Detail závodu

XTERRA MILADATLON 2020

Ústí nad Labem

Terénní triatlon a kvadriatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

22.08.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

8:00 – 9:15 žáci (mohou i ostatní) 10:50 – 12:15 dorost a dospělí

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Triatlon žáci 0,05-2,5-1

Triatlon žáci 0,1-5-2

Triatlon short 0,25-11-2,5

Triatlon middle 0,5-20-5

Triatlon long 1,5-32-10

Kvadriatlon 0,5-2-20-5

Štafety middle: 0,5-20-5

Štafety kvadriatlon: 0,5-2-20-5

Pořadatel a kontakt

Xterra squadra s.r.o.

Jiří Sýkora

info@miladatlon.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Motto „To dáš!“ platí, protože tu svojí distanci si vybere každý. Nevěříte si, že na to máte? Máte zábrany prubnout svůj první terénní triatlon nebo kvadriatlon před zraky ostatních podle Vás našláplých sporťáků? Hoďte předsudky a případný stud za hlavu! Přijďte si užít pohybu a možná i poprvé v životě vyzkoušet krásný a opojný sport. Nezapomeňte na Vaše dítka a skoro dospěláky, ti mají také svoje kategorie. Pokud se "necítíte" na absolvování celého závodu, neváhejte oslovit členy Vaší rodiny, přátele, kamarády, a postavte štafetový tým. Na startu se na Vás těší tým Miladatlon!

