Detail závodu

Horolezecký KROSMARATON

Sosnová

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

02.11.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Maraton

½ maraton

Desítka

4000 m

2000 m

800 m

400 m

100 m

Pořadatel a kontakt

HO Skaláci Česká Lípa, z. s.


krosmaraton@gmail.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Ehrlichová Agáta KB Manušice 100 m Drobotina 7 let a ml. - holky 459
Nováková Lucie USK Proud 400 m Nejmladší žačky 10-11 let 472
Adam Jiří Ďáblický Ďas ½ maraton muži do 39 let 263
Adamcová Míla Sněhový obláček Desítka ženy nad 35 let 51
Adamec Josef Desítka muži nad 60 let 50
Andrýsková Veronika Liberec Desítka ženy nad 35 let 40
Bartáková Jana Česká Lípa Desítka ženy nad 35 let 54
Bayerová Lenka TJ Sokol Unhošť Maraton ženy nad 35 let
Bekr Radek ACCLI Desítka muži do 39 let 69
Beránek Josef MK Kladno Maraton muži nad 60 let 15
Beránková Alžběta Nový Bor 400 m Přípravka 8-9 let - holky 458
Beránková Anežka Nový Bor 400 m Nejmladší žačky 10-11 let 460
Berrouche Lenka USK Provod Ústí nad Labem Maraton ženy nad 35 let 30
Bisová Štěpánka ACCLi ½ maraton ženy do 34 let 244
Bočková Veronika TJ Jiskra Nový Bor 800 m Mladší žačky 12-13 let 430
Breburdová Hana Maraton klub Kladno Maraton ženy nad 35 let
Bufka Zdeněk AC Česká Lípa Desítka muži nad 60 let 52
Bucharová Lenka Ústí nad Labem Desítka ženy nad 35 let 37
Cirkva Lukáš ½ maraton muži do 49 let 266
Cmunt Petr AC Česká Lípa Maraton muži do 39 let 46
Černý Jaroslav Zákupy ½ maraton muži do 49 let 238
Daňko Miroslav Multisport Team Desítka muži do 49 let 114
Dařílek Dalibor Praha 4 ½ maraton muži do 49 let 217
Dlouhá Tereza Dlouháni Roudnice Desítka ženy do 34 let 118
Dlouhý Vladimír Dlouhání Roudnice Desítka muži do 59 let 117
Dogaru Vasil Swahil Beer Team ½ maraton muži do 39 let 243
Dolejš Jan TJ Sokol Unhošť Maraton muži nad 60 let 4
Doskočil Pavel Liberec ½ maraton muži do 49 let 214
Doubek Zdeněk Doubek Team Maraton muži nad 60 let 3
Doubková Darina Doubek Team Maraton ženy nad 35 let 2
Doucha Filip Praha 11 Maraton muži do 49 let 20
Douchová Vendula Atletika Jižní Město 400 m Nejmladší žačky 10-11 let 435
Dřízhalová Viktorie SK Jablonné v P. 400 m Nejmladší žačky 10-11 let 436
Ehrlich Jáchym KB Manušice 400 m Nejmladší žáci 10-11 let 461
Ehrlich Jáchym 2000 m Starší žáci 14–15 let 461
Ehrlich Jaroslav Maraton muži do 39 let 63
Engelhartová Michaela Nový Bor Desítka ženy nad 35 let 124
Faltová Eliška Tri club Česká Lípa 2000 m Starší žačky 14-15 let 447
Faltová Eliška Tri club Česká Lípa Desítka ženy do 34 let 447
Faltová Jiřina Česká Lípa ½ maraton ženy nad 35 let 234
Fara Jan Triatlon Mladá Boleslav Maraton muži do 39 let 56
Farda Petr Spona Teplice Maraton muži do 49 let 37
Fedorko Matyáš 100 m Drobotina 7 let a ml. - kluci 469
Fedorková Barunka FBC Česká Lípa 100 m Drobotina 7 let a ml. - holky 467
Filinger Zbyněk SK MAXTRI LIBEREC Maraton muži do 59 let 35
Flegl Vlastimil Vrchlabí ½ maraton muži do 39 let 236
Hadravová Adéla Česká Lípa 400 m Přípravka 8-9 let - holky 476
Hadravová Lucie Česká Lípa 4000 m Dorostenky 16-17 let 475
Hájek Tomáš Nový Bor Desítka muži do 39 let 98
Hamada Jakub Vartnsdorp 800 m Mladší žáci 12-13 let 450
Hamerník Jan Přelouč Maraton muži nad 60 let 59
Hejda Vilém Česká Lípa 100 m Drobotina 7 let a ml. - kluci 463
Hendrych Jaroslav Tri club Česká Lípa Maraton muži do 49 let 34
Hercík Jaroslav VL Desítka muži do 49 let 108
Hlinčík David Česká Lípa Desítka muži do 49 let 86
Hrček Petr Brandýs nad Labem Maraton muži do 59 let 9
