Detail závodu

RUN PRAHA - PLZEŇ

Praha-Plzeň

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

11.09.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

100km

Pořadatel a kontakt

TOS Production


info@tosproduction.cz

2021
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Vesela Jana Smurfit Kappa Czech s.r.o. 100km RELAX
Babková Ivana 100km COUPLE
Bittnerova Zuzana TJ Liga 100 Praha 100km ELITE
Blokša Martin začniběhat.cz 100km EXTREME
Böhm Radek 100km ULTRA
Bulíř Radoslav 100km ULTRA
Čihák Tomáš 100km RELAX
Davídková Lenka 100km ELITE
Demangeon Xavier Pisek 100km EXTREME
Didova Iva 100km COUPLE
DOSTÁL JAROMÍR RAC Cerhovice 4 100km ELITE
Dudler Claire 100km COUPLE
Fajfrlíková Ladislava SKH Racing 100km ULTRA
Filip Luboš Vltava Rum 100km ULTRA
Futera Stanislav Penta gym Praha 100km EXTREME
Hanzlík Martin Schneider Electric Running Team 100km ULTRA
Herbst Lubos Herbstici 100km COUPLE
Jauker Karel 100km ULTRA
Jelinková Dagmar Běžím za Litice 100km RELAX
Kára Milan RAC Cerhovice 3 100km ULTRA
Karas Ladislav Pohodáři s.r.o. 100km RELAX
Kondrova Petra 100km COUPLE
Koštál David Velká Hledsebe 100km FUN
Krátký Jan PSYCHOTÉKY 100km ULTRA
Kučera Michal Kome Kraslice 100km EXTREME
Latislavova Eva 100km ULTRA
Loula Stanislav Družba Tatiná-Louny 100km ELITE
Lukešová Terezie Intenzivní běhny 100km RELAX
Mach Jiří Running Academy Cerhovice 100km ULTRA
Mareš Pavel BCS BOUDY + 100km ULTRA
Matoušek Jirka One bear show 100km EXTREME
Melč Zdenek 100km ELITE
Mendřec Ivo Za mrtvou ovcí 100km ULTRA
Morovicsová Alena Šneci v běhu 100km RELAX
Neubauer Jan Carrier 100km RELAX
Nový Jiří ZBIROH ZÚ RUN 100km RELAX
Odnoha David Kosmorunners 100km EXTREME
Pekařová Lucie Cross Kruháč Hlinsko 100km ULTRA
Petr Pavel Jeden měsíc běžce 100km ULTRA
Pleticha Jan BK Přezletice 100km FUN
Pružina Daniel 100km ELITE
Sklenář Jan 100km RELAX
Stejskal Vaclav 100km EXTREME
Suchý Miroslav Forrest Gump 100km EXTREME
Šindelářová Blanka Rebel Team Blovice 100km ELITE
Šindelářová Gábina Rozběháme Plzeň 100km ULTRA
Špachman Pavel Linde Pohony s.r.o. 100km RELAX
Štefek Josef Nedělní běžci Domažlice 100km ELITE
Švígler Vladimír 100km COUPLE
Tafat Jan Gazely a machři 100km RELAX
Vaněčková Martina 100km COUPLE
Vaněk Aleš Running Academy Cerhovice 1 100km ULTRA
Vaňková Rdaka DoHáje Run Team 100km ULTRA
Vítková Zuzana 100km ELITE
Vondrák Martin Horní Bříza 100km EXTREME
Vostřel Michal 100km ELITE
Vrzala Tomáš 100km EXTREME

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
100km ULTRA 17
100km RELAX 11
100km ELITE 10
100km EXTREME 10
100km COUPLE 7
100km FUN 2
Celkem 57