.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

100m

350m

700m

1000m

5000m

Pořadatel a kontakt

David Kubát


info@pdysport.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Andělová Markéta 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 13
Axon Adam 700m Chlapci - 2008 až 2010 290
Bajgar Daniel 700m Chlapci - 2008 až 2010 291
Bajgarová Dominika 1000m Dívky - 2004 až 2005 200
Bajgarová Nikol 1000m Dívky - 2004 až 2005 201
Bajgarová Nikol 1000m Dívky - 2006 až 2007 206
Bajgarová Nikola 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 14
Bártová Alena 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 15
Bébr Bruno 1000m Chlapci - 2004 až 2005 271
Bébrová Julie 700m Dívky - 2008 až 2010 217
Bébrová Sofie 1000m Dívky - 2006 až 2007 207
Bezucha Daniel 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 65
Blažek Petr 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 66
Blažek Petr 350m Chlapci - 2011 až 2013 311
Blažek Štěpán 5000m Junioři - 2001 až 2003 145
Blažková Anna 700m Dívky - 2008 až 2010 218
Brothánková Anna 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 16
Brož Martin 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 67
Bryndza Václav 1000m Chlapci - 2006 až 2007 278
Bryndza Vít 700m Chlapci - 2008 až 2010 292
Břečková Kateřina 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 17
Bukáček Marek 1000m Chlapci - 2004 až 2005 272
Bukovic Tadeáš 100m Chlapci - 2014 a mladší 331
Bukovicová Tereza 350m Dívky - 2011 až 2013 245
Burian Martin 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 68
Čapek Adam 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 160
Čapek Filip 350m Chlapci - 2011 až 2013 312
Čapek Josef 350m Chlapci - 2011 až 2013 313
Čapek Josef 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 69
Čapek Martin 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 70
Čapek Matyáš 1000m Chlapci - 2006 až 2007 279
Čapek Radim 100m Chlapci - 2014 a mladší 332
Čechal Petr 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 71
Čechalová Andrea 350m Dívky - 2011 až 2013 246
Čechalová Klára 700m Dívky - 2008 až 2010 219
Černý Kryštof 5000m Junioři - 2001 až 2003 146
Černý Pavel 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 72
Češka Pavel 1000m Chlapci - 2004 až 2005 273
Děček Milan 700m Chlapci - 2008 až 2010 293
Děček Miroslav 700m Chlapci - 2008 až 2010 294
Děčková Kateřina 700m Dívky - 2008 až 2010 220
Došek Jan 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 73
Doubek Jaroslav 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 74
Dovičín Michal 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 75
Dovičín Pavel 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 76
Dovičín Petr 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 77
Dutkovič Pavel 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 78
Dyntarová Ema 700m Dívky - 2008 až 2010 221
Ešner David 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 79
Fejfar Matěj 700m Chlapci - 2008 až 2010 295
Fiala Aleš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 80
Fiedler Lukáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 81
Foltýn Jan 1000m Chlapci - 2006 až 2007 280
Foltýn Jan 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 82
Franková Viktorie 1000m Dívky - 2006 až 2007 208
Fukal Jakub 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 83
Gajdošová Kateřina 1000m Dívky - 2004 až 2005 202
Granát Jonáš 700m Chlapci - 2008 až 2010 314
Gromeš David 700m Chlapci - 2008 až 2010 296
Gromešová Eliška 5000m Juniorky - 2001 až 2003 154
Gromešová Jana 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 18
Haberle Ondřej 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 84
Hájek Jan 100m Chlapci - 2014 a mladší 333
Hájek Martin 700m Chlapci - 2008 až 2010 297
Hálová Lucie 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 19
Hálová Sabina 5000m Juniorky - 2001 až 2003 155
Hamplová Šárka 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 176
Hanzal Vojtěch 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 85
Harapesová Anna 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 20
Havelka Adam 350m Chlapci - 2011 až 2013 169
Havelka Michal 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 86
Havelková Daniela 100m Dívky - 2014 a mladší 170
Havelková Tereza 350m Dívky - 2011 až 2013 168
Havránek Richard 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 87
Hlaváčková Michaela 700m Dívky - 2008 až 2010 222
Hlaváčková Simona 1000m Dívky - 2004 až 2005 203
Hlinová Karolína 700m Dívky - 2008 až 2010 223
Hněvsa Jindřich 5000m Veteráni - 1969 a starší 5
Hodačová Kateřina 5000m Juniorky - 2001 až 2003 156
Hodačová Kristina 700m Dívky - 2008 až 2010 224
Homolka David 700m Chlapci - 2008 až 2010 298
Homolka Marek 350m Chlapci - 2011 až 2013 315
Horyna Albert 350m Chlapci - 2011 až 2013 316
