Detail závodu

Adventní běh

Žatec

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

30.11.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

1km

6,6km

4,4km

Pořadatel a kontakt

Hopman team Žatec, z.ú.


hopmantriatlon@gmail.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Baran Richard Praha 6,6km Muži B 25
Bergler Radek Moto most club 6,6km Muži A 91
Canini Jiří 6,6km Muži B 191
Černohorský Josef 6,6km Muži B 118
Černý Michal Mecholupy 6,6km Muži A 236
Čížková Martina Mršiny Žatec 4,4km Ženy A 153
Dvořáková Jana TJ Klášterec nad Ohří 4,4km Ženy B 239
Fialková Eva Běžci Chomutov 4,4km Ženy A 173
Holbička Václav Louny 6,6km Muži A 77
Honzátková Adéla Žatec 1km Žačky 84
Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE 6,6km Muži B 49
Jahoda Zdeněk Nová Ves v Krušných horách 6,6km Muži B 36
Jandová Lenka Most 4,4km Ženy B 73
Kadlecová Eliška 1km Žačky 215
Kalčeva Renata Chomutov 4,4km Ženy B 233
Káňová Michaela Údlice 4,4km Ženy B 185
Kondrusová Michaela Žatec 4,4km Ženy A 200
Lacina Martin Louny 6,6km Muži A 181
Mudrová Karla TJ VS Kadaň 1km Žačky 88
Nociar Pavel Občasné sdružení /Žatec 6,6km Muži A 162
Nováková Alena Pajdy 4,4km Dorostenky 28
Petříček Adam Lokomotiva Žatec 1km Žáci 41
Prokešová Renata Běžci Chomutov 4,4km Ženy B 234
Rábová Johana Žatec Jazzmani 1km Žačky 102
Řimnáč Jakub Hopman team Žatec 4,4km Dorostenci 152
Sedláček Břetislav Urňáci 6,6km Muži A 79
Smeková Lucie Bohemia Sport Žatec 4,4km Ženy A 59
Steinerova Gabriela Běžci Chomutov 4,4km Ženy B 116
Strasser Marek Lokomotiva Žatec 1km Žáci 39
Svoboda Martin Lokomotiva Žatec 1km Žáci 37
Synková Valentýna Lokomotiva Žatec 1km Žačky 31
Škaloudová Petra Stu Choimutov 4,4km Ženy B 136
Štefl Vladimír Braňany 6,6km Muži A 83
Urban Jaroslav Hopman team Žatec 6,6km Muži B 129
Veselá Hana Louny 4,4km Ženy B 92
Weissova Simona Mršiny 4,4km Ženy A 127
Antoni Petr Žatec 6,6km Muži B 135
Babák Josef Tantrum Monstra 6,6km Muži A 208
Bajbora Jan AK Bílina 6,6km Muži A 151
baráková hana Gestamp 4,4km Ženy A 142
Baránková Magdaléna AK Žatec 1km Žačky 94
Baresova Blanka Žatec 4,4km Ženy B 212
Baše Slavomír Česká Republika 6,6km Muži A 1
Bauchner Roman TJ Sokol Válec 6,6km Muži B 98
Bizoň Lukáš Žatec 6,6km Muži A 167
Blahout Petr Louny 6,6km Muži A 226
Blažek Miroslav Bohemia sport Žatec 6,6km Muži B 80
Blažková Žaneta Bohemia sport Žatec 4,4km Ženy A 85
Boháčková Lucie 4,4km Ženy A 44
Borovský Martin Cobram team 6,6km Muži B 222
Brožek Jiří Afro33 6,6km Muži B 138
Bulecová Petra Žatec 4,4km Ženy B 178
Bureš Petr Chomutov 6,6km Muži B 240
Canini Marek 6,6km Muži A 189
Čamra Lubomír Praha 4,4km Dorostenci 144
Čečrlová Lucie Cobram team 4,4km Ženy B 219
Čech Martin ŽATEC 1km Žáci 56
Červenka Ctibor Hopman team Žatec 6,6km Muži B 12
