Detail závodu

XTERRA Krušnoman Most - SPRINT / HOBBY

Most

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

21.07.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

SHORT (0,4-16-3)

Pořadatel a kontakt

XPG Bohemia s.r.o.


Tel.: +420 725944979
michal@xterra.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Kaška Karel SHORT (0,4-16-3) Muži (16-17) 308
Staňková Ivana adidas Runners Prague SHORT (0,4-16-3) Ženy (20-39) 366
Šrámek Martin SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 390
Urban Miroslav Hopman Team Žatec SHORT (0,4-16-3) Muži (50+) 375
Baroch Lukáš SRTG Most SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 382
Bergmannova Barbora SHORT (0,4-16-3) Ženy (20-39) 392
Böhmer Sven SG Robur Zittau SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 348
Bublavá Naďa SHORT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 377
CERMAKOVA Petra SHORT (0,4-16-3) Ženy (20-39) 389
Děrgel Pavel SHORT (0,4-16-3) Muži (40-49) 312
Dohnal Jakub SHORT (0,4-16-3) Muži (18-19) 346
Farda Petr Krušnoman TT Litvínov SHORT (0,4-16-3) Muži (40-49) 61
FULKOVÁ Šárka REDPOINT TEAM SHORT (0,4-16-3) Ženy (16-17) 335
Haišman Radek Hopman Team SHORT (0,4-16-3) Muži (18-19) 380
Hauf Patrik Moderní Pětiboj Kralupy SHORT (0,4-16-3) Muži (40-49) 324
Hendrych Tomáš SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 395
Hendrych Vlastimil SHORT (0,4-16-3) Muži (40-49) 394
Herren Barbora SHORT (0,4-16-3) Ženy (20-39) 330
Heřmanský Jaroslav SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 360
Hlaváček Jiří SHORT (0,4-16-3) Muži (40-49) 331
Holinková Tereza - SHORT (0,4-16-3) Ženy (16-17) 347
Holomoucký Adam SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 359
Hoskovský Petr SKP Most SHORT (0,4-16-3) Muži (40-49) 376
Hynek Josef SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 365
Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE SHORT (0,4-16-3) Muži (40-49) 369
Janovská Linda SHORT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 338
Jarošová Ingrid DB Tragédky SHORT (0,4-16-3) Ženy (20-39) 309
Jílek Zdeněk SHORT (0,4-16-3) Muži (40-49) 350
Jíša Marek SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 303
Kadleček Daniel WeTriDa SHORT (0,4-16-3) Muži (40-49) 363
Kališko Ondřej Individuální SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 326
Kapoun Tibor SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 384
Kapounová Veronika SHORT (0,4-16-3) Ženy (20-39) 385
Kmuníček Miloš Individuální SHORT (0,4-16-3) Muži (50+) 398
Koblížek Šimon Krušnoman TT Litvínov SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 371
Kopáč Kamil Individuální SHORT (0,4-16-3) Muži (40-49) 349
Koš Jiří Krušnoman TT Litvínov SHORT (0,4-16-3) Muži (50+) 319
Kousek Michal SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 364
Kratochvíl Marek STG Kadaň SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 368
Kritzbach Jan AK Most SHORT (0,4-16-3) Muži (40-49) 304
Kroc Miloslav Brandýsek SHORT (0,4-16-3) Muži (50+) 97
Kříž Martin MWR Emty Legs SHORT (0,4-16-3) Muži (40-49) 383
Kuchciak Robert SIENIAWKA SHORT (0,4-16-3) Muži (40-49) 329
Kulhavý Jakub SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 378
Kurka Pavel SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 302
Lejsek Jakub SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 334
Lovaš Petr SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 358
Maják David SHORT (0,4-16-3) Muži (40-49) 311
Marek Jiří Spona Teplice SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 387
Marková Miroslava SHORT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 318
Masojídek Zdeněk SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 344
Neprášek Pavel SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 313
Novotný Rostislav Bebíčka SHORT (0,4-16-3) Muži (40-49) 327
Odl Jakub KOME klub Kraslice SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 98
Odlová Hana KOME klub Kraslice SHORT (0,4-16-3) Ženy (20-39) 99
Ondráčková Vanda DB Tragédky SHORT (0,4-16-3) Ženy (20-39) 320
Pabišta Petr BKJ Most SHORT (0,4-16-3) Muži (50+) 391
Pánková Jana Sweep Ultimate Gym SHORT (0,4-16-3) Ženy (20-39) 381
Pavlů Kateřina Do cíle se i doplazim SHORT (0,4-16-3) Ženy (20-39) 323
Pelčík Roman Kl sport Most SHORT (0,4-16-3) Muži (40-49) 386
Pikešová Ivona Bebíčka SHORT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 328
Pilek Jakub STG Strupčice SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 345
Podolka Martin SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 388
Pros Vladimír SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 399
Raková Gabriela Individuální SHORT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 397
Rathouský Tomáš SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 351
Rejmannová Eva Tb Perstejn SHORT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 393
Renč Daniel SHORT (0,4-16-3) Muži (40-49) 340
Richterová Nikol DB Tragédky SHORT (0,4-16-3) Ženy (20-39) 306
Roman Martin Doosan Infracore Europe B.V. SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 305
Rončka Ondřej SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 341
Sedlár Daniel Krušnoman TT Litvínov SHORT (0,4-16-3) Muži (18-19) 339
Scheithauer Marek SHORT (0,4-16-3) Muži (40-49) 314
Slavata Tomáš SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 325
Sochor Josef Sweep ultimate gym SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 333
Stunová Alžběta SUPERIOR VELSBIKE TEAM SHORT (0,4-16-3) Ženy (20-39) 342
Süsserová Lucie Krušnoman TT Litvínov SHORT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 362
Sýkora Pavel SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 373
Sýkorová Jitka SHORT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 372
Šimek Petr SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 352
Šlapák Zdeněk SHORT (0,4-16-3) Muži (40-49) 307
Švec Michal Rozběhej Litvínov SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 379
Tichy Martin Individuální SHORT (0,4-16-3) Muži (50+) 400
Tichý Václav SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 343
Trčka Jan Albeř 92 SHORT (0,4-16-3) Muži (50+) 374
Turčanová Vladislava SHORT (0,4-16-3) Ženy (20-39) 355
Vágner Jan Fitness Zimák Most SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 367
Vágnerová Monika Krušnoman TT Litvínov SHORT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 317
Vávra Tomáš SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 361
Vesecká Renáta SHORT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 310
Veselý Vladimír Hasiči Neratovice SHORT (0,4-16-3) Muži (40-49) 356
Vinický Petr SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 332
Vobr Martin SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 321
VOLF Jakub Hnízdil team SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 336
Vorel Jaroslav SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 396
Zavázal Jakub SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 353
Zavázal Jan SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 354
Zdražilová Zoe SK Jiří Team Ostrava SHORT (0,4-16-3) Ženy (16-17) 301

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
SHORT (0,4-16-3) Muži (20-39) 41
SHORT (0,4-16-3) Muži (40-49) 20
SHORT (0,4-16-3) Ženy (20-39) 13
SHORT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 10
SHORT (0,4-16-3) Muži (50+) 7
SHORT (0,4-16-3) Muži (18-19) 3
SHORT (0,4-16-3) Ženy (16-17) 3
SHORT (0,4-16-3) Muži (16-17) 1
Celkem 98