Detail závodu

ABSL Grafton Run

Praha 13

Krosový běžecký závod

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

14.05.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

1 okruh (2,7km)

2 okruhy (5,4km)

2 detske okruhy

Pořadatel a kontakt

Sport pomáhá org


Tel.:
david@sportpomaha.org

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
2 detske okruhy deti 2008 315
Alizada Nigar Siemens 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 329
Alscherová Daniela BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žákyně II. (2002-2003)
ANTONIO GARCIA CAMPOS LUIS Medtronic 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší)
Balda Jan 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 307
Baldin Silvia 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Baric Tomi Bodycote 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší)
Barshchynskaya Tatsiana SAP BSCE 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Bejdáková Jitka Sportovní dítě.cz 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 235
Benda Petr Grafton Recruitment 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 318
Beranová Michaela blue-infinity 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Blahova Beta BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žákyně I. (2004-2005) 317
Blascakova Nikola Panalpina 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 277
Boketta Bernd Bodycote SSC 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 213
Bredikhin Vladislav MOTORLET 2 detske okruhy deti 2008 265
Bredikhina Anastasia MOTORLET 1 okruh (2,7km) žákyně I. (2004-2005) 266
Brezinová Lenka ABSL Team 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 300
Břoušková Miroslava 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 244
Cabálková Dorota BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žákyně II. (2002-2003)
Cajthaml Oliver 2 detske okruhy deti 2008 228
Cajthaml Tomáš BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žáci I. (2004-2005) 227
Capkova Petra Grafton Team 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Cermakova Lucie 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Cílková Barbora blue-infinity 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Čech Jan 2 detske okruhy deti 2008 212
Daniš Pavol 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 305
Denisa Slámová Ask Slavia 2 okruhy (5,4km) kadetky (2000 – 2001) 323
Dibelka Lukáš 2 okruhy (5,4km) junioři (1998 – 1999) 284
Dienstbierová Lenka 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Dimitrova Plamena blue-infinity 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Dubjakova Sandra BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žákyně I. (2004-2005) 263
Dudová Barbora 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 252
Dudová Dominika 1 okruh (2,7km) dívky (2006 - mladší) 251
Dvořáčková Tereza BA SPARTA 1 okruh (2,7km) dívky (2006 - mladší) 220
Dvořák Matěj 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 298
Ebertová Andrea 1 okruh (2,7km) žákyně I. (2004-2005) 290
Ene Diana 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Fantova Lenka 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 269
Flagner Thomas Siemens 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 297
Flašarová Nikol SK Aktis Praha 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 302
Florina Vintila Accenture 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Frantová Andrea LOKO Beroun 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 309
GARCIA LUIS 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší)
Gnap Andrej BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žáci I. (2004-2005) 287
Godovniková Diana 2 okruhy (5,4km) kadetky (2000 – 2001) 240
Grecu Karolina 1 okruh (2,7km) žákyně I. (2004-2005)
Grecu Nikola 1 okruh (2,7km) dívky (2006 - mladší)
Grecu Radu 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší)
Grulich Samuel Aktis 1 okruh (2,7km) žáci I. (2004-2005) 229
Hamerníková Simona Siemens 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 296
Hamplová Lenka BA SPARTA 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 314
Hasanov Hasan Medtronic 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší)
Hasman Petr SK Orbea Czech Masters 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 226
Hejduková Veronika 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 275
Herman David 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší)
Hodboď Jáchym BA SPARTA 1 okruh (2,7km) chlapci (2006 - mladší) 257
Hodboď Sebastián BA SPARTA 2 detske okruhy deti 2008 258
Hojný Robert samolepkyprokolo.cz 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší)
Houbová Veronika 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Hron Filip 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 337
Hroudová Martina 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 261
Hůserek Mikuláš BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žáci I. (2004-2005) 248
Chervonaya Daria 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Cherwonaya Darja 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 336
Ivanković Nikola BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žáci I. (2004-2005) 293
Jahoda Karel 2 detske okruhy deti 2008 283
Janáček Miroslav TSK Praha 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 281
Janoušek Viktor 2 detske okruhy deti 2008 299
Janoušková Eliška BA SPARTA 1 okruh (2,7km) dívky (2006 - mladší) 285
Jarošová Kateřina SAP Business Services Centre Europe s.r.o. 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Jennings Mike 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší)
