Detail závodu

Non-stop dogwear Dog Biatlon 2019

Stará Boleslav

Dogbiatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

14.09.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

ENDURO

SPRINT

Pořadatel a kontakt

Běhejsepsem.cz


Tel.:
info@behejsepsem.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Dog Biatlon. To je 100% bezpečná a tichá disciplína pro všechny fanoušky biatlonu a milovníky nových zkušeností.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Auředníková Zdeňka Betty Farma Turov SPRINT Ženy 104
Balcarová Romana Britany Of Gold Midland SPRINT Ženy 1
Beutelhauserová Anna Venda SPRINT Ženy 2
Blažková Petra Gurp z Bolkovských kopců SPRINT Ženy 3
Boušková Agáta Meggie ENDURO Ženy 4
Březinová Monika Maggie ENDURO Ženy 5
Bubeníková Lenka Easy To Adore Coco Lotte - "Dory" ENDURO Ženy 85
Burdová Kateřina Cayenne Clever Fox SPRINT Ženy 6
butcher ivona Mattis ENDURO Ženy 91
Cais Hradilová Tereza Lexi (Lussy Majorův Háj) SPRINT Ženy 8
Castleberry Jason Pedro ENDURO Muži 9
Císař Martin Walla Walla SPRINT Muži 10
Civínová Petra Emily SPRINT Ženy 11
Čaňková Tereza Bailey SPRINT Ženy 12
Česáková Kristina Ario Mon Miracle SPRINT Ženy 13
Čižmár Jan Pepina SPRINT Muži 14
Dejdová Petra Irigo Fifth Element Qwandoya SPRINT Ženy 15
Dohnanská Lucie Connie Edazri loci SPRINT Ženy 16
Domek Šimon Tiša SPRINT Muži 7
Dvořáková Zuzana Be Beautiful Rubyel´s (Bibi) SPRINT Ženy 17
Fantová Tereza Viky ENDURO Ženy 18
Flegl Jaroslav Luci SPRINT Muži 19
Fröhlichová Nikol Kyra SPRINT Ženy 20
Gill Eliáš Artistic Leslee Pintadita SPRINT Muži 21
Gill Šárka Astra Latika SPRINT Ženy 22
Granátová Andrea Arras SPRINT Ženy 23
Grim Martin Penny SPRINT Muži 24
Hanzlíková Bára Lexie SPRINT Ženy 25
Háva Tomáš Nutti Deabei SPRINT Muži 26
Havlíčková Adéla Atrey SPRINT Ženy 27
Havlín Pavel Sindy SPRINT Muži 28
Hávová Kristýna Ice Queen Qwandoya SPRINT Ženy 29
Horová Tereza Olivie z Labského přívozu SPRINT Ženy 30
Hozáková Martina Blue Moon SPRINT Ženy 31
Hradecká Hana Buddy z Dětkovských lesů SPRINT Ženy 32
Hradil Jakub Argo SPRINT Muži 33
Hrachová Eliška Tony SPRINT Ženy 34
Hýblová Lenka Dag SPRINT Ženy 35
Hypiusová Romana Chelsea SPRINT Ženy 36
Hýsková Baru fly SPRINT Ženy 37
Chalupníková Markéta Pepina SPRINT Ženy 38
Jahelková Irena Mia Leia ENDURO Ženy 39
Jahelková Karolína Argonaut SPRINT Ženy 40
Jindrová Petra Agáta SPRINT Ženy 41
Kadeřábková Pavla Arvika Nella Belavia ENDURO Ženy 42
Kalenská Ilona Black SPRINT Ženy 105
Kalinová Alexandra Guinness Spotrain SPRINT Ženy 43
Klesal Tomáš Braan SPRINT Muži 44
