Detail závodu

Běh Nepomukem - 9.ročník

Nepomuk

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

14.09.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

13:00 - 15:00

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

1000m

1550m

5000m

Pořadatel a kontakt

UNIBRICK s. r. o.


Tel.: 728757443
Iva.liskova@unibrick.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Badala Martin Rozběháme Plzeň 5000m Muži 19-35 let (2000-1984)
Badalova Miloslava Rozběháme Plzeň 5000m Ženy 45 a více (1974 a více) 98
Bláhová Petra 5000m Ženy 36-44 let (1983-1975) 70
Boltík Daniel 1550m Chlapci 11-14 let (2008-2005)
Boltíková Karolina 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005)
Bouše Karel 1000m Chlapci 5-7 let (2014-2012) 85
Boušová Julie 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 86
Braumová Bára 5000m Ženy 19-35 let (2000-1984) 113
Broučková Nikola 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 21
Brož Filip 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 36
Burián Matyáš 1000m Chlapci 0-4 let (do 2015) 46
Burián Ondřej 5000m Muži 36-44 let (1983-1975) 47
Černá Barbora 1000m Dívky 0-4 let (do 2015) 37
Černý Matěj 1000m Chlapci 0-4 let (do 2015) 39
Dietl Hynek Nezdice 1000m Chlapci 0-4 let (do 2015)
Dietl Marek Nezdice 5000m Muži 19-35 let (2000-1984) 105
Dušička Marek 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 48
Eichler Filip 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 28
Eichler Marek 1550m Chlapci 11-14 let (2008-2005) 107
Fiala David 5000m Muži 15-18 let (2004-2001) 18
Fiala Jonáš 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 15
Franěk Daniel 5000m Muži 36-44 let (1983-1975) 25
Franěk Ondřej 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 24
Greguš Pavol 5000m Muži 45 a více (1974 a více) 65
Gregušová Lucie 5000m Ženy 36-44 let (1983-1975) 68
Gregušová Marika 5000m Ženy 36-44 let (1983-1975) 69
Hanzlík Pavel 5000m Muži 36-44 let (1983-1975) 92
Hanzlíková Anna 1000m Dívky 0-4 let (do 2015) 91
Hec Kryštof 1000m Chlapci 5-7 let (2014-2012) 23
Hecová Adéla 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 22
Heřman Ondřej Neurazy 1000m Chlapci 5-7 let (2014-2012) 100
Honsa Pavel 5000m Muži 45 a více (1974 a více) 110
Houfková Kateřina Forrest Gump Team 5000m Ženy 19-35 let (2000-1984)
Hrubý Pavel 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 76
Jílovec David 1550m Chlapci 11-14 let (2008-2005) 2
Jiránek Josef 5000m Muži 45 a více (1974 a více) 90
Jiránek Tobiáš 1000m Chlapci 5-7 let (2014-2012) 67
Jiřinec Martin 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 1
Kalná Božena 5000m Ženy 45 a více (1974 a více) 74
Kalná Marie 1000m Dívky 5-7 let (2014-2012) 73
Karasová Nela 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 34
Karolína Vaňková Anna 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005) 93
Kilbergr Martin 5000m Muži 15-18 let (2004-2001) 35
Klášterka Michal 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 49
Klášterková Laura 1000m Dívky 0-4 let (do 2015) 7
Klášterková Viktorie 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 6
Kodýtková Růžena 5000m Ženy 19-35 let (2000-1984) 77
Končelová Václava 5000m Ženy 19-35 let (2000-1984) 81
Kotěšovec Matěj 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 64
Kotěšovec David 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 63
Kotiš Oskar 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 17
Kovanda Martin 5000m Muži 19-35 let (2000-1984) 61
Kovář Dominik 1550m Chlapci 11-14 let (2008-2005) 13
Kovář Jonáš 1000m Chlapci 5-7 let (2014-2012) 14
Krumpholcová Marie 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005) 54
Kubešová Natálie 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005) 40
Kubešová Natálie 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005)
Kubíčková Sofie 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005) 112
Kudlíková Viktorie 1000m Dívky 5-7 let (2014-2012) 60
Kyrál Petr 5000m Muži 36-44 let (1983-1975) 30
Kyrál Šimon 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 29
Kyrál Matěj 1550m Chlapci 11-14 let (2008-2005) 32
Lepší Lukáš 1550m Chlapci 11-14 let (2008-2005) 55
Lepší Michaela 1000m Dívky 5-7 let (2014-2012) 52
Lišková Alžbeta 1000m Dívky 0-4 let (do 2015) 75
Lobeová Klára 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 108
Lukáš David 1550m Chlapci 11-14 let (2008-2005) 66
