Detail závodu

XTERRA MILADATLON 2020

Ústí nad Labem

Terénní triatlon a kvadriatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

22.08.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

8:00 – 9:15 žáci (mohou i ostatní) 10:50 – 12:15 dorost a dospělí

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Triatlon short 0,25-11-2,5

Triatlon middle 0,5-20-5

Triatlon long 1,5-32-10

Štafety middle: 0,5-20-5

Pořadatel a kontakt

Xterra squadra s.r.o.

Jiří Sýkora

info@miladatlon.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Motto „To dáš!“ platí, protože tu svojí distanci si vybere každý. Nevěříte si, že na to máte? Máte zábrany prubnout svůj první terénní triatlon nebo kvadriatlon před zraky ostatních podle Vás našláplých sporťáků? Hoďte předsudky a případný stud za hlavu! Přijďte si užít pohybu a možná i poprvé v životě vyzkoušet krásný a opojný sport. Nezapomeňte na Vaše dítka a skoro dospěláky, ti mají také svoje kategorie. Pokud se "necítíte" na absolvování celého závodu, neváhejte oslovit členy Vaší rodiny, přátele, kamarády, a postavte štafetový tým. Na startu se na Vás těší tým Miladatlon!

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Štěpánková Marie PSK Olymp Triatlon middle 0,5-20-5 M17-F triatlon middle do 17 let 206
Absolonova Miluse Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 849
Adam Zdeněk KOLOSHOP TEAM Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 25
Bärnt Rudolf Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 416
Bartoš Ladislav Lamači skal Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 64
Bartovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov Triatlon middle 0,5-20-5 M17-M triatlon middle do 17 let 208
Bělovský Lukáš Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 35
Benák Karel ASPRA Europe Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 854
Benda Ondřej PŠ Lachmánek Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 277
Beran Tomáš AK Malešice Running Freaks Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 49
Beránek Michal Je-Be-Ti , Aussig Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 312
Berka Jan CYCOLOGY Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 39
Bijoková Lucie Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 822
Bílek Stanislav Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 290
Bisová Štěpánka Tri club Česká Lípa Triatlon long 1,5-32-10 L29-F triatlon long do 29 let 5
Blažek Martin RoRace Team Pyšely Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 851
Borovský Martin Cobram team Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 303
Brabcová Radka Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 412
Brabec Tomáš Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 831
Brehovsky Roman SPORTCENTRUM DELFÍN s.r.o Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 244
Brož Milan Kome klub Kraslice Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 28
Brzek Pavel ELEVEN MERCEDES MITAS Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 251
Burdík Štěpán Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 24
Cabal Stanislav TJ Triatlon Cheb z.s. Triatlon long 1,5-32-10 L59-M triatlon long do 59 let 68
Cmunt Petr Tri club Česká Lípa Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 42
Condori Ramos de Maják Bertha Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 848
Čečrlová Lucie Cobram team Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 417
Čechová Valentina Fitness by Věra Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 406
Čermák Dominik Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 26
Černý Ladislav Desperados Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 319
Čumpelík Marek Haven team Triatlon long 1,5-32-10 L19-M triatlon long do 19 let 2
Čumpelová Kateřina BC Nová trojka Triatlon long 1,5-32-10 L39-F triatlon long do 39 let 33
Diničová Eva Běhny s.r.o Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 824
Dochvát Martin Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 832
Dolanský Pavel Hobýci Most Triatlon long 1,5-32-10 L59-M triatlon long do 59 let 70
Drábek Pavel Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 236
Drahotínská Irena Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 843
Dubcová Jana KOME klub Kraslice, Bjež Triatlon long 1,5-32-10 L39-F triatlon long do 39 let 18
Dušek Jiří Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 304
Dvořák Jaroslav SK Hostovice Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 859
Eflerová Pavla Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 819
Emilia Georgi Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 217
Fanturová Lenka VSK FTVS PRAHA Triatlon long 1,5-32-10 L49-F triatlon long do 49 let 10
Farda Petr Krušnoman TT Litvínov Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 51
Fiala Aleš Slavia Praha Triatlon long 1,5-32-10 L59-M triatlon long do 59 let 69
Fílová Veronika Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 214
Fišerová Barbora Cvičky Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 407
Fojtíček Eduard AC Slovan Liberec Triatlon middle 0,5-20-5 M17-M triatlon middle do 17 let 212
Foukal Libor Sportcomplex Břeclav Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 61
Francke Michal Haven team Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 32
František Bulava Lokomotiva Beroun Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 320
Fryčková Štěpánka Bezedna team Triatlon middle 0,5-20-5 M50-F triatlon middle 50+ 308
Ginzel Petr Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 60
Hajduk Jaroslav To dám Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 826
Hájek Martin BTT Libochovice Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 58
Hál Jiří 2JH Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 249
Handl Ivo Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 311
Hantych Petr AA Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 278
Hanuš Martin Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 256
Hanzl Vincent Triatlon middle 0,5-20-5 M17-M triatlon middle do 17 let 207
Hauf Patrik Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 300
Havel Miroslav TRIO HAVEL s.r.o. Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 253