Horyna Ferdinand 700m Chlapci - 2008 až 2010 299
Horynová Johana 350m Dívky - 2011 až 2013 247
Horynová Kateřina 700m Dívky - 2008 až 2010 225
Hradcová Michaela 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 21
Hrbek Kryštof 1000m Chlapci - 2006 až 2007 281
Hrbek Sebesatian 350m Chlapci - 2011 až 2013 317
Hrbek Tomáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 88
Hrstka Michal 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 89
Hubená Blanka 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 22
Hübschová Aneta 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 164
Chlubna Patrik 700m Chlapci - 2008 až 2010 300
Chocholáč Albert 100m Chlapci - 2014 a mladší 334
Jäger Filip 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 90
Jaksch Jakub 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 91
Jakubíček Jan 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 92
Jakubíčková Hana 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 23
Janiš Martin 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 93
Janiš Roman 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 94
Jansová Kristýna 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 24
Jaša Tomáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 95
Javůrek Petr 700m Chlapci - 2008 až 2010 301
Javůrková Karolína 350m Dívky - 2011 až 2013 248
Jedlička Lukáš 350m Chlapci - 2011 až 2013 318
Jelínek Adam 1000m Chlapci - 2006 až 2007 282
Jelínková Zuzana 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 25
Jeřábek Pavel 5000m Veteráni - 1969 a starší 6
Jindřichová Edita 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 26
Jindřichová Monika 1000m Dívky - 2006 až 2007 209
Jirků Adam 5000m Junioři - 2001 až 2003 147
Jun Filip 100m Chlapci - 2014 a mladší 335
Jun Jiří 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 96
Kánská Simona 700m Dívky - 2008 až 2010 226
Kánská Tereza 700m Dívky - 2008 až 2010 227
Kaplan Daniel 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 97
Karásková Darina 5000m Veteránky - 1969 a starší 1
Káš František 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 98
Klemperer Otto 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 99
Knebl Lukáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 100
Knebl Matouš 5000m Junioři - 2001 až 2003 148
Knebl Matouš 350m Chlapci - 2011 až 2013 319
Kocourek Josef 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 101
Kocourková Nella 350m Dívky - 2011 až 2013 249
Kočová Vlasta 5000m Veteránky - 1969 a starší 2
Komárková Barbora 700m Dívky - 2008 až 2010 228
Kopáček Šimon 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 102
Kopáčková Petra 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 27
Kopecký Josef 5000m Veteráni - 1969 a starší 167
Kovář Daniel 100m Chlapci - 2014 a mladší 336
Kovář David 100m Chlapci - 2014 a mladší 337
Kovář Jáchym 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 103
Kovářová Anna 700m Dívky - 2008 až 2010 229
Krajčí Klára 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 28
Král Ondřej 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 104
Kratochvíl Jan 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 105
Kratochvíl Vojtěch 100m Chlapci - 2014 a mladší 338
Kratochvílová Ema 100m Dívky - 2014 a mladší 258
Kratochvílová Lucie 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 29
Kratochvílová Markéta 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 30
Kroužel Tomáš 1000m Chlapci - 2004 až 2005 274
Krouželová Adéla 700m Dívky - 2008 až 2010 230
Krpelánová Linda 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 31
Kubánková Sylvie 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 32
Kubátová Karolína 700m Dívky - 2008 až 2010 231
Kubešová Vikoria 350m Dívky - 2011 až 2013 250
Kubričan Pavel 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 106
Kučerová Andrea 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 33
Kučírková Radka 5000m Veteránky - 1969 a starší 3
Kudláček Daniel 700m Chlapci - 2008 až 2010 302
Kudláčková Aneta 1000m Dívky - 2006 až 2007 210
Kuklíková Barbora 1000m Dívky - 2006 až 2007 283
Kulík Petr 5000m Veteráni - 1969 a starší 7
Kulíšek Kryštof 350m Chlapci - 2011 až 2013 320
Kundrátová Marie 700m Dívky - 2008 až 2010 232
Lalík Vincent 100m Chlapci - 2014 a mladší 339
Lazar Tomáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 107
Lindethal Albert 350m Chlapci - 2011 až 2013 321
Lindethalová Ema 100m Dívky - 2014 a mladší 259
Lokajíček Šimon 100m Chlapci - 2014 a mladší 340
Lokajíček Štěpán 350m Chlapci - 2011 až 2013 322
Macák Šimon 350m Chlapci - 2011 až 2013 323
Machová Eva 350m Dívky - 2011 až 2013 251
Machová Iva 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 34
Machút Michal 5000m Veteráni - 1969 a starší 8
Majorová Kateřina 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 35
