Detail závodu

XTERRA Terénní triatlon Hradec Králové - ORIGINAL

Hradec Králové

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

28.07.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

0,4-19-4

Pořadatel a kontakt

XPG Bohemia s.r.o.


Tel.: +420 725944979
michal@xterra.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Artus Tomáš Pecerady 0,4-19-4 Muži 40-49 let 190
Aur Zdeněk VK Slavia HK 0,4-19-4 Muži 60+ let 301
Bodka Tomáš 0,4-19-4 Muži 30-39 let 318
Čeněk Jan 0,4-19-4 Muži 30-39 let 329
Duzbaba Václav 0,4-19-4 Muži 20-29 let 325
Dyntar Radek EMA 0,4-19-4 Muži 40-49 let 310
Horáková Lucie Sportík Čáslav 0,4-19-4 Ženy 30-39 let 160
Janda Martin KOB Dobruška 0,4-19-4 Muži 30-39 let 294
Jílek Zdeněk Fiat 0,4-19-4 Muži 40-49 let 231
Kesner Radek Borjomi Racing TEAM 0,4-19-4 Muži 40-49 let 83
Kříž Matěj Czech TRI K. Team 0,4-19-4 Junioři - do 19 let 80
Malinová Staňka Run4Fun 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 178
Malý Vojtěch 0,4-19-4 Muži 30-39 let 240
Mohyla Ondřej 0,4-19-4 Muži 30-39 let 92
Navrátil Martin 0,4-19-4 Muži 30-39 let 307
Polák Filip Cyklocentrum Vondráček 0,4-19-4 Junioři - do 19 let 285
Ruso Vojtěch 0,4-19-4 Muži 20-29 let 91
Růžička Jakub Triatlon Team Plzeň 0,4-19-4 Junioři - do 19 let 88
Růžička Pavel 0,4-19-4 Muži 30-39 let 234
Řehák Martin 0,4-19-4 Muži 20-29 let 90
Steiner Jan Cafe Racers 0,4-19-4 Muži 30-39 let 315
Stolz Jan La Famigllia 0,4-19-4 Muži 40-49 let 230
Švandová Lenka SK Kola Víšek 0,4-19-4 Ženy 40-49 let 236
Třásal Jarda 0,4-19-4 Muži 40-49 let 81
Tučková Monika SKI BIKECENTRUM.CZ 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 89
Turčová Adéla 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 293
Vaníček Vojtěch Bakako Nová Paka 0,4-19-4 Muži 30-39 let 96
Vavřina Lukáš 0,4-19-4 Muži 40-49 let 324
Veselka Zdeněk HSK Cycling 0,4-19-4 Muži 40-49 let 75
Víchová Eva DEKLI 0,4-19-4 Ženy 30-39 let 215
Vopat Milan Pro-Corde 0,4-19-4 Muži 50-59 let 130
Vzbíralová Martina VK Slavia HK 0,4-19-4 Ženy 30-39 let 299
Andrová Martina 0,4-19-4 Ženy 40-49 let 213
Barbora Herren + Barbora Kohoutová + Barbora Herren Bára Team 0,4-19-4 Štafety 202
Bareš Michal Kerberos 0,4-19-4 Muži 60+ let 107
Barešová Kateřina Baresi Team 0,4-19-4 Ženy 30-39 let 77
Bednarský Vojtěch Individuální 0,4-19-4 Muži 20-29 let 262
Beneda Jan 0,4-19-4 Muži 40-49 let 135
Beránek Ladislav Koloshop Team 0,4-19-4 Muži 20-29 let 180
Berka Jan Team CykloTrener Mandavan 0,4-19-4 Muži 30-39 let 263
Blaho Martin PRESTIGE CYCLING TEAM 0,4-19-4 Muži 20-29 let 256
Böcker Zavaro Rafael Club Náutico Mar del Plata 0,4-19-4 Muži 40-49 let 232
Bohn Marian Mountaintume TEAM 0,4-19-4 Junioři - do 19 let 87
Bonk Roman Fightingmonkey Příbram 0,4-19-4 Muži 20-29 let 228
Bulava František TT LOKO Beroun 0,4-19-4 Muži 50-59 let 191
Cibulková Lenka Lawi Sport Team z.s. 0,4-19-4 Ženy 30-39 let 296
Černý Aleš JKF Jaroměř 0,4-19-4 Muži 50-59 let 288