Jerkov Aleksandar 2 detske okruhy deti 2008 315
Jirman Jiri 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 271
Jirmanova Klara 2 detske okruhy deti 2008 306
Jirmanova Nina 2 detske okruhy deti 2008 222
Josífková Iveta Siemens 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 295
Kallel Lassaad 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší)
Kamarád Aleš ASKO nábytek, spol. s r.o. 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 340
Kamzíková Andrea 1 okruh (2,7km) žákyně II. (2002-2003) 232
Kamzíková Magda 1 okruh (2,7km) žákyně I. (2004-2005) 233
Khakipur Anar “Siemens” 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 341
Kiwalska Katarzyna n/a 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 325
Klečková Jana 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 236
Kolomy Ludek 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší)
Komůrková Lucie 1 okruh (2,7km) dívky (2006 - mladší) 288
Korbel Miloslav blue-infinity 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší)
Korbel Rezarta blue-infinity 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Kramosilová Aneta BA SPARTA 1 okruh (2,7km) dívky (2006 - mladší) 256
Kramosilová Martina BA SPARTA 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 255
Krausová Vendula BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žákyně I. (2004-2005)
Křístková Eva BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žákyně I. (2004-2005)
kudrič artem 2 detske okruhy deti 2008 215
Kühnelová Jana 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 310
Kucharčík Pavel 1 okruh (2,7km) žáci I. (2004-2005)
Kucharčík Vojtěch 1 okruh (2,7km) chlapci (2006 - mladší) 237
Kulev Todor 1 okruh (2,7km) chlapci (2006 - mladší) 211
Kutikova Nikola Panalpina 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 276
Ledl Jan Panalpina 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší)
Lekeš Marek AC Sparta Praha cycling 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 289
Lomička Jakub BA SPARTA 1 okruh (2,7km) chlapci (2006 - mladší) 231
LOMIČKOVÁ ELIŠKA BA SPARTA 1 okruh (2,7km) dívky (2006 - mladší) 230
Loubová Alena ANVI TRADE 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 326
Lounová Barbora BA SPARTA 1 okruh (2,7km) dívky (2006 - mladší) 224
Luňáčková Anežka BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žákyně II. (2002-2003)
MacMillan Laura blue-infinity 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 304
Mach David Ostrava 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 328
Macháček Jakub BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žáci I. (2004-2005) 264
Malá Tereza BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žákyně I. (2004-2005) 267
Marie ŠACHOVÁ Klára 1 okruh (2,7km) dívky (2006 - mladší) 286
Mastná Tereza BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žákyně I. (2004-2005) 242
Matas Martin Sokol Roztoky 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 205
Matasová Eliška BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žákyně II. (2002-2003) 206
Matasova Martina Sokol Roztoky 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 207
Miličič Nikola BA SPARTA 2 okruhy (5,4km) kadeti (2000 – 2001) 225
Mosnickova Lucie SK Manta 1 okruh (2,7km) dívky (2006 - mladší)
Mošnička Pavel SK Manta 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 245
Mošničková Lucie 2 detske okruhy deti 2008 249
Muller Milo 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší)
Nagy Jiří 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 312
Neumarová Kamila BA SPARTA 1 okruh (2,7km) dívky (2006 - mladší) 301
Nigrini Esther BA SPARTA 1 okruh (2,7km) dívky (2006 - mladší)
Nigrini Sarah BA SPARTA 1 okruh (2,7km) dívky (2006 - mladší)
Norkulov Shokhrukh Siemens 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 330
Novak Dora SAP Business Services Centre Europe s.r.o. 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Nováková Tereza 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 259
Novakova Lucie Panalpina 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Novotná Amálie 2 detske okruhy deti 2008 204
Novotná Denisa 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Novotná Jana BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žákyně I. (2004-2005) 202
Novotná Jana BA SPARTA 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 203
Novotný Roman 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 308
Ondroušková Adéla 2 detske okruhy deti 2008 223
Ortega Patricia 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Palkovsky Ondrej BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žáci I. (2004-2005) 214
Pánek Dalibor VŠTJ EKONOM 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 327
Pardo Efrain EXATEC 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 338
Pardo Nicanor EXATEC 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 339
Partyka Michal Bodycote SSC 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 333
Paylinyi Martin blue-infinity 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší)
Paylinyi Ema blue-infinity 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Perlinski Rafal Bodycote 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 334
Petrák Antonín BA SPARTA 1 okruh (2,7km) chlapci (2006 - mladší)
Petrák Ondřej BA SPARTA 1 okruh (2,7km) chlapci (2006 - mladší) 201
Petrovichev Vasilij BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žáci I. (2004-2005) 218
Pisklov Nikita 1 okruh (2,7km) žáci I. (2004-2005)
Pobudová Dominika Sportovní dítě.cz 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 234