Hriadel Štefan Desítka muži do 39 let 89
Hriadel Jaroslav Maraton muži do 39 let 18
Charousek Petr Gogo Desítka muži do 59 let 127
Imrich Kamil HO Skaláci Desítka muži do 39 let 111
Imrich Marian Dubá Desítka muži do 39 let 87
Jakimič Nikola 400 m Nejmladší žáci 10-11 let 408
Jakimičová Simona Desítka ženy nad 35 let 39
Jakimičová Simona Desítka ženy nad 35 let
Janků Petr TJ LIGA 100 Olomouc Maraton muži do 49 let 43
Jartymyk Ladislav Desítka muži do 39 let
Jartymyková Jana ČL Desítka ženy nad 35 let 90
Jínová Vladimíra BK Varnsdorf Desítka ženy nad 35 let 47
Jíra Jaroslav Tri club Česká lípa Maraton muži do 49 let 14
Jirák Karel Tri club Česká Lípa Maraton muži do 49 let 40
Jon Jakub Vrchlabí Maraton muži do 39 let 61
Jon Jiří Bikestars Vrchlabí Maraton muži do 59 let 62
Josef Adamec Sněhový obláček Desítka muži nad 60 let
Juklíček David Praha 13 Desítka muži do 39 let 93
Kadleček Pavel Č. Úpa ½ maraton muži do 49 let 254
Kadlečková Ella Česká Lípa 100 m Drobotina 7 let a ml. - holky 411
Kadlečková Sofie Česká Lípa 400 m Přípravka 8-9 let - holky 410
Kaplan Petr Česká Lípa Desítka muži do 49 let 57
Karafiátová Lucie Nový Bor Desítka ženy nad 35 let 116
Karko Jan AC Česká Lípa Desítka muži do 39 let 66
Kasinová Barbora Praha ½ maraton ženy do 34 let 265
Kirsh Radomír Triatlon team Trutnov Maraton muži do 49 let 55
Kmoch Štěpán TRI CLUB Česká Lípa 4000 m Dorostenci 16–17 let 420
Kmoch Štěpán TRI CLUB Česká Lípa 400 m Nejmladší žáci 10-11 let 420
Knejzlík Marek Tri Club Česká Lípa ½ maraton muži do 49 let 273
Knejzlíková Tereza Tri club Česká Lípa 4000 m Dorostenky 16-17 let 480
Knýřová Jitka SK Maxtri Liberec ½ maraton ženy nad 35 let 221
Kolařík Tomáš TT Cyklorenova Cvikov Desítka muži do 49 let 125
Konvalinka Martin Kravaře v Čechách ½ maraton muži do 59 let 219
Kořinková Lenka Hodkovice nad Mohelkou Desítka ženy nad 35 let 85
Kotouč Petr Vsestary Maraton muži do 49 let 36
Koutník Dušan Sokol Vlastibořice Maraton muži do 49 let 41
Krafková Ita TT Cyklorenova Cvikov Desítka ženy nad 35 let 126
Krajíček Martin Sokol Veltež ½ maraton muži do 39 let 270
Krejčí Milan Provodín Desítka muži do 49 let 44
Krob Petr Jablonné v Podještědí Desítka muži do 49 let 113
kryš Česká Lípa 4000 m Dorostenci 16–17 let
Kříž Pavel Česká Lípa Desítka muži do 59 let 121
Kubíček Vojtěch Praha ½ maraton muži do 49 let 264
KUCKO Miroslav Liberec Maraton muži nad 60 let 21
Landovský Karel Ewals Cargo Care Maraton muži do 59 let 45
Ledecký Tomáš SVOR Desítka muži do 39 let 95
Leinerova Lucie Praha Desítka ženy do 34 let 67
Leinerova Lucie Praha Maraton ženy do 34 let
Lenhart Vít TJ LIGA 100 Olomouc Maraton muži do 39 let 44
Lepšíková Tereza ZŠ Úštěk 400 m Nejmladší žačky 10-11 let 421
Leurich Tomáš Doksy Desítka muži do 39 let 129
Lincová Zuzana RF Nový Bor Desítka ženy do 34 let 49
Lintimerová Karolína Provodín 100 m Drobotina 7 let a ml. - holky 474
Litresits Ondrej NaZavody.cz Desítka muži do 39 let
Lorinc Jan Ústí Nad Labem Desítka muži do 49 let 76
Lotová Magdaléna SK Nový Bor 2000 m Starší žačky 14-15 let 471
Louda Petr AC Česká Lípa Desítka muži do 59 let 132
Málek Roman Geodezie Málek Desítka muži do 39 let 105
Malý Jiří Praha 6 Maraton muži do 49 let 38
Marcel Ondřej TJ Jiskra Novým Bor 400 m Přípravka 8-9 let - kluci 440
Marek Jiří SPONA Teplice ½ maraton muži do 39 let 233
Maršíček Jakub FabrikaMan www.dtrias.rajce.net ½ maraton muži do 39 let
Matulová Laura Radeč Desítka ženy nad 35 let 45
Mazůrek Roman Česká Lípa ½ maraton muži do 39 let 204
