Detail závodu

Halda MTB XC

Praha 13

Cross-country závod na horských kolech

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

14.05.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

rovinka (200m)

zkrácený dětský okruh

2 zkrácené dětské okruhy

1 dětský okruh

2 dětské okruhy (1,1km)

4 dětské okruhy (2,2km)

2 okruhy (5,4km)

6 okruhů (16,2km)

7 okruhů (18,9km)

8 okruhů (21,6km)

Pořadatel a kontakt

Sport pomáhá org


Tel.:
david@sportpomaha.org

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
ADAM Martin BSK racing 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 134
Antoš Miloslav Bikebros GIANT 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 140
Barile Francesca blue-infinity 6 okruhů (16,2km) ženy (1997 a starší) 147
Bauer Lukáš 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 656
Bílek Jan 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 107
Bis Šimon zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 611
Bláha Richard SPORTOVNÍ HALA LUŽINY 1 dětský okruh chlapci 8 let (2008) 159
Bláha Vojtěch SK VELO Praha 2 okruhy (5,4km) žáci II. (2002-2003) 89
Blahova Beta BA SPARTA 2 okruhy (5,4km) žákyně I. (2004-2005) 29
Blaščík Tobiáš zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 613
Blažek Jan RORACE TEAM PYŠELY 2 dětské okruhy (1,1km) chlapci 9 let (2007) 49
Blažek Matěj RORACE TEAM PYŠELY 2 dětské okruhy (1,1km) chlapci 9 let (2007) 80
Boketta Bernd Bodycote SSC 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 137
Bosackova Michaela KPC Praha zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 620
Bouazra Alexandre 2 okruhy (5,4km) žáci II. (2002-2003) 11
Bouazra Maya 1 dětský okruh dívky 7 let (2009) 10
Brabcová Adéla Bikemarast 2 dětské okruhy (1,1km) dívky 10 let (2006) 72
Brabcová Eliana Bikemarast 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 620
Bredikhin Vladislav MOTORLET 1 dětský okruh chlapci 8 let (2008) 45
Bredikhina Anastasia MOTORLRT 2 okruhy (5,4km) žákyně I. (2004-2005) 44
Brejabin Adam 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 660
Brzák Antonín zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 625
Brzák Michal Dynastie.cz 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 82
Bubla Ladislav milevsko L.R.T. 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 148
Bukovjan Vít BA SPARTA 2 dětské okruhy (1,1km) chlapci 9 let (2007) 17
Burijanec Izák 2 dětské okruhy (1,1km) chlapci 10 let (2006) 178
Bursa Jiří Giant cycling 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 167
Butorin Alexandr zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 646
Cajthaml Oliver BA SPARTA 1 dětský okruh chlapci 7 let (2009) 21
Cajthaml Tomáš BA SPARTA 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 23
Cajthaml Tomáš BA SPARTA 2 okruhy (5,4km) žáci I. (2004-2005) 22
Cibulková Agáta FOR BIKES cycling team 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 151
Cibulková Tereza FOR BIKES cycling team 2 dětské okruhy (1,1km) dívky 10 let (2006) 150
Cílková Markéta blue-infinity 2 okruhy (5,4km) žákyně II. (2002-2003) 154
Cmunt David SK Hala Lužiny 2 dětské okruhy (1,1km) chlapci 9 let (2007) 68
Cmunt Pavel 7 okruhů (18,9km) kadeti (2000 – 2001) 165
Čečirukinová Anna zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 624
Čech Jan 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 603
Čech Tomáš zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 604
Čepelková Adéla 2 dětské okruhy (1,1km) dívky 10 let (2006) 18
Černá Tereza 1 dětský okruh dívky 7 let (2009) 1
Černý Patrik Sk Velo Praha 2 okruhy (5,4km) žáci I. (2004-2005) 2
Čevišová Sára zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 659
Čičerukin Alexandr 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 621
Čihák David 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 611
De Benedetto Samuel zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 650
Dluhoš Daniel 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 602
Dluhoš Michael 2 dětské okruhy (1,1km) chlapci 9 let (2007) 58
Dluhošová Linda 1 dětský okruh dívky 7 let (2009) 57
Dominik Blaščík Matyáš rovinka (200m) odrážedla - děti do 3 let (2014 a mladší) 614
Dotlačil Filip Siemens 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 158
Dubjak Filip BA SPARTA 7 okruhů (18,9km) kadeti (2000 – 2001) 141
DUBJAK JIRI Chorchoj 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 139
Dubjakova Sandra BA SPARTA 2 okruhy (5,4km) žákyně I. (2004-2005) 171
Dudová Dominika SK Stodůlky 2 dětské okruhy (1,1km) dívky 9 let (2007) 52
Dvořák Radim zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 628
Dvořáková Simona 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 629
Eisler Jan 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 85
Eislerová Tereza 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 639
Fantova Lenka 6 okruhů (16,2km) ženy (1997 a starší) 36
