Detail závodu

T-mobile olympijský běh Most

Autodrom Most

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

19.06.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

4km

8km

Pořadatel a kontakt

Statutární město Most


Tel.: +420 731 402 706
Lenka.Srbkova@mesto-most.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adámek Milan Vozembouch5 4km Muži 4
Adamová Martina Martina 4km Ženy 5
Baňková Veronika Baňaska 8km Ženy - 2 kola 2001
Baráková Martina Martina 4km Ženy 90
Baran František František 8km Muži - 2 kola 2080
Beck Pavel Becky 8km Muži - 2 kola 2002
Becková Martina Emma 4km Ženy 6
Bělohlávek Pavel Pavel 4km Muži 101
Bělohlávek Pavel Pavel 8km Muži - 2 kola 2093
Bennová Petra Benča 8km Ženy - 2 kola 2003
Bílková Milena Milena 4km Ženy 7
Brabcová Kateřina Makléřka Katka 4km Ženy 8
Brandtová Denisa Denisa 4km Ženy 9
Brzek Daniel Daniel 8km Muži - 2 kola 2004
Brzobohatá Danuše Danuše 4km Ženy 82
Bureš Petr Petr 4km Muži 92
Burešová Pavlína Pavlína 4km Ženy 91
Burkhardtová Marie Marie 8km Ženy - 2 kola 2094
Canini Jiří Jiří 8km Muži - 2 kola 2005
Canini Marek Marek 8km Muži - 2 kola 2006
Caniniová Eva Eva 4km Ženy 10
Cichý Miroslav MiCi 4km Muži 11
Civínová Adéla Adéla 8km Ženy - 2 kola 2100
Čech Martin Pupik 8km Muži - 2 kola 2007
Česal Martin Martin 8km Muži - 2 kola 2096
Čihulová Jana Čihu 4km Ženy 12
Čmerdová Lucie Lucie 4km Ženy 85
Danihelková Lenka Lenka 4km Ženy 2008
Denková Kristýna Kiki 4km Ženy 13
Denková Mirka Miri 4km Ženy 14
Dohnalová Lenka Lenka 4km Ženy 15
Doulová Světlana Světlana 4km Ženy 121
Drexlerová Šárová Markéta Markéta 8km Ženy - 2 kola 2009
Drož Jiří Jiří 4km Muži 1
Dušek Pavel Usain 4km Muži 16
Dvořáková Edita Elina 4km Ženy 17
Dvořáková Rosemarie Rozinka 4km Ženy 18
Dvořáková Veronika Dvořka 4km Ženy 19
Ernestová Miroslava Miroslava 8km Ženy - 2 kola 2079
Filingr Aleš Aleš 8km Muži - 2 kola 2010
Filipová Kateřina Kateřina 4km Ženy 80
Filipová Vladimíra Vladimíra 8km Ženy - 2 kola 2011
Fílová Jana Janinka 8km Ženy - 2 kola 2012
Fléglová Renata Renata 8km Ženy - 2 kola 2013
Formanová Nikola Nika 8km Ženy - 2 kola 2014
Fousek Radek Radek 4km Muži 119
Gál Pavel Pagalík 8km Muži - 2 kola 2015
Gaudlová Katarína Katarína 4km Ženy 20
Grossmanová Gabriela Stíhačka Gába 4km Ženy 2016
Hajas Pavel Pavel 8km Muži - 2 kola 2086
Hakl Albín Albi 8km Muži - 2 kola 2017
Halmiová Eva Eva 4km Ženy 21
Hametová Michaela MÍŠA 8km Ženy - 2 kola 2018
Hejlova Magdalena Magda 4km Ženy 22
Hendrych Jiří Jerry Lee 8km Muži - 2 kola 2019
Hlaváček Jirka KINGÁČ 8km Muži - 2 kola 2020
Hojdar Josef Choze78 8km Muži - 2 kola 2021
Hollick Petr Petr 8km Muži - 2 kola 2022
Horák Radek Radek 8km Muži - 2 kola 2023
Hornová Ivana Ivana 8km Ženy - 2 kola 2088
Hošková Jana Jana 8km Ženy - 2 kola 2024
Hrabák Josef Josef 4km Muži 103
Hynek Jan DZIRY 8km Muži - 2 kola 2025
Chlumecká Jana Jana 4km Ženy 81
Chroustová Nikola Nikola 4km Ženy 86
Ihnačinec Jakub Jakub 4km Muži 112
Imr Martin Martin 4km Muži 24
Jahoda Zdeněk Zaříkávač jeden 8km Muži - 2 kola 2026
Jakubašek Martin Martin 4km Muži 25
Jakubašek Tibor Tibor 8km Muži - 2 kola 2027
Jakubašeková Kateřina Katka 8km Ženy - 2 kola 2028