Pogrebňa Andrej BA SPARTA 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší)
Pogrebňa Ilya BA SPARTA 1 okruh (2,7km) chlapci (2006 - mladší)
Pokorny Jiri 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 241
Polednik Martin Sparta Praha 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší)
Pospíšil Tomáš ANVI TRADE 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 324
Procházka Martin BA SPARTA 1 okruh (2,7km) chlapci (2006 - mladší) 217
Prokichyn Adam 1 okruh (2,7km) chlapci (2006 - mladší) 239
PUFLER ADRIAN BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žáci I. (2004-2005) 247
PUFLEROVA VANESSA BA SPARTA 1 okruh (2,7km) dívky (2006 - mladší)
Rážová Eva Panalpina 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 294
Reading Charles blue-infinity 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 331
Reading Ingrid blue-infinity 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 303
Richtr Tomas Panalpina 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 279
Rusňáková Jaromíra 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Rybář Ondřej 2 detske okruhy deti 2008 273
Rybářová Michaela 1 okruh (2,7km) dívky (2006 - mladší) 274
Rýzlová Michaela 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 292
Římková Eliška BA SPARTA 1 okruh (2,7km) dívky (2006 - mladší) 221
Sadílková Miroslava 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 311
Sadlo Lukas 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší)
Sazimova Natalie 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 332
Sedlakova, Bc. Martina 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Semrád Jakub BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žáci I. (2004-2005) 219
Sevcikova Marie Accenture 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Silina Uliana 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Silina Uliana Medtronic 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Sláma Vojtěch basparatema 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 272
Slovák Petr Panalpina 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 282
Sobek Ondřej Stark Cycling Team 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší)
Sommerová Barbora BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žákyně I. (2004-2005) 280
Součková Viktorie Grafton Recruitment 1 okruh (2,7km) dívky (2006 - mladší)
Stojčenko Karel 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 278
Strmiska Jan BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žáci I. (2004-2005)
Strmiska Vít BA SPARTA 1 okruh (2,7km) chlapci (2006 - mladší) 254
suchý adam 1 okruh (2,7km) žáci II. (2002-2003) 321
Svejda Jiri SAP BSCE 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší)
Sýkora Marek BA SPARTA 1 okruh (2,7km) chlapci (2006 - mladší)
Sýkora Tomáš BA SPARTA 1 okruh (2,7km) chlapci (2006 - mladší)
Šafránková Amálka 1 okruh (2,7km) dívky (2006 - mladší)
Šafránková Klára 1 okruh (2,7km) žákyně II. (2002-2003)
Šalkovičová Martina BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žákyně I. (2004-2005) 216
Šenk Pavel BA SPARTA 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 319
Ševčík Zdeněk 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší)
Šimral Vít InvEast 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší)
Šrámková Karolina 1 okruh (2,7km) dívky (2006 - mladší) 320
Šubová Aneta BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žákyně I. (2004-2005) 262
Šubová Karolína BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žákyně II. (2002-2003) 260
Šulcová Lenka 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Švagrová Barbora BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žákyně II. (2002-2003) 243
Tesař Filip 1 okruh (2,7km) chlapci (2006 - mladší) 238
Tijana Teofilovic Acik-Tedik run 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 313
Tomsová Diana 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Trifonova Veronika 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 335
Valuchová Julie MŠ Paculova 2 detske okruhy deti 2008 209
Valuchová Veronika ZŠ bratří Venclíků, Praha 9 2 detske okruhy deti 2008 208
Vanek Martin 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší)
Vařeková Anna 1 okruh (2,7km) žákyně I. (2004-2005)
Vinklářová Anna BA SPARTA 1 okruh (2,7km) dívky (2006 - mladší) 210
Vojtikova Veronika BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žákyně I. (2004-2005) 322
Wdowyczynová Lucie Panalpina 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 291
Werner Martin 2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 246
Yastrebova Dina Panalpina 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 270
Zachová Hana BA SPARTA 2 okruhy (5,4km) kadetky (2000 – 2001) 268
Zajickova Tereza BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žákyně I. (2004-2005)
Zajíčková Dana BA SPARTA 2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší)
Závorec Daniel 1 okruh (2,7km) chlapci (2006 - mladší)
Zeta Potužníková Kateřina BA SPARTA 1 okruh (2,7km) žákyně I. (2004-2005) 253
Zoe Potužníková Petronela BA SPARTA 1 okruh (2,7km) dívky (2006 - mladší) 250

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
2 okruhy (5,4km) ženy (1997 – starší) 62
2 okruhy (5,4km) muži (1997 – starší) 55
1 okruh (2,7km) dívky (2006 - mladší) 21
1 okruh (2,7km) žákyně I. (2004-2005) 18
2 detske okruhy deti 2008 17
1 okruh (2,7km) chlapci (2006 - mladší) 14
1 okruh (2,7km) žáci I. (2004-2005) 13
1 okruh (2,7km) žákyně II. (2002-2003) 8
2 okruhy (5,4km) kadetky (2000 – 2001) 3
1 okruh (2,7km) žáci II. (2002-2003) 1
2 okruhy (5,4km) junioři (1998 – 1999) 1
2 okruhy (5,4km) kadeti (2000 – 2001) 1
Celkem 214