Detail závodu

SALOMON JEŠTĚD 24 WINTER

Liberec - Ještěd

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

15.02.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

JEDNOTLIVEC

DVOJICE

TÝMY

Pořadatel a kontakt

Trailcamps.cz


Tel.: +420 606 605 246
honza@jestedskyrace.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Ablorh Titus Columbia Montrail/Sanasport Runners Brno JEDNOTLIVEC Muži 7
Balý Ondřej Praha TÝMY Čtverice mix 306
Barcal Richard dos amigos JEDNOTLIVEC Muži 69
Berka Lukáš TJ Sokol Vysoká Libyně TÝMY Pětice mix 318
Bicelli Raphael JEDNOTLIVEC Muži 4
Bielinová Petra JEDNOTLIVEC Ženy 15
Blaha Libor Last Minute DVOJICE Dvojice muži 221
Braun Petr Pixman JEDNOTLIVEC Muži 65
Bulantová Hana JEDNOTLIVEC Ženy 23
Cichá Barbora X-Trail - Splašená fazole JEDNOTLIVEC Ženy 8
Čápová Kateřina JEDNOTLIVEC Ženy 22
Čermáková Alena MiNiZbyHo Rokytka TÝMY Čtverice mix 309
Černecká Hnízdilová Tereza MMB Třebenice, Sport&races, Happy Loop, Koloshop, Krušnoman TÝMY Pětice mix 315
Černý Michal MAGNA Team JEDNOTLIVEC Muži 52
Čížek Pavel Šneci v běhu DVOJICE Dvojice mix 208
Čurda Dušan Chrti z Vysočiny TÝMY Trojice mix 303
Dědková Šárka JEDNOTLIVEC Ženy 36
Devátý Zdeněk JEDNOTLIVEC Muži 48
Drahokoupil Jakub JEDNOTLIVEC Muži 87
Drbohlav Martin Metrostav DVOJICE Dvojice mix 202
Drescher Jens Bembeloš Club JEDNOTLIVEC Muži 81
Drozdová Martina Valbek Team TÝMY Pětice mix 317
Durych Martin Trailpoint TÝMY Čtverice mix 308
Dvořák Martin Extra Brno JEDNOTLIVEC Muži 91
Dvořáková Denisa TFRun TÝMY Pětice mix 333
Dvořáková Lenka Bootcamp Team TÝMY Pětice ženy 314
Fajgl Luboš Sokol Cítov JEDNOTLIVEC Muži 61
Fenďová Zuzana TJ Harant Pecka JEDNOTLIVEC Ženy 40
Fexa Pavel Bystrice nad Pernstejnem JEDNOTLIVEC Muži 50
Hanák Radek JEDNOTLIVEC Muži 42
Hanicinec Tomas JEDNOTLIVEC Muži 59
Hanuš Martin Ještěd boys DVOJICE Dvojice muži 223
Hanušová Dagmar Dálkoplazky Liberec JEDNOTLIVEC Ženy 24
Havelková Zdeňka z Prokopského údolí JEDNOTLIVEC Ženy 16
Heneberg Šimon JEDNOTLIVEC Muži 6
Herbs Václav Středokluky JEDNOTLIVEC Muži 63
Herrmannová Karolina JEDNOTLIVEC Ženy 30
Herrmannová Petra Lochneska JEDNOTLIVEC Ženy 17
Hladík Josef DVOJICE Dvojice muži 214
Holub Martin JEDNOTLIVEC Muži 83
Honzíková Lucie Mattoni Freerun: FM - Olešná TÝMY Čtverice ženy 305
Hrabec Michal Running2.cz TÝMY Čtverice mix 313
Hrček Tomáš JEDNOTLIVEC Muži 45
Hříbek Petr SK Hřibojedy JEDNOTLIVEC Muži 47
Chalabala Jan Spartan Gym JEDNOTLIVEC Muži 72
Chmelař Vítězslav EPP TÝMY Pětice mix 329
Jakoubek Matěj Silvini madshus team JEDNOTLIVEC Muži 3