Jindra Marek Marek 8km Muži - 2 kola 2081
Jiskra Marek Asfalťák 8km Muži - 2 kola 2029
Josefusová Jitka Jitule 4km Ženy 26
Kabelák Pavel PLÝŠA 4km Muži 27
Kabeláková Zuzana Zuzana 4km Ženy 28
Kamenský Peter Peter 8km Muži - 2 kola 2097
Keller Jaroslav Jara009 4km Muži 29
Kellerová Pavla Pájinka 4km Ženy 30
Kindl Karel Karel 8km Muži - 2 kola 2095
Klán Lukáš Lukáš 4km Muži 31
Klíma Mojmír Mojek 4km Muži 32
Kliner Martin Martin 4km Muži 106
Kohoutová Jaroslava Jaroslava 4km Ženy 33
Kolářská Martina Marťa 8km Ženy - 2 kola 2030
Kolářský Vladimír Kolajda 8km Muži - 2 kola 2031
Koller Milan Milan 8km Muži - 2 kola 2101
Kolman Viktor Kolmino 8km Muži - 2 kola 2032
Koskuba Radek Kosťa 8km Muži - 2 kola 2033
Koskubová Klára Běhna 8km Ženy - 2 kola 2034
Kostal Jiri Jiri 8km Muži - 2 kola 2035
Kostlán Martin Martin 4km Muži 99
Kotěšovec Václav Václav 8km Muži - 2 kola 2105
Kotrbatá Vladimíra Vlaďka 4km Ženy 2
Kotrbatý Vladimír Vlad 8km Muži - 2 kola 2036
Krásenská Ilona Ilona 4km Ženy 35
Kritzbach Jan Jan 8km Muži - 2 kola 2082
Krlínová Michaela Michaela 8km Ženy - 2 kola 2106
Křístková Kateřina STRAŠPYTLÍK 4km Ženy 36
Kubíska Miroslav Miroslav 4km Muži 37
Kučera Jiří Laňka 4km Muži 38
Kunák Marek Kuny 8km Muži - 2 kola 2037
Kurka Marcel Máca 4km Muži 39
Kvapilová Michaela Michaela 4km Ženy 40
Kyenge Dan Besouro 4km Muži 41
Lála Jan Zdravík 4km Muži 42
Langová Lenka Lenka 4km Ženy 43
Lasnovský Petr Petr 4km Muži 3
Lejsková Marcela Makrela 4km Ženy 44
Liebigová Radka Radka 4km Ženy 45
Machuta Petr Petr 8km Muži - 2 kola 2091
Maleček Miloslav Malda 4km Muži 46
Malinová Adriana radost_z_behani 4km Ženy 47
Maňák Luboš Luboš 8km Muži - 2 kola 2038
Martinus Vojtech Vojtech 4km Muži 93
Maternova Dana Danca 4km Ženy 48
Maternova Eliska Elda 4km Ženy 49
Matoušek Milan Milan 4km Muži 116
Minaříková Michaela Michaela 8km Ženy - 2 kola 2039
Moutvička Ondřej Ondřej 4km Muži 108
Nerad Jaroslav Jaroslav 8km Muži - 2 kola 2040
Nosek Jakub Kesi 4km Muži 50
Nováková Zuzana Zuzana 4km Ženy 123
Nový Pavel pava 8km Muži - 2 kola 2041
Oláhová Alena Alenka z planety Země 8km Ženy - 2 kola 2042
Olšer Tomáš Tomasso 8km Muži - 2 kola 2043
Ondrášek Tomáš Tomáš 8km Muži - 2 kola 2044
Oravcová Miluše Běhna 4km Ženy 51
Orság Josef Josef 8km Muži - 2 kola 2045
Ostopenkova Petra Klaudie 8km Ženy - 2 kola 2046
Ottenschläger Oto Oto 8km Muži - 2 kola 2092
Pánková Jana Jana 8km Ženy - 2 kola 2083
Pánovová Pavlína Pavlína 4km Ženy 102
Paparega Jan Jan 8km Muži - 2 kola 2047
Pataky Marek Marek 8km Muži - 2 kola 2048
Pelc Jaroslav Jaroslav 8km Muži - 2 kola 2049
Pfefferová Jana Frfňa Janča 8km Ženy - 2 kola 2050
Pikalová Karolína Karolína 8km Ženy - 2 kola 2078
Pikart František Piky 4km Muži 52
Písařík Jakub Jakub 4km Muži 107
Pluhař Luboš Luboš Pluhař 4km Muži 53
Pochman Tomáš Tomáš 8km Muži - 2 kola 2085
Polanský Petr P.T. 94 8km Muži - 2 kola 2051
Polián Radek Radek 4km Muži 120
Pomahač Václav Pome 4km Muži 54
Potměšil Lukáš Lukáš 4km Muži 95
Prchalová Iva Iva 4km Ženy 55
Procházková Barbora Barča 4km Ženy 56
Procházková Martina Prochajda 4km Ženy 57
Průša Dominik Zunny 8km Muži - 2 kola 2052
Průšová Kamila Kamila 4km Ženy 58
