Detail závodu

Rohozecký triatlon

amfiteátr Hradu Valečo

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

07.09.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Triatlon

Triatlon ženy

Pořadatel a kontakt

ABT Česana Rohozec


Tel.:
ludek.stepan@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bašusová Šárka Triatlon ženy Ženy 18+ 39
Bureš Pavel NKT KABLO Cycling Team Triatlon Muži 18-49 3
Čadil Josef Laufteam Kněžmost Triatlon Muži 18-49 45
Čadilová Klára Laufteam Kněžmost Triatlon ženy Ženy 18+ 46
Čamdová Eva Severní větry Triatlon ženy Ženy 18+ 74
Danda Jan Triatlon Muži 18-49 72
Danda Michal Triatlon Muži 18-49 71
David Petr Triatlon Muži 50+ 70
Doubravová Denisa Triatlon ženy Ženy 18+ 13
Drázský Jan Triatlon Muži 18-49 7
Dutý Jaroslav Laufteam Kněžmost Triatlon Muži 18-49 44
Ed Daniel Laufteam Kněžmost Triatlon Muži 18-49 52
Haken Jan Triatlon Muži 18-49 73
Hamáček Michal Triatlon Muži 18-49 12
Hnilička Martin Laufteam Kněžmost Triatlon Muži 18-49 51
Holubová Katka Triatlon ženy Ženy 18+ 41
Jamatová Tereza Triatlon ženy Ženy 18+ 16
Jirčák Ondřej Triatlon Muži 18-49 56
Kafka Jiří Cyklo Kafka tým Triatlon Muži 18-49 40
Kautzký Tomáš Laufteam Kněžmost Triatlon Muži 18-49 50
Kočí Martin Triatlon Muži 18-49 58
Kopčan Michal Triatlon Muži 18-49 26
Koudelková Petra Mříčná Triatlon ženy Ženy 18+ 34
Kozák František ČD PJ Liberec Triatlon Muži 18-49 20
Král Aleš Triatlon Muži 18-49 1
Krejčík Michal Laufteam Kněžmost Triatlon Muži 18-49 49
Kučera Jan Severní větry Triatlon Muži 18-49 75
Kukral Jan Sokol MB Triatlon Muži 18-49 23
Lehký Petr Triatlon Muži 18-49 64
Loukotka Radel SAC Bělá Triatlon Muži 18-49 32
Marek Lukáš Triatlon Muži 18-49 76
Mareš Jakub Monroe Hodkovice Triatlon Muži 18-49 9
Nevrlý Ivan ČD PJ Liberec Triatlon Muži 50+ 21
Novák Michal TJ Sokol Podlázky Triatlon Muži 18-49 11
Pařík Ondřej Triatlon Muži 18-49 57
Pavézka Roman Severní větry Triatlon Muži 18-49 18
Pavlíček Adam Šlégl tým Triatlon Muži 18-49 31
Pavlů Mirka Triatlon ženy Ženy 18+ 36
Pecharová Jitka Rohozec amulet Triatlon ženy Ženy 18+ 22
Podhajský Petr Triatlon Muži 18-49 19
Polák Jaroslav Triatlon Muži 18-49 63
Pospíšil Petr Rohozec amulet Triatlon Muži 18-49 61
Prokop Evžen TJ Bižu JBC Triatlon Muži 50+ 5
Prokop Ondřej Triatlon Muži 18-49 6
Ptáčková Radmila Triatlon ženy Ženy 18+ 38
Rejzek David Triatlon Muži 18-49 10
Sedláčková Jaroslava Triatlon ženy Ženy 18+ 66
Slouka Matěj Severní větry Triatlon Muži 18-49 17
Sofín Luděk SOFA Triatlon Muži 18-49 4
Soroka Martyna Triatlon ženy Ženy 18+ 29
Suchý Michal Lawi Stars Triatlon Muži 18-49 24
Šámal Jan HKNMPSM Triatlon Muži 18-49 69
Šebek Petr Triatlon Muži 18-49 15
Šefl Martin Triatlon Muži 18-49 60
Šlégl Jiří Šlégl tým Triatlon Muži 18-49 30
Šlégl Martin Triatlon Muži 50+ 35
Šlégl Vladimír Triatlon Muži 18-49 47
Šléglová Kateřina Triatlon ženy Ženy 18+ 48
Šourek František NKT KABLO Cycling Team Triatlon Muži 18-49 2
Štěpánek Libor Triatlon Muži 18-49 8
Štěpánek Pavel Dukla statek Triatlon Muži 18-49 54
Ťoková Jasna Amulet Rohozec Triatlon ženy Ženy 50+ 65
Tomáš Petr Dukla statek Triatlon Muži 18-49 55
Trdla Matin Triatlon Muži 18-49 67
Ťukal Petr Semily Triatlon Muži 18-49 14
Tvaroh Jaroslav Pivovar Svijany Triatlon Muži 18-49 33
Urban Vladimír Triatlon Muži 50+ 25
Vojtíšek Tonda HO Swiss Triatlon Muži 18-49 43
Wolf Daniel Triatlon Muži 18-49 27
Zajíc Josef Laufteam Kněžmost Triatlon Muži 18-49 53
Zajícová Zuzana Triatlon ženy Ženy 18+ 37
Zakouřil Miroslav Rohozec amulet Triatlon Muži 18-49 42
Zakouřil Vít Triatlon Muži 18-49 28
Zavadil Michal HKNMPSM Triatlon Muži 18-49 68
Zavrtálek Petr Triatlon Muži 18-49 59
Žďárský Jan Triatlon Muži 18-49 62

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triatlon Muži 18-49 56
Triatlon ženy Ženy 18+ 14
Triatlon Muži 50+ 5
Triatlon ženy Ženy 50+ 1
Celkem 76