Detail závodu

Power Run

Hradec Králové

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

29.06.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

7km 16 překážek

Pořadatel a kontakt

Amazon race


Tel.:
info@amazonrace.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Kincl Army 7km 16 překážek Vše 27
7km 16 překážek Vše 191
7km 16 překážek Vše 196
7km 16 překážek Vše 187
7km 16 překážek Vše 200
Kincl Army 7km 16 překážek Vše 28
7km 16 překážek Vše 192
7km 16 překážek Vše 188
7km 16 překážek Vše 201
SHK Mustangové 7km 16 překážek Vše 170
Kincl Army 7km 16 překážek Vše 29
7km 16 překážek Vše 193
7km 16 překážek Vše 184
7km 16 překážek Vše 197
Kincl Army 7km 16 překážek Vše 25
7km 16 překážek Vše 189
7km 16 překážek Vše 194
7km 16 překážek Vše 185
7km 16 překážek Vše 198
Kincl Army 7km 16 překážek Vše 26
7km 16 překážek Vše 190
7km 16 překážek Vše 195
7km 16 překážek Vše 186
7km 16 překážek Vše 199
Alt Milan NikdyNemameDost 7km 16 překážek Vše 35
Andělová Tereza 7km 16 překážek Vše 111
Andrysíková Romana 7km 16 překážek Vše 122
Audy Adam 7km 16 překážek Vše 138
Bečvařík Jakub DenyGym 7km 16 překážek Vše 115
Beková Veronika POAKA CREW 7km 16 překážek Vše 101
Benda LER Studio 7km 16 překážek Vše 173
Berger Jan 7km 16 překážek Vše 92
Bitter Pavel #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Vše 67
Bohatý Martin 7km 16 překážek Vše 49
Bradáč František Podbrďáci 7km 16 překážek Vše 155
Bradáčová Lucie Podbrďáci 7km 16 překážek Vše 154
Brzobohatá Šárka #gladiatorraceteam 7km 16 překážek Vše 59
Cepek Jaroslav 7km 16 překážek Vše 22
Čeňková Lucie Brutal Team Děčín 7km 16 překážek Vše 158
čerman David 7km 16 překážek Vše 153
Červenka Martin 7km 16 překážek Vše 129
Čiamporová Vendula Automechanic team 7km 16 překážek Vše 151
Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Vše 60
Čtvrtečka Jan #Gladiatorraceteam 7km 16 překážek Vše 58
Daniela Topinková 7km 16 překážek Vše 6
Danny LER Studio 7km 16 překážek Vše 174
Dašek Milan 7km 16 překážek Vše 149
Dixová Miluše Podbrďáci 7km 16 překážek Vše 156
Dofková Šárka Dolní Studénky 7km 16 překážek Vše 4
Dolečková Lenka 7km 16 překážek Vše 76
Doležal SHK Mustangové 7km 16 překážek Vše 168
Drbohlavová Lucie 7km 16 překážek Vše 14
Eflerová Jaroslava SRTG Praha 7km 16 překážek Vše 133
Fenclová Kateřina Běhny z Pětipsů 7km 16 překážek Vše 52
Filipová Andrea 7km 16 překážek Vše 74
Frátriková Šárka 7km 16 překážek Vše 73
Froněk Tomáš 7km 16 překážek Vše 96
Frýbová Nikola 7km 16 překážek Vše 132
Furka Petr 7km 16 překážek Vše 47
glos petr 7km 16 překážek Vše 85
Glosová Kristýna 7km 16 překážek Vše 86
Halabrín Radovan 7km 16 překážek Vše 12
Halířová Kristýna SRTG HK 7km 16 překážek Vše 106
Hartmanová Radmila #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Vše 64
Helena Hladká SRTG Praha 7km 16 překážek Vše 162
Hladíková Hana 7km 16 překážek Vše 104
Holatová Denisa POAKA CREW 7km 16 překážek Vše 99
Holek Tomas NikdyNemameDost 7km 16 překážek Vše 32
Holubová Tereza 7km 16 překážek Vše 134
Hrdlovičová Daniela 7km 16 překážek Vše 140