Hejna Václav Řehlovice Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 318
Herych Lukáš Fitness by Věra Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 861
Hlízová Hanka Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 273
Hofta Marta OB Říčany Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 267
Hochmut Jaroslav Haven team Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 52
Holeček Jan Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 835
Holomoucký Adam Elab Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 14
Holoubková Petra Mila + Lada = MiLada Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 405
Holub Stanislav Koloshop Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 55
Holubcová Monika Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 841
Horká Lenka 2BWINNER TEAM Triatlon middle 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 234
Hrabova Lucie Born in Šumava Triatlon long 1,5-32-10 L39-F triatlon long do 39 let 19
Hrdinka Čestmír TTC Český Brod Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 315
Hrdličková Adéla Triatlon middle 0,5-20-5 M17-F triatlon middle do 17 let 271
Chytrý Vlastimil Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 261
Ingo Frenzel Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 402
Jahn Bohumil BogasTeam Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 56
Jahnová Michaela BogasTeam Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 847
Jankovský Václav Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-M triatlon short do 29 let 814
Janouskova Monika Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 266
Janoušek Radek COBRAM TEAM Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 296
Janovský Jiří Jemný Posyp Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 404
Jarošová Ingrid DB Tragédky Triatlon middle 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 200
Jelínek Jiří Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-M triatlon short 50+ 811
Jelínková Mirka Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-F triatlon short 50+ 810
Ježek Vladimír Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 408
Jindra David TSK Praha Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 11
Jíra Jaroslav Tri club Česká Lípa Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 857
Jirák Karel Tri club Česká Lípa Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 297
Jiřičková Gabriela Triatlon middle 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 231
Jiřík Adam Krušnoman TT Litvínov Triatlon short 0,25-11-2,5 S18-M triatlon short do 18 let 808
Jiříková Lucie Cyklo Point Hobby Club Most Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 840
Kaliba Jiří Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 287
Kalina Martin Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 9
Kališko Ondřej Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 7
Kankrlík Tomáš Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 37
Kantová Olga SPONA Teplice Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 270
Kapitanikova Jana Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 836
Kapitanikova Simona Triatlon short 0,25-11-2,5 S18-F triatlon short do 18 let 802
Karhan Josef Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 246
Katja Messner Berggiesshübel Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 265
Klečková Ivana Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 272
Klementová Ingrid Metrostav a.s. Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 825
Kodras Ondřej K2 travel & tips Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 30
Kohout Jaromír KOME klub Kraslice Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-M triatlon short 50+ 801
Kokoř Radek Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 321
Kokšálová Michaela Srtg Most Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-F triatlon short do 29 let 867
Konečný Lukáš Sportovní škola boxu Lukáše Konečného Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 201
Kopecká Věra Fitness by Věra Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 410
Kopecký Jiří Fitness by Věra Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 411
Kosíková Anna Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 223
Kosinka Vojtěch Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-M triatlon short do 29 let 813
Kostelecký Josef Los Gigoalos Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 62
Kostolný Josef 2Wejcze Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 48
Kotecka Lenka AK Malesice Running Freaks Triatlon long 1,5-32-10 L49-F triatlon long do 49 let 40
Koudelka Martin Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 263
Kratochvíl Marek Triski Horní Počernice Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 23
Krejčí Milan Tri Club Česká Lípa Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 293
Krejčí Tomáš Sport team Brozany Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 245
Krejný Kamil Dachsman Aktivit tean Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 59
Kremsenko Vitalii Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 292
Krobová Eliška Tri club Česká Lípa Triatlon middle 0,5-20-5 M17-F triatlon middle do 17 let 204
Krocová Denisa LENDY CLUB Triatlon long 1,5-32-10 L29-F triatlon long do 29 let 4
Kroupa Štěpán Café racers Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 860
Kruliš Jiří Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 418
Kulišová Kristýna Triatlon middle 0,5-20-5 M17-F triatlon middle do 17 let 205
Kurka Vojtěch Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-M triatlon short do 29 let 815
Kutina Ondřej Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 294
Kvasničková Radka ŠAK Chodov Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 274
Láska Lukáš Triatlon middle 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let 225
Laube Michal BTT Libochovice Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 63
Lebeda Petr TT Astra Benešov Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 45
Lelková Radka TJ SLAVIA KARLOVY VARY Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 268
