Detail závodu

DECATHLON RUN 2021

Plzeň

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

25.09.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

10 km

2x5,7 km

115 m

800 m

1350 m

2 km

Pořadatel a kontakt

Rozběháme Česko z.ú.


Tel.: +420 608 583 445
info@rozbehamecesko.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: 5.ročník běžeckého závodu pro všechny sportovce a rodiny s dětmi

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adéla Štiťáková + Jakub Štiťák 3 holky + pes 2x5,7 km Štafety smíšené 516
Alexandra Hlaváčková + Marie Svobodová Rozběháme Tachovsko 2x5,7 km Štafety ženy 501
Amchová Lenka 10 km Ženy 18-39
Andrea Kačírková + Andrea Matláková Lhotské Běhny 2x5,7 km Štafety ženy 504
Andrea Mančík + Veronika Pytlík Štruncová Lhotský běhny 2x5,7 km Štafety ženy 510
Aneta Kocová + Markéta Krnoulová 2x5,7 km Štafety ženy 505
Babka Kryštof 800 m Kluci 7-9 let 49
Babková Klára 1350 m Holky 10-12 let 50
Balík Petr 10 km Muži 40+ let 201
Barbora Šturmová + Lucie Palíková Bééé & Bůůů team 2x5,7 km Štafety ženy 517
Baumová Andrea 10 km Ženy 18-39 301
Baxa Šimon Soběkury 115 m Kluci 0-6 let 1
Bedenková Lucie Čistá 10 km Ženy 18-39 327
Benda David 10 km Muži 40+ let 202
Benešová Jana 10 km Ženy 18-39
Beránková Radka 10 km Ženy 18-39 203
Berg Pavel 10 km Muži 18-39 let 302
Beštová Lenka 10 km Ženy 40+ let 204
Białosiewicz Agnieszka Rozběháme Plzeň 10 km Ženy 40+ let 205
Blaščíková Linda 10 km Ženy 40+ let 206
Bouda Oldřich Rozběháme Klatovy 10 km Muži 40+ let 207
Bradová Lenka 10 km Ženy 18-39 208
Brodská Tereza Mickeys runners 10 km Ženy 40+ let 209
Brych Kristián 115 m Kluci 0-6 let 2
Brych Oliver 800 m Kluci 7-9 let 3
Bulín Tomáš 10 km Muži 18-39 let 336
Burda Matyáš Cipisek Plasy 115 m Kluci 0-6 let
Camrová Kateřina Decathlon team Tábor 10 km Ženy 18-39
Cenefels Filip ready2win 10 km Muži 18-39 let 303
Cimická Lucie 10 km Ženy 18-39
Čadová Lenka Stod 10 km Ženy 40+ let 210
Čáha František 2 km Kluci 13-17 let
Čaj Roman Rozběháme Třemošnou 10 km Muži 40+ let
Čamrová Kateřina Decathlon team Tábor 10 km Ženy 18-39 326
Časný Vojta Mickeys runners 10 km Muži 18-39 let 211
Černá Aneta 10 km Ženy 18-39 212
Červený Miroslav 10 km Muži 18-39 let 213
Červený Miroslav 10 km Muži 18-39 let
Čížek Tadeáš Lukešáci 115 m Kluci 0-6 let
Čížková Denisa Lukešáci 10 km Ženy 18-39
Dana Knopová + Tereza Vimrová Rozběháme Kralovice 2x5,7 km Štafety ženy 518
Děd Dominik Dobřany 1350 m Kluci 10-12 let 24
Dědová Anna Dobřany 1350 m Holky 10-12 let 37
Dekan Josef Halma Plzeň 10 km Muži 18-39 let 331
Dittrichová Adriana 800 m Holky 7-9 let 88
Dobišová Magdalena 10 km Ženy 40+ let 328
Dolejšová Adéla 800 m Holky 7-9 let 95
Dolejšová Magdalena 115 m Holky 0-6 let 96
Drozd Lukáš 115 m Kluci 0-6 let 51
