Detail závodu

Aprílová půlka

Starý Bydžov

Silniční běžecký závod

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

16.04.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

21km

10km

Pořadatel a kontakt

Obec Starý Bydžov, KČT Jiskra Nový Bydžov


Tel.:
aprilovapulka@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Antoš Dan 10km Muži 81
Archalous Filip 21km Muži 31
Baláž Ján 21km Muži 36
Balušík Michal 10km Muži 74
Batelka Petr 10km Muži 41
Beránek Jenda 10km Muži 50
Bičiště Jan 10km Muži 58
Bílková Petra 10km Ženy 5
Bouška Daniel 10km Muži 11
Bradnová Alexandra 10km Ženy 36
Breuerová Lenka 21km Ženy 53
Brzák Milan 21km Muži 44
Brzáková Markéta 10km Ženy 10
Buka Tomáš 21km Muži 39
Cagwe John 21km Muži 46
Čiháková Miroslava 10km Ženy 23
Děčková Jitka 10km Ženy 75
Diblíčková Lucie 21km Ženy 14
Dieter Palisch Hainz 21km Muži 38
Drahoňovský Tomáš 21km Muži 54
Drbohlav Jan 21km Muži 51
Drbohlavová Lenka 10km Ženy 22
Drlá Iva 10km Ženy 29
Drlý Michal 10km Muži 61
Drobek Martin 10km Muži 63
Dzurindáková Michaela 10km Ženy 30
Fátor Hynek 21km Muži 64
Fátor Míla 21km Muži 16
Ferda Miroslav 10km Muži 95
Flégr Jaromír 21km Muži 37
Geletič Jan 21km Muži 24
Geletič Jan 21km Muži 25
Gorel Jan 10km Muži 8
Heger Jan 21km Muži 1
Hegerová Petra 10km Ženy 1
Hešlarová Martina 10km Ženy 2
Hladíková Eva 10km Ženy 18
Hlaváček Jan 21km Muži 27
Hloucal Martin 10km Muži 77
Hodač Radek 10km Muži 49
Hofman Milan 21km Muži 42
Holmanová Linda 10km Ženy 39
Horák Jiří 10km Muži 69
Hrbasová Monika 10km Ženy 52
Hrdá Pavlína 10km Ženy 92
Hrdličková Nela 21km Ženy 52
Hruška Vladimír 10km Muži 33
Chaloupka Tomáš 10km Muži 79
Chaválková Kateřina 10km Ženy 38
Jampílková Lucie 21km Ženy 50
Janatová Milada 21km Ženy 11
Janeček Tomáš 21km Muži 33
Janečková Jana 10km Ženy 59
Jedlička Zdeněk 10km Muži 6
Jelínek Pavel 10km Muži 19
Jelínková Erika 21km Ženy 6
Jirousková Michaela 10km Ženy 68
Jordanov Marcel 10km Muži 94
Julák Tomáš 10km Muži 57
Kadečka Jan 21km Muži 21
Knytlová Michaela 10km Ženy 43
Kohout Jan 21km Muži 34
Kohout Martin 21km Muži 29
Kohoutová Michaela 10km Ženy 44
Komárková Petra 10km Ženy 31
Konečný Martin 10km Muži 4
Kopecká Eliška 10km Ženy 71
Kopecký Milan 10km Muži 66
Korel Michal 21km Muži 32
Krásný Filip 21km Muži 30
Kraus Václav 10km Muži 93
Kůtek Jiří 21km Muži 12
Kutilová Eva 21km Ženy 5
Kvaček Roman 21km Muži 19
Kvačková Petra 21km Ženy 18
Lamich Bořivoj 21km Muži 47
Lihan Pavel 10km Muži 80
Lihan Pavel 21km Muži 26
Lingr Pavel 21km Muži 22
Lukáč Petr 21km Muži 63
Macák Mirek 10km Muži 55
Malý Jan 21km Muži 28
Marek Milan 10km Muži 7
Mikulková Petra 10km Ženy 32
Miške Jiří 10km Muži 37
Mrázek Jiří 21km Muži 43
Mrázek Vladimír 10km Muži 70
Němeček Filip 10km Muži 53
Nováková Jitka 10km Ženy 47
Novotná Kateřina 10km Ženy 9
Ondráček Marcel 10km Muži 73
Ort Pavel 21km Muži 13
Pacáková Dagmar 10km Ženy 42
Pánek Aleš 21km Muži 7
Panocha Jan 10km Muži 76
Patolánová Michaela 10km Ženy 12
Pavelka Michal 21km Muži 111
Píšová Václava 10km Ženy 21
Ploc Jan 10km Muži 54
Poláček Jakub 10km Muži 60
Popková Andrea 10km Ženy 40
Procházka Martin 21km Muži 49
Přenosilová Petra 21km Ženy 8
Rosůlek Lukáš 21km Muži 4
Říha Bořek 10km Muži 17
Sakař Miroslav 10km Muži 67
Schejbalová Dana 21km Ženy 48
Schovánek Milan 10km Muži 15
Schovánková Jitka 10km Ženy 16
Strejček Jan 21km Muži 9
Strýhalová Šárka 10km Ženy 51
Stuchlíková Lucie 10km Ženy 90
Šanda Miloslav 21km Muži 10
Šimek Adam 10km Muži 91
Šimek Adam 21km Muži 35
Školník Michal 10km Muži 72
Šrajer Martin 21km Muži 15
Štayrová Vendula 10km Ženy 64
Štefán Pavel 10km Muži 35
Štefán Pavel 10km Muži 73
Štveráková Monika 10km Ženy 3
Šusta Petr 10km Muži 24
Šustová Jana 10km Ženy 25
Tesař Pavel 21km Muži 41
Trejbal Josef 10km Muži 78
Trník Josef 21km Muži 20
Turčínová Jitka 10km Ženy 14
Václavík Patrik 10km Muži 34
Valentová Radka 10km Ženy 48
Váňa Matěj 10km Muži 62
Vaněk Petr 21km Muži 17
Vaníček Martin 10km Muži 46
Vantura Víťa 21km Muži 2
Víchová Petra 10km Ženy 45
Vincour Filip 21km Muži 40
Vincour Petr 21km Muži 23
Vosáhlová Veronika 10km Ženy 56
Vrba Michal 10km Muži 20
Zámečník Ondřej 10km Muži 26
Zámečníková Zuzana 10km Ženy 27
Zich Lukáš 10km Muži 65
Zůrová Monika 10km Ženy 28
Žilka David 21km Muži 3

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
10km Muži 47
21km Muži 46
10km Ženy 40
21km Ženy 10
Celkem 143