Detail závodu

Hannah Pilsen Trail Letkov

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

30.05.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

42km

30km

20km

8,5km

1600m

800m

350m

Pořadatel a kontakt

Pilsen Trail


info@pilsentrail.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Tesák Kos Plzeň 30km Muži 15-39 let 89
Andrle Radek COPR Přeštice 8,5km Muži 15-39 let 234
Argmannová Anastázie 800m Žačky 7-10 let 327
Argmannová Jana 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 215
Argmannovíá Johanka 350m Žačky do 6 let 340
Atayi Kathy 350m Žačky do 6 let 424
Babická Leona Klub přátel Člověka v tísni 8,5km Ženy 15-39 let 236
Babická Zuzana Klub přátel Člověka v tísni 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 235
Babický Jan Klub přátel Člověka v tísni 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 30
Baborová Anna Plzeň 20km Ženy 15-39 let 104
Baršová Martina ToBi Team 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 15
Báťá Michal Karlovy Vary ac start 42km Muži 15-39 let 12
Baxová Irena LBE Beroun 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 21
Baxová Markéta Flik Flak 800m Žačky 7-10 let 425
Beneš Zdeněk Barokomaraton 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 8
Benoni Roberto 20km Muži 15-39 let 113
Beshir Ervin SM Zdice 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 436
Bičík Tomáš ToBi Team 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 6
Bielková Věra 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 125
Bluma David 350m Žáci do 6 let 338
Bohm Petr RUNNaři Sokolov 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 124
Bouchal Radek Pilsentrail.cz 8,5km Muži 15-39 let 409
Bouchal Vít PIlsenTrail.cz 350m Žáci do 6 let 343
Brada Lukáš 8,5km Muži 15-39 let 411
Cenefels Filip ready2win 20km Muži 15-39 let 162
Clauhs Katerina 8,5km Ženy 15-39 let 201
Čaj Roman Rozběháme Plzeň 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 127
Černý Jakub TantrumMonstra 30km Muži 15-39 let 67
Červená Olga BK Elán Zruč 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 126
Červená Rozálie Ready2win 1600m Žačky 11-14 let 309
Červenka David 20km Muži 15-39 let 141
Červenka Tomáš BK ČVACHT 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 147
Červenka Zdeněk 8,5km Muži 15-39 let 224
Červenková Šťastná Lucie BK ČVACHt 30km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 78
Červený Vojta Ready2win 8,5km Muži 15-39 let 252
Čumpelová Kateřina BC Nová trojka 30km Ženy 15-39 let 62
Demangeon Nora 800m Žačky 7-10 let 332
Demangeon Viktor 800m Žáci 7-10 let 333
Demangeon Xavier Pisek 30km Muži 15-39 let 51
Dhand Neal 8,5km Muži 15-39 let 200
Dočekal František Maraton klub Kladno 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 37
Dolejš Ondřej 8,5km Muži 15-39 let 249
Doležal Tomáš Humbuk 30km Muži 15-39 let 415
Doleželová Lenka AC Heating 8,5km Ženy 15-39 let 241
Dufková Kateřina Kubovo běhny 8,5km Ženy 15-39 let 228
Dvořák Roman 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 123
Eisner Tomáš Pilsenman Club 20km Muži 15-39 let 131
Eisnerová Kristýna Runland Team 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 120
Fait František Gerontclub 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 116
Fiala Michal AC-Heating 20km Muži 15-39 let 111
Fiala Rostislav Dnešice 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 145
Fišer Radek 8,5km Muži 15-39 let 438
Formánková Dana 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 440
Friedl Tomáš 321 start 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 401
Fryček Jan Sunny Gang Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 205
Gerych David UTB KUPKOLO.cz 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 43
Gerychová Michaela UTB KUPKOLO.cz 42km Ženy 15-39 let 42
Hálová Veronika TJ Sokol Maxičky 8,5km Ženy 15-39 let 255
