Detail závodu

XTERRA Opava Děti

Opava

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

24.08.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

100m plavání / 4km MTB / 1km běh

Pořadatel a kontakt

XPG Bohemia s.r.o.


Tel.: +420 725944979
michal@xterra.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adam Adrian Holanik KPSOs 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 17
Adam Andrle POFM 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 14-15 25
Adéla Klančíková POFM 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 12-13 1
Alena Kovalčíková ON-OFF Team ZŠ Stěbořice 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 12-13 30
Alex Rebro SVK 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 31
Bajer Vojtěch TITAN TRILIFE 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 4
Bludský Matěj TITAN TRILIFE 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 3
Daniela Jandová KPS Ostrava 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 12-13 28
Daňková Adina Sportovnikurzy.cz 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 12-13 2
Denk Vojtěch Triatlon Plzeň 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 11
Flek Pavel 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 26
Jan Frenzel ON-OFF Team ZŠ Stěbořice 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 15
Karolína Rychlá KOS TJ Loko Krnov 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 12-13 40
Kočiřík Ivan SCB 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 10
Kočiříková Adéla SCB 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 9
Lucie Šuláková TITAN TRILIFE 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 12-13 12
Maja Koudelková VZS Ostrava 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 12-13 33
Marek Špaček Červena jahoda 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 35
Marek Šulák TITAN TRILIFE 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 13
Max Mrovec Atletika Kobeřice 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 34
Natálie Olekšová KOS Krnov 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 12-13 41
Petr Kovalčík ON-OFF Team ZŠ Stěbořice 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 29
Samuel Horák PK Zlín 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 14-15 23
Slaninová Eliška Mountaintime 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 22
Ščerbová Julie MOUNTAINTIME team 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 12-13 38
Špaček Ondřej Červená Jahoda 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 37
Štramberská Dorota TITAN TRILIFE 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 12-13 5
Tomáš Frenzel ON-OFF Team ZŠ Stěbořice 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 14-15 16
Vilč Jonáš Červená Jahoda 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 24

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 14
100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 12-13 10
100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 14-15 3
100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 2
Celkem 29