Červenka Dominik Hopman Team Žatec 6,6km Muži A 16
Červenková Barbora Žatec 4,4km Ženy A 14
distlová kateřina Gestamp 4,4km Ženy A 148
Doktor Petr Urňáci 6,6km Muži A 216
Dolnakova Denisa Bezci Chomutov 4,4km Ženy B 132
Dostálová Štrpanka Běžci Chomutov 4,4km Ženy B 128
Dovala Jakub Lokomotiva Žatec 1km Žáci 55
Drábek Martin ŽATEC 1km Žáci 43
Dvořák Jakub Hopman team Žatec 6,6km Muži A 2
Dvořák Martin Hopman team Žatec 6,6km Muži B 3
Dvořáková Martina Most 4,4km Ženy B 201
Fanta Lukáš Cobram team 6,6km Muži A 221
Fernandez Santiago Zatec 6,6km Muži B 176
Fialka František Běžci Chomutov 6,6km Muži B 180
Filip Ondřej STG Chomutov 6,6km Muži A 155
Filipová Barbora STG Chomutov 4,4km Ženy A 161
Fousek Radek Tříkolky Trikke 6,6km Muži B 238
Freibergová Adéla AK Žatec 1km Žačky 112
Gabrielová Lucie Výškov 4,4km Ženy B 46
Gabrmelová Gabriela ŽATEC 4,4km Ženy B 170
Grasl Karel Postoloprty 6,6km Muži B 120
Graslová Hana Postoloprty 4,4km Ženy B 119
Graslová Kateřina Postoloprty 4,4km Ženy A 123
Graslová Kristýna Postoloprty 4,4km Ženy A 124
Gruber Radek VERVA LITVÍNOV 6,6km Muži A 243
Hajný Kamil Žatec 6,6km Muži B 175
Hanisova Jaroslava Most 4,4km Ženy A 168
Hartlová Iveta Březno 4,4km Ženy A 134
Hausner Vít žatec 6,6km Muži A 96
Havlena Jiří Rozběháme Most 6,6km Muži B 205
Havlenová Božena Rozběháme Most 4,4km Ženy B 184
Havlicek Michal ACES Team K.Vary 6,6km Muži B 47
Havlíčková Michaela Triatlet karlovy vary 4,4km Ženy B 6
Hlaváček Jirka Rozběhime Teplice 6,6km Muži B 68
Hlavánová Zdenka Rozběháme Podbořany 4,4km Ženy B 202
Horák Radek Šneci v běhu 6,6km Muži B 22
Horecký Michal Žatec 6,6km Muži A 145
Hradcová Zuzana Hopman team Žatec 4,4km Ženy B 8
Hrnčíř Vít Alzo Raná 6,6km Muži B 63
Hudáková Helena Hopman team Žatec 4,4km Ženy B 7
Husák Alexandr Jirkov 1km Žáci 67
Husák Roman Jirkov 6,6km Muži B 60
Charvátová Michaela Louny 4,4km Ženy A 45
Ihnačinec Jakub Krušnoman TT Litvínov 6,6km Muži A 183
Janoušek Radek Cobram Team 6,6km Muži B 40
Janoušková Veronika Cobram Team 4,4km Dorostenky 38
Kabeláková Lucie Most 1km Žačky 78
Kabeláková Zuzana Most 4,4km Ženy A 74
Kalazi Filip AK ŽATEC 1km Žáci 21
Kalchev Mladen Chomutov 6,6km Muži B 231
Kaplan Vladimír Cobram team 6,6km Muži B 225
Kelner Petr AK Žatec 1km Žáci 66
Kernerová Kristýna Česká republika 4,4km Ženy A 113
Klečková Libuše STG Hradiště 4,4km Ženy B 115
Klímová Veronika Siberian Husky team Liběšice 4,4km Ženy A 69
Klouček Martin Žatec 6,6km Muži B 101
Knoblochová Marcela Vtelno 4,4km Ženy B 24
Kobík Martin Běžci Chomutov 6,6km Muži A 193
Kobrle Daniel Mělník 6,6km Muži A 111
Kolář Jiří Berušky jsou super 4,4km Dorostenci 244
Kollár Filip STG Strupčice 6,6km Muži B 99
Konopásek Jaroslav 4,4km Dorostenci 242
Korbášová Gabriela BK Žatec 4,4km Ženy B 105
Korf Vladimír Urňáci 6,6km Muži A 235