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Štěpánková Marie PSK Olymp Triatlon middle 0,5-20-5 M17-F triatlon middle do 17 let
Absolonova Miluse Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let
Adam Zdeněk KOLOSHOP TEAM Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let
Bärnt Rudolf Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví
Bartoš Antonín Loko Teplice Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let
Bartoš Ladislav Lamači skal Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let
Bartoš Vojtěch Lamači skal Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let
Bártová Petra KVADVIT Štafety kvadriatlon: 0,5-2-20-5 KR štafeta kvadriatlon 18+ bez rozdílu pohlaví
Bartovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov Triatlon middle 0,5-20-5 M17-M triatlon middle do 17 let
Bělovský Lukáš Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let
Benák Karel ASPRA Europe Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let
Benda Ondřej PŠ Lachmánek Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Beran Tomáš AK Malešice Running Freaks Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let
Beránek Jan Flyingpower_cze Kvadriatlon 0,5-2-20-5 KSUP-M kvadriatlon 18+
Beránek Michal Je-Be-Ti , Aussig Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+
Berka Jan CYCOLOGY Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let
Bijoková Lucie Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let
Bílek Stanislav Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Bisová Štěpánka Tri club Česká Lípa Triatlon long 1,5-32-10 L29-F triatlon long do 29 let
Blažek Jan RoRace Team Pyšely Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let
Blažek Martin RoRace Team Pyšely Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let
Blažek Matěj RoRace Team Pyšely Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let
Borovský Martin Cobram team Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Brabcová Radka Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví
Brabec Tomáš Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let
Bradáč Ondřej Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let
Brehovsky Roman SPORTCENTRUM DELFÍN s.r.o Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Bromová Anna Limity jsme my Kvadriatlon 0,5-2-20-5 KC1/K1-F kvadriatlon 18+
Brož Milan Kome klub Kraslice Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let
Brzek Pavel ELEVEN MERCEDES MITAS Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Brzková Nela ELEVEN MERCEDES MITAS Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let
Burdík Štěpán Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let
Cabal Stanislav TJ Triatlon Cheb z.s. Triatlon long 1,5-32-10 L59-M triatlon long do 59 let
Cmunt Petr Tri club Česká Lípa Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let
Condori Ramos de Maják Bertha Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let
Čečrlová Lucie Cobram team Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví
Čechová Valentina Fitness by Věra Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví
Čermák Dominik Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let
Černý Ladislav Desperados Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+
Čumpelík Marek Haven team Triatlon long 1,5-32-10 L19-M triatlon long do 19 let
Čumpelová Kateřina BC Nová trojka Triatlon long 1,5-32-10 L39-F triatlon long do 39 let
Čunátová Tereza Tri club Česká Lípa Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let
Derynk Tomáš Rychlostní kanoistika Ústí n/L Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let
Diničová Eva Běhny s.r.o Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let
Dochvát Martin Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let
Dolanský Pavel Hobýci Most Triatlon long 1,5-32-10 L59-M triatlon long do 59 let
Doležálek Lukáš Kvadriatlon 0,5-2-20-5 KSUP-M kvadriatlon 18+
Drábek Pavel Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Drahotínská Irena Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let
Drahotínská Kateřina Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let
Drahotínský Matyáš Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let
Dubcová Jana KOME klub Kraslice, Bjež Triatlon long 1,5-32-10 L39-F triatlon long do 39 let
Dvořák Jaroslav SK Hostovice Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let
Eflerová Pavla Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let
Emilia Georgi Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let
Farda Petr Krušnoman TT Litvínov Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let
Fiala Aleš Slavia Praha Triatlon long 1,5-32-10 L59-M triatlon long do 59 let
Fílová Veronika Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let
Fišerová Barbora Cvičky Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví
Fojtíček Eduard AC Slovan Liberec Triatlon middle 0,5-20-5 M17-M triatlon middle do 17 let
Foukal Libor Sportcomplex Břeclav Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let
Francke Michal Haven team Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let
Fryčková Štěpánka Bezedna team Triatlon middle 0,5-20-5 M50-F triatlon middle 50+
Ginzel Petr Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let
Guňka Jakub PKHK Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let
Guňka Lukáš PKHK Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let
Hajduk Jaroslav To dám Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let
Hájek Martin BTT Libochovice Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let
Hál Jiří 2JH Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Handl Ivo Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+
Hannibal Marek Kvadriatlon 0,5-2-20-5 KC1/K1-M kvadriatlon 18+
Hantych Petr AA Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Hanuš Martin Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Hanzl Vincent Triatlon middle 0,5-20-5 M17-M triatlon middle do 17 let
Hauf Patrik Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Haufová Sofia Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let
Havel Miroslav TRIO HAVEL s.r.o. Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Hejna Václav Řehlovice Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+
Herych Lukáš Fitness by Věra Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let
Hlízová Hanka Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let
Hofta Marta OB Říčany Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let
Hochmut Jaroslav Haven team Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let
Holeček Jan Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let
Holomoucký Adam Elab Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let
Holoubková Petra Mila + Lada = MiLada Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví
Holub Stanislav Koloshop Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let
Holubcová Anna Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let
Holubcová Monika Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let
Holubec Jakub Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let
Holubec Jan Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let
Holý Petr Kvadriatlon 0,5-2-20-5 KC1/K1-M kvadriatlon 18+
Horká Lenka 2BWINNER TEAM Triatlon middle 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let
Horňáková Aneta Tri club Česká Lípa Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let
Hovorková Barbora SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let
Hrabova Lucie Born in Šumava Triatlon long 1,5-32-10 L39-F triatlon long do 39 let
Hrdinka Čestmír TTC Český Brod Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+
Hrdličková Adéla Triatlon middle 0,5-20-5 M17-F triatlon middle do 17 let
