Detail závodu

DECATHLON RUN 2021

Plzeň

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

01.05.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

10 km

2x5,7 km

115 m

800 m

1350 m

2 km

Pořadatel a kontakt

Rozběháme Česko z.ú.


Tel.: +420 608 583 445
info@rozbehamecesko.cz

2021
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: 5.ročník běžeckého závodu pro všechny sportovce a rodiny s dětmi

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Amchová Lenka 10 km Ženy 18-39
Balík Petr 10 km Muži 40+ let
Beštová Lenka 10 km Ženy 18-39
Blaščíková Linda 10 km Ženy 40+ let
Brodská Tereza Mickeys runners 10 km Ženy 40+ let
Brych Kristián 115 m Kluci 0-6 let
Brych Oliver 115 m Kluci 0-6 let
Cimická Lucie 10 km Ženy 18-39
Čadová Lenka Stod 10 km Ženy 40+ let
Čáha František 2 km Kluci 13-17 let
Časný Vojta Mickeys runners 10 km Muži 18-39 let
Černá Aneta 10 km Ženy 18-39
Červený Miroslav 10 km Muži 18-39 let
Čížek Tadeáš Lukešáci 115 m Kluci 0-6 let
Čížková Denisa Lukešáci 10 km Ženy 18-39
Děd Dominik Dobřany 1350 m Kluci 10-12 let
Dědová Anna Dobřany 800 m Holky 7-9 let
Dubská Kateřina Rozběháme Plzeň 10 km Ženy 40+ let
Dvořáková Zuzana Šnečí v běhu 10 km Ženy 18-39
Fidler Jakub Elektro Viola s.r.o. 800 m Kluci 7-9 let
Fidler Martin Elektro viola s.r.o 10 km Muži 18-39 let
Fidlerová Nikol Elektro viola s.r.o 115 m Holky 0-6 let
Forst Miroslav 10 km Muži 18-39 let
Forstová Kristýna 800 m Holky 7-9 let
Gabrielová Ivana Nýřany 10 km Ženy 40+ let
Hart Jakub Rady Harty 1350 m Kluci 10-12 let
Hart Radek Rady Harty 10 km Muži 40+ let
Hladká Libuše Rozbehnito.cz 10 km Ženy 40+ let
Hojda Petr Hlemýždi Chodska 10 km Muži 40+ let
Charlotte Kopecká Lucie 10 km Ženy 40+ let
Ivaničová Petra 10 km Ženy 18-39
Jeřábek Petr 10 km Muži 18-39 let
Jeřábek Petr BĚHNY TÝM PJ 2x5,7 km Štafety smíšené
Jílková Olina Mickeys runners 10 km Ženy 40+ let
Klásková Zuzana Forrest gump team 2x5,7 km Štafety ženy
Knopová Dana Rozběháme Kralovice 10 km Ženy 40+ let
Kocová Aneta 2x5,7 km Štafety ženy
Konopásek Marek 10 km Muži 18-39 let
Kotek Jindřich Just Run 115 m Kluci 0-6 let
Kotek Michal Just Run 10 km Muži 18-39 let
Kotek Ondřej Just Run 800 m Kluci 7-9 let
Kovanda Martin 321start 10 km Muži 18-39 let
Kratochvilova Veronika Lemra Team 10 km Ženy 18-39
Krejčí Jakub Mickeys runners 10 km Muži 18-39 let
Křížková Pavlína Šneci v běhu 10 km Ženy 18-39
Kunstmüller Matyas 2 km Kluci 13-17 let
Kunštová Kateřina Rozběháme Strakonice 10 km Ženy 18-39
Lábr David Tempomakers 10 km Muži 18-39 let
Lhotová Ivana Rozběhnito.cz 10 km Ženy 40+ let
Lupíšek Milan 10 km Muži 40+ let
Mach Milan 2x5,7 km Štafety smíšené
Matějů Eliška Lubná 115 m Holky 0-6 let
Matějů Radek Lubná 10 km Muži 18-39 let
Mrhálek Tomáš 2 km Kluci 13-17 let
Mrhalková Lucie 10 km Ženy 18-39
Němcová Blanka 10 km Ženy 18-39
Novakkova Jitka 10 km Ženy 40+ let
Opatrný Jan Mickeys runners 10 km Muži 18-39 let
Pavel Kulhánek Elektro viola s.r.o 10 km Muži 40+ let
Pavlína STG Sušice 10 km Ženy 18-39
Pechová Vendula Otýlie Beníškové 12 10 km Ženy 18-39
Pešková Aneta 115 m Holky 0-6 let
Pešková Eliška 115 m Holky 0-6 let
Prokopová Denisa 10 km Ženy 18-39
Říhová Anna AE klub LADY Plzeň 1350 m Holky 10-12 let
Skopová Anděla SCOPI TEAM 115 m Holky 0-6 let
Skopová Lenka SCOPI TEAM 2x5,7 km Štafety smíšené
Soukup Václav Husí tváře v páře 2x5,7 km Štafety smíšené
Soukup Václav Husí tváře v páře 800 m Kluci 7-9 let
Soukupová Marcela Husí tváře v páře 2x5,7 km Štafety smíšené
Spurná Tereza Mickeys runners 10 km Ženy 18-39
Stýskal Jaroslav 10 km Muži 18-39 let
Svěchota Vaclav Mickeys runners 10 km Muži 40+ let
Svěchotová Jaroslava Mickeys runners 10 km Ženy 40+ let
Sýkora Jiří Šneci v běhu 10 km Muži 40+ let
Sýkorová Jana Šneci v běhu 10 km Ženy 40+ let
Sýkorová Martina Šneci v běhu 10 km Ženy 18-39
Sýkorová Petra Šneci v běhu 10 km Ženy 18-39
Šlehůbr Iveta Šneci v běhu 10 km Ženy 40+ let
Šturm Petr Forrest Gump team 115 m Kluci 0-6 let
Šturmová Barbora Bééé & Bůůů team 2x5,7 km Štafety ženy
Šturmová Tereza TJ Sokol SG Plzeň - Petřín 800 m Holky 7-9 let
Šuhajová Lucia 10 km Ženy 18-39
Šupová Jana Hlemýždi Chodska 10 km Ženy 40+ let
Tichá Tereza Mickeys runners 10 km Ženy 18-39
Tomášková Lucie 10 km Ženy 18-39
Turečková Eliška 1350 m Holky 10-12 let
Turečková Marcela 10 km Ženy 18-39
Václav Brand Mickeys runners 10 km Muži 18-39 let
Vala Martin 10 km Muži 18-39 let
Vališová Kamila 2 km Holky 13-17 let
Valko Michal Zahradní 8 10 km Muži 18-39 let
Vaníček Jan SKP ROKYCANY 10 km Muži 18-39 let
Weishauplová Anna Mickeys runners 10 km Ženy 40+ let

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
10 km Ženy 18-39 22
10 km Muži 18-39 let 17
10 km Ženy 40+ let 16
10 km Muži 40+ let 7
2x5,7 km Štafety smíšené 5
115 m Kluci 0-6 let 5
115 m Holky 0-6 let 5
800 m Holky 7-9 let 3
2x5,7 km Štafety ženy 3
800 m Kluci 7-9 let 3
2 km Kluci 13-17 let 3
1350 m Holky 10-12 let 2
1350 m Kluci 10-12 let 2
2 km Holky 13-17 let 1
Celkem 94