Detail závodu

Janovský trhák

Hřensko

Silniční časovka do vrchu

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

30.04.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

2,8 km

450m

300m

150m

70m

Pořadatel a kontakt

Obec Janov


Tel.:
george.haj71@gmail.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Abtrachimov Matyáš 450m Mladší chlapci 30
Abtrachimov Zdenek 1973 2,8 km Veteráni II. 42
Albrechtová Martina 1972 2,8 km Junioři + Muži
Aleš & Jiří Kunte & Skřivánek 0 2,8 km Tandem 113
Bárta Luboš 1993 2,8 km Junioři + Muži 68
Bartoš Vladislav 2,8 km Veteráni III. 115
Bartošová Květa 1985 2,8 km Juniorky 45
Bartošová Květoslava 1965 2,8 km Ženy II. 44
Bártová Tereza 2,8 km Juniorky 135
Bicenc Jan 1967 2,8 km Veteráni II. 10
Bláha Marek 0 2,8 km Veteráni II. 99
Bouma Josef 1991 2,8 km Junioři + Muži 75
Bouška Karel 1962 2,8 km Veteráni III. 91
Boušková Eliška 1999 2,8 km Juniorky 90
Boušková Věra 1998 2,8 km Juniorky 92
Bozseník David 1976 2,8 km Veteráni II. 32
Bozseník David 2008 300m Naděje II. 5
Bříško Antonín 1946 2,8 km Veteráni III. 76
Budín Pavel 1993 2,8 km Junioři + Muži 38
Buchmann Jan 1980 2,8 km Veteráni I. 67
Buchmannová Emma 2010 150m Naděje I. 12
Cvejn Jan 0 2,8 km Veteráni II. 106
Doležal Matyáš 300m Naděje II. 21
Doležal Miroslav 150m Naděje I. 22
Domecká Iva 1974 2,8 km Ženy 3
Drlík Vincent 2003 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 2
Dvořák Čestmír 2,8 km Veteráni I. 132
Džupina Jakub 2011 150m Naděje I. 18
Ehrlich Václav 2,8 km Veteráni II. 130
Erdman Alexandr 0 2,8 km Junioři + Muži 94
Filípek Pavel 1984 2,8 km Veteráni I. 93
Fišer Béďa 0 2,8 km Veteráni I. 109
Fišer Milan 2,8 km Veteráni III. 131
Gut Vilém 1970 2,8 km Veteráni II. 22
Hájek Jiří 1971 2,8 km Starší chlapci + Kadeti
Hájek Milan 0 2,8 km Junioři + Muži 96
Hammerle Marek 2,8 km Veteráni II. 5
Hanusík Jan 1986 2,8 km Veteráni I. 86
Havlík Jiří 1983 2,8 km Veteráni I. 33
Hejlová Adéla 1995 2,8 km Juniorky 98
Hlaváčková Jaroslava 1962 2,8 km Ženy II. 20
Hodboď Lukáš 0 2,8 km Junioři + Muži 97
Hoffman Ladislav 1962 2,8 km Veteráni III. 58
Hoffman Rostislav 2,8 km Veteráni II. 121
Holub Vlastislav 2,8 km Veteráni III. 129
Horák Otakar 1976 2,8 km Veteráni II. 40
Horký Roman 2,8 km Veteráni II. 107
Hrčka Michal 1980 2,8 km Veteráni I. 31
Hrčková Terezka 2013 70m Mrňouskové 4
Hrin Ivan 0 2,8 km Veteráni II. 101
Hubka Dušan 1977 2,8 km Veteráni I. 7
Chabr Jan 1946 2,8 km Veteráni III. 29
Chabrová Štěpánka 2011 150m Naděje I. 3
Chládek Ondřej 2,8 km Veteráni I. 110
Chlouba Filip 450m Mladší chlapci 33
Iljič Picek Vladimír 1975 2,8 km Veteráni II. 39
Inger Jakub 1996 2,8 km Starší chlapci + Kadeti
Jehlička Roman 1978 2,8 km Veteráni I. 25
Jeřábková Irena 1983 2,8 km Juniorky 79