Lorenc Adam Warmehaus CZ Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 238
Madron Milos Rozběháme Česko Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 298
Machová Barbora PK Nisa Liberec Triatlon short 0,25-11-2,5 S18-F triatlon short do 18 let 806
Maják David Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 858
Málek Ivan Mosazný muž Povrly Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 257
Malý Lubomír Rozběháme Karlovy Vary Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-M triatlon short 50+ 865
Mandaus Aleš Bezedna Team Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 828
Mandausová Vladimíra Bezedna Team Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 817
Marek Aleš Mutějovický Válec Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 237
Marek Jiří SPONA Teplice Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 22
Marek Lazar NOVIS TK PRAHA Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 286
Maresch Lukáš Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 248
Marešová Kristýna Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 816
Melena Lukáš Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 409
Mendl Jaroslav Zádabol club Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 400
Merle Jakub KOME klub Kraslice Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 17
Merle Petr KOME klub Kraslice Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-M triatlon short 50+ 800
Mošovská Lucka Báječné ženy v běhu Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 269
Mošovský Denis Triatlon short 0,25-11-2,5 S18-M triatlon short do 18 let 866
Moulisová Eva Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 818
Nápravník Martin Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 31
Němec Milan Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 20
Netík Lukáš SK RN Hradec Králové Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 71
Nosek Filip Triatlon middle 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let 275
Novák Daniel Triatlon middle 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let 227
Novák Jan Řetězy rozžhavené doběla Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 235
Novák Josef Krušnoman TT Litvínov Triatlon middle 0,5-20-5 M17-M triatlon middle do 17 let 209
Nováková Tereza Řetězy rozžhavené doběla Triatlon middle 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 230
Novotný Jan TTT Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 57
Nýdrlová Kateřina Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 839
Ocelák Martin Praha Hostavice Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 291
Olland Andreas TRIO HAVEL s.r.o. Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 414
Oppelt Michal Krušnoman TT Litvínov Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 27
Oslej Dušan Už tam budeeem?! Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 310
Osvaldová Šárka Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 837
Pánková Jana Sweep Ultimate Gym Triatlon middle 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 232
Pavlová Kateřina Bicykl Team Ústí nad Labem Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 222
Pazderová Renata Triatlon long 1,5-32-10 L49-F triatlon long do 49 let 41
Pekárková Kateřina SK Spilka Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 413
Perekstová Dominika Šneci v běhu Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 211
Pernstecherová Andrea #GLADIATORRACETEAM Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 838
Petiška Ondřej Cycology Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 16
Plhoň František Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 240
Plisek Jan Rozběháme Ústí Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 279
Pokorny Marek 2BWINNER TEAM Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 44
Polan Michal KC Kutná Hora Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 239
Polecová Sabina Triatlon Slaný Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 221
Pomahač Tomáš Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 306
Pořádek Patrik HC Biolit Děčín Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 247
Poříz Václav gastrousti.cz Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 276
Pospíšil Martin KČT Slavoj Praha Triatlon long 1,5-32-10 L60-M triatlon long 60+ 72
Pospíšilová Alžběta Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 220
Praská Vendulka WeTriDa Triatlon long 1,5-32-10 L49-F triatlon long do 49 let 1
Prchal Karel Kudla Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 252
Prikryl Tomas SK Svarov Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 283
Procházka Jan Ravek team Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 833
Pros Vladimír Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 262
Přenosil Marek Tj Stadion Louny Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 301
Ptáček Miroslav Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 834
Roubík Lukáš Mutějovický válec Triatlon middle 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let 224
Rudolf Tomáš Energy Team Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 284
Ryan Jitka Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 846
Rýdl Petr Cobram Team Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 260
Ryska Ondrej Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 12
Řeřábek Jindřich XTERRA Czech Team Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 73
Sedlar Daniel Krušnoman TT Litvínov Triatlon long 1,5-32-10 L19-M triatlon long do 19 let 3
Seiler Miroslav HC Biolit Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 289
Schmieder Oto STG Strupčice Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 827
SCHWARZ PETR TÝM PKÚ Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 855
Sirotek Jiří Baos Osek Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 302
Sirotková Eliška Krušnoman TT Litvínov Triatlon short 0,25-11-2,5 S18-F triatlon short do 18 let 807
Skůra Michael Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 254
Slavata Tomáš Slavata triatlon tour a Hromová parta Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 401
Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 8