Flašarová Karolína Mlátičky 6 okruhů (16,2km) ženy (1997 a starší) 95
Flašarová Nikol SK Aktis Praha 6 okruhů (16,2km) ženy (1997 a starší) 96
Foist Štepán Bikeclinic Junior Team 2 okruhy (5,4km) žáci I. (2004-2005) 48
Foist Tomáš 2 dětské okruhy (1,1km) chlapci 9 let (2007) 47
Fontán Vojtěch 1 dětský okruh chlapci 7 let (2009) 20
Geisler Michal SMS Team Kladno 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 30
Geisler Richard SMS Team Kladno 2 dětské okruhy (1,1km) chlapci 9 let (2007) 31
Glaubauf Aleš 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 131
Gnap Andrej BA Sparta 2 okruhy (5,4km) žáci I. (2004-2005) 91
Gregovská Aneta 2 dětské okruhy (1,1km) dívky 9 let (2007) 26
Greguš Vojtěch zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 613
Gridneva Viktoriya SAP 6 okruhů (16,2km) ženy (1997 a starší) 124
Gridneva Viktoriya ABSL Team 2 okruhy (5,4km) žákyně II. (2002-2003) 126
Gýra Filip zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 641
Hamalčík Stanislav Saint -Gobain Weber MTB Team 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 116
Hanuš Petr Hanušovi Pankáči rovinka (200m) odrážedla - děti do 3 let (2014 a mladší) 605
Hanuš Petr Hanušovi Pankáči 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 33
Hanušová Barbora Hanušovi Pankáči rovinka (200m) odrážedla - děti do 3 let (2014 a mladší) 604
Hanušová Kateřina Hanušovi Pankáči 1 dětský okruh dívky 7 let (2009) 32
Hauerland Pavel zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 142
Hauser Filip Stark Cycling Team rovinka (200m) odrážedla - děti do 3 let (2014 a mladší) 626
Hauserová Lada Stark Cycling Team zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 627
Havlík Tomáš 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 88
Havlíková Tereza 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 642
Havlíková Zuzana 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 643
Havránková Adéla zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 607
Heilig Jan 7 okruhů (18,9km) kadeti (2000 – 2001) 119
Hermanová Dana 6 okruhů (16,2km) ženy (1997 a starší) 136
Heřmanová Laura 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 155
Heřmanová Sofie 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 156
Hodyc Martin Hojda sport MTB 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 114
Hokynář Petr 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 603
Houbová Veronika 6 okruhů (16,2km) ženy (1997 a starší) 160
Houbová Veronika Grafton Team 6 okruhů (16,2km) ženy (1997 a starší) 75
Hrubý Stanislav 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 120
Chmelik Filip rovinka (200m) odrážedla - děti do 3 let (2014 a mladší) 616
Janáček Miroslav TSK Praha 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 127
Janata Jakub 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 622
Janata Jan 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 87
Janata Lukáš 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 623
Janoušek Viktor 1 dětský okruh chlapci 8 let (2008) 67
Janoušková Eliška BA SPARTA 2 dětské okruhy (1,1km) dívky 9 let (2007) 37
Jiménez Marco 2 okruhy (5,4km) žáci I. (2004-2005) 174
Jirman Jiří 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 35
Jirmanova Klara 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 606
Jirmanova Nina 1 dětský okruh dívky 8 let (2008) 34
Jurkovičová Sofia zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 658
Kalina Petr 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 640
Kamarád Aleš ASKO nábytek, spol. s r.o. 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 143
Kamarádová Sofie ZŠ Norbertov 2 okruhy (5,4km) žákyně I. (2004-2005) 138
Kamzíková Magda Grafton Team 2 okruhy (5,4km) žákyně I. (2004-2005) 73
Kamzíková Andrea 2 okruhy (5,4km) žákyně II. (2002-2003) 161
Kamzíková Andrea Grafton Team 2 okruhy (5,4km) žákyně II. (2002-2003) 74
Kamzíková Magda 2 okruhy (5,4km) žákyně I. (2004-2005) 162
Kaplan Daniel 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 109
Kaplan Matyáš zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 647
Kaplanová Emma rovinka (200m) odrážedla - děti do 3 let (2014 a mladší) 648
Kirchnerová Tereza Generali zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 631
Kment Martin 2 okruhy (5,4km) žáci II. (2002-2003) 97
Koblic Daniel 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 601
Koblic Kryštof 1 dětský okruh chlapci 8 let (2008) 3
Kolářová Viktorka BA Sparta 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 657
Kolesnikov German 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 655
Komůrka David 2 okruhy (5,4km) žáci I. (2004-2005) 84
Kostroun Lukáš 2 okruhy (5,4km) žáci II. (2002-2003) 101
Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 125
Košťálek Ondřej rovinka (200m) odrážedla - děti do 3 let (2014 a mladší) 615
