Detail závodu

XTERRA Krušnoman Most - ORIGINAL

Most

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

21.07.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

LONG (1,2-32-10)

Pořadatel a kontakt

XPG Bohemia s.r.o.


Tel.: +420 725944979
michal@xterra.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Feix Ivo Neplavci TP LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 38
Holinka Jan Sport Paudera LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 84
Růžička Pavel Dexter Cycling LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 39
Arpad Horvath MSBC LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 78
Bartoš Jan LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 80
Bartoš Ladislav Lamačí skal LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 79
Belli Michael LONG (1,2-32-10) Muži (50-59) 76
Berka Jan Team CykloTrener Mandavan LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 63
Blažek Jiří Jablonecké Mattonky LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 67
Bulava František TT LOKO Beroun LONG (1,2-32-10) Muži (50-59) 36
Cibulková Lenka Lawi Sport Team z.s. LONG (1,2-32-10) Ženy (30-39) 50
Červenka Ctibor Hopman Team Žatec LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 22
Čuchal Petr MMB Třebenice LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 85
Čumpelík Marek Haven team LONG (1,2-32-10) Muži (18-19) 15
Delecká Alena LONG (1,2-32-10) Ženy (30-39) 41
Derglova Eliska LONG (1,2-32-10) Ženy (30-39) 3
Dobiáš David OSG Treatem LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 1
Dobiášová Šárka OSG Treatem LONG (1,2-32-10) Ženy (40-49) 2
Dolanský Pavel Hobýci LONG (1,2-32-10) Muži (50-59) 70
Doležal Jan LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 25
Dubcová Jana KOME klub Kraslice LONG (1,2-32-10) Ženy (30-39) 16
Dušek Karel X-team BaNo LONG (1,2-32-10) Muži (20-29) 31
Dvořák Jakub LONG (1,2-32-10) Muži (20-29) 9
Dvořák Martin Hopman Team LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 8
Dvořák Tomáš Harfasport team LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 43
Francke Michal Haven team LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 83
Fulka Jiří BKP LONG (1,2-32-10) Muži (50-59) 57
Ginzel Petr CykloVAPE LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 17
Grbavčic David LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 30
Hašlar Oldřich KL Sport Most LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 94
Hešik Tomáš LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 74
Holub Stanislav LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 86
Holub Václav VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 49
Hudek Milan Individuální LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 51
Chott Jan LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 34
Janda David Harfasport team LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 20
Jasek Filip LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 90
Jindra Pavel Eleven Mercedes-Benz Mitas Team LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 26
Jiránek Tomáš Lawi Sport Team z.s. LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 52
Jócsik Ondřej Triatlon Plzeň LONG (1,2-32-10) Muži (18-19) 21
Johanides Marek TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice LONG (1,2-32-10) Muži (20-29) 27
Kadlečík Pavel AČR LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 82
Kočí Martin ZPcyklo PROOFY Corratec team LONG (1,2-32-10) Muži (20-29) 65
Kodras Ondřej K2 travel & tips LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 29
Kohl Otakar Individuální LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 45
Kolpek Karel LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 4
Kotlín Matěj Individuální LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 62
Kovář Petr Eleven Mercedes Mitas LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 66
Kratochvíl Marek TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 28
Kroupa Tomáš LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 96
Kříž Petr LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 11
Kubín Tomáš Individuální LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 7
Laudová Lenka PK Slavia VŠ Plzeň LONG (1,2-32-10) Ženy (50-59) 72
Louda Zdeněk LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 75
Malíková Martina Moutaintime LONG (1,2-32-10) Ženy (20-29) 12
McCall Paul LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 95
Netík Lukáš SK RN HK LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 48
Nosek Lukáš LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 81
Ondrej Michal CNS Academy LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 53
Pavlů Mirka LONG (1,2-32-10) Ženy (40-49) 91
Pazderová Renata LONG (1,2-32-10) Ženy (40-49) 46
Peterka Marek Individuální LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 47
Petiška Ondřej LONG (1,2-32-10) Muži (20-29) 60
Petr Ondřej Team CykloTrener Mandavan LONG (1,2-32-10) Muži (20-29) 18
Pokorný Jiří MK Kladno LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 44
Praská Vendulka WeTriDa LONG (1,2-32-10) Ženy (40-49) 40
Přibil Tomáš LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 73
Pušman Petr LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 64
Rudolfová Tereza Lawi Sport Team z.s. LONG (1,2-32-10) Ženy (30-39) 69
Senkova Katarina LONG (1,2-32-10) Ženy (30-39) 89
Soukup Radek Surflife LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 77
Strnad Tomáš Multisport Team LONG (1,2-32-10) Muži (20-29) 42
STUNA Tomáš Superior Velsbike team LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 71
Susir Radek LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 6
Svoboda Jiří Team CykloTrener Mandavan LONG (1,2-32-10) Muži (50-59) 35
Šilhan Jiří WITTE Bike Team LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 33
Škréta Václav LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 87
Šollar Richard Rokycany LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 32
Švandová Lenka LONG (1,2-32-10) Ženy (40-49) 68
Švarc Pavel LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 92
Temer Jörgen Senec LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 5
Turčová Adéla LONG (1,2-32-10) Ženy (20-29) 93
Vacek Vojtěch Triathlon Team Tábor LONG (1,2-32-10) Muži (20-29) 13
Václavů Martin LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 24
Vaníček Adam Edwards Triatlon Team LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 37
Vaňková Agáta Krušnoman TT Litvínov LONG (1,2-32-10) Ženy (50-59) 19
Volf Miroslav Individuální LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 59
Vondra Vítězslav Veslařský klub BLESK LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 88
Vopat Milan ProCorde Chomutov LONG (1,2-32-10) Muži (50-59) 23
Vopat Václav LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 58
Vorlíčková Jana Individuální LONG (1,2-32-10) Ženy (20-29) 14
Zeman David BEKO Bike & Ski Racing Team LONG (1,2-32-10) Muži (20-29) 10
Zeman Jaroslav Triatlon Plzeň LONG (1,2-32-10) Muži (50-59) 56
Zemanová Jindřiška Triatlon Plzeň LONG (1,2-32-10) Ženy (30-39) 55

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
LONG (1,2-32-10) Muži (40-49) 31
LONG (1,2-32-10) Muži (30-39) 28
LONG (1,2-32-10) Muži (20-29) 9
LONG (1,2-32-10) Muži (50-59) 7
LONG (1,2-32-10) Ženy (30-39) 7
LONG (1,2-32-10) Ženy (40-49) 5
LONG (1,2-32-10) Ženy (20-29) 3
LONG (1,2-32-10) Muži (18-19) 2
LONG (1,2-32-10) Ženy (50-59) 2
Celkem 94