Pyskatý Jan Jan 8km Muži - 2 kola 2087
Pystařík Petr Janča_03 4km Muži 72
R N N 8km Muži - 2 kola 2104
R N N 8km Ženy - 2 kola 2076
R N N 8km Ženy - 2 kola 2077
Rambousková Eva Eva 4km Ženy 113
Registrace Neplatná Neplatná 4km Muži 94
rein david Sport-Billy 8km Muži - 2 kola 2054
Reiner Lukáš Lukáš 8km Muži - 2 kola 2055
Rollinger David David 8km Muži - 2 kola 2084
Roudová Dana Dana 4km Ženy 97
Rudl Petr Petr 4km Muži 114
Rusičová Andrea Jan 4km Ženy 110
Růžička Martin Martin 8km Muži - 2 kola 2090
Růžičková Zuzana Zuzana 8km Ženy - 2 kola 2089
Řeháčková Věra Věrka 8km Ženy - 2 kola 2053
Saladiak Tomáš Salda 4km Muži 59
Sapoušek Miroslav Miroslav 8km Muži - 2 kola 2057
Sapoušková Lenka Lenka 4km Ženy 60
Sedlár Daniel Daniel 4km Muži 118
Sedlárová Michaela Michaela 8km Ženy - 2 kola 2099
Smeták Václav Jan 4km Muži 23
Sobotková Marie Marie 4km Ženy 117
Sokol Martin Sokolík 4km Muži 65
Stiller Pavel Paľko 4km Muži 70
Stillerová Andrea Andrea 4km Ženy 84
Stillerová Tereza Terezka 4km Ženy 71
Straussová Jaroslava Jaru 4km Ženy 73
Svašek Petr Petr 4km Muži 122
Svobodová Jaroslava Jaroslava 4km Ženy 100
Sýkorová Petra Peťula 4km Ženy 74
Šajner Zdeněk Šajny 8km Muži - 2 kola 2056
Šámal Vávlav Vávlav 8km Muži - 2 kola 2103
Šíma Jiří Jiří 4km Muži 61
ŠÍMA RADEK RADEK 4km Muži 62
Šímová Karolína Karolína 4km Ženy 63
Šindelářová Lucie Lucie 4km Ženy 64
Škaloudová Veronika Veru 8km Ženy - 2 kola 2058
Škopková Petra Petra 4km Ženy 124
Šlajerová Helena Helena 8km Ženy - 2 kola 2098
Šolarová Anna Kantýna 4km Ženy 66
Šroufek Jaroslav Šroufi 8km Muži - 2 kola 2059
Šroufková Lenka Lenka 4km Ženy 67
Šrůma Vojtěch Vojtěch 8km Muži - 2 kola 2060
Šrůmová Jana Sisi 4km Ženy 68
Šrůmová Michaela Michaela 4km Ženy 69
Štembergová Zuzana Zuzana 8km Ženy - 2 kola 2061
Štolfa Ladislav Hana 4km Muži 34
Štolfa Ladislav Ladislav 8km Muži - 2 kola 2062
Štolfová Jana Janča 8km Ženy - 2 kola 2075
Štosková Martina Martina 4km Ženy 111
Švarcbach Dušan Dušan 4km Muži 89
Švec Jiří Švícko 8km Muži - 2 kola 2063
Švec Michal Švícko 8km Muži - 2 kola 2064
Švecová Karolína Kája 8km Ženy - 2 kola 2065
Švecová Kateřina KiKina 8km Ženy - 2 kola 2066
Tomanec Aleš Aleš 4km Muži 109
Trollerová Eva Evča 4km Ženy 75
Trollerová Michaela Miška 4km Ženy 76
Turfandovová Barborka Barborka 4km Ženy 83
Tvrzník Jan Jan 8km Muži - 2 kola 2067
Unger Josef Josef 8km Muži - 2 kola 2068
Unger Miroslav Miroslav 8km Muži - 2 kola 2069
Urban Zdenek Zdenek 4km Muži 87
Vachtlova Lenka Leny 4km Ženy 77
Váňová Iveta Ivet 8km Ženy - 2 kola 2070
Vašková Jaroslava Jaroslava 4km Ženy 88
Vávra Ondřej Ondřej 8km Muži - 2 kola 2071
Veruněk Patrik Patrik 8km Muži - 2 kola 2102
Vítková Štěpánka Štěpánka 4km Ženy 98
Vítková Zuzana Žužu 8km Ženy - 2 kola 2072
Vitovsky Petr Cukrar 8km Muži - 2 kola 2073
Vodička Pavel Pavel 8km Muži - 2 kola 2074
Vodička Tomáš Venom 4km Muži 78
Vorel Daniel Zdeněk 4km Muži 96
Vrbka Jiří Jiří 4km Muži 115
Zázvorka Martin FRBUL 4km Muži 79
Zlata Jiří Jiří 4km Muži 104
Zlatová Adéla Adéla 4km Ženy 105

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
4km Ženy 72
8km Muži - 2 kola 68
4km Muži 54
8km Ženy - 2 kola 36
Celkem 230