Hanzlík Jindřich Běžecký klub Přeštice 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 158
Hasman Jakub PIlsenTrail.cz 20km Muži 15-39 let 168
Hasnedl Dan Plzeň 30km Muži 15-39 let 56
Hasnedlová Jaroslava Plzeň 30km Ženy 15-39 let 57
Havlicek Michal 8,5km Muži 15-39 let 238
Havlíček David Osmáci.cz 30km Muži 15-39 let 406
Havránek Jiří na sekerách 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 35
Herejk Patrik 1600m Žáci 11-14 let 301
Herejková Vanesa 800m Žačky 7-10 let 313
Herradová Štěpánka Plzeň 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 14
Hladík Josef Klánovice 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 53
Hnojský Vlasta 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 41
Hofhans Tomáš 30km Muži 15-39 let 58
Hrabík Tomáš Kubovo běhny 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 229
Hrubý Richard FBC Spartak Žebrák 20km Muži 15-39 let 140
Husník Lukáš 350m Žáci do 6 let 339
Hýblová Veronika 350m Žačky do 6 let 402
Chmelíková Martina Šneci v běhu 30km Ženy 15-39 let 74
Jadlovský Ondřej Dolní Žandov 20km Muži 15-39 let 152
Jandová Kateřina SK Run-De-Woo 30km Ženy 15-39 let 85
Jelínek Petr LENDY CLUB 42km Muži 15-39 let 18
Jeníček Martin Žižkovský tygři 20km Muži 15-39 let 136
Jirkal Tomáš Běžecký tým ZZSKVK 42km Muži 15-39 let 29
Jones Steven 30km Muži 15-39 let 50
Juráš Jan Vegan sport club Strakonice 42km Muži 15-39 let 27
Kacířová Svatoslava Loko Trutnov 30km Ženy 15-39 let 66
Kadlecová Magda Třemošná 8,5km Ženy 15-39 let 222
Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň 30km Muži 15-39 let 90
Karkoš Martin 20km Muži 15-39 let 155
Kimak Boris Klub Bežcov Stropkov 20km Muži 15-39 let 133
Klabačka Daniel 800m Žáci 7-10 let 311
Klapková Šárka 20km Ženy 15-39 let 149
Klemsa Rostislav 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 212
Knotková Monika Sofa predators 20km Ženy 15-39 let 107
Kočandrlová Adéla SPORT CLUB PLZEŇ 8,5km Ženy 15-39 let 232
Kočandrlová Petra 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 233
Kohoutová Emma Fit Body Klatovy 350m Žačky do 6 let 341
Kohoutová Zuzana fit body Klatovy 8,5km Ženy 15-39 let 246
Kolouch Miroslav Gym Class Heroes 20km Muži 15-39 let 121
Kondrová Petra 30km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 1
Königsmark Petr Nulová Šance 8,5km Muži 15-39 let 243
Königsmarková Eva Nulová Šance 8,5km Ženy 15-39 let 242
Korjenek Milan SERVIS SPORT ČERVENKA 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 160
Kotlán Martin Runczech 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 144
Kozak Jan UTB 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 44
Král Václav Rozběháme Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 227
Krameš Jaroslav Praha 3 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 5
Krátký Michal Plzeň 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 117
Kratochvílová Lucie Plzeň 30km Ženy 15-39 let 70
Kraus Tomáš Sunny Gang Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 204
Krocová Denisa LENDY CLUB 42km Ženy 15-39 let 17
Krochot Daniel 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 40
Kropáč Filip Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 247
Kropáčová Silvie Plzeň 800m Žačky 7-10 let 326
Kršňák Martin 20km Muži 15-39 let 161
Křesina Jakub Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 202
Kubásek Štěpán 8,5km Muži 15-39 let 430
Kubásek Vojtěch 350m Žáci do 6 let 434
Kubín Jan 30km Muži 15-39 let 76
Kubín Jan 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 244
Kubínová Zuzana 30km Ženy 15-39 let 77
Kudlič Josef Sunny Gang 8,5km Muži 15-39 let 203
Kupka Libor Rozběháme Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 226
Lábr David Tempomakers 8,5km Muži 15-39 let 221
Ledererová Kamila 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 38