Kotěborská Hana Libočany 4,4km Ženy A 149
Koutecký Lukáš Hopman team Žatec 6,6km Muži A 27
Králíčková Peťula Běžci Chomutov+STG Hradiště 4,4km Ženy B 126
Krátký Luboš Ak Žatec 4,4km Dorostenci 137
Kubicová Jana Jirkov 4,4km Ženy B 165
Kudrna Pavel Hopman team Žatec 6,6km Muži B 156
Kucharczyk Lukáš Gestamp 6,6km Muži A 241
Kunová Denisa Žatec 4,4km Dorostenky 204
Kurinovská Pavla Litvínov 4,4km Ženy B 147
Legutko Josef Lokomotiva Žatec 1km Žáci 50
Luč Jaroslav AK Žatec 6,6km Muži A 140
Maděrová Mirka Rozběháme Most 4,4km Ženy B 76
Majarová Helena Louny 4,4km Ženy B 103
Malá Irena Mršiny 4,4km Ženy B 146
Maleček Petr Sací Komando Most 6,6km Muži B 139
Manertová Radka Rozběhej Litvínov 4,4km Ženy B 160
Marcaník Rostislav běžící surikaty 6,6km Muži B 192
Meitner Michal 6,6km Muži A 114
Mihaly Ladislav Bohemia Sport Žatec 1km Žáci 109
Mikulová Martina Třtěno 4,4km Ženy A 20
Mládková Ivana Most 4,4km Ženy A 82
Molnárová Petra Rozběháme Podbořany 4,4km Ženy B 188
Mottl Josef Bohemia Sport Žatec 1km Žáci 107
Mylian Daniel Lokomotiva Žatec 1km Žáci 35
Nemčíková Doprovod Žatec 4,4km Ženy B 131
Nemčíková Zuzana Žatec 4,4km Ženy B 143
Nesvadbová Eliška Žatec 4,4km Ženy A 75
Nová Gabriela Šneci v běhu 4,4km Ženy B 23
Novák Vladimír Žatec 6,6km Muži B 223
Nováková Jana Žatec 4,4km Ženy B 224
Novotná Kateřina 4,4km Ženy A 174
Pánková Jana Běžci Chomutov 4,4km Ženy A 206
Paterová Miroslava Stg Chomutov 4,4km Ženy A 150
Paur Dominik Česká republika 4,4km Dorostenci 26
Paur Patrik Žatec 4,4km Dorostenci 30
Pavlíček Rudolf srtg strupčice 6,6km Muži B 90
Pechová Annemarie 4,4km Dorostenky 209
Petriková Barbora Lokomotiva Žatec 1km Žačky 33
PJ Broum Pavel Občasné sdružení / Žatec 6,6km Muži A 187
Plečindová Petra Žatec 4,4km Ženy B 171
Počta Martin Forrest Gump Team 6,6km Muži A 141
Podhorná Eliška Kadaň 1km Žačky 86
Polažincová Monika 4,4km Ženy B 93
Potrebuješ Jan Chomutov 6,6km Muži B 121
Praská Vendulka WeTriDa 4,4km Ženy B 13
Procházka Martin Mršiny / Žatec 6,6km Muži A 9
Procházka Natanael AK Škoda Plzeň 4,4km Dorostenci 117
Pros Vladimír Most 6,6km Muži A 237
Provazník Blahoslav Žatec 6,6km Muži A 65
Průša Dominik Žatec 6,6km Muži A 196
Rajkovová Marta Rozběháme Podbořany 4,4km Ženy B 198
Rebl Jakub Cobram Team 6,6km Muži A 210
Rešová Alena Běhám pro hospic 4,4km Ženy B 18
Rytichová Marcela Louny 4,4km Ženy B 95
Schmidt Michal Hopman team Žatec 6,6km Muži B 11
Sirůčková Lucie Žatec 4,4km Ženy B 207
Skružná Veronika 4,4km Ženy A 97
Sládek Jiří Hopman Team Žatec 6,6km Muži B 32
Slavíková Kamila Měcholupy 4,4km Ženy A 19
Slavíková Nataša BK ŽATEC 4,4km Ženy B 164
Smištík Marek Česká republika 6,6km Muži A 214
Sobotková Alena STG Hradiště 4,4km Ženy B 108
Staňková Lucie Bohemia sport Žatec z.s. 4,4km Ženy B 220
Stejskal Jakub Kadaň 6,6km Muži A 172