Kliment Libor Bonie ENDURO Muži 45
Kmentová Zuzana Viper Eso Bonatom SPRINT Ženy 46
Konětopská Kristina Donatelo SPRINT Ženy 47
Koss Paulina Mercedes SPRINT Ženy 48
Koukal David Daniels SPRINT Muži 49
Krausová Bára Sven ENDURO Ženy 50
Křemelová Lucie Anchorage Graf Czech SPRINT Ženy 51
Kubecová Dana Owa SPRINT Ženy 52
Kudelková Alžběta Mia SPRINT Ženy 53
Kudrna Tomáš Juliette ENDURO Muži 54
Lorenc Milan Rose SPRINT Muži 55
Lukas Neckar Epic Flier Fast and Foolish SPRINT Muži 56
Macháčková Barbora HARTIE SPRINT Ženy 57
Mbundi Jana Lily SPRINT Ženy 58
Minol Sebastián Celia Nella Belavia ENDURO Muži 59
Minolová Jana Blue Sem tam Kladně ENDURO Ženy 60
Mrázková Linda Aiko ENDURO Ženy 61
Müllerová Karolina Babú SPRINT Ženy 62
Náměstková Eliška Flaya SPRINT Ženy 63
Neckařová Pavla Brave Badyán Kyprův Mlýn SPRINT Ženy 64
Nová Lenka Dajka Bohemia Labin - Dixi SPRINT Ženy 65
Novák Milan Lobo SPRINT Muži 66
Nováková Marie Ben SPRINT Ženy 67
Nýdrlová Nela Lucky SPRINT Ženy 68
Osladil Martin Kyra SPRINT Muži 69
Pařízková Lenka Oddie ENDURO Ženy 70
Pětíková Diana JD SPRINT Ženy 71
Petráčková Adéla Aron SPRINT Ženy 72
Procházka Jiří Fenrir ENDURO Muži 73
Ragánová Jitka Black Destiny Cai SPRINT Ženy 74
Rothschedlová Jana Evelyn Lady Fast and Foolish SPRINT Ženy 75
Rožňová Anna Rookie SPRINT Ženy 76
Rybová Alžběta Abigail SPRINT Ženy 77
Rychnovský Jan Barny z Nohradu SPRINT Muži 78
Sakhová Radana Pischky SPRINT Ženy 79
Severin Immanuel Kaira SPRINT Muži 80
Sidorjáková Veronika Bentley Sem tam Kladně ENDURO Ženy 81
Sochůrková Veronika Cappy SPRINT Ženy 82
Sůrová Michaela Centa Nella Belavia SPRINT Ženy 83
Sůrová Veronika Explosive Jack Sideric Miks / Mickey SPRINT Ženy 84
Šindelář Štěpán Evelyn Lady Fast and Foolish SPRINT Muži 1000
Škvrnová Adéla Brigitte SPRINT Ženy 86
Tejčková Jana Blue Devil SPRINT Ženy 87
Tichý Petr Lostris SPRINT Muži 88
Trejtnarová Hana Annie SPRINT Ženy 89
Trnka Ladislav Bushy-tailed Ambassador Sun SPRINT Muži 90
Turková Iveta Roxy ENDURO Ženy 200
Vališová Tereza Amy ENDURO Ženy 92
Vaníček Adam Febee Danarny ENDURO Muži 93
Vargová Petra Proxy SPRINT Ženy 94
Varnuška Pavel RON ENDURO Muži 95
Voborová Denisa Amina SPRINT Ženy 96
Vokrouhlík Michal Roky SPRINT Muži 98
Vokrouhlík Michal Balů ENDURO Muži 97
Wolfová Ivana Miky ENDURO Ženy 99
Zdychynec Jan Čiko SPRINT Muži 100
Zelenková Pavlína Bonie ENDURO Ženy 101
Zmrzlý Jan Leon ENDURO Muži 102
Znojilová Lucie Ashby Midnight ENDURO Ženy 103

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
SPRINT Ženy 59
SPRINT Muži 22
ENDURO Ženy 17
ENDURO Muži 9
Celkem 107