Jíra Petr 1981 2,8 km Veteráni I. 64
Jiroušek Jiří 2,8 km Veteráni I. 128
Jiří Hlaváček 1989 2,8 km Junioři + Muži 21
Karas Karel 1970 2,8 km Veteráni II. 36
Karim Michael 70m Mrňouskové 25
Kindelmann Tomáš 1998 2,8 km Junioři + Muži 14
Klemsa Miloš 1960 2,8 km Veteráni III. 78
Knický Milan 1979 2,8 km Veteráni I. 34
Kolanda Miroslav 0 2,8 km Veteráni II. 114
Koloušek Pavel 0 2,8 km Veteráni II. 104
Kopecká Adéla 2009 300m Naděje II. 8
Kopecká Ivana 1978 2,8 km Ženy 65
Kopecká Jana 1977 2,8 km Ženy 52
Kopecká Karolína 2002 2,8 km Starší dívky + Kadetky 51
Kopecký Milan 2,8 km Veteráni I. 122
Kopecký Miloslav 2,8 km Veteráni III. 126
Košík Karel 1971 2,8 km Veteráni III. 124
Košíková Anna 2005 450m Mladší dívky 13
Kovář Jan 2010 150m Naděje I. 11
Král Daniel 2003 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 28
Kral Ludek 1964 2,8 km Veteráni III. 77
Krnáč Marcel 1983 2,8 km Veteráni I. 61
Krnáčová Tereza 2010 150m Naděje I. 10
Kříž Petr 1973 2,8 km Veteráni II. 74
Křížková Kateřina 2010 150m Naděje I. 14
Křížková Michaela 2007 300m Naděje II. 15
Kučera Jan 1982 2,8 km Veteráni I. 30
Kunteovi Petr a Eva 1965 2,8 km Tandem 19
Kutzler Jan 1967 2,8 km Veteráni II. 23
LASKOŠOVÁ SOFIE 2010 150m Naděje I. 9
Liskova Lea 2013 70m Mrňouskové 27
Liška Matyáš 2010 150m Naděje I. 16
Macán Karel 1965 2,8 km Veteráni III. 43
Malík Leoš 0 2,8 km Veteráni III. 100
Mandažijev Petr 0 2,8 km Veteráni I. 108
Mares Vojtech 1971 2,8 km Veteráni II. 63
Mareš a Laurinka Vojtěch 0 2,8 km Veteráni II. 105
Marie Hoffmanová Anna 2009 300m Naděje II. 20
Matějíček Jaromír 0 2,8 km Veteráni II. 103
Meisner Pavel 1960 2,8 km Veteráni III. 66
Moudrý Jaroslav 1977 2,8 km Veteráni I. 84
Moudrý Vojtěch 2000 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 80
Müller Viktor 150m Naděje I. 29
Müller Viktor 70m Mrňouskové 29
Nádvorník Jan 1979 2,8 km Veteráni I. 82
Nosek Daniel 1978 2,8 km Veteráni I. 73
Nosek Lukáš 1982 2,8 km Veteráni I. 27
Očkova Jana 1978 2,8 km Ženy 12
Oreški Pavel 2,8 km Veteráni III. 116
Otřísal Václav 1963 2,8 km Veteráni III. 59
Pajer Jan 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 136
Pajer Jan 1971 2,8 km Veteráni II. 50
Pánek Zdeněk 1975 2,8 km Veteráni II. 56
Pánková Andrea 1975 2,8 km Ženy 57
Pátek Marcel 1958 2,8 km Veteráni III. 70
Pavlasova Adelka 2007 300m Naděje II. 6
Pech Jiří 2,8 km Veteráni I. 137
Peroutková Helena 2000 2,8 km Starší dívky + Kadetky 13
Peterka Marek 1970 2,8 km Veteráni II. 49
Polák David 0 2,8 km Junioři + Muži 95
Polák David 1974 2,8 km Veteráni II. 85
Polák Tomáš 150m Naděje I. 26
Priban Jan 0 2,8 km Veteráni II. 112
Pros Jaroslav 1977 2,8 km Veteráni I. 48
Pros Sebastian 2012 70m Mrňouskové 7
Rážová Olga 1976 2,8 km Ženy 46