Stejskal Jan ŽATEC 6,6km Muži A 48
Strasserová Barbora Lokomotiva Žatec 4,4km Dorostenky 42
Straussová Jaroslava Česká Republika 4,4km Ženy B 197
Suková Helena žatec 4,4km Ženy B 51
Svoboda Josef IronStars Beroun 6,6km Muži B 232
Svobodová Eva ŽATEC 4,4km Ženy B 217
Sýkora Tomáš Hopman team Žatec 6,6km Muži A 179
Synek Přemysl Lokomotiva Žatec 1km Žáci 34
Šeinerová Tereza Podbořany 4,4km Ženy A 227
Ševčík Martin Hopman team Žatec 6,6km Muži B 4
Ševčíková Anežka KOME klub Kraslice 4,4km Dorostenky 190
Ševčíková Dita KOME klub Kraslice 4,4km Ženy B 182
Šimkovičová Lucia Hopman team Žatec 4,4km Ženy A 159
Šimunek Václav Kadaň 6,6km Muži B 199
Šimunková Eliška Kadaň 4,4km Dorostenky 194
Šimunková Ema TJ Klášterec 4,4km Dorostenky 195
Šimunková Štěpánka Kadaň 4,4km Ženy A 186
Šípka Roman Žatec 6,6km Muži A 64
Šípková Michaela Žatec 4,4km Ženy A 70
Šmejc ml. Jan Hopman team Žatec 6,6km Muži A 5
Šmeráková Petra Hopman Team/BK Žatec 4,4km Ženy B 100
Šolta Marcel STG Hradiště 6,6km Muži B 106
Štorková Tereza AK Žatec 1km Žačky 89
Šupol Michal SweepSport 6,6km Muži B 61
Švec Daniel AK Žatec 1km Žáci 154
Švec Michal Rozběhej Litvínov 6,6km Muži A 125
Švecová Kateřina Rozběhej Litvínov 4,4km Ženy A 122
Švejdar Slávek Triatlet Karlovy Vary 6,6km Muži B 87
Tesárek Michal Most 6,6km Muži B 15
Tichá Barbora Pajdy 4,4km Ženy A 29
Tichá Klára AK Most 1km Žačky 54
Tichý Jaromír AK Most 1km Žáci 57
Tichý Václav Cobram team 6,6km Muži A 211
Trávníčková Barbora Louny 4,4km Ženy A 166
Trżická Tereza Běžci Chomutov 1km Žačky 53
Tržický Lukáš Běžci Chomutov 6,6km Muži A 52
Tučáková Olga Plzeň 4,4km Ženy B 163
Tyrpekl Pavel Cobram team 6,6km Muži B 213
Urban Filip Hopman Team Žatec 6,6km Muži A 10
Urban Tomáš Hopman Team Žatec 6,6km Muži A 130
Vágnerová Monika Krušnoman Triatlon team Litvínov 4,4km Ženy B 157
Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 4,4km Ženy A 58
Vernerová Aneta Tantrum Monstra 4,4km Ženy A 203
Veverka Marcel Urňáci 6,6km Muži A 230
Vlachová Kukučová Anna STG Hradiště 4,4km Ženy A 110
Vlčková Veronika Bohemia sport Žatec z.s. 4,4km Ženy B 218
Volf Miroslav Běžci Chomutov 6,6km Muži B 62
Vostřel Martin Žatec 6,6km Muži A 229
Vostřel Radek AK Žatec 4,4km Dorostenci 228
Vrábíková Kateřina AK Žatec 1km Žačky 81
Vrbova Andrea Česká republika 4,4km Ženy B 130
Zach Tomáš Hopman Žatec 6,6km Muži A 17
Zachařová Petra Šneci v běhu 4,4km Ženy A 177
Zelenka Jiří TJ Sokol Domoušice 4,4km Dorostenci 72
Zímová Jana TJ Chvojkovice Brod 4,4km Ženy B 158
Zusková Klára Jazzmani Žatec 1km Žačky 104
Žatecká Marcela BK Žatec 4,4km Ženy B 169

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
4,4km Ženy B 58
6,6km Muži A 50
6,6km Muži B 47
4,4km Ženy A 39
1km Žáci 16
1km Žačky 15
4,4km Dorostenci 10
4,4km Dorostenky 8
Celkem 243