Košťálek Tomáš zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 614
Kotěra Miroslav rovinka (200m) odrážedla - děti do 3 let (2014 a mladší) 651
Kovářová Sofie zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 619
Kozlová Sára 2 dětské okruhy (1,1km) dívky 10 let (2006) 144
Kozlová Sára 2 okruhy (5,4km) žákyně I. (2004-2005) 81
Kral Maxmilian 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 621
Kratina Jan 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 610
Kratina Jan Dukla Praha 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 175
Kratinová Zuzana zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 609
Kratinová Zuzka Dukla Praha zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 176
Kroslak Stefan 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 132
Krtičková Petra HSK Hradec Králové 6 okruhů (16,2km) ženy (1997 a starší) 100
Krucký Filip 2 dětské okruhy (1,1km) chlapci 10 let (2006) 54
Kubát Jan Dexter cycling 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 111
Kubíček Jan 1 dětský okruh chlapci 7 let (2009) 40
Kubíčková Barbora 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 607
Kubík Vojtěch zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 615
Kubín Karel SK Velo Praha 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 133
Kulev Todor 2 dětské okruhy (1,1km) chlapci 10 let (2006) 50
Kužel David zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 652
Kvetsko Artut 2 okruhy (5,4km) žáci I. (2004-2005) 77
Kvetsko Julie 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 633
Lekeš Marek AC Sparta Praha cycling 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 98
Lenickova Sara blue-infinity 6 okruhů (16,2km) ženy (1997 a starší) 146
Lounová Barbora BA SPARTA 2 dětské okruhy (1,1km) dívky 9 let (2007) 9
Luc Lukáš zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 618
Lucová Lucie 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 617
Madarász Matouš 2 dětské okruhy (1,1km) chlapci 9 let (2007) 13
Malkusová Adéla 2 okruhy (5,4km) žákyně II. (2002-2003) 172
Marel Lukáš 2 dětské okruhy (1,1km) chlapci 9 let (2007) 8
Masař Jan Stark cycling team 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 108
Mastná Marie 2 dětské okruhy (1,1km) dívky 9 let (2007) 25
Mašek Zdeněk Dookie 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 105
Matas Matěj Sokol Roztoky 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 645
Matasová Alžběta Sokol Roztoky 2 okruhy (5,4km) žákyně I. (2004-2005) 79
Matějek Dalibor 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 608
Matějek Jaromír 1 dětský okruh chlapci 7 let (2009) 63
Mestek Miira SP KOLO - Specialized 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 117
MICHAL Petr Enubo Luzmi Ksuhsa OT DWH 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 106
Michalička Petr rovinka (200m) odrážedla - děti do 3 let (2014 a mladší) 177
Michalička Petr zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 653
Michalička Štěpán 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 654
Míl Jiří Kellys BikeRanch Team 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 118
Mošnička Pavel 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 71
Mošničková Lucie 1 dětský okruh dívky 8 let (2008) 70
Motl Lukáš zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 635
Motlová Nikola BA SPARTA 2 okruhy (5,4km) žákyně I. (2004-2005) 83
Mudrová Šárka 6 okruhů (16,2km) ženy (1997 a starší) 145
Nigrini Esther BA SPARTA 1 dětský okruh dívky 7 let (2009) 39
Nigrini Sarah BA SPARTA 2 dětské okruhy (1,1km) dívky 9 let (2007) 38
Nikolayev Artem 2 okruhy (5,4km) žáci I. (2004-2005) 92
Novak Mirek 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 166
Novotná Amálie 1 dětský okruh dívky 8 let (2008) 59
Novotný Daniel Max Cursor 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 173
Ondroušek Jakub zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 608
Ondroušková Adela 1 dětský okruh dívky 8 let (2008) 43
Ondroušková Lucie 6 okruhů (16,2km) ženy (1997 a starší) 93
Ondrouškova Zuzana 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 609
Opěla Tomáš 2 dětské okruhy (1,1km) chlapci 10 let (2006) 60
Opělová Nikola 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 606
Palkovsky Hynek zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 617
Palkovsky Vit 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 618
Pantoflíček Lukáš 1 dětský okruh chlapci 7 let (2009) 7
Panuška Adam 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 622
Panuška David 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 623
Pataridisová Anička BA SPARTA 1 dětský okruh dívky 7 let (2009) 19
Pešlová Eliška rovinka (200m) odrážedla - děti do 3 let (2014 a mladší) 637
Petr 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 128
Pfeifer Nicolas 1 dětský okruh chlapci 7 let (2009) 46