Jančík Petr Hainberg Aš TÝMY Pětice muži 326
Ježek Jakub Kluci_bez_trika DVOJICE Dvojice muži 220
Jislová Erika JEDNOTLIVEC Ženy 93
Kadlas Tomáš JEDNOTLIVEC Muži 89
Kekrt Lukáš JKOB Frýdlant JEDNOTLIVEC Muži 54
Kelbichová Vendula KL sport Most JEDNOTLIVEC Ženy 33
Kestler Ivan North Czech Runners/ZP Cyklo Proofy Corratec Team DVOJICE Dvojice muži 201
Kloda Ladislav JEDNOTLIVEC Muži 79
Klouček Filip ULTRA FRETKA JEDNOTLIVEC Muži 85
Klvaňa Milan OB Chrast TÝMY Pětice mix 321
Kolář Tomáš Lochneska JEDNOTLIVEC Muži 53
Koleszár Jan JEDNOTLIVEC Muži 84
Kolomá Andrea Jablonné nad Orlicí JEDNOTLIVEC Ženy 19
Komárek Tomáš KOMÁŘI TÝMY Pětice mix 320
Kosek Petr NALEHKO.com JEDNOTLIVEC Muži 5
Kral Petr INTERMOONS JEDNOTLIVEC Muži 67
Kratochvíl Martin www.milesovka.365.cz JEDNOTLIVEC Muži 46
Krecbach Jakub JEDNOTLIVEC Muži 56
Krejčová Lucie ČBK JEDNOTLIVEC Ženy 39
Krúpa Matěj DVOJICE Dvojice muži 213
Křenek Tomáš RunBo Team Liberec TÝMY Pětice mix 328
Kubálek Lukáš Run Magazine team JEDNOTLIVEC Muži 64
Kubín Tomáš Run4Fun JEDNOTLIVEC Muži 76
Kubišta Petr Maraton Plzeň JEDNOTLIVEC Muži 11
Kuneš Michal Spartan Gym JEDNOTLIVEC Muži 75
Leoš Mastnik BUZNY DVOJICE Dvojice muži 226
Lisec Tomáš Medaři DVOJICE Dvojice muži 215
Loula Jan HoPe JEDNOTLIVEC Muži 12
Lukeš Jiří BK Semily TÝMY Pětice mix 316
Lukovský Roman Boty číslo 47 a nahoře kaz DVOJICE Dvojice muži 219
Luxemburg Jan TÝMY Čtverice mix 311
Mastník Leoš OneWayTicket.team JEDNOTLIVEC Muži 34
Melka Filip JEDNOTLIVEC Muži 43
Mikešová Jana Salming CZ JEDNOTLIVEC Ženy 41
Mikulová Blanka JEDNOTLIVEC Ženy 37
Mišútka Miroslav Funkční trénink Milovice JEDNOTLIVEC Muži 80
Mrva Pavel BBK - Běžci Slaný DVOJICE Dvojice mix 210
Náglová Alena Cosmocat JEDNOTLIVEC Ženy 35
Náglová Alena DVOJICE Dvojice ženy 225
Nedeliaková Andrea JEDNOTLIVEC Ženy 20
Niedoba Miroslav DVOJICE Dvojice mix 212
Novák Lukáš DVOJICE Dvojice muži 218
Novák Michal SK Babice JEDNOTLIVEC Muži 57
Novák Tomáš LiveCross DVOJICE Dvojice muži 216
Novotny Petr JEDNOTLIVEC Muži 60
Oppolzer Jan JEDNOTLIVEC Muži 13
Orság Dominik STG Mladá Boleslav JEDNOTLIVEC Muži 90
Peča Jan JEDNOTLIVEC Muži 94
Pešek Aleš Fitko Ždírec nad Doubravou TÝMY Čtverice mix 324
Pešková Jana JEDNOTLIVEC Ženy 29
Pitelová Barbora JEDNOTLIVEC Ženy 28
Pleva Zdeněk TEAM ČESKÁ TLAMA JEDNOTLIVEC Muži 158
Plicová neběží Lucie Je to v hlavě! TÝMY Čtverice mix 319
Pohanková Gabriela JEDNOTLIVEC Ženy 32
Poláčková Zuzana Shiby Liberec DVOJICE Dvojice ženy 203
Pouč Ondřej Vyškov JEDNOTLIVEC Muži 49
Prachařová Tereza TriBike Olomouc DVOJICE Dvojice mix 204