Černý Jan Hvězda Opatovice nad Labem 0,4-19-4 Muži 40-49 let 311
Činovec Daniel 0,4-19-4 Muži 30-39 let 220
Drahovzalová Markéta 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 237
Dražan Tomáš BKP 0,4-19-4 Muži 30-39 let 247
Dundáčková Zuzana Triathlon Team Chrudim 0,4-19-4 Ženy 30-39 let 252
Dupland Samuel 0,4-19-4 Muži 30-39 let 70
Dušek Jiří CSG TRITEAM 0,4-19-4 Muži 50-59 let 94
Fiala Aleš SK Slavia Praha 0,4-19-4 Muži 50-59 let 201
Fikar Martin BAKAKO Nová Paka 0,4-19-4 Muži 30-39 let 278
Fontunová Lenka VSK FTVS Praha 0,4-19-4 Ženy 40-49 let 326
Foukal Libor Individuální 0,4-19-4 Muži 40-49 let 174
Francke Michal Haven team 0,4-19-4 Muži 30-39 let 305
Frolík Michal 0,4-19-4 Muži 30-39 let 303
Fulka Jiří REDPOINT TEAM 0,4-19-4 Muži 50-59 let 207
Fulková Sarka REDPOINT TEAM 0,4-19-4 Juniorky - do 19 let 208
Gabriel Aleš 0,4-19-4 Muži 50-59 let 271
Gottwald Jan Agentura 2G 0,4-19-4 Muži 30-39 let 155
Grossováá Petra 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 193
Günther Jan Loko Trutnov 0,4-19-4 Junioři - do 19 let 97
Hamral Lukáš Atletická škola HK 0,4-19-4 Muži 20-29 let 321
Hanslian Filip MOUNTAINTIME team 0,4-19-4 Muži 30-39 let 249
Havel Lukáš 0,4-19-4 Muži 30-39 let 269
Hejduk Jiří 0,4-19-4 Muži 50-59 let 144
Hejduková Ivana 0,4-19-4 Ženy 50-59 let 145
Herčíková Markéta Fajn Tým 0,4-19-4 Ženy 40-49 let 242
Hitka Daniel DLAM 0,4-19-4 Muži 20-29 let 226
Hlůček Jaroslav 0,4-19-4 Muži 30-39 let 239
Hoffman Jiří 0,4-19-4 Muži 20-29 let 169
Holomoucký Adam Elab 0,4-19-4 Muži 20-29 let 179
Holub Václav VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 0,4-19-4 Muži 30-39 let 261
Homolka Ondřej Individuální 0,4-19-4 Muži 40-49 let 308
Horák Jakub Sportík Čáslav 0,4-19-4 Muži 30-39 let 162
Horáková Alice Sportík Čáslav 0,4-19-4 Ženy 30-39 let 161
Hrbek Pavel COYOTES 0,4-19-4 Muži 30-39 let 292
Hrbek Petr 0,4-19-4 Muži 20-29 let 270
Hrdinka Jirka Run4fun 0,4-19-4 Muži 30-39 let 125
Hurych Antonín DTC Litomyšl 0,4-19-4 Muži 40-49 let 298
Chaloupka Petr Stratos-Auto 0,4-19-4 Muži 20-29 let 295
Chládková Simona LPU 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 259
Chlum Miloslav LUNOS Lüftungstechnik 0,4-19-4 Muži 40-49 let 273
Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 317
Jakl Aleš DLAM 0,4-19-4 Muži 20-29 let 225
Jakubík Radek 0,4-19-4 Muži 40-49 let 286
Janda David Harfasport team 0,4-19-4 Muži 30-39 let 181
Jenčová Barbora Amcykl Humpolec 0,4-19-4 Ženy 50-59 let 172
Jindra Pavel Eleven Mercedes-Benz Mitas Team 0,4-19-4 Muži 40-49 let 205
Jiránek Tomáš Lawi Sport Team z.s. 0,4-19-4 Muži 40-49 let 297
Jirásko Lubomír SK SRCH 0,4-19-4 Muži 40-49 let 238
Jirouš Zdeněk Duke corp. 0,4-19-4 Muži 50-59 let 245
Jiří + Luboš + Karel Bukvice 0,4-19-4 Štafety 184
Jócsik Ondřej Triatlon Plzeň 0,4-19-4 Junioři - do 19 let 209
Johanides Marek TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 0,4-19-4 Muži 20-29 let 219