Srbecký Filip Team CykloTrener Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 15
stádník martin Sencor team Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 316
Staníčková Barbora Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 218
Stránský Radek Báječné ženy v běhu Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 295
Strnad Tomáš CYCOLOGY BIKE SHOP Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 13
Střelec Jindřich Lonely Ghost Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 281
Sůsa Jakub kanoistika sedlčany Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 38
Svoboda Pavel Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-M triatlon short do 29 let 812
Svobodová Jitka Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-F triatlon short 50+ 863
Sýkora Zdeněk Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 850
Synáček Petr Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 852
Synáček Petr Triatlon short 0,25-11-2,5 S18-M triatlon short do 18 let 809
Synáčková Barbora Triatlon short 0,25-11-2,5 S18-F triatlon short do 18 let 804
Šára František Rychlostní kanoistika Ústí n/L Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 853
Šebek Jaroslav HC Biolit Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 299
Šedivý Radek Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 242
Šerclová Alžběta Triatlon middle 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 210
Šestko Pavel 2Wejcze Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 46
Šiml Jan Novis TK Praha Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 314
Šístek Jan Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 856
Šístková Kateřina Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 844
Škoda Milan TJ Háje Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 282
Škodová Marta Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 842
Šneberger Jan Triatlon team Příbram Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 74
Štampach Pavel Triatlon Slaný Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 317
Štěpánek František Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 54
Švejkovský Jan Triatlon long 1,5-32-10 L59-M triatlon long do 59 let 65
Tichý Václav Cobram team Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 264
Tilman Pfitzner Lok Pirna Triatlon middle 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let 228
Tobek František Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 29
Tomanec Filip 2BWINNER TEAM Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 34
Trnková Natálie Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 215
Trnková Romana Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 823
Trojan Karel Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 243
Tryznová Markéta TRYFIT racing team Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 403
Turčanová Vladislava Fitness Zimák Most Triatlon middle 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 233
Turek Jan Triatlon middle 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let 229
Tvrdik Pavel Cafe Banksia Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 285
Tymichova Ivana Strog Nation Triatlon long 1,5-32-10 L49-F triatlon long do 49 let 43
Urban Lukáš Fitness by Věra Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 830
Urbanová Renata Fitness by Věra Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 820
Vacková Pavla Koloshop Team Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 821
Vágner Jan Fitness Zimák Most Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 255
Vajrychova Blanka AK Bílina Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 216
Valosek Miroslav MK Seitl Ostrava Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 53
Vaňková Agáta Krušnoman TT Litvínov Triatlon long 1,5-32-10 L59-F triatlon long do 59 let 66
Vargová Pavlína kola-bbm.cz Triatlon long 1,5-32-10 L29-F triatlon long do 29 let 6
Varcholová Veronika Triatlon short 0,25-11-2,5 S18-F triatlon short do 18 let 803
Vážná Anna Župa Budečská - Kladno Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 213
Vážná Lucie Župa Budečská - Kladno Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-F triatlon short 50+ 862
Vejvodová Kristyna kanoistika sedlčany Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 219
Vencálková Barbora PK Nisa Liberec Triatlon short 0,25-11-2,5 S18-F triatlon short do 18 let 805
Vepřek Jarmil Šneci v běhu Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 21
Vesecká Nicol TRI Klub Triatlon middle 0,5-20-5 M17-F triatlon middle do 17 let 202
Vesecká Renáta Pankration gym Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 203
Veselý Petr Glassman TT Teplice Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 36
Vetešník Ladislav TJ Jiskra Nový Bor Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 259
Vidner Štěpán TSK Praha Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 258
Vitoušková Pavla Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 845
Vokůrka Pavel HC Biolit Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 280
Volf Miroslav Běžci Chomutov Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 47
VOPAT Milan Delta Team Triatlon long 1,5-32-10 L59-M triatlon long do 59 let 67
Vožeh Ludvík Rakoplavci Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-M triatlon short 50+ 864
William Thomas Slackline Dresden e. V. Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 241
Wojtczak GRZEGORZ Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 250
Zalabák Otakar SK MP Děčín Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 50
Zderadičková Iva Půlpáni Kladno Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 415
Zelenák Dušan Glassman TT Teplice Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 309
Zemler Václav Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 313
Zloský Ondřej Hostín Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 307
Zloský Petr Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 305
Žák Radek Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 226
Žďárský Jan Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 288
Žofka Martin Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 829