Rosulek Michal 1968 2,8 km Veteráni II. 47
Řezníček Petr 1983 2,8 km Veteráni I. 26
Sablová Barbora 70m Mrňouskové 32
Sabol Tomáš 70m Mrňouskové 34
Salaba Ivan 1962 2,8 km Veteráni III. 37
Sedliská Michaela 2,8 km Ženy 333
Sedliský Jiří 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 120
Sejrek Martin 1974 2,8 km Veteráni II. 35
Severýn Jiří 1982 2,8 km Veteráni I. 54
Silná Barbora 0 150m Naděje I. 24
Silovská Tea 70m Mrňouskové 31
Skobla Jiří 2000 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 53
Slavíček Jan 2,8 km Veteráni I. 127
Suja David 1971 2,8 km Veteráni I. 123
Svoboda Jan 1992 2,8 km Junioři + Muži 8
Synovcová Zdena 2,8 km Ženy 119
Synovec Šimon 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 118
Šafránková Adélka 1999 2,8 km Juniorky 81
Šebrle Luboš 1954 2,8 km Veteráni III. 89
Šimonek Petr 0 2,8 km Starší chlapci + Kadeti
Široký Roman 1962 2,8 km Veteráni III. 6
Šittler David 1978 2,8 km Veteráni I. 24
Šlechta Tomáš 2,8 km Junioři + Muži 117
Šourová Anna 450m Mladší dívky 28
Šprojcar Petr 2,8 km Veteráni II. 102
Štěpánek Jan 1986 2,8 km Veteráni I. 15
Šulc Pavel 1975 2,8 km Veteráni II. 41
Šulhánek David 1977 2,8 km Veteráni I. 1
Toráň Petr 2,8 km Veteráni I. 133
Uhlíř František 1974 2,8 km Veteráni II. 60
Vacek Heřman 2,8 km Junioři + Muži 125
Vacek Martin 1946 2,8 km Veteráni III. 16
Vacek Medard 2000 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 18
Vacek Radim 1991 2,8 km Junioři + Muži 62
Vacková Jaroslava 1951 2,8 km Ženy II. 17
Vacková Luisa 2007 300m Naděje II. 2
Valeš Jan 2,8 km Veteráni II. 134
Vlk Josef 1958 2,8 km Veteráni III. 83
Vohradník Ondřej 150m Naděje I. 17
Vojtášek a Laura Mareš 0 2,8 km Tandem 107
Vokoun Petr 1966 2,8 km Veteráni III. 72
Vokounová Anna 1998 2,8 km Juniorky 71
Vrtílková Jarmila 1958 2,8 km Ženy II. 69
Wiedermann Jaroslav 0 2,8 km Veteráni II. 111
Zachula Martin 2003 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 11
Zachula Martin 2005 2,8 km Starší chlapci + Kadeti
Zrůst Daniel 1988 2,8 km Junioři + Muži 55
Zrust Martin 1971 2,8 km Veteráni II. 9
Zrůst Mirek 1963 2,8 km Veteráni III. 88
Zrůst Petr 2,8 km Junioři + Muži 138
Zrustova Anna 2007 300m Naděje II. 1
Zrůstová Ivana 1967 300m Naděje II. 1
Zrůstová Ivana 2,8 km Ženy 87
Ženíšková Laura 70m Mrňouskové 23
Žižka Petr 1975 2,8 km Veteráni II. 4

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
2,8 km Veteráni II. 35
2,8 km Veteráni I. 31
2,8 km Veteráni III. 24
2,8 km Junioři + Muži 16
2,8 km Starší chlapci + Kadeti 13
150m Naděje I. 13
70m Mrňouskové 9
300m Naděje II. 9
2,8 km Ženy 9
2,8 km Juniorky 8
2,8 km Ženy II. 4
2,8 km Tandem 3
450m Mladší chlapci 2
2,8 km Starší dívky + Kadetky 2
450m Mladší dívky 2
Celkem 180