Ledvinová Lucie Sunny Gang Plzeň 8,5km Ženy 15-39 let 208
Leštinová Jana 2veforme 20km Ženy 15-39 let 142
Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 26
Mach David Ostrava 30km Muži 15-39 let 87
Mach Jakub 350m Žáci do 6 let 419
Mach Pavel 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 75
Machová Ivana Fit Body Klatovy 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 150
Majer Jan Silvini Madshus team 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 105
Málek Ondřej 20km Muži 15-39 let 103
Malinký Ondřej Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 223
Malkova Zelechovska Jana 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 102
Malý Jiří Praha 6 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 13
Marek Petr TAP 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 47
Mareš Martin Zruč- Senec 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 52
Mareš Štěpán Rytíři 42km Muži 15-39 let 2
Martínek Šlouf Rozběháme Klatovy 350m Žáci do 6 let 335
Mastný Leonard TJ Sokol SG Plzeň - Petřín 1600m Žáci 11-14 let 307
Matoušková Lenka 8,5km Ženy 15-39 let 225
Metlička Fabián 350m Žáci do 6 let 336
Metlička Jiří 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 217
Metlička Tobiáš 800m Žáci 7-10 let 323
Metličková Barbora 1600m Žačky 11-14 let 304
Metličková Jitka 8,5km Ženy 15-39 let 216
Mezník Vláďa LBE 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 20
Miškovič Dušan Plzenští běžci Plzeň 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 400
Morávek David Rytíři 42km Muži 15-39 let 3
Mottlová Klára Horní Blatná 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 31
Mrávík Alois Předenické fretky 20km Muži 15-39 let 100
Mužíková Marie 30km Ženy 15-39 let 55
Naď Michal 20km Muži 15-39 let 146
Namyslo Luboš 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 132
Navrátilová Ella 350m Žačky do 6 let 410
Naxerová Jana USK CS Plzeň 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 129
Nedvěd Lukáš 350m Žáci do 6 let 426
Nejedlý Petr Praha 5 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 16
Němeček Jiří 8,5km Muži 15-39 let 237
Nováček Bartoloměj 350m Žáci do 6 let 423
Nováček Mikuláš Loko Plzeň 1600m Žáci 11-14 let 422
Novák Martin Zbůch 8,5km Muži 15-39 let 248
Novák Ondřej ToBi Team 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 118
Novák Ondřej TJ Sokol SG Plzeň - Petřín 800m Žáci 7-10 let 331
Novák Petr 8,5km Muži 15-39 let 209
Novák Václav ToBi Team 8,5km Muži 15-39 let 213
Nováková Kateřina TJ Sokol SG Plzeň - Petřín 1600m Žačky 11-14 let 308
Nováková Klára Plzeň 350m Žačky do 6 let 342
Nový Mira === 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 164
Nový Petr beespee 20km Muži 15-39 let 101
Nyklesová Veronika FHK Flak 800m Žačky 7-10 let 433
Nykleswová Natálie 1600m Žačky 11-14 let 432
Páníková Kamila Kyšické kecky 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 108
Parula Egon 800m Žáci 7-10 let 330
Parulová Vanda 1600m Žačky 11-14 let 306
Patiño William 8,5km Muži 15-39 let 240
Patras Marek AK Škoda Plzeň 800m Žáci 7-10 let 329
Patrasová Jitka Lobzy team 30km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 80
Pavlíková Adéla 8,5km Ženy 15-39 let 429
Pavlinská Jana New Roll Runners 30km Ženy 15-39 let 82
Pavlinský Vladimír Damice 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 83
Pelikán Michal Dupající funící 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 32
Pešadík Michal Praha 2 42km Muži 15-39 let 36
Pešír Roman Akademie volnočasových a vzdělávacích aktivit, z. ú. 20km Muži 15-39 let 148
Pešulová Alexandra Loko Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 441
Peteřík Dušan BKV Holýšov 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 134
Peteřiková Emma Bkv Holýšov 800m Žačky 7-10 let 412
Petřík Dušan Přeštice 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 86