Chytrý Vlastimil Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Ingo Frenzel Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví
Jahn Bohumil BogasTeam Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let
Jahn Bohumil BogasTeam Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let
Jahn Michael BogasTeam Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let
Jahnová Michaela BogasTeam Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let
Jankovský Václav Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-M triatlon short do 29 let
Janouskova Monika Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let
Janoušek Radek COBRAM TEAM Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Janovský Jiří Jemný Posyp Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví
Jarošová Ingrid DB Tragédky Triatlon middle 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let
Jelinek Jiří Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-M triatlon short 50+
Jelínková Mirka Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-F triatlon short 50+
Ježek Vladimír Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví
Jíra Jaroslav Tri club Česká Lípa Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let
Jirák Karel Tri club Česká Lípa Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Jiřičková Gabriela Triatlon middle 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let
Jiřík Adam Krušnoman TT Litvínov Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-M triatlon short do 29 let
Jiříková Lucie Cyklo Point Hobby Club Most Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let
Kadlec Lukáš Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let
Kaliba Daniel Plavecký oddíl Krupka Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let
Kaliba Jiří Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Kaliba Šimon Plavecký oddíl Krupka Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let
Kalina Martin Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let
Kališko Ondřej Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let
Kankrlík Tomáš Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let
Kantová Olga SPONA Teplice Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let
Kapitanikova Jana Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let
Kapitanikova Simona Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-F triatlon short do 29 let
Kaplan Vladimír Cobram Team Počerady Kvadriatlon 0,5-2-20-5 KSUP-M kvadriatlon 18+
Karásková Erbenová Helena Lawi stars/Lawi Lekce bajku Triatlon long 1,5-32-10 L49-F triatlon long do 49 let
Karhan Josef Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Katja Messner Berggiesshübel Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let
Kejřová Markéta Baník Osek běžecké lyžování Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let
Klečková Ivana Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let
Klementová Ingrid Metrostav a.s. Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let
Kmoch Mikuláš Tri club Česká Lípa Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let
Kmoch Štěpán Tri club Česká Lípa Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let
Kodras Ondřej K2 travel & tips Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let
Kohout Jaromír KOME klub Kraslice Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-M triatlon short 50+
Kohoutová Barbora Team CykloTrener Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let
Kokoř Radek Triatlon long 1,5-32-10 L59-M triatlon long do 59 let
Kokšálová Michaela Srtg Most Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-F triatlon short do 29 let
Konečný Lukáš Sportovní škola boxu Lukáše Konečného Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Kopecká Věra Fitness by Věra Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví
Kopecký Jiří Fitness by Věra Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví
Kosíková Anna Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let
Kosinka Vojtěch Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-M triatlon short do 29 let
Kostelecký Josef Los Gigoalos Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let
Kostolný Josef 2Wejcze Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let
Kotecka Lenka AK Malesice Running Freaks Triatlon long 1,5-32-10 L49-F triatlon long do 49 let
Koudelka Martin Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Koukolíček Václav Potravinová Banka Praha Kvadriatlon 0,5-2-20-5 KC1/K1-M kvadriatlon 18+
Kratochvíl Marek Triski Horní Počernice Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let
Krejčí Milan Tri Club Česká Lípa Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Krejčí Tomáš Sport team Brozany Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Krejný Kamil Dachsman Aktivit tean Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let
Kremsenko Vitalii Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Krobová Eliška Tri club Česká Lípa Triatlon middle 0,5-20-5 M17-F triatlon middle do 17 let
Krocová Denisa LENDY CLUB Triatlon long 1,5-32-10 L29-F triatlon long do 29 let
Kroupa Štěpán Café racers Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let
Kruliš Jiří Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví
Kubát Martin SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let
Kulišová Kristýna Triatlon middle 0,5-20-5 M17-F triatlon middle do 17 let
Kurka Vojtěch Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-M triatlon short do 29 let
Kutina Ondřej Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Kvasničková Radka ŠAK Chodov Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let
Láska Lukáš Triatlon middle 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let
Laube Michal BTT Libochovice Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let
Lazarova Tereza NOVIS TK PRAHA Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let
Lazarova Veronika NOVIS TK PRAHA Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let
Lebeda Petr TT Astra Benešov Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let
Lelková Radka TJ SLAVIA KARLOVY VARY Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let
Lorenc Adam Warmehaus CZ Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Losová Maya SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let
Madron Milos Rozběháme Česko Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Machová Barbora PK Nisa Liberec Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-F triatlon short do 29 let
Maják Daniel Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let
Maják David Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let
Maják Noemi Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let
Majer Petr Rychlostní kanoistika Ústí n/L Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let
Málek Ivan Mosazný muž Povrly Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+
Malý Lubomír Rozběháme Karlovy Vary Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-M triatlon short 50+
Mandaus Aleš Bezedna Team Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let
Mandausová Vladimíra Bezedna Team Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let
Marek Aleš Mutějovický Válec Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Marek Jiří SPONA Teplice Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let
Marek Lazar NOVIS TK PRAHA Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Maresch Lukáš Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Marešová Kristýna Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let
Matouch Tadeáš Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let
Matouch Petr Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let
Melena Lukáš Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví