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 36
Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 28
Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 24
Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 21
Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 18
Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 14
Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 14
Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 12
Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 12
Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 10
Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 10
Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 10
Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 9
Triatlon middle 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 7
Triatlon middle 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let 6
Triatlon short 0,25-11-2,5 S18-F triatlon short do 18 let 6
Triatlon middle 0,5-20-5 M17-F triatlon middle do 17 let 5
Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-M triatlon short 50+ 5
Triatlon long 1,5-32-10 L49-F triatlon long do 49 let 5
Triatlon long 1,5-32-10 L59-M triatlon long do 59 let 5
Triatlon middle 0,5-20-5 M17-M triatlon middle do 17 let 4
Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-M triatlon short do 29 let 4
Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-F triatlon short 50+ 3
Triatlon short 0,25-11-2,5 S18-M triatlon short do 18 let 3
Triatlon long 1,5-32-10 L39-F triatlon long do 39 let 3
Triatlon long 1,5-32-10 L29-F triatlon long do 29 let 3
Triatlon long 1,5-32-10 L19-M triatlon long do 19 let 2
Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-F triatlon short do 29 let 1
Triatlon middle 0,5-20-5 M50-F triatlon middle 50+ 1
Triatlon long 1,5-32-10 L60-M triatlon long 60+ 1
Triatlon long 1,5-32-10 L59-F triatlon long do 59 let 1
Celkem 283