Pilar Pavel Kraluv Dvur 800m Žáci 7-10 let 314
Pilarova Marketa Kraluv Dvur 800m Žačky 7-10 let 315
Pilař Lukáš 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 9
Piwowarczyk Wojciech DziabongTEAM 20km Muži 15-39 let 130
Plch Matěj Aeroklub Plzeň Letkov 30km Muži 15-39 let 417
Plzák Michal Řevnice 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 435
Pňáčková Štěpánka 8,5km Ženy 15-39 let 404
Počtová Veronika #ultrafungirls 30km Ženy 15-39 let 60
Polívka Roman 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 413
Polívka Viktor 350m Žáci do 6 let 431
Polívková Nora 800m Žačky 7-10 let 414
Poslední Jarmila 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 405
Procházka Daniel Doosan Škoda Power 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 253
Procházka Filip 8,5km Muži 15-39 let 254
Prušáková Lucie 8,5km Ženy 15-39 let 250
Prušinovský Zdeněk 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 115
Puchrová Tereza Sunny Gang Plzeň 8,5km Ženy 15-39 let 218
Rada Stanislav 42km Muži 15-39 let 34
Rais Karel 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 45
Rapp Štěpán Rockpoint 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 418
Reiprich Daniel Hvozd 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 59
Režný Matěj Praha 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 28
Roman Číp Be-Fit Příbram 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 73
Rostás Lukáš FbC Bory 8,5km Muži 15-39 let 231
Routová Tereza 20km Ženy 15-39 let 143
Rubášová Lucia Running 20km Ženy 15-39 let 151
Rutarová Karolína Plzeň 800m Žačky 7-10 let 317
Rutarová Karolína Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 305
Rutarová Kateřina Plzeň 800m Žačky 7-10 let 318
Rutarová Magdalena Flik-flak Plzeň 800m Žačky 7-10 let 316
Rybová Nikola 350m Žačky do 6 let 403
Rýdl Martin Rydluis Family 8,5km Muži 15-39 let 256
Rýdlová Tereza Rydluis Family 8,5km Ženy 15-39 let 257
Řeřicha Jan Sunny Gang Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 219
Sarpong Michal Doosan Škoda Power 42km Muži 15-39 let 39
Sikorski Adam Sikorrovo 42km Muži 15-39 let 24
Sirotek Jakub Runland Team 800m Žáci 7-10 let 320
Skalinová Kamila SK Babice 30km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 69
Slatkovský Marek #zasebe 20km Muži 15-39 let 159
Smatana Lubomír BK Přeslice 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 407
Sokol Martin Axon sport team 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 63
Souček Alexej AK Škoda Plzeň 800m Žáci 7-10 let 321
Souček Alexej AK Škoda Plzeň 800m Žáci 7-10 let 322
Souček Alexej AK Škoda Plzeň 800m Žáci 7-10 let 325
Soukupová Leona Liška Praha 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 220
Strnad Petr Klub Trub Holčovice 20km Muži 15-39 let 420
Střelka Robert Plzeň 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 54
Studená Marie 42km Ženy 15-39 let 46
SVÍTIL Vašek SKP Olymp Praha 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 154
Šafránek Petr 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 128
Ševčík Vít SKOB Ostrov 800m Žáci 7-10 let 319
Ševčíková Petra SKOB Ostrov 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 214
Šilhanová Barbora 350m Žačky do 6 let 427
Šindelářová Blanka Rebel Team Blovice 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 165
Šlapák Michal 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 71
Šloufová Pavlína Rozběháme Klatovy 20km Ženy 15-39 let 109
Šmákalová Petra Sokol SG Plzeň Petřín 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 156
Šrámková Denisa Sunny Gang Plzeň 8,5km Ženy 15-39 let 206
Šteiner Jiří Sofa predators 20km Muži 15-39 let 106
Štěpánek Kamil RUN Magazine Team 20km Muži 15-39 let 167
Šturmová Jana Velosport Domažlice 30km Ženy 15-39 let 68
Šůcha Jan 321start 8,5km Muži 15-39 let 230
Šulc Vojtěch AC Heoting 8,5km Muži 15-39 let 442