Drozd Matěj MS Bike Academy 800 m Kluci 7-9 let 52
Dvořáková Zuzana Šnečí v běhu 10 km Ženy 40+ let 215
Dzmitry Sinitsa + Tatsiana Zakreuskaya 2x5,7 km Štafety smíšené 513
Eva Nováková + Jiří Vokáč Sport Club Plzeň 2x5,7 km Štafety smíšené 528
Fencl Kryštof 115 m Kluci 0-6 let 4
Fiala Tomáš 10 km Muži 18-39 let 340
Fidler Jakub Elektro Viola s.r.o. 1350 m Kluci 10-12 let
Fidler Martin Elektro viola s.r.o 10 km Muži 18-39 let
Fidler Martin Elektro Viola s.r.o. 10 km Muži 18-39 let 216
Fidlerová Nikol Elektro viola s.r.o 115 m Holky 0-6 let
Fleišman David 1350 m Kluci 10-12 let 86
Fleišmanová Lucie 1350 m Holky 10-12 let 87
Flešmanová Ema 115 m Holky 0-6 let 110
Floriánová Veronika 800 m Holky 7-9 let 83
Gabrielová Ivana Nýřany 10 km Ženy 40+ let
Hajduková Milena 10 km Ženy 40+ let 304
Hána Pavel 10 km Muži 18-39 let 217
Hart Jakub Rady Harty 1350 m Kluci 10-12 let
Hart Radek Rady Harty 10 km Muži 40+ let
Hart Radek Baroko maraton 10 km Muži 40+ let
Henžlík Václav 10 km Muži 18-39 let 218
Hermannová Kristýna 10 km Ženy 18-39 79
Hermannová Kristýna 10 km Ženy 18-39
Hisirová Stela 1350 m Holky 10-12 let 53
Hladká Libuše Rozbehnito.cz 10 km Ženy 40+ let 219
Hlaváček Matěj 800 m Kluci 7-9 let 38
Hlaváčková Ema 800 m Holky 7-9 let 39
Hocká + Kapustová Markéta 2x5,7 km Štafety ženy 502
Hodrová Eliška 115 m Holky 0-6 let
Hodrová Eliška 115 m Holky 0-6 let 5
Hojda Petr Hlemýždi Chodska 10 km Muži 40+ let 220
Hora Petr Lemra Team 10 km Muži 40+ let 221
Horáček Michael PSK Olymp Praha 115 m Kluci 0-6 let 54
Horáčková Klaudie PSK Olymp Praha 800 m Holky 7-9 let 56
HORŇÁK RICHARD 1350 m Kluci 10-12 let 25
HORŇÁKOVÁ EMA 115 m Holky 0-6 let 6
Hrázský Josef 10 km Muži 40+ let 222
Hrázský Josef 1350 m Kluci 10-12 let 26
Hrázský Ondřej 2 km Kluci 13-17 let 33
Hronec Juraj Hradec 10 km Muži 40+ let 305
Hyndrák Samuel 115 m Kluci 0-6 let 7
Charlotte Kopecká Lucie 10 km Ženy 40+ let 223
Chebeňová Ema 115 m Holky 0-6 let 8
Chebenová Nela 115 m Holky 0-6 let 109
Chejlava David 10 km Muži 18-39 let 224
Ilić Nikolka 115 m Holky 0-6 let
Ilić Nikolka 115 m Holky 0-6 let 9
Ineman Michal 10 km Muži 18-39 let 225
iulian Vasiliu Sam 10 km Muži 18-39 let
iulian Vasiliu 10 km Muži 18-39 let
Ivaničová Petra 10 km Ženy 18-39 226
Jan Lipavský + Michaela Lipavská Rozběháme Strakonice 2x5,7 km Štafety smíšené 507
Jan Svoboda + Barbora Výrutová Pupík Team 2x5,7 km Štafety smíšené 523
Jana Kocourková + Vladislav Markvart 2x5,7 km Štafety smíšené 527
Janoušek Jaromír SDH Třebýcinka 10 km Muži 18-39 let 227
Javorek Jaromír Rozběhámečesko 10 km Muži 18-39 let 228
Javorková Aneta Rozběháme Česko 10 km Ženy 18-39 229
Jelen Jan Decathlon team Tábor 10 km Muži 18-39 let 324
Jeřábek Petr 10 km Muži 40+ let
Jílková Olina Mickeys runners 10 km Ženy 40+ let 230