Mäki Kristina 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 36
Makovec Tadiáš 700m Chlapci - 2008 až 2010 166
Málek Miloš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 108
Manželová Eliška 350m Dívky - 2011 až 2013 252
Marek Martin 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 109
Mareš Maxmilián 1000m Chlapci - 2006 až 2007 284
Maršonová Anežka 1000m Dívky - 2006 až 2007 211
Martin Makovec 350m Chlapci - 2011 až 2013 165
Martincová Eliška 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 37
Matějka Zdeněk 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 110
Matoušek Bohumil 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 111
Medviď Vladimír 5000m Veteráni - 1969 a starší 171
Mejstříková Sandra 700m Dívky - 2008 až 2010 233
Mikl Petr 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 112
Millerová lenka 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 38
Mrázek Zdeněk 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 113
Müller Filip 100m Chlapci - 2014 a mladší 341
Müller Matyáš 700m Chlapci - 2008 až 2010 303
Nedbal Tomáš 350m Chlapci - 2011 až 2013 324
Nedoma Edgar 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 285
Nedoma Oliver 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 304
Nedomová Iva 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 39
Nešněrová Veronika 1000m Dívky - 2006 až 2007 212
Nešněrová Veronika 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 40
Nezbedová Marie 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 41
Novák Jan 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 114
Novák Jan 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 115
Novák Jonáš 100m Chlapci - 2014 a mladší 342
Novák Lukáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 178
Novák Michal 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 163
Novák Tobiáš 100m Chlapci - 2014 a mladší 343
Nováková Nikol 700m Dívky - 2008 až 2010 234
Nováková Veronika 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 42
Obadalová Klára 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 43
Ondra Tomáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 116
Ondrová Marie 700m Dívky - 2008 až 2010 235
Ondrová Viktorie 1000m Dívky - 2004 až 2005 204
Paseka Jiří 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 117
Pěcha Tomáš 5000m Veteráni - 1969 a starší 9
Pekárková Anna 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 44
Pereira David 100m Chlapci - 2014 a mladší 344
Pereira Filip 100m Chlapci - 2014 a mladší 345
Pivná Amélie 100m Dívky - 2014 a mladší 260
Pivná Ruby 100m Dívky - 2014 a mladší 261
Pokorná Martina 100m Dívky - 2014 a mladší 262
Pokorný Filip 1000m Chlapci - 2006 až 2007 286
Pokorný Miroslav 5000m Veteráni - 1969 a starší 177
Polusová Julie 1000m Dívky - 2006 až 2007 213
Poslušná Michaela 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 45
Pospíšilová Michaela 350m Dívky - 2011 až 2013 253
Procházka Miroslav 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 118
Procházková Eva 100m Dívky - 2014 a mladší 263
Procházková Lenka 350m Dívky - 2011 až 2013 254
Rainiš Jaroslav 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 119
Rainiš Matěj 5000m Junioři - 2001 až 2003 149
Rainiš Šimon 5000m Junioři - 2001 až 2003 150
Rainišová Iveta 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 46
Rambousek Tomáš 350m Chlapci - 2011 až 2013 325
Rambousková Lucie 700m Dívky - 2008 až 2010 236
Riezsová Adéla 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 47
Sawalha Laura 700m Dívky - 2008 až 2010 237
Sikorová Kateřina 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 48
Sixta Radim 700m Chlapci - 2008 až 2010 305
Slavík Šimon 1000m Chlapci - 2006 až 2007 287
Slavíková Eva 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 49
Slavíková Viktorie 700m Dívky - 2008 až 2010 238
Sobota Lukáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 120
Sobotová Eliška 100m Dívky - 2014 a mladší 264
Solom Jakub 1000m Chlapci - 2006 až 2007 288
Solom Jiří 5000m Junioři - 2001 až 2003 151
Solom Laurentiu 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 121
Solomová Anežka 700m Dívky - 2008 až 2010 239
Solomová Marie 100m Dívky - 2014 a mladší 265
Soukupová Anna 100m Dívky - 2014 a mladší 266
Soukupová Petra 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 50
Stachová Jessica 700m Dívky - 2008 až 2010 240
Stachová Vanessa 700m Dívky - 2008 až 2010 241
Suchánek David 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 122
Svoboda Jakub 1000m Chlapci - 2004 až 2005 275
Svoboda Tomáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 123
Svrčková Hana 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 51
Šandová Andrea 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 52
Šidák Matěj 100m Chlapci - 2014 a mladší 346
