Detail závodu

MILADATLON 2019 - žáci

Ústí nad Labem

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

24.08.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

8:00 – 9:15 žáci (mohou i ostatní) 10:50 – 12:15 dorost a dospělí

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Triatlon žáci: 0,05-2,5-1

Triatlon žáci: 0,1-5-2

Pořadatel a kontakt

Xterra squadra s.r.o.

Jiří Sýkora

Tel.: +420 608 242 845
info@miladatlon.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Motto: „To dáš!“ V lokalitě jezera Milada u Ústí nad Labem jsme pro Vás připravili 2. ročník závodů v terénním triatlonu a kvadriatlonu určený především hobíkům bez rozdílu věku. U většiny z nás jistě nepůjde prvořadě o nadprůměrné sportovní výkony, ale o to, abychom si prima zasportovali a fajně se pobavili. Závodů se mohou zúčastnit sluchově, zrakově a tělesně handicapovaní závodníci i s doprovodem. Na startu se na Vás těší tým Miladatlon!

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Brzková Nela ELEVEN MERCEDES MITAS Triatlon žáci: 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1105
David Jan BK Sluneta Ústí nad Labem Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1303
Fryčková Zuzana Bezedna team Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1308
George True Michael Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1306
Gut Rostislav Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1204
Helísek Dan Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1201
Hlízová Eliška Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1313
Holub Adam Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1315
Jiřík Adam TT KRUŠNOMAN Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1305
Krotilová Anna AC Ústí nad Labem Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1309
Kůstka Ondřej Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1210
Laube Matěj BTT Libochovice Triatlon žáci: 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1101
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA Triatlon žáci: 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1103
Netík Tomáš Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1316
Novák Jakub řetěz rozžhavený do běla Triatlon žáci: 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1100
Praská Adéla WeTriDa Triatlon žáci: 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1106
Procházková Adéla za motýlky Triatlon žáci: 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1107
Přenosil Adam Haven team Triatlon žáci: 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1104
Přenosil Marek Haven team Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1301
Rouček Šimon Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1209
Rous Matěj KRK Litoměřice Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1203
Rousová Emma KRK Litoměřice Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1310
Schmieder Bruno STG Strupčice Triatlon žáci: 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1102
Synáčková Barbora Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1314
Šára Petr AC Praha 1890 Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1200
Šárová Ema AC Praha 1890 Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1206
Šárová Karolína Rychlostní kanoistika Ústí n/L Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1207
Škodová Daniela SK ASC Triatlon žáci: 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1108
Škodová Denisa SK ASC Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1208
Šlambor Martin Pakli sport klub Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1205
Šlamborová Lucie Pakli sport klub Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1312
Šmíd Václav František Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1300
Talacko Oskar Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1304
Talacková Olivie Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1311
Tonar Jan Judo Střekov Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1202
Tonarová Zuzana Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1307
Živný Cyril rychlostní kanoistika UL Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1302

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 9
Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 8
Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 8
Triatlon žáci: 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 5
Triatlon žáci: 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 4
Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 3
Celkem 37