Joglová Anna Petřín Plzeň 800 m Holky 7-9 let 55
Jones Adela 10 km Ženy 18-39 231
Kačírek Adam 115 m Kluci 0-6 let 81
Kačírková Kristýna 115 m Holky 0-6 let 80
Kantner Jonáš 115 m Kluci 0-6 let 99
Kantnerová Lia 115 m Holky 0-6 let 98
Kateřina Dubská + Alice Vrátníková Rozběháme Plzeň 2x5,7 km Štafety ženy 519
Kateřina Dubská + Petra Jílková Rozběháme Plzeň 2x5,7 km Štafety ženy
Kateřina Machová + Tomáš Doksanský 2x5,7 km Štafety smíšené 509
Kateřina Řimsová + Michaela Foltýnová Bomba team 2x5,7 km Štafety ženy 521
Kheil Jaroslav 800 m Kluci 7-9 let 76
Kheil Václav 1350 m Kluci 10-12 let 77
Klabačka Daniel SCPL 800 m Kluci 7-9 let 57
Klimešová Michaela Šmoulinky 10 km Ženy 18-39 306
Knop Ondřej 1350 m Kluci 10-12 let 84
Knopová Dana Rozběháme Kralovice 10 km Ženy 40+ let
Konopásek Marek 10 km Muži 18-39 let 232
Korecký Adam 10 km Muži 18-39 let 330
Kořínek Vladimír Lenoši z Malé Vísky 10 km Muži 40+ let 233
Kořínková Zuzana 10 km Ženy 18-39 323
Košařová Daniela - 2 km Holky 13-17 let
Kotek Jindřich Just Run 115 m Kluci 0-6 let 10
Kotek Michal Just Run 10 km Muži 18-39 let 234
Kotek Ondřej Just Run 800 m Kluci 7-9 let 40
Kovanda Martin 321start 10 km Muži 18-39 let 235
Kozáková Pavlína Decathlon team Tábor 10 km Ženy 18-39 325
Král Josef 10 km Muži 18-39 let 236
Král Petr Most 10 km Muži 40+ let
Král Václav 10 km Muži 18-39 let 338
Kratky Karel Decathlon Liberec 10 km Muži 18-39 let 341
Kratochvilova Veronika Lemra Team 10 km Ženy 18-39 237
Kraus David Atlet Club Nýřany 10 km Muži 18-39 let 238
Krauz Tomáš 10 km Muži 18-39 let 307
Kravčíková Markéta 10 km Ženy 18-39 239
Krejčí Jakub Mickeys runners 10 km Muži 18-39 let 240
Krenova Petra 10 km Ženy 40+ let 241
Křížek Kryštof 115 m Kluci 0-6 let 101
Křížková Barbora 115 m Holky 0-6 let 102
Křížková Pavlína Šneci v běhu 10 km Ženy 18-39 242
Kubátová Karolína 2 km Holky 13-17 let 93
Kučerová Jana Rozběháme Klatovy 10 km Ženy 18-39 311
Kučerová Veronika Bezedna Team 10 km Ženy 18-39 243
Kůja Vojta 2 km Kluci 13-17 let 85
Kunstmüller Matyas 2 km Kluci 13-17 let
Kunštová Julie Rozběháme Strakonice 1350 m Holky 10-12 let 27
Kvaš Zdeněk Atletclub Nýřany 10 km Muži 40+ let 245
Kvěš Robin 10 km Muži 40+ let 246
Lábr David Tempomakers 10 km Muži 18-39 let 247
Lenka Křišťanová + Barbora Křišťanová 2x5,7 km Štafety ženy 506
Lenka Rážová + Renata Křemenáková 2x5,7 km Štafety ženy 512
Lenka Skopová + Pavel Skopový SCOPI TEAM 2x5,7 km Štafety smíšené 514
Lhotová Ivana Rozběhnito.cz 10 km Ženy 40+ let 248
Lišková Andrea Blondýny na útěku 10 km Ženy 40+ let 249
Lukáš Ludvík 10 km Muži 40+ let 312
Lukeš Marek 10 km Muži 18-39 let
Lupíšek Milan 10 km Muži 40+ let
Maixner Lukáš Rozběháme Kralovice 115 m Kluci 0-6 let 58
Maixnerová Zuzana Rozběháme Kralovice 1350 m Holky 10-12 let 59