Minářová Lenka KB Manušice Desítka ženy do 34 let 82
Mitáčová Marie ACČL 4000 m Dorostenky 16-17 let 478
Mrňák David Nový Oldřichov 400 m Přípravka 8-9 let - kluci 457
Mrňáková Zuzana Atlletika Nový Bor 100 m Drobotina 7 let a ml. - holky 456
Najman Jiří Bradlec Desítka muži do 39 let 78
Najman Marek Bradlec 400 m Přípravka 8-9 let - kluci 443
Nastonná Nella Bradlec 100 m Drobotina 7 let a ml. - holky 442
Nečasová Eliška SK Nový Bor 4000 m Dorostenky 16-17 let 479
Nejedlý Petr Praha 5 Maraton muži do 49 let 5
Németh Milan AC Práce ½ maraton muži do 49 let 268
Neubauerová Jana BK Varnsdorf Desítka ženy nad 35 let 46
Neugebauer Alexandr Česká Lípa Desítka muži do 49 let 63
Novak Jaroslav Brná Desítka muži do 59 let
Nováková Jana Tj Jiskra Nový Bor Desítka ženy do 34 let 42
Nováková Jana Brná Desítka ženy nad 35 let 38
Nováková Jarmila Nový Bor Desítka ženy nad 35 let 36
Nováková Jarmila Jiskra Nový Bor 4000 m Dorostenky 16-17 let 454
Nováková Jarmila Jiskra Nový Bor 800 m Mladší žačky 12-13 let 454
Nováková Viktorie Jiskra Nový Bor 400 m Nejmladší žačky 10-11 let 455
Novotný Milan Zákupy ½ maraton muži do 49 let 269
Ondráčková Lenka Luka pod Medníkem, Jílové u Prahy Desítka ženy nad 35 let 109
Ort Haštal TJ Jiskra Nový Bor 2000 m Starší žáci 14–15 let 428
Osladil Miroslav AC Olomouc Maraton muži nad 60 let 57
Parásek Jan KB Manužice 4000 m Dorostenci 16–17 let 465
Parásek Matěj KB Manužice 4000 m Dorostenci 16–17 let 468
Parásek Matěj KB Manušice 800 m Mladší žáci 12-13 let 466
Pavelka Michal ½ maraton muži do 39 let
Pavlíček Michal Polevsko Desítka muži do 49 let 106
Pavlíček Zdeněk Polevsko Desítka muži nad 60 let 107
Pecková Jiřina Ústí nad Labem Maraton ženy nad 35 let 33
Petrová Kateřina SK Nový Bor 2000 m Starší žačky 14-15 let 470
Pička Štěpán AC Česká Lípa 2000 m Starší žáci 14–15 let 422
Pitoňák Jakub TJ Jiskra Nový Bor 2000 m Starší žáci 14–15 let 426
Pleva Zdeněk Team Česká Tlama ½ maraton muži do 39 let 215
Pohořalá Karolína SKOB Roudnice Desítka ženy nad 35 let 53
Pojerová Vanesa AC Česká Lípa 2000 m Starší žačky 14-15 let 439
Pokorný Michal PPM Smetanka Nový Bor 400 m Přípravka 8-9 let - kluci 434
Polák Tomáš Běžecký kroužek Varnsdorf Desítka muži do 49 let 48
Pospíšek Miroslav ČAU ½ maraton muži do 59 let 216
Prokop Michal Česká Lípa Desítka muži do 49 let 122
Prokůpek Luděk Atletika Doksy ½ maraton muži nad 60 let 260
Pröller Miroslav Česká Lípa ½ maraton muži do 49 let 267
Prollerova Petra KV Klíč ½ maraton ženy nad 35 let 208
Průcha Lukáš Sloup ½ maraton muži do 49 let 209
Půčková Anna TJ Jiskra Nový Bor 800 m Mladší žačky 12-13 let 448
Půčková Pavla TJ Jiskra Nový Bor 800 m Mladší žačky 12-13 let 449
Pucholt Jiří T.J.Sokol Unhošť Maraton muži nad 60 let 12
Půlkrábková Viktorie TJ Jiskra Nový Bor 800 m Mladší žačky 12-13 let 431
Raffay Ivan Štefko running team Maraton muži do 59 let 23
Raffayová Svetlana Štefko running team ½ maraton ženy nad 35 let 218
Rezek Michal PIM Kings Maraton muži do 59 let 8
Ryšavá Hanička AC Česká Lípa 100 m Drobotina 7 let a ml. - holky 473
Ryšavá Vendulka AC Česká Lípa 4000 m Dorostenky 16-17 let 401
Sedlák Pavel MK Seitl Ostrava Maraton muži do 49 let
Seidl Vít TJ Jiskra Nový Bor Desítka muži do 39 let 99
Schovánek Milan Krčský les B Desítka muži do 59 let 100
Sirůček David Multisport team ½ maraton muži do 39 let 239
Skočovský Petr Farma Písečná Desítka muži do 59 let 61
Sláma Ondřej Bohemie Nový Bor Maraton muži do 49 let 42
Slaměný Oldřich AC Česká Lípa Desítka muži nad 60 let 32