Mendl Jaroslav Zádabol club Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví
Merle Jakub KOME klub Kraslice Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let
Merle Petr KOME klub Kraslice Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-M triatlon short 50+
Merle Šimon KOME klub Kraslice Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let
Mičke Bianka Flyingpower_cz Kvadriatlon 0,5-2-20-5 KSUP-F kvadriatlon 18+
Mošovská Lucka Báječné ženy v běhu Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let
Mošovský Denis Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-M triatlon short do 29 let
Moulisová Eva Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let
Nápravník Martin Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let
Němec Milan Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let
Netík Tomáš CK Slavoj Terezín Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let
Novák Daniel Triatlon middle 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let
Novák Jakub Řetězy rozžhavené doběla Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let
Novák Jan Řetězy rozžhavené doběla Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Novák Josef Krušnoman TT Litvínov Triatlon middle 0,5-20-5 M17-M triatlon middle do 17 let
Nováková Olga Triatlon middle 0,5-20-5 M50-F triatlon middle 50+
Nováková Tereza Řetězy rozžhavené doběla Triatlon middle 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let
Novotný Jan TTT Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let
Nýdrlová Kateřina Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let
Ocelák Martin Praha Hostavice Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Ogunwale Oluwatobi Atletika pro děti Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let
Ogunwale Temilaoy Atletika pro děti Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let
Olland Andreas TRIO HAVEL s.r.o. Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví
Oppelt Michal Krušnoman TT Litvínov Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let
Oslej Dušan Už tam budeeem?! Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+
Osvald Matyáš Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let
Osvaldová Šárka Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let
Pánková Jana Sweep Ultimate Gym Triatlon middle 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let
Pavlová Kateřina Bicykl Team Ústí nad Labem Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let
Pazderová Renata Triatlon long 1,5-32-10 L49-F triatlon long do 49 let
Pekárková Kateřina SK Spilka Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví
Perekstová Dominika Šneci v běhu Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let
Pernstecherová Andrea #GLADIATORRACETEAM Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let
Petiška Ondřej Cycology Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let
Petr Ondřej Pells Racing Team Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let
Pilek Jakub A&K SweetHome Kvadriatlon 0,5-2-20-5 KSUP-M kvadriatlon 18+
Plhoň František Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Plisek Jan Rozběháme Ústí Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Pokorny Marek 2BWINNER TEAM Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let
Polan Michal KC Kutná Hora Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Polecová Sabina Triatlon Slaný Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let
pomahac tomas Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Pořádek Patrik HC Biolit Děčín Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Poříz Václav gastrousti.cz Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Poříz Václav gastrousti.cz Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let
Pospíšil Michal HAPO trio team Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let
Pospíšilová Alžběta Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let
Pospíšilová Anna HAPO trio team Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let
Poštová Ivana APELIJO Štafety kvadriatlon: 0,5-2-20-5 KR štafeta kvadriatlon 18+ bez rozdílu pohlaví
Praská Adéla Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let
Praská Vendulka WeTriDa Triatlon long 1,5-32-10 L49-F triatlon long do 49 let
Prchal Karel Kudla Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Prikryl Karel SK Svarov Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let
Prikryl Kristian SK Svarov Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let
Prikryl Tomas SK Svarov Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Prikrylova Katerina SK Svarov Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let
Procházka Jan Ravek team Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let
Procházková Adéla Za motýlky Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let
Procházková Lucie Za motýlky Kvadriatlon 0,5-2-20-5 KSUP-F kvadriatlon 18+
Pros Vladimír Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Přenosil Marek Tj Stadion Louny Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Přenosil Marek TJ Stadion Louny Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let
Ptáček Miroslav Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let
Roubík Lukáš Mutějovický válec Triatlon middle 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let
Rous Matěj KRK Litoměřice Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let
Rousová Emma KRK Litoměřice Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let
Rudolf Tomáš Energy Team Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Ryan Jitka Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let
Rýdl Petr Cobram Team Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Ryska Jakub Rychlostní kanoistika Ústí n/L Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let
Ryska Ondrej Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let
Ryšánek Vojtěch Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let
Sedlar Daniel Krušnoman TT Litvínov Triatlon long 1,5-32-10 L19-M triatlon long do 19 let
Seiler Miroslav HC Biolit Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Schmieder Bruno STG Strupčice Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let
Schmieder Oto STG Strupčice Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let
Schmieder Tobias STG Strupčice Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let
SCHWARZ PETR TÝM PKÚ Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let
Sirotek Jiří Baos Osek Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Sirotková Eliška Krušnoman TT Litvínov Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-F triatlon short do 29 let
Skůra Michael Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Slavata Tomáš Slavata triatlon tour a Hromová parta Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví
Smrž Zdeněk SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let
Smržová Kateřina SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let
Smtěpánek Jaromír PSK Olymp Praha Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let
Smutná Adina SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let
Smutná Stela SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let
Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let
Srbecký Filip Team CykloTrener Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let
stádník martin Sencor team Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+
Staníčková Barbora Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let
Stránský Ondřej SC Kolín Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let
Stránský Radek Báječné ženy v běhu Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Strnad Tomáš CYCOLOGY BIKE SHOP Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let