Makovcová Ivana 10 km Ženy 40+ let 333
Marcela Soukupová + Václav Soukup Husí tváře v páře 2x5,7 km Štafety smíšené
Marek Luboš Od přehrady 10 km Muži 18-39 let 310
Mašek Michal 10 km Muži 18-39 let 250
Matas Martin 10 km Muži 18-39 let 313
Matějů Eliška Lubná 800 m Holky 7-9 let
Matějů Radek Lubná 10 km Muži 18-39 let
Matlasová Pavlína Most 10 km Ženy 40+ let
Matteo 800 m Kluci 7-9 let 107
Matyáš Jan 115 m Kluci 0-6 let 11
Max Trabattoni + Stefy 2x5,7 km Štafety smíšené 525
Melicharová Anna 10 km Ženy 18-39 251
Melicharová Markéta 115 m Holky 0-6 let 12
Melicharová Tereza 115 m Holky 0-6 let 13
Menčík Tomáš Kudos Hunters 10 km Muži 40+ let 252
Metlička Fabián Author Team Stupno 115 m Kluci 0-6 let 60
Metlička Tobiáš Author Team Stupno 800 m Kluci 7-9 let 66
Mierka Filip Mickey´s Runners 10 km Muži 18-39 let
MIerka Filip Mickey´s Runners 10 km Muži 18-39 let 253
Milan Mach + Jitka Machová 2x5,7 km Štafety smíšené 508
Minařík Petr SKP Rokycany 10 km Muži 40+ let 254
Minařík Tomáš Falcon Rokycany 1350 m Kluci 10-12 let 28
Minaříková Karolína Falcon Rokycany 1350 m Holky 10-12 let 29
Monika Kubátová + Tomáš Kubát 2x5,7 km Štafety smíšené 524
Mrhálek Tomáš 2 km Kluci 13-17 let 34
Mrhalková Lucie 10 km Ženy 18-39 255
Mudra Daniel 10 km Muži 40+ let 256
Mudra Štěpán 115 m Kluci 0-6 let 14
Myslikovjan Martin 10 km Muži 18-39 let 322
Němcová Blanka 10 km Ženy 18-39
Novakkova Jitka 10 km Ženy 40+ let
Nováková Dominika Sport Club Plzeň 800 m Holky 7-9 let 61
Novotný Jakub 800 m Kluci 7-9 let 105
Novotný Matěj 800 m Kluci 7-9 let 106
Nový Míra Plzen 10 km Muži 40+ let 334
Opatrný Jan Mickeys runners 10 km Muži 18-39 let 257
Paima Jaroslav Makáči z Točníka 10 km Muži 18-39 let 258
Papírková Lenka Rozběháme Plzeň 10 km Ženy 40+ let 259
Pašková Monika Rozběháme Třemošnou 10 km Ženy 40+ let 314
paudel Sumod N/A 10 km Muži 18-39 let 315
Pavel Kulhánek Elektro viola s.r.o 10 km Muži 40+ let
Pavlína STG Sušice 10 km Ženy 18-39
Pechová Vendula Otýlie Beníškové 12 10 km Ženy 18-39
Pešková Aneta 115 m Holky 0-6 let 15
Pešková Eliška 800 m Holky 7-9 let 41
Petr Stohwasser + Zuzana Klapalová Na pohodičku 2x5,7 km Štafety smíšené 515
Platzká Hana 10 km Ženy 18-39 260
Poláková Alena Rozběháme Plzeň 10 km Ženy 40+ let
Poláková Alena Rozběháme Plzeň 10 km Ženy 40+ let 214
Prokopová Denisa 10 km Ženy 18-39
Průcha Dominik 115 m Kluci 0-6 let 16
Průcha-Wittmann Julia 10 km Ženy 18-39 261
Přemysl Švarz 10 km Muži 18-39 let 342
Pučálka Marek Hura, prvni (od konce) 10 km Muži 18-39 let 308
Rajtmajer Jiří 115 m Kluci 0-6 let
Rajtmajerová Hana 115 m Holky 0-6 let
Ráž Filip 800 m Kluci 7-9 let 42
Renata Foldová + Václav Folda 2x5,7 km Štafety smíšené 520
Ricky 1350 m Kluci 10-12 let
Růžičková Jana Běhny za zenitem 10 km Ženy 40+ let 262
