Detail závodu

Novoroční běh Horními Počernicemi

Horní Počernice

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

01.01.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

6300m

3150m

Pořadatel a kontakt

Ivan Liška


iliska.fox@email.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Andrade Milena Teronnská UTW 3150m Ženy do 50 let - od 1970 44
Andrade Telmo 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 25
Babicová Eva TTC Český Brod 3150m Ženy do 50 let - od 1970 65
Benýr Pavel MBM Praha 6300m Muži 50-60 let - 1960 až 1969 60
Brenkusová Alžběta TJ Sokol Horní Počernice 3150m Žákyně 78
Brenkusová Petra TJ Sokol Horní Počernice 3150m Žákyně 80
Brouček Onďřej 3pro zdraví 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 13
Broučková Lenka 3pro zdraví 3150m Ženy do 50 let - od 1970 69
Brunner Radek SK Babice 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 26
Butáš Petr 6300m Muži do 35 let - od 1985 41
Černý František Horní Počernice 3150m Muži buď fit 40
Čokrt Václav TTC Český Brod 3150m Muži buď fit 67
Čokrtová Kateřina TTC Český Brod 3150m Ženy do 50 let - od 1970 70
Dolejš Jan TJ Sokol Unhošť 6300m Muži nad 60 let - do 1959 2
Douglass Mathews Praha 6 6300m Muži 50-60 let - 1960 až 1969 58
Dub Michal Sohopo 6300m Muži 50-60 let - 1960 až 1969 56
Durdová Michaela KB Jilemnice 3150m Ml. Dorostenkyně 53
Durdová Miroslava Počernická střeva 3150m Ženy do 50 let - od 1970 52
Dušek Pavel Brandýs 6300m Muži 50-60 let - 1960 až 1969 51
Dvorřáková Denisa Atlet Šestajovice 3150m Ženy do 50 let - od 1970 47
Dvořák Tomáš Atlet Šestajovice 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 23
Dvořáková Petra Atlet Šestajovice 3150m Ženy do 50 let - od 1970 49
Fliegl Miroslav PSK Olymp Praha 6300m Muži nad 60 let - do 1959 3
Fritz Robert Praha 6 6300m Muži 50-60 let - 1960 až 1969 59
Ge Evžen Maratonské vrány 6300m Muži nad 60 let - do 1959 54
Havelka Petr Eleven Run Team 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 1
Havelková Kristina SK Jeseniova 3150m Žákyně 77
Hejrklík Filip Sabzo 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 22
Horyna Miroslav Horní Počernice 3150m Muži buď fit 58
Hošek Michal 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 30
Hrdina Jan Horní Počernice 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 38
Hrdina Josef TJ Sokol Horní Počernice 3150m Žáci 42
Hunčovská Lenka Počernická střeva 3150m Ženy do 50 let - od 1970 57
Hunčovský Tomáš CZSA 6300m Muži do 35 let - od 1985 17
Chmel Zdenek Horní Počernice 3150m Muži buď fit 50
Chmelová Iva BKČS 3150m Ženy nad 50 let - do 1969 55
Chochol Michael Praha 9 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 14
Chocholová Jana Praha 9 3150m Ženy do 50 let - od 1970 68
Churaňová Radka TJ Lokomotiva Trutnov 3150m Ženy do 50 let - od 1970 73
Kabát Martin SK Praga 3150m Ml. Dorostenci 45
Kalčík Petr Radonice 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 11
Kittler Jan Chodovická 6300m Muži do 35 let - od 1985 32
Kočí Karolína 3150m Žákyně 61
Kohoutová Věra Trailpoint 3150m Ženy nad 50 let - do 1969 59
Kolomazníková Lucie Praha 9 3150m Ženy do 50 let - od 1970 66
Kovařik Petr TF Run 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 21
Kovařík Vojtěch ŠSK Újezd nad Lesy 3150m Žáci 54
Králová Veronika Run the World 3150m Ženy do 50 let - od 1970 76
Krejčíř Jakub TJ Dukla Praha 6300m Muži do 35 let - od 1985 9
Křížek Martin Tobi Team 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 18
Křižová Lenka AC Praha 1980 3150m Ženy do 50 let - od 1970 51
Kühnelová Šárka Atlet Šestajovice 3150m Ženy do 50 let - od 1970 48
Kuna Petr 6300m Muži do 35 let - od 1985 37
Kunová Zuzana Kerteam 3150m Ženy do 50 let - od 1970 41
Kyral Václav Easy go Run 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 27
Luhan Petr 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 31
Machorová Jana TTC Český Brod 3150m Ženy do 50 let - od 1970 71
Machourek David TCM Mikulášovice 6300m Muži do 35 let - od 1985 12
Mráz Václav AC Sparta Praha 3150m Muži buď fit 39
Noháč Jiří 3150m Muži buď fit 75
Noháč Maťěj PSK Olymp 3150m Žáci 74
Noháčová Anna PSK Olymp 3150m Žákyně 72
Nový Luboš Horní Počernice 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 28
Pavlíček Michal Svépravice 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 35
Pěkný Jan AC Praha 1980 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 24
Poborská Helena Kerteam 3150m Ženy do 50 let - od 1970 43
Poborský Petr EKP Praha 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 36
Polák Marek Děkanka Gray 6300m Muži do 35 let - od 1985 10
Polášková Pavlína Počernická střela 3150m Ženy do 50 let - od 1970 62
Roubík František Čerčany 6300m Muži nad 60 let - do 1959 4
Slovák Tomáš Traged Team 6300m Muži 50-60 let - 1960 až 1969 53
Sommer Zbyněk Horní Počernice 3150m Muži buď fit 61
Srb Tomáš Černý Most 6300m Muži 50-60 let - 1960 až 1969 55
Šára Pavel AC Praha 1980 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 15
Šára Petr AC Praha 3150m Žáci 63
Šárová Ema SK Jeseniova 3150m Žákyně 64
Šesták Jindřich ARPP 6300m Muži nad 60 let - do 1959 52
Šíbravová Lenka Počernická střeva 3150m Ženy do 50 let - od 1970 56
Šimeček Tomáš Horní Počernice 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 16
Šimečková Angelika Počernická střeva 3150m Ženy do 50 let - od 1970 60
Šnábl Petr 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 8
Štefanka Martin Zeleněč 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 19
Tesařová Eliška SKP Nymburk 3150m Žákyně 79
Tikal Petr TF Run 6300m Muži do 35 let - od 1985 39
Tikman Petr 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 40
Tomsa Pavel 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 33
Troller Tomáš 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 34
Třasák Jan Addidas Runners Prague 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 20
Urban Jaroslav Kilpi Racing Team 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 6
Valla Vojtech TF Run 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 5
Veselý Petr TF Run 6300m Muži 50-60 let - 1960 až 1969 57
Vladyka Jan AC Praha 1980 6300m Muži nad 60 let - do 1959 7
Vodička Tomáš Chodovická 6300m Muži do 35 let - od 1985 29

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 28
3150m Ženy do 50 let - od 1970 20
6300m Muži do 35 let - od 1985 9
6300m Muži 50-60 let - 1960 až 1969 8
3150m Muži buď fit 7
3150m Žákyně 7
6300m Muži nad 60 let - do 1959 6
3150m Žáci 4
3150m Ženy nad 50 let - do 1969 2
3150m Ml. Dorostenci 1
3150m Ml. Dorostenkyně 1
Celkem 93