Střelec Jindřich Lonely Ghost Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Suchánek Jan Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Suchánková Anna Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let
Suchánková Eliška Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let
Suchánková Kateřina Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let
Sůsa Jakub kanoistika sedlčany Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let
Svoboda Pavel Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-M triatlon short do 29 let
Svobodová Jitka Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-F triatlon short 50+
Sýkora Zdeněk Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let
Synáček Petr Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let
Synáček Petr Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-M triatlon short do 29 let
Synáčková Barbora Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-F triatlon short do 29 let
Synáčková Kamila Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let
Šára František Rychlostní kanoistika Ústí n/L Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let
Šára Pavel VSK Humanita Praha Kvadriatlon 0,5-2-20-5 KC1/K1-M kvadriatlon 18+
Šára Petr AC Praha 1890 Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let
Šárová Ema AC Praha 1890 Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let
Šárová Karolína Rychlostní kanoistika Ústí n/L Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let
Šebek Jaroslav HC Biolit Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Šedivý Radek Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Šestko Pavel 2Wejcze Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let
Šiml Jan Novis TK Praha Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+
Šístek Jan Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let
Šístková Kateřina Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let
Šístková Olívie Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let
Škoda Ludvík Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let
Škoda Milan TJ Háje Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Škodová Daniela SK ASC Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let
Škodová Denisa SK ASC Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let
Škodová Marta Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let
Škorpil Jaromír Kvadriatlon 0,5-2-20-5 KSUP-M kvadriatlon 18+
Štampach Pavel Triatlon Slaný Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+
Štěpánek František Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let
Štěpánek Matěj Triatlon middle 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let
Švejkovský Jakub Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let
Švejkovský Jan Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let
Talacko Oskar Aquathlon Twins Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let
Talacková Olivie Aquathlon Twins Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let
Tichý Václav Cobram team Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Tilman Pfitzner Lok Pirna Triatlon middle 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let
Tobek František Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let
Tomanec Filip Zlín Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let
Tonar Jan Judo Team Střekov Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let
Tonarová Zuzana Inlineskating.cz Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let
Trnková Natálie Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let
Trnková Romana Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let
Trojan Karel Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Trojan Lukáš SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let
Tryznová Markéta TRYFIT racing team Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví
Turčanová Vladislava Fitness Zimák Most Triatlon middle 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let
Turek Jan Triatlon middle 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let
Tvrdik Pavel Cafe Banksia Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Tymichova Ivana Strog Nation Triatlon long 1,5-32-10 L49-F triatlon long do 49 let
Urban Lukáš Fitness by Věra Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let
Urbanová Renata Fitness by Věra Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let
Vacková Pavla Koloshop Team Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let
Vágner Jan Fitness Zimák Most Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Vajrychova Blanka AK Bílina Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let
Valenzuela Yaněz Michal SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let
Valíček Ondřej Kvadriatlon 0,5-2-20-5 KSUP-M kvadriatlon 18+
Valosek Miroslav MK Seitl Ostrava Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let
Vaňková Agáta Krušnoman TT Litvínov Triatlon long 1,5-32-10 L59-F triatlon long do 59 let
Vargová Pavlína kola-bbm.cz Triatlon long 1,5-32-10 L29-F triatlon long do 29 let
Varcholová Veronika Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-F triatlon short do 29 let
Vážná Anna Župa Budečská - Kladno Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let
Vážná Lucie Župa Budečská - Kladno Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-F triatlon short 50+
Vejvodová Kristyna kanoistika sedlčany Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let
Vencálek Ondřej PK Nisa Liberec Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let
Vencálková Barbora PK Nisa Liberec Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-F triatlon short do 29 let
Vepřek Jarmil Šneci v běhu Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let
Vesecká Nicol TRI Klub Triatlon middle 0,5-20-5 M17-F triatlon middle do 17 let
Vesecká Renáta Pankration gym Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let
Veselý Petr Glassman TT Teplice Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let
Vetešník Ladislav TJ Jiskra Nový Bor Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Vidner Štěpán TSK Praha Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Vitoušková Pavla Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let
Vojtěch Votava Matěj SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let
Vokůrka Pavel HC Biolit Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Volf Miroslav Běžci Chomutov Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let
VOPAT Milan Delta Team Triatlon long 1,5-32-10 L59-M triatlon long do 59 let
Vožeh Ludvík Rakoplavci Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-M triatlon short 50+
William Thomas Slackline Dresden e. V. Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Wojtczak GRZEGORZ Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let
Zalabák Otakar SK MP Děčín Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let
Zderadičková Iva Půlpáni Kladno Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví
Zemler Václav Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+
Zloský Ondřej Hostín Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Zloský Petr Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Žďárská Sofie Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let
Žďárský Jan Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let
Živná Tereza rychlostní kanoistika UL Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let
Živný Cyril rychlostní kanoistika UL Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let
Žofka Martin Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let
Žofka Jan Kvadriatlon 0,5-2-20-5 KSUP-M kvadriatlon 18+
Žůrek Vlastimil Sexy Guru TRI Kvadriatlon 0,5-2-20-5 KSUP-M kvadriatlon 18+