Rybář Stanislav Mražené ryby 10 km Muži 40+ let 263
Řehůřková Silivia 10 km Ženy 40+ let 339
Říhová Anna AE klub LADY Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 30
Říhová Kateřina 10 km Ženy 18-39 264
Samuel 115 m Kluci 0-6 let
Skočilová Johana 1350 m Holky 10-12 let 78
Skopová Anděla SCOPI TEAM 115 m Holky 0-6 let 17
Skopová Madla SCOPI TEAM 115 m Holky 0-6 let 18
Skořená Michaela 1350 m Holky 10-12 let 104
Souček Alexej AK Škoda Plzeň 800 m Kluci 7-9 let 43
Soukup Václav Husí tváře v páře 800 m Kluci 7-9 let
Spasov Ivo Sokol Švihov 1350 m Kluci 10-12 let 91
Spasov Simon Sokol Švihov 1350 m Kluci 10-12 let 92
Spasová Marie Sokol Švihov 10 km Ženy 18-39 309
Spurná Tereza Mickeys runners 10 km Ženy 18-39 265
Srnka Matyáš 115 m Kluci 0-6 let 63
Srnková Julie 800 m Holky 7-9 let 67
Stanislava Jeřábková + Eliška Krajinová 3 holky + pes 2x5,7 km Štafety ženy 503
Stehlik Vojtěch 115 m Kluci 0-6 let 68
Stehlíková Magda 115 m Holky 0-6 let 69
Strnad Petr Klub Trub 10 km Muži 18-39 let 266
Strnádek Robert 115 m Kluci 0-6 let 19
Stýskal Jaroslav 10 km Muži 18-39 let 267
Svěchota Vaclav Mickeys runners 10 km Muži 40+ let 268
Svěchotová Jaroslava Mickeys runners 10 km Ženy 40+ let 269
Světlíková Jana Rozběháme Plzeň 10 km Ženy 40+ let 270
Svobodová Hana Rozběháme Rokycany 10 km Ženy 18-39 271
Sýkora Jiří Šneci v běhu 10 km Muži 40+ let 272
Sýkorová Jana Šneci v běhu 10 km Ženy 40+ let 273
Sýkorová Martina Šneci v běhu 10 km Ženy 18-39 274
Sýkorová Petra Šneci v běhu 10 km Ženy 18-39 275
Szabóová Jaroslava Rozběháme Plzeň 10 km Ženy 40+ let 276
Szabóová Jaroslava Rozběháme Plzeň 10 km Ženy 40+ let
Šašková Lenka MICKEY'S RUNNERS 10 km Ženy 18-39
Šejba David 10 km Muži 18-39 let 337
Šejbová Vlasta 10 km Ženy 40+ let
Šimonek Petr 10 km Muži 18-39 let
Škardová Eliška 800 m Holky 7-9 let 82
Škardová ml. Vendula 1350 m Holky 10-12 let 31
Škardová Vendula 10 km Ženy 40+ let 277
Šlehůbr Aleš Šneci v běhu 10 km Muži 40+ let 316
Šlehůbr Iveta Šneci v běhu 10 km Ženy 40+ let 278
Šmákalová Barbora 2 km Holky 13-17 let 35
Šmákalová Petra Sokol SG Plzeň Petřín 10 km Ženy 40+ let 279
Šmákalová Zuzana AC Nýřany 2 km Holky 13-17 let 36
Šnaider Ondřej 115 m Kluci 0-6 let 75
Šnaiderová Adéla 800 m Holky 7-9 let 74
Špetová Patricie AK Škoda Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 44
Špetová Viktorie AK Škoda Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 45
Špiler Radek 10 km Muži 18-39 let 280
Štědronský Jan Šneci v běhu 10 km Muži 40+ let 281
Štěch Ladislav BC Star 10 km Muži 18-39 let 317
Šturm Petr Forrest Gump team 115 m Kluci 0-6 let 20
Šturmová Tereza TJ Sokol SG Plzeň - Petřín 800 m Holky 7-9 let 46
Šupová Jana Hlemýždi Chodska 10 km Ženy 40+ let 282
Šutera Jan 10 km Muži 18-39 let 329
Thapa Mahesh 10 km Muži 18-39 let