Hromádková Lenka 7km 16 překážek Vše 1
Charvátová Radka Deny Gym 7km 16 překážek Vše 116
Izberovic Tomas 7km 16 překážek Vše 141
Jamrichová Renata 7km 16 překážek Vše 136
Jan Lubomír Moupic My2 7km 16 překážek Vše 93
Jana Tvrdíková Olympia Spartan Training KH 7km 16 překážek Vše 45
Janda Martin Magorgym 7km 16 překážek Vše 157
Jelínková Sabina 7km 16 překážek Vše 105
Jilemnická 7km 16 překážek Vše 79
Josef Lacina Gladiators 7km 16 překážek Vše 175
Judl Libor Heřmanice 7km 16 překážek Vše 88
Jungwirth Jan SVVAT 7km 16 překážek Vše 120
Kadlecová Simona 7km 16 překážek Vše 121
Kaplan SHK Mustangové 7km 16 překážek Vše 169
Karel Gvoger 7km 16 překážek Vše 179
Karolína Repíková EQUICENTRUM Jaroměř 7km 16 překážek Vše 38
Kateřina Tomanová STG Kolín 7km 16 překážek Vše 145
Keller Michal POAKA CREW 7km 16 překážek Vše 98
Klikoš Jiří Achilles tým 7km 16 překážek Vše 148
Kodydek Tomáš Svídnický extrém team 7km 16 překážek Vše 40
Kozák Martin 7km 16 překážek Vše 50
Králová Kateřina 7km 16 překážek Vše 128
Krausová Lucie 7km 16 překážek Vše 81
Kristýna Fassati EQUICENTRUM Jaroměř 7km 16 překážek Vše 36
Kroulík Radim 7km 16 překážek Vše 19
Kroulíková Pavla 7km 16 překážek Vše 18
Kubeník Luboš Prostě tým 7km 16 překážek Vše 83
Kubeš SHK Mustangové 7km 16 překážek Vše 164
Kubíková Lucie #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Vše 57
Kubišová Kristýna 7km 16 překážek Vše 24
Kučerová Kristýna 7km 16 překážek Vše 95
Kurešová Kateřina Šneci v běhu 7km 16 překážek Vše 102
Kvoch SHK Mustangové 7km 16 překážek Vše 165
Kysilka Lukáš 7km 16 překážek Vše 80
Lagin Marcel 7km 16 překážek Vše 144
Laginová Zlata 7km 16 překážek Vše 143
Lásková Zuzana 7km 16 překážek Vše 107
Laštovička Martin 7km 16 překážek Vše 77
Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Vše 62
Laštovičková Lenka 7km 16 překážek Vše 68
Ledvinka SHK Mustangové 7km 16 překážek Vše 163
Lettl Libor 7km 16 překážek Vše 21
Listopad Jan Olympia Spartan Training KH 7km 16 překážek Vše 46
Liška Jiří Brutal Team Děčín 7km 16 překážek Vše 159
Lukáš Doležal 7km 16 překážek Vše 161
Lukáš Zelený 7km 16 překážek Vše 180
Macháček Tomáš STG Kolín 7km 16 překážek Vše 146
Manolevski Michael 7km 16 překážek Vše 152
Manzelová Michaela 7km 16 překážek Vše 39
Mára Fassi POAKA CREW 7km 16 překážek Vše 100
Marčík Vlastimil 7km 16 překážek Vše 160
Marek Lukáš 7km 16 překážek Vše 11
Martina Hejzlarová 7km 16 překážek Vše 178
Matějíček Extra Brno 7km 16 překážek Vše 78
Mendřická Marta Blonďáci 7km 16 překážek Vše 108
Mendřický Jan Blonďáci 7km 16 překážek Vše 109
Minaříková Tereza Den Gym 7km 16 překážek Vše 113
Miroslav Staněk 7km 16 překážek Vše 183
Mlejnek Karel 7km 16 překážek Vše 91
Mlíčko Vojtěch NikdyNemameDost 7km 16 překážek Vše 34
Mokřížová Jana 7km 16 překážek Vše 150
Monika Ringlova 7km 16 překážek Vše 69
Moudr Adam 7km 16 překážek Vše 87
Mrázová Lucie 7km 16 překážek Vše 110
Müller Michal SRTG Česká Třebová 7km 16 překážek Vše 127
Němeček Bohuslav #PoklopCars 7km 16 překážek Vše 20
Okluská Monika Běhny z Pětipsů 7km 16 překážek Vše 51
Okluzný Miroslav Běhny z Pětipsů 7km 16 překážek Vše 53