Pfeifer Teodor zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 610
Pilátová Charlotte rovinka (200m) odrážedla - děti do 3 let (2014 a mladší) 612
Polášek Ondřej 1 dětský okruh chlapci 8 let (2008) 153
Polášková Kateřina 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 152
Ptáček Josef Stark Cycling Team 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 103
Pur Petr zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 605
Rada Vojtěch Bikeclimic 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 636
Růžička Michael 2 dětské okruhy (1,1km) chlapci 9 let (2007) 65
Rybář Ondřej Sokol Stodůlky 1 dětský okruh chlapci 8 let (2008) 61
Rybářová Michaela Sokol Stodůlky 2 dětské okruhy (1,1km) dívky 10 let (2006) 62
Sebastianelli Luca 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 121
Semrad Jakub BA SPARTA 2 okruhy (5,4km) žáci I. (2004-2005) 24
Sklenář Vladimír XCT sport Hospůdka Karolína 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 115
Skřivánek Miloš Dexter Cycling 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 170
Sláma Ondřej 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 601
Sláma Vojtěch 1 dětský okruh chlapci 8 let (2008) 51
Slámová Denisa Ask Slavia 6 okruhů (16,2km) kadetky (2000 – 2001) 129
Smrž Tomáš 2 okruhy (5,4km) žáci I. (2004-2005) 90
Sobek Ondřej Stark Cycling Team 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 163
Sosvor Tomáš 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 638
Soukup Daniel 1 dětský okruh chlapci 7 let (2009) 56
Stark Michal Stark Cycling Team 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 157
Stránský Jiří MTBO Kralupy nad Vltavou 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 135
Svojše Michal 1 dětský okruh chlapci 8 let (2008) 16
Sýkora Marek BA SPARTA 1 dětský okruh chlapci 7 let (2009) 42
Sýkora Tomáš BA SPARTA 2 dětské okruhy (1,1km) chlapci 10 let (2006) 41
Šafařík Patrick 1 dětský okruh chlapci 7 let (2009) 53
Šalkovič Michal BA Sparta 1 dětský okruh chlapci 7 let (2009) 66
Šašková Dominika 2 dětské okruhy (1,1km) dívky 10 let (2006) 6
Šenk Pavel BA SPARTA 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 86
Ševčíková Magdaléna - 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 149
Šíma Martin 2 okruhy (5,4km) žáci II. (2002-2003) 102
Šorm Michal KOVO Praha 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 113
Šuser Václav BTK EURO BIKE Praha 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 122
Švec Ondřej Dexter Cycling 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 110
Tácha Petr Dexter cycling 7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 123
Třeček Daniel SK Velo 2 dětské okruhy (1,1km) chlapci 9 let (2007) 27
Třečková Klára SK Velo 2 dětské okruhy (1,1km) dívky 9 let (2007) 28
Tyl Viktor zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 649
Urbancová Julie 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 634
Vachuta Adam SK Velo Praha 2 dětské okruhy (1,1km) chlapci 9 let (2007) 69
Vachutová Karla 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 612
Vajter Jakub rovinka (200m) odrážedla - děti do 3 let (2014 a mladší) 630
Valter Lukáš 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 644
Valuchová Julie MŠ Paculová, Praha 9 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 130
Valuchová Julie MŠ Paculova, Praha 9 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 602
Valuchová Veronika ZŠ bratří Venclíků, Praha 9 1 dětský okruh dívky 8 let (2008) 12
Vanek Martin 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 76
Vařeka Václav 1 dětský okruh chlapci 7 let (2009) 169
Vařeková Anna 2 dětské okruhy (1,1km) dívky 10 let (2006) 168
viktorova karolina team louny 6 okruhů (16,2km) ženy (1997 a starší) 104
Vinklář Viktor BA SPARTA 1 dětský okruh chlapci 7 let (2009) 14
Vinklář Vojtěch BA SPARTA 2 dětské okruhy (1,1km) chlapci 9 let (2007) 15
Vintila Florina Grafton Team 6 okruhů (16,2km) ženy (1997 a starší) 55
Vlachovský Michal BSK racing 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 99
Vondruška Sofia zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 616
Zadáková Klára Stark Cycling Team 6 okruhů (16,2km) ženy (1997 a starší) 94
Zajíčková Kateřina Raul! 2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 619
Zápotocký Michal Prodoli Racing Team 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 64
Závorcová Nela zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 632
Závorec Daniel 1 dětský okruh chlapci 7 let (2009) 78
Zeta Potužníková Kateřina BA SPARTA 2 okruhy (5,4km) žákyně I. (2004-2005) 4
Zimmel Václav Dexter Cycling 8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 112
Zlámalová Anita rovinka (200m) odrážedla - děti do 3 let (2014 a mladší) 624
Zoe Potužníková Petronela BA SPARTA 2 dětské okruhy (1,1km) dívky 9 let (2007) 5
Žluva Martina 1 dětský okruh chlapci 8 let (2008) 164