Tichá Tereza Mickeys runners 10 km Ženy 18-39 283
Tomášková Lucie 10 km Ženy 18-39 284
Tomášková Lucie 10 km Ženy 18-39 285
Tommy 800 m Kluci 7-9 let 108
Tóth Filip 115 m Kluci 0-6 let 21
Tóth Matyáš 800 m Kluci 7-9 let 47
Trávníček Jakub 800 m Kluci 7-9 let 70
Trávníček Matyáš 800 m Kluci 7-9 let 72
Trávníček Matyáš 115 m Kluci 0-6 let 111
Troníčková Dana 10 km Ženy 40+ let 286
Turečková Eliška 1350 m Holky 10-12 let 32
Turečková Marcela 10 km Ženy 18-39 287
Uhrová Kateřina 115 m Holky 0-6 let 71
Uhrová Kateřina 800 m Holky 7-9 let 94
Ulčová Gabriela 10 km Ženy 40+ let 288
Václav Brand Mickeys runners 10 km Muži 18-39 let 289
Václav Soukup + Marcela Soukupová Husí tváře v páře 2x5,7 km Štafety smíšené
Váchová Jana 10 km Ženy 40+ let
Váchová Jana 10 km Ženy 40+ let 290
Vala Martin 10 km Muži 18-39 let
Vala Martin Pavlíkov 10 km Muži 18-39 let 318
Vala Matyáš Pavlíkov 800 m Kluci 7-9 let 62
Vališová Kamila 2 km Holky 13-17 let
Valko Michal Zahradní 8 10 km Muži 18-39 let
Vaníček Jan SKP ROKYCANY 10 km Muži 18-39 let 291
Vaníček Jan 800 m Kluci 7-9 let 100
Vaňková Natálie 10 km Ženy 18-39
Vaňková Silvie VanRun 10 km Ženy 40+ let 292
Vasiliu Iulian 10 km Muži 18-39 let 332
Vávra Michal 10 km Muži 18-39 let 293
Velíšková Martina Rozběháme Plzeň 10 km Ženy 40+ let 294
Veselková Barbora 10 km Ženy 18-39 320
Vítovec Jakub 115 m Kluci 0-6 let 90
Vítovec Lukáš 800 m Kluci 7-9 let 89
Vítovec Tadeáš 115 m Kluci 0-6 let 97
Vladimír Mertl + Jiří Hlaváček ZF Engineering Plzeň 2x5,7 km Štafety muži 511
Vlčková Kristýna 1350 m Holky 10-12 let 103
Vokurka Štěpán 115 m Kluci 0-6 let 112
Vokurka Vojtěch 800 m Kluci 7-9 let 113
Vonášek Adam 10 km Muži 18-39 let 295
Watzlova Elizaveta 10 km Ženy 18-39 296
Watzlová Valerie 115 m Holky 0-6 let 22
Watzlová Viktorie 115 m Holky 0-6 let 48
Weishauplová Anna Mickeys runners 10 km Ženy 40+ let 297
Záhorová Viktorie 800 m Holky 7-9 let
Záhrobská Stanislava Rozběháme Plzeň 10 km Ženy 18-39 298
Záhrobský Roman Rozběháme Plzeň 10 km Muži 40+ let 299
Zaibert Jindřich RD8+1 1350 m Kluci 10-12 let 64
Zaibert Miroslav RD8+1 10 km Muži 40+ let 321
Zaibertová Klára RD8+1 800 m Holky 7-9 let 65
Zbyněk Jáchim + Eva Divišová 2x5,7 km Štafety smíšené 526
Zukal Martin 10 km Muži 18-39 let 300
Zuzana Klásková + Jůlie Soukupová Forrest gump team 2x5,7 km Štafety ženy
Žlůva Radek RAPET 10 km Muži 40+ let

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
10 km Muži 18-39 let 60
10 km Ženy 18-39 47
10 km Ženy 40+ let 42
10 km Muži 40+ let 30
115 m Kluci 0-6 let 29
115 m Holky 0-6 let 23
800 m Kluci 7-9 let 22
800 m Holky 7-9 let 16
2x5,7 km Štafety smíšené 16
1350 m Holky 10-12 let 15
2x5,7 km Štafety ženy 14
1350 m Kluci 10-12 let 13
2 km Kluci 13-17 let 5
2 km Holky 13-17 let 5
2x5,7 km Štafety muži 1
Celkem 338