Souhrada Pavel Konverzační výběh na klíč Desítka muži do 39 let 104
Staňková Veronika TJ Sokol Podlázky ½ maraton ženy do 34 let 203
Stupka Patrik AC Česká Lípa Desítka muži do 39 let 68
Suchánek Radek Česká Lípa Desítka muži do 39 let 110
Sumek Jonáš AC Česká Lípa 800 m Mladší žáci 12-13 let 424
Szabó Ludvík Želvička Klínec Maraton muži do 59 let
Šemotl Robin AC Mariánské Lázně ½ maraton muži do 39 let 231
šenová Anna Sosnová 100 m Drobotina 7 let a ml. - holky 462
Šimůnková Leona Česká Lípa 800 m Mladší žačky 12-13 let 409
Šlambor Martin Atletika Jablonné v Podještědí 400 m Přípravka 8-9 let - kluci 400
Šlamborová Lucie Atletika Jablonné v Podještědí 4000 m Dorostenky 16-17 let 445
Šrachta Vladimír Kv Klic Desítka muži do 59 let 55
Šťástková Stanislava AC Česká Lípa Desítka ženy nad 35 let 115
Štefko Andrej Česká Lípa 4000 m Dorostenci 16–17 let 477
Švácha Filip AC Česká Lípa Maraton muži do 39 let 25
Švorc Jiří Big Shck TEAM ½ maraton muži do 49 let 256
Tadlík Tomáš TJ Jiskra Nový Bor 2000 m Starší žáci 14–15 let 427
Tancoš Miroslav 100 m Drobotina 7 let a ml. - kluci 433
Tancošová Jiřina TJ Jiskra Nový Bor 400 m Nejmladší žačky 10-11 let 432
Truhlářová Elena Sokol Kobylisy Desítka ženy nad 35 let 102
Třešňák Tomáš Desítka muži do 49 let 131
Turnhöfer Jaroslav Ajeto Lindava Desítka muži do 59 let 128
Turnhöfer Jaroslav LASVIT AJETO Running tým Desítka muži do 59 let
Tvrdíková Aneta Litoměřice Desítka ženy do 34 let 120
Tvrdíková Lenka Litoměřice Desítka ženy do 34 let 119
Ulma Tomáš Praha Maraton muži do 59 let 1
Ulma Tomáš Praha Maraton muži do 59 let
Ungerman Antonín TJ Sokol Podlázky Maraton muži do 49 let 6
Václavík Petr Ralsko 696 Desítka muži do 39 let 80
Václavík Tobiáš DDM Smetanka Nový Bor 400 m Přípravka 8-9 let - kluci 438
Václavíková Hana KV Klíč ½ maraton ženy nad 35 let 271
Václavíková Jana KV Klíč Desítka ženy do 34 let 103
Valenta Karel Běžecký kroužek Varnsdorf Maraton muži do 49 let 16
Valtr Vladimír MP Praha ½ maraton muži do 59 let 220
Vaněk Jan SK ZŠ Jablonné v P. Desítka muži do 39 let 112
Vašáková Adéla KB Manušice 2000 m Starší žačky 14-15 let 444
Věchet Ladislav Česká Lípa Desítka muži do 49 let 96
Vetešník Ladislav Ski Polevsko Desítka muži do 39 let 35
Vetešníková Dana TJ Jiskra Novým Bor 100 m Drobotina 7 let a ml. - holky 451
Vit Jiri FabrikaMan www.dtrias.rajce.net ½ maraton muži do 49 let
Vítková Kateřina Emil Fans ½ maraton ženy do 34 let 210
Vobr Marek OK Nový Bor Desítka muži do 49 let 83
Vobrová Linda AC Česká Lípa 400 m Přípravka 8-9 let - holky 452
Vojar Jiri Praha Suchdol Maraton muži do 49 let 26
Volný Bartoloměj Úštěk - Konojedy 100 m Drobotina 7 let a ml. - kluci 413
Volný Elijáš Úštěk - Konojedy 100 m Drobotina 7 let a ml. - kluci 412
Volný Vincent Úštěk - Konojedy 400 m Přípravka 8-9 let - kluci 419
Vostrý Miroslav MK Kladno Maraton muži do 49 let 27
Votýpka Michal TJ Jiskra Nový Bor 4000 m Dorostenci 16–17 let 425
Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor Maraton muži do 49 let 28
Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor ½ maraton muži do 39 let 232
Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor Desítka ženy do 34 let 33
Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor Desítka ženy nad 35 let 34
Wendler Martin SK Žizníkov Desítka muži do 49 let 123
Wieserová Julie Liberec 400 m Nejmladší žačky 10-11 let 404
Zavadil Vojtěch Šneci Chřibská Desítka muži do 39 let 92
Zim Kryštof USK Provod 400 m Přípravka 8-9 let - kluci 403
Zoubek Daniel Unhošť ½ maraton muži do 59 let 237