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
2 zkrácené dětské okruhy děti 5 – 6 let (2010 – 2011) 47
zkrácený dětský okruh děti 3 – 4 roky (2012 – 2013) 34
8 okruhů (21,6km) muži (1977 – 1997) 29
7 okruhů (18,9km) veteráni (1976 a starší) 24
6 okruhů (16,2km) ženy (1997 a starší) 15
2 dětské okruhy (1,1km) chlapci 9 let (2007) 13
rovinka (200m) odrážedla - děti do 3 let (2014 a mladší) 13
1 dětský okruh chlapci 7 let (2009) 13
2 okruhy (5,4km) žáci I. (2004-2005) 10
2 okruhy (5,4km) žákyně I. (2004-2005) 10
1 dětský okruh chlapci 8 let (2008) 9
2 dětské okruhy (1,1km) dívky 9 let (2007) 8
2 dětské okruhy (1,1km) dívky 10 let (2006) 7
1 dětský okruh dívky 7 let (2009) 6
2 okruhy (5,4km) žákyně II. (2002-2003) 5
2 okruhy (5,4km) žáci II. (2002-2003) 5
2 dětské okruhy (1,1km) chlapci 10 let (2006) 5
1 dětský okruh dívky 8 let (2008) 5
7 okruhů (18,9km) kadeti (2000 – 2001) 3
6 okruhů (16,2km) kadetky (2000 – 2001) 1
Celkem 262