Machová Alexandra 5000m Ženy 45 a více (1974 a více) 111
Machová Ivana 5000m Ženy 45 a více (1974 a více) 19
Machová Marie 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005) 109
Marková Andrea 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 33
Mašek Ondřej 1550m Chlapci 11-14 let (2008-2005) 3
Mašková Markéta 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 5
Medveď Peter 5000m Muži 19-35 let (2000-1984) 114
Melencová Adéla 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005) 44
Michálek David 5000m Muži 19-35 let (2000-1984) 106
Míková Adéla 5000m Ženy 15-18 let (2004-2001) 4
Muchna Martin 5000m Muži 19-35 let (2000-1984) 95
Muller Matěj 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 57
Muller Zdeněk 1550m Chlapci 11-14 let (2008-2005) 56
Němec Jindřich Forrest Gump Team 5000m Muži 36-44 let (1983-1975)
Němečková Martina AK Škoda Plzeň 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 8
Novák Patrik 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 71
Ostříž Jan Nepomuk 5000m Muži 15-18 let (2004-2001)
Palacká Vanda 1000m Dívky 5-7 let (2014-2012) 9
Panuška Václav AC Horažďovice 1550m Chlapci 11-14 let (2008-2005) 41
Panušková Vendula AC Horažďovice 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005) 42
Rada Stanislav 5000m Muži 19-35 let (2000-1984) 78
Recmanová Viktorie 1000m Dívky 0-4 let (do 2015) 87
Růžička Ivo 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 51
Růžička Vít 1000m Chlapci 5-7 let (2014-2012) 50
Slavíček Luboš 5000m Muži 45 a více (1974 a více) 31
Strejc Václav 5000m Muži 45 a více (1974 a více) 62
Strnad Jaroslav 5000m Muži 45 a více (1974 a více) 38
Strolený Aleš Klatovy 5000m Muži 15-18 let (2004-2001) 27
Strolený Petr Klatovy 5000m Muži 36-44 let (1983-1975) 26
Svejkovská Marie 5000m Ženy 45 a více (1974 a více) 84
Svejkovská Pavla 5000m Ženy 15-18 let (2004-2001) 83
Svejkovský Pavel 5000m Muži 45 a více (1974 a více) 80
Šašek Petr 1550m Chlapci 11-14 let (2008-2005) 72
Šelmát Zdeněk 5000m Muži 45 a více (1974 a více) 115
Ticháček Jan 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 88
Ticháčková Stella 1000m Dívky 5-7 let (2014-2012) 94
Touš Filip 1000m Chlapci 5-7 let (2014-2012)
Touš Martin 1000m Chlapci 0-4 let (do 2015) 101
Toušová Pavlína 1000m Dívky 0-4 let (do 2015) 103
Toušová Zora 1000m Dívky 0-4 let (do 2015) 104
Týcová Valentýna 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005)
Týcova Valentýna 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005) 45
Týcová Valentýna 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005)
Týcová Valentýna 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005)
Tyrpekl Miroslav 5000m Muži 45 a více (1974 a více) 97
Tyrpeklová Andrea 5000m Ženy 15-18 let (2004-2001) 96
Valachová Pavla AC Horažďovice 5000m Ženy 45 a více (1974 a více) 43
Valentová Anna 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005) 82
Veselá Andrea 1000m Dívky 5-7 let (2014-2012)
Veselá Monika 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 11
Veselovský Miroslav 5000m Muži 19-35 let (2000-1984) 79
Veselý Petr 5000m Muži 45 a více (1974 a více) 10
Vilhelm Erik Budislavice 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009)
Vilhelmová Nina Budislavice 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009)
Vokáč Pavel 5000m Muži 45 a více (1974 a více) 58
Vokáčová Anežka 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 59
Voříšek Štěpán 1550m Chlapci 11-14 let (2008-2005)
Voříšková Johana Hvožďany 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 20
Zahradník Martin 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 89
Zelenka Radek 5000m Muži 19-35 let (2000-1984) 53
Žáčková Jasmína 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 99

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 18
1550m Dívky 11-14 let (2008-2005) 14
1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 14
1550m Chlapci 11-14 let (2008-2005) 12
5000m Muži 45 a více (1974 a více) 11
5000m Muži 19-35 let (2000-1984) 9
1000m Chlapci 5-7 let (2014-2012) 7
1000m Dívky 0-4 let (do 2015) 7
1000m Dívky 5-7 let (2014-2012) 6
5000m Ženy 45 a více (1974 a více) 6
5000m Muži 36-44 let (1983-1975) 6
5000m Muži 15-18 let (2004-2001) 4
1000m Chlapci 0-4 let (do 2015) 4
5000m Ženy 19-35 let (2000-1984) 4
5000m Ženy 15-18 let (2004-2001) 3
5000m Ženy 36-44 let (1983-1975) 3
Celkem 128