Pročka Peter Spartan Gym JEDNOTLIVEC Muži 71
Rada Martin Ještěd SkyRace DVOJICE Dvojice muži 207
Repáňová Lucie TÝMY Pětice mix 325
Růžek Pavel Dycky Ještěd! DVOJICE Dvojice muži 217
Řezníček David TÝMY Pětice mix 322
Říha Tomáš JEDNOTLIVEC Muži 66
Sedlák Aleš TJ Magla JEDNOTLIVEC Muži 96
Schulzová Jana JEDNOTLIVEC Ženy 38
SCHÜTZ Petr TÝMY Čtverice mix 310
Schwarz Marek Dědečkovo zachránci..!! TÝMY Čtverice mix 307
Schwarz Petr Jezdinakole.cz JEDNOTLIVEC Muži 97
Slováček Zdenek JEDNOTLIVEC Muži 74
Slováčková Monika JEDNOTLIVEC Ženy 31
Stezka Martin Táta dvojčat JEDNOTLIVEC Muži 77
Straková Taťána fKlidu Sport Team JEDNOTLIVEC Ženy 9
Suchá Romana JEDNOTLIVEC Ženy 21
Svoboda Ondřej Indiáni ve městě TÝMY Pětice muži 327
Szlauer David NVPP team TÝMY Pětice mix 323
Szonda Istvan DVOJICE Dvojice mix 211
Šaliga Jan JEDNOTLIVEC Muži 70
Šedina Martin BEDŘICHOVSKÝ BASTARD TÝMY Trojice mix 301
Šiška Jan NEVER STOP! JEDNOTLIVEC Muži 62
Šmatolán Miroslav JEDNOTLIVEC Muži 73
Šmolíková Michaela JEDNOTLIVEC Ženy 27
Šnajdárková Jana DVOJICE Dvojice mix 209
Štěpánková Veronika SRTG DVOJICE Dvojice mix 206
Štos Jiří JEDNOTLIVEC Muži 10
Štryncl Pavel Salomon-Suunto JEDNOTLIVEC Muži 14
Štverák Tomáš Inov - 8 Team JEDNOTLIVEC Muži 1
Šulc Jiří Město Chřibská JEDNOTLIVEC Muži 58
Tahal Petr JEDNOTLIVEC Muži 95
Tarnóczy Kateřina BEAST OCR team JEDNOTLIVEC Ženy 92
Tauchman Jan JEDNOTLIVEC Muži 78
Tichá Jana JEDNOTLIVEC Ženy 25
Trnečka Pavel JEDNOTLIVEC Muži 86
Tůmová Lenka TÝMY Trojice mix 302
Unger Miroslav Most JEDNOTLIVEC Muži 88
Vágner Vlastimil DVOJICE Dvojice mix 205
Valenta Karel Běžecký kroužek Varnsdorf DVOJICE Dvojice muži 222
Večerek Martin TÝMY Trojice muži 304
Vele Tomáš JEDNOTLIVEC Muži 44
Venca Francke Jan Inov-8 team JEDNOTLIVEC Muži 2
Vidovičová Helena Musher klub Tlapky v tahu JEDNOTLIVEC Ženy 18
Vlastislav Waloszek RMT - Run&Bike JEDNOTLIVEC Muži 98
Vojtíšek Radovan Moon Kil Sun Team JEDNOTLIVEC Muži 100
Vokulič Jan Selatkoleze JEDNOTLIVEC Muži 55
Wiesner Richard SK Livecross JEDNOTLIVEC Muži 51
Zelenková Klára SRTG Praha - Sportem plníme sny JEDNOTLIVEC Ženy 26
Zerzán Dominik Mattoni Free Run Běloves JEDNOTLIVEC Muži 82
Zvěřina Tomáš TÝMY Čtverice muži 312

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
JEDNOTLIVEC Muži 69
JEDNOTLIVEC Ženy 30
DVOJICE Dvojice muži 14
TÝMY Pětice mix 12
DVOJICE Dvojice mix 9
TÝMY Čtverice mix 9
TÝMY Trojice mix 3
TÝMY Pětice muži 2
DVOJICE Dvojice ženy 2
TÝMY Čtverice muži 1
TÝMY Trojice muži 1
TÝMY Pětice ženy 1
TÝMY Čtverice ženy 1
Celkem 154