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 33
Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 29
Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 23
Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 22
Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 21
Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 19
Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 19
Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 14
Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 14
Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 13
Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 12
Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 11
Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 11
Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 10
Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 10
Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 10
Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 9
Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 9
Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 9
Kvadriatlon 0,5-2-20-5 KSUP-M kvadriatlon 18+ 8
Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-F triatlon short do 29 let 7
Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-M triatlon short do 29 let 7
Triatlon middle 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let 6
Triatlon middle 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 6
Triatlon long 1,5-32-10 L59-M triatlon long do 59 let 5
Triatlon middle 0,5-20-5 M17-F triatlon middle do 17 let 5
Triatlon long 1,5-32-10 L49-F triatlon long do 49 let 5
Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-M triatlon short 50+ 5
Kvadriatlon 0,5-2-20-5 KC1/K1-M kvadriatlon 18+ 4
Triatlon middle 0,5-20-5 M17-M triatlon middle do 17 let 4
Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-F triatlon short 50+ 3
Triatlon long 1,5-32-10 L39-F triatlon long do 39 let 3
Triatlon long 1,5-32-10 L29-F triatlon long do 29 let 3
Triatlon long 1,5-32-10 L19-M triatlon long do 19 let 2
Triatlon middle 0,5-20-5 M50-F triatlon middle 50+ 2
Kvadriatlon 0,5-2-20-5 KSUP-F kvadriatlon 18+ 2
Štafety kvadriatlon: 0,5-2-20-5 KR štafeta kvadriatlon 18+ bez rozdílu pohlaví 2
Triatlon long 1,5-32-10 L59-F triatlon long do 59 let 1
Kvadriatlon 0,5-2-20-5 KC1/K1-F kvadriatlon 18+ 1
Celkem 379