Detail závodu

XTERRA Terénní triatlon Hradec Králové - KIDS

Hradec Králové

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

28.07.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Duatlon 1#

Duatlon 2#

Duatlon 3#

Pořadatel a kontakt

XPG Bohemia s.r.o.


Tel.: +420 725944979
michal@xterra.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Čechalová Klára Duatlon 3# F 8-11 let 11
Horáková Julie Sportík Čáslav Duatlon 2# F 5-7 let 52
Kuk Tom Kupkolo.cz Duatlon 2# M 5-7 let 41
Macháček Jakub SHK Slavia Duatlon 2# M 5-7 let 10
Netíková Lukáš Duatlon 3# M 8-11 let 33
Pacheco Sebastian Duatlon 2# M 5-7 let 55
Raim Ladislav NHK Duatlon 3# M 8-11 let 5
Ruhe Jason TRTCLUB Vaduz Duatlon 3# M 8-11 let 2
Víchová Elen TJ Sokol HK Duatlon 2# F 5-7 let 57
Zímová Kateřina SC HK Duatlon 3# F 8-11 let 18
Bakoč Hynek Loko Trutnov Duatlon 3# M 8-11 let 138
Bakočová Ema Loko Trutnov Duatlon 3# F 8-11 let 139
Beranová Anna Kupkolo.cz Duatlon 3# F 8-11 let 34
Beranová Veronika Kupkolo.cz Duatlon 2# F 5-7 let 35
Čechalová Andrea SKP Nymburk Duatlon 2# F 5-7 let 14
Čechová Martina HK Duatlon 3# F 8-11 let 12
Čechová Monika HK Duatlon 3# F 8-11 let 9
Enochová Julie Duatlon 1# F 0-4 let 24
Famfulíková Barbora Bakako Nová Paka Duatlon 3# F 8-11 let 21
Famfulíková Elena Bakako Nová Paka Duatlon 2# F 5-7 let 22
Filip Tadeáš SPSHK Duatlon 3# M 8-11 let 15
Gottwaldová Amalie Agentura 2G Duatlon 3# F 8-11 let 45
Hájek Vojtěch Duatlon 3# M 8-11 let 47
Holan Matěj Duatlon 3# M 8-11 let 40
Holanová Anežka Duatlon 3# F 8-11 let 39
Horák Jakub Sportík Čáslav Duatlon 2# M 5-7 let 53
Horáková Vanesa Sportík Čáslav Duatlon 3# F 8-11 let 51
Hudcová Saša Duatlon 3# F 8-11 let 64
Karbanová Marie Duatlon 3# F 8-11 let 78
Komárková Barbora Duatlon 3# F 8-11 let 13
Koptíková Kristýna TriSK ČB Duatlon 3# F 8-11 let 50
Krátká Zuzana Bike Freaks Holice Duatlon 3# F 8-11 let 36
Kropáček Štěpán Individuální Duatlon 3# M 8-11 let 16
Kropáčková Eliška Individuální Duatlon 3# F 8-11 let 17
Kuk Milan Kupkolo.cz Duatlon 3# M 8-11 let 43
Kulveit Šimon Duatlon 3# M 8-11 let 48
Lodr Oliver TJ Auto Škoda Duatlon 2# M 5-7 let 4
Lodrová Amelie TJ Auto Škoda Duatlon 1# F 0-4 let 3
Mader Jan Labetri Club Duatlon 3# M 8-11 let 46
Manhart Jakub Multisport Duatlon 3# M 8-11 let 67
Munzarová Maja Kupkolo.cz Duatlon 2# F 5-7 let 44
Netíková Linda Duatlon 2# F 5-7 let 32
Pacheco Žofie Duatlon 3# F 8-11 let 56
Petráček Milan Loko Trutnov Duatlon 3# M 8-11 let 7
Petráčková Anna Loko Trutnov Duatlon 3# F 8-11 let 6
Rajnoch Kryštof Duatlon 1# M 0-4 let 59
Rajnoch Vojtěch Duatlon 1# M 0-4 let 60
Stolzová Anetka La Famiglia Duatlon 2# F 5-7 let 66
Stolzová Beatka La Famiglia Duatlon 2# F 5-7 let 65
Šináglová Anna TT ASTRA Benešov - ŽS Duatlon 3# F 8-11 let 128
Škobrtal Michal CykloAdam Racing Duatlon 1# M 0-4 let 54
Šňupárek Jan ČZN Duatlon 3# M 8-11 let 62
Šňupárková Barbora ČZN Duatlon 2# F 5-7 let 61
Štěpánek Ondřej EDŮF Duatlon 2# M 5-7 let 8
Tabulková Barbora TJ Sokol Senohraby Duatlon 3# F 8-11 let 109
Teplá Justýnka Horse Ckub Mário Bučina Duatlon 1# F 0-4 let 27
Teplý Tomáš Horse Ckub Mário Bučina Duatlon 2# M 5-7 let 28
Třasák Miky Duatlon 2# M 5-7 let 63
Vaněk Milan TTC Postřelná Duatlon 2# M 5-7 let 31
Víchová Amelie TJ Sokol HK Duatlon 3# F 8-11 let 58
Vondrouš Adam Cykloprofi Goldfren Team Duatlon 1# M 0-4 let 26
Vondroušová Karolína Cykloprofi Goldfren Team Duatlon 3# F 8-11 let 25
Vorlíčková Tereza BK Hradec Králové Duatlon 2# F 5-7 let 29
Vorlíčková Veronika A-team HK Duatlon 3# F 8-11 let 30
Zímová Adéla SC HK Duatlon 3# F 8-11 let 19
Žák Petr FC HK Duatlon 2# M 5-7 let 20

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Duatlon 3# F 8-11 let 24
Duatlon 3# M 8-11 let 14
Duatlon 2# F 5-7 let 11
Duatlon 2# M 5-7 let 10
Duatlon 1# M 0-4 let 4
Duatlon 1# F 0-4 let 3
Celkem 66