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Desítka muži do 39 let 21
Desítka ženy nad 35 let 21
Maraton muži do 49 let 18
Desítka muži do 49 let 16
½ maraton muži do 49 let 13
½ maraton muži do 39 let 12
Desítka ženy do 34 let 10
Desítka muži do 59 let 10
Maraton muži do 59 let 9
100 m Drobotina 7 let a ml. - holky 9
400 m Přípravka 8-9 let - kluci 8
400 m Nejmladší žačky 10-11 let 8
4000 m Dorostenky 16-17 let 7
Maraton muži do 39 let 7
Maraton muži nad 60 let 7
4000 m Dorostenci 16–17 let 6
800 m Mladší žačky 12-13 let 6
Desítka muži nad 60 let 5
100 m Drobotina 7 let a ml. - kluci 5
Maraton ženy nad 35 let 5
2000 m Starší žáci 14–15 let 5
2000 m Starší žačky 14-15 let 5
½ maraton ženy nad 35 let 5
½ maraton muži do 59 let 4
½ maraton ženy do 34 let 4
400 m Přípravka 8-9 let - holky 4
800 m Mladší žáci 12-13 let 3
400 m Nejmladší žáci 10-11 let 3
Maraton ženy do 34 let 1
½ maraton muži nad 60 let 1
Celkem 238