Pajer Jan #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Vše 65
Patrik Michera 7km 16 překážek Vše 70
Patrik Topinka 7km 16 překážek Vše 5
Pecharová Aneta SRTG Kolín 7km 16 překážek Vše 23
Pechova Michaela NikdyNemameDost 7km 16 překážek Vše 31
Petr Dvořák Gladiator Race Team 7km 16 překážek Vše 66
Petr Vojtech Plhovsky pes 7km 16 překážek Vše 123
Petraskova Helena Rakety z Děčína 7km 16 překážek Vše 126
Pohan Jakub Prostě tým 7km 16 překážek Vše 82
Poživil Ivan POAKA CREW 7km 16 překážek Vše 97
Ptáčková Pavla 7km 16 překážek Vše 139
Radek Burdych 7km 16 překážek Vše 7
Radislav Střílek 7km 16 překážek Vše 176
Ragula Petr Saffari team 7km 16 překážek Vše 54
Rapčan Ladislav Pajp tým 7km 16 překážek Vše 17
Raslová Marie Liberec 7km 16 překážek Vše 9
Römerová Veronika #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Vše 63
Řepík Jiří 7km 16 překážek Vše 103
Řezníček David Liberec 7km 16 překážek Vše 10
Slavkovský Milan Dum spiro spero 7km 16 překážek Vše 75
Sotona Petr Kolín 7km 16 překážek Vše 90
Sotonová Monika Kolín 7km 16 překážek Vše 89
Sovová Lucie 7km 16 překážek Vše 15
Springle Marek 7km 16 překážek Vše 3
Straka SHK Mustangové 7km 16 překážek Vše 166
Sůra Milan Třebešáci 7km 16 překážek Vše 41
Svatošová Markéta Rakety z Děčína 7km 16 překážek Vše 124
Svobodová Klára Pajp tým 7km 16 překážek Vše 16
Szilási Tomáš 7km 16 překážek Vše 135
Šajner Josef Deny Gym 7km 16 překážek Vše 112
Šajner Josef Deny Gym 7km 16 překážek Vše 117
Šajnerova Marcela Deny Gym 7km 16 překážek Vše 114
Šaver LER Studio 7km 16 překážek Vše 172
Šímová Andrea #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Vše 56
Štembera Petr 7km 16 překážek Vše 44
Štemberová Věra 7km 16 překážek Vše 43
Šúkala Ondřej 7km 16 překážek Vše 119
Šulcová Jana 7km 16 překážek Vše 2
Tereza Bártlová EQUICENTRUM Jaroměř 7km 16 překážek Vše 37
Tereza Procházková 7km 16 překážek Vše 177
Terezka SHK Mustangové 7km 16 překážek Vše 167
Thiele Aleš STG Kolín 7km 16 překážek Vše 147
Tocháčková Teraza Třebešáci 7km 16 překážek Vše 42
Tomanová Veronika Olympia Spartan Trainink KH 7km 16 překážek Vše 48
Tomáš Barnet 7km 16 překážek Vše 182
Toužimská Simona Rakety z Děčína 7km 16 překážek Vše 125
Třeštíková 7km 16 překážek Vše 181
Tůmová Věra 7km 16 překážek Vše 142
Urbánek Michal #gladiatorraceteam 7km 16 překážek Vše 61
Václav Tomíček Prostě tým 7km 16 překážek Vše 84
Vadinský Pavel 7km 16 překážek Vše 130
Vachalová Šárka 7km 16 překážek Vše 94
Vajc Josef DENY GYM 7km 16 překážek Vše 118
Vařeková Kateřina 7km 16 překážek Vše 72
Veronika Janáčková 7km 16 překážek Vše 8
Veverková Michaela 7km 16 překážek Vše 71
Vízek Martin Mistr Yoda 7km 16 překážek Vše 13
Vlková Petra NikdyNemameDost 7km 16 překážek Vše 33
Vyhnisová Michaela 7km 16 překážek Vše 131
Wolfová Michaela Vlčice 7km 16 překážek Vše 137
Zadák LER Studio 7km 16 překážek Vše 171
Zachata Markéta NikdyNemameDost 7km 16 překážek Vše 30
Zlatovská Erika Saffari team 7km 16 překážek Vše 55

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
7km 16 překážek Vše 201
Celkem 201