Šulc Zdeněk apslimited.cz 42km Muži 15-39 let 11
Švejdar Slávek SK Run-De-Woo 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 84
Švíková Anička 350m Žačky do 6 let 416
Švojgr František 800m Žáci 7-10 let 328
Švojgr Karel 30km Muži 15-39 let 72
Tlustý Matěj Podlešín 350m Žáci do 6 let 408
Tlustý Tomáš Maraton klub Kladno 42km Muži 15-39 let 33
Tobrman Jan 800m Žáci 7-10 let 312
Toušek Petr Salviaparadise.cz 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 88
Triska Jaroslav VSK Humanita Praha 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 61
Tříska Jan Praha 4 800m Žáci 7-10 let 324
Třísková Helena Praha 4 350m Žačky do 6 let 337
Tvrdík Jirka 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 25
Ulman Radek 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 437
Ulrychová Sára 350m Žačky do 6 let 421
Václavík Jan KOS Plzeň 42km Muži 15-39 let 10
Vajnar Vladimír V&V Runners 20km Muži 15-39 let 138
Valeš Jiří 42km Muži 15-39 let 22
Valeš Milan 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 23
Valjent Jiří ŠAK Chodov 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 19
Valoušková Kristýna V&V Runners 20km Ženy 15-39 let 137
Vašíček Vojtěch 20km Muži 15-39 let 166
Vávra Lukáš MS BIKE ACADEMY racing 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 210
Vávra Lukáš Triatlon Plzeň 1600m Žáci 11-14 let 302
Vávrová Nela Triatlon Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 303
Vendelbergerová Lenka 30km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 81
Veselý Petr Squash Plzeň 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 157
Větrovec Jiří 30km Muži 15-39 let 79
Větrovská Nina 20km Ženy 15-39 let 139
Vitík Martin Rock Point Running Team 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 112
Vlček Václav 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 64
Vohradský Lukáš Tempo Makers 20km Muži 15-39 let 122
Vrabec Jiří Plzeň 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 114
Vrána Pavel HOSaSM 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 7
Weber Miroslav BKČS 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 211
Weinfurt Petr 20km Muži 15-39 let 439
Wendler Jan UWG Plzeň 1600m Žáci 11-14 let 300
Wendler Viktor UWG Plzeň 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 4
Wendlerová Adélka UWG Plzeň 800m Žačky 7-10 let 310
Wimer Jan 20km Muži 15-39 let 153
Yarmalinskaya Yauheniya 8,5km Ženy 15-39 let 239
Zahálková Jindra KB Chlumčany 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 135
Zámečníková Mirka Rozběháme Klatovy 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 251
Zborníková Barbora 350m Žačky do 6 let 334
Zborníková Veronika 8,5km Ženy 15-39 let 207
Zedníček Jan EVROPA realitní kancelář Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 258
Zelenková Kateřina 20km Ženy 15-39 let 110
Zeman David Spalene Porici 20km Muži 15-39 let 163
Zýka Jaroslav Sokol Letkov 8,5km Muži 15-39 let 245
Žampach Marek Stormweld 30km Muži 15-39 let 65

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
8,5km Muži 15-39 let 33
20km Muži 15-39 let 29
42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 26
20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 23
8,5km Ženy 15-39 let 20
30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 17
800m Žáci 7-10 let 15
30km Muži 15-39 let 15
42km Muži 15-39 let 14
800m Žačky 7-10 let 13
350m Žačky do 6 let 12
30km Ženy 15-39 let 11
350m Žáci do 6 let 11
20km Ženy 15-39 let 10
20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 10
8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 8
8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 8
1600m Žačky 11-14 let 8
30km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 5
42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 5
1600m Žáci 11-14 let 5
42km Ženy 15-39 let 3
Celkem 301