Kadleček Daniel WeTriDa 0,4-19-4 Muži 40-49 let 187
Kališko Ondřej Individuální 0,4-19-4 Muži 20-29 let 277
Kasík Lukáš DLAM 0,4-19-4 Muži 20-29 let 227
Kočí Martin ZPcyklo PROOFY Corratec team 0,4-19-4 Muži 20-29 let 306
Kochman Miroslav 0,4-19-4 Muži 40-49 let 327
Kolisko Vladimir 0,4-19-4 Muži 30-39 let 95
Kolman Zdeněk Bivoj team 0,4-19-4 Muži 30-39 let 110
Kopecký Libor Mořina 0,4-19-4 Muži 30-39 let 98
Koptík Jiří TriSK ČB 0,4-19-4 Muži 30-39 let 150
Korábečný Jan CrossFit Hradec Králové 0,4-19-4 Muži 30-39 let 260
Korandová Petra Dobřichovice 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 99
Kropáček Jan Individuální 0,4-19-4 Muži 40-49 let 320
Krutílek Marek TT Pardubice 0,4-19-4 Muži 50-59 let 279
Kuchciak Robert SIENIAWKA 0,4-19-4 Muži 40-49 let 206
Kuchyňka Pavel fubo gym 0,4-19-4 Muži 40-49 let 100
Kundera Petr 0,4-19-4 Muži 50-59 let 319
Kvašinská Pavla NOVÝ VĚK TRIATLONU 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 313
Langenberger Adam Children of Olymp 0,4-19-4 Muži 30-39 let 289
Langenberger Lukáš Children Of Olymp 0,4-19-4 Muži 30-39 let 290
Linder František 0,4-19-4 Muži 20-29 let 322
Lisý Áron Bivoj Team 0,4-19-4 Muži 20-29 let 111
Lukáš Dresl + Wikov Hronov 0,4-19-4 Štafety 235
Lužný Ivo TTC Olomouc 0,4-19-4 Muži 50-59 let 194
Makovský Matyáš 0,4-19-4 Junioři - do 19 let 73
Marek Trčka + Šimon Trčka + Viktor Říha Pavoučí Hnízdo 0,4-19-4 Štafety 243
Mertenová Kateřina Individuální 0,4-19-4 Ženy 30-39 let 275
Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové 0,4-19-4 Ženy 40-49 let 282
Mohyla Petr 0,4-19-4 Muži 30-39 let 93
Mrňávek Martin SPSHK 0,4-19-4 Junioři - do 19 let 105
Navrátil Michal Individuální 0,4-19-4 Muži 30-39 let 281
Navrátilová Vendula GHOST Team 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 280
Němeček Ondřej 0,4-19-4 Muži 30-39 let 272
Nerdilek Nikola Manželé Knápkovi 0,4-19-4 Muži 30-39 let 176
Netík Lukáš 0,4-19-4 Muži 30-39 let 330
Novotný Jiří UNO Srch 0,4-19-4 Muži 40-49 let 283
Nypl Tomáš 0,4-19-4 Muži 20-29 let 314
Obešlo Martin 0,4-19-4 Muži 30-39 let 82
Patka Ondřej MOLS Team 0,4-19-4 Muži 40-49 let 137
Patkova Romana MOLS 0,4-19-4 Ženy 30-39 let 136
Pavelka Marek CzechTRI K. Team 0,4-19-4 Muži 30-39 let 143
Pavlík Miroslav MOUNTAINTIME team 0,4-19-4 Muži 50-59 let 248
Pavlů Mirka Hejvy´s Intimmate Team 0,4-19-4 Ženy 40-49 let 328
Pejchar Ladislav 0,4-19-4 Muži 50-59 let 103
Pekárek Martin DLAM 0,4-19-4 Muži 30-39 let 300
Petiška Ondřej 0,4-19-4 Muži 20-29 let 71
Petr Ondřej Team CykloTrener Mandavan 0,4-19-4 Muži 20-29 let 196
Pilát Tomáš 0,4-19-4 Muži 30-39 let 304
Píšová Věra 0,4-19-4 Ženy 40-49 let 268
Polan Michal KC Kutná Hora 0,4-19-4 Muži 30-39 let 274
Poledník Michal 0,4-19-4 Muži 30-39 let 204
Portyš Jakub 0,4-19-4 Muži 30-39 let 251
Praská Vendulka WeTriDa 0,4-19-4 Ženy 40-49 let 186
Prášek Adam Kasper - Swix Team 0,4-19-4 Muži 20-29 let 257
Prinz Jiří 0,4-19-4 Muži 40-49 let 211
