Detail závodu

XTERRA Mountaintime Opava

Opava

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

24.08.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

1200m plavání / 28km MTB / 8km běh

Pořadatel a kontakt

XPG Bohemia s.r.o.


Tel.: +420 725944979
michal@xterra.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Alice Prokešová --- 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Ženy 20-29 76
Bičanová Margaréta KPS Žilina 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Ženy 18-19 79
Boris Janata Kompava H-Triathlon Team 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 20--29 63
David Vronka TTC Olomouc 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 64
Filip Hanslian MOUNTAINTIME team 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 30--39 80
František Bulava TT LOKO Beroun 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 50--59 55
Jiránek Tomáš Lawi Sport Team 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 82
Libor Foukal Individuální 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 56
Lukáš Cintula ENDEKA BASSTA team 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 20--29 54
Marek Johanides TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 20--29 73
Marek Kratochvíl TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 30--39 81
Marek Ščerba MOUNTAINTIME team 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 50--59 74
Martin Pospíšil Individuální 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 60-+ 14
Martin Špaček Červena jahoda 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 57
Miroslav Pavlík MOUNTAINTIME team 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 50--59 58
Mogrovics Michal TTC Olomouc 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 60-+ 75
Ondřej Jócsik Triatlon Plzeň 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 18-19 67
Ondřej Kodras K2 travel & tips 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 30--39 50
Ondřej Petiška SK RN HK 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 20--29 68
Pavel Flek HM - Hornolhotske maminky 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 27
Pavel Jindra Eleven Mercedes-Benz Mitas Team 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 78
Petra Krutílková FORMAN CINELLI 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Ženy 18-19 69
Podešva Pavel DAko Rýmařov 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 60-+ 72
Poláčková Pavlína KONRAD TOOLS TEAM 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Ženy 20-29 61
Radim Dedek Sk Komarov 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 70
Radomir Salich SEMIX 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 71
Roman Vařeka --- 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 62
Švandová Lenka SK Kola Víšek 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Ženy 40-49 65
Tomáš Hodný ON-OFF Team 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 46
Tomáš Jiránek Lawi Sport Team z.s. 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 86
Tomáš Vorel SK Jiří Team Ostrava 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 77
Turčová Adéla 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Ženy 20-29 48
Viktor Škurek MOUNTAINTIME team 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 59
Vojtěch Bednarský TITAN TRILIFE 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 20--29 83
Vořiček David 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 60
Žák Radek SK Kola Víšek 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 66

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 15
1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 20--29 5
1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Ženy 20-29 3
1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 60-+ 3
1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 30--39 3
1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 50--59 3
1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Ženy 18-19 2
1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 18-19 1
1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Ženy 40-49 1
Celkem 36