Škoda Josef 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 124
Šlechta Tomáš 100m Chlapci - 2014 a mladší 347
Šmejkal Jakub 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 125
Šmídová Karolína 100m Dívky - 2014 a mladší 267
Štastný Radek 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 126
Štěrba Jakub 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 127
Štětinová Adéla 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 53
Štoková Jana 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 54
Šusta Jiří 5000m Veteráni - 1969 a starší 159
Švec Jiří 5000m Veteráni - 1969 a starší 10
Tellerová Andrea 350m Dívky - 2011 až 2013 255
Tellerová Daniela 350m Dívky - 2011 až 2013 256
Thomasson Hana 5000m Veteránky - 1969 a starší 4
Tlamichová Aurora 1000m Dívky - 2006 až 2007 214
Trnka Michal 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 128
Trnková Iva 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 55
Tůma Jan 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 129
Tůma Lukáš 5000m Junioři - 2001 až 2003 152
Uher Vojtěch 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 130
Uchytil František 5000m Veteráni - 1969 a starší 11
Uchytil Matyáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 131
van Dorn Klára 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 56
van Dorn Michiel 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 132
Vaněčková Rozálie 100m Dívky - 2014 a mladší 268
Vaněk Adam 350m Chlapci - 2011 až 2013 326
Vaněk Tomáš 700m Chlapci - 2008 až 2010 306
Vaníček Miloš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 133
Vaňousek Ondřej 700m Chlapci - 2008 až 2010 307
Vaňousek Václav 350m Chlapci - 2011 až 2013 327
Vaňousek Václav 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 134
Vaňousek Vítek 700m Chlapci - 2008 až 2010 308
Vaňousek Vojtěch 1000m Chlapci - 2006 až 2007 289
Vaňousková Emma 700m Dívky - 2008 až 2010 242
Vaňousková Lucie 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 57
Vaňura Ondřej 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 135
Vavrouchová Kateřina 5000m Juniorky - 2001 až 2003 157
Vazquez Veronika 1000m Dívky - 2006 až 2007 215
Velich Ondřej 350m Chlapci - 2011 až 2013 328
Vendl Zdeněk 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 136
Vendlová Natálie 100m Dívky - 2014 a mladší 269
Vendlová Olga 100m Dívky - 2014 a mladší 270
Větrovská Nina 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 58
Větrovský Jakub 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 137
Vídeňská Barbora 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 59
Vinklát Štěpán 700m Chlapci - 2008 až 2010 309
Vinklátová Eliška 350m Dívky - 2011 až 2013 257
Vodvářková Justýna 700m Dívky - 2008 až 2010 243
Vokoun Lukáš 350m Chlapci - 2011 až 2013 329
Vondráček Dušan 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 138
Vopařilová Kamila 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 60
Vrba Tomáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 139
Vrchota Metoděj 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 140
Vykydal Vojtěch 350m Chlapci - 2011 až 2013 330
Vyleťal Zbyněk 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 141
Vyleťalová Tereza 1000m Dívky - 2004 až 2005 205
Vyleťalová Tereza 5000m Juniorky - 2001 až 2003 158
Vysloužil Aleš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 142
Webersinke Jan 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 175
Weigand Samuel 700m Chlapci - 2008 až 2010 310
Zadina Jaroslav 5000m Veteráni - 1969 a starší 12
Zadina Václav 1000m Chlapci - 2004 až 2005 276
Zadinová Marina 1000m Dívky - 2006 až 2007 216
Zátybnický Tomáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 161
Zdražil Lukáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 162
Zezulka Dušan 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 143
Zmrzlá Gabriela 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 62
Zmrzlý David 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 144
Znamínková Nikola 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 63
Zoubková Barbora 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 64
Zurač Vilém 1000m Chlapci - 2004 až 2005 277
Zvěřina Filip 5000m Junioři - 2001 až 2003 153
Zvolská Nina 700m Dívky - 2008 až 2010 244

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 89
5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 52
700m Dívky - 2008 až 2010 28
700m Chlapci - 2008 až 2010 22
350m Chlapci - 2011 až 2013 21
100m Chlapci - 2014 a mladší 17
350m Dívky - 2011 až 2013 14
100m Dívky - 2014 a mladší 14
1000m Dívky - 2006 až 2007 12
5000m Veteráni - 1969 a starší 12
1000m Chlapci - 2006 až 2007 10
5000m Junioři - 2001 až 2003 9
1000m Chlapci - 2004 až 2005 7
1000m Dívky - 2004 až 2005 6
5000m Juniorky - 2001 až 2003 5
5000m Veteránky - 1969 a starší 4
Celkem 322