Pšenička Jiří FAJN TÝM 0,4-19-4 Muži 50-59 let 241
Ráž Martin 0,4-19-4 Muži 30-39 let 221
Rezek Petr Kona Cycling Point 0,4-19-4 Muži 40-49 let 229
Ruhe Marc TriClub Vaduz 0,4-19-4 Muži 40-49 let 106
Ryba Lukáš BB Cyklosport 0,4-19-4 Muži 40-49 let 302
Rysová Jana 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 266
Ryšavá Vendula 0,4-19-4 Ženy 30-39 let 79
Ryška Marek Mountaintume TEAM 0,4-19-4 Muži 20-29 let 86
Ryzák David 0,4-19-4 Muži 20-29 let 258
Schoval František TRIEXPERT MILT racing team 0,4-19-4 Muži 30-39 let 217
Skála Radek 0,4-19-4 Muži 40-49 let 192
Slavata Tomáš Author 0,4-19-4 Muži 30-39 let 118
Strnad Tomáš Multisport Team 0,4-19-4 Muži 20-29 let 195
Suchý Petr 0,4-19-4 Muži 20-29 let 287
Svoboda Jiří Team CykloTrener Mandavan 0,4-19-4 Muži 50-59 let 222
Svobodová Petra 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 183
Sznapka Eduard 0,4-19-4 Muži 30-39 let 114
Šimáková Kateřina 0,4-19-4 Ženy 40-49 let 284
Šimek Jiří 0,4-19-4 Muži 40-49 let 264
Škobrtal Michal CYKLOADAM Racing 0,4-19-4 Muži 30-39 let 158
Šmejcová Anna SC Jičín 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 233
Šmídová Adéla Triatlon Team Plzeň 0,4-19-4 Juniorky - do 19 let 159
Šneberger Jan TT Příbram, z. s. 0,4-19-4 Muži 30-39 let 267
Špaček Petr Los Podolos 0,4-19-4 Muži 20-29 let 316
Štěpánek Vladimír 0,4-19-4 Muži 30-39 let 115
Študentová Jitka 0,4-19-4 Ženy 30-39 let 185
Švorc Ondřej HC Bílý Újezd 0,4-19-4 Muži 30-39 let 291
Teplý Jaroslav Horse club Mário Bučina 0,4-19-4 Muži 40-49 let 134
Trčka Jan Albeř 92 0,4-19-4 Muži 50-59 let 244
Truhlář Luboš CSG TRI TEAM 0,4-19-4 Muži 30-39 let 265
Vacek Vojtěch Triathlon Team Tábor 0,4-19-4 Muži 20-29 let 112
Václavů Martin 0,4-19-4 Muži 40-49 let 246
Vágnerová Monika Krušnoman TT Litvínov 0,4-19-4 Ženy 40-49 let 212
Valicek Ondrej 0,4-19-4 Muži 30-39 let 253
Vaňková Agáta Krušnoman TT Litvínov 0,4-19-4 Ženy 50-59 let 210
Včeliš Michal RUN magazine team 0,4-19-4 Muži 30-39 let 309
Veselý Martin 0,4-19-4 Muži 40-49 let 255
Vidner Štěpán TSK PRAHA 0,4-19-4 Muži 30-39 let 254
Vícha Jan DEKLI 0,4-19-4 Muži 40-49 let 214
Vohryzek Jan 0,4-19-4 Muži 30-39 let 224
Walter Jan TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 0,4-19-4 Muži 20-29 let 218
Zamazal Patrik Mountaintume TEAM 0,4-19-4 Muži 40-49 let 85
Zámečník Ondřej 0,4-19-4 Muži 40-49 let 312
Zdražilová Zoe SK Jiří Team Ostrava 0,4-19-4 Juniorky - do 19 let 154
Zeman Vojtěch Ghost Team 0,4-19-4 Muži 30-39 let 197
Žďárský Jan POD KOMÍNEM VE SKŘIVANECH 0,4-19-4 Muži 30-39 let 323

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
0,4-19-4 Muži 30-39 let 59
0,4-19-4 Muži 40-49 let 38
0,4-19-4 Muži 20-29 let 31
0,4-19-4 Muži 50-59 let 17
0,4-19-4 Ženy 20-29 let 13
0,4-19-4 Ženy 30-39 let 11
0,4-19-4 Ženy 40-49 let 10
0,4-19-4 Junioři - do 19 let 8
0,4-19-4 Štafety 4
0,4-19-4 Juniorky - do 19 let 3
0,4-19-4 Ženy 50-59 let 3
0,4-19-4 Muži 60+ let 2
Celkem 199