Detail závodu

XTERRA PLZEŇ 2019 - ČP, MČR

Plzeň

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

15.06.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

0,7-25-7

Pořadatel a kontakt

XPG Bohemia s.r.o.


Tel.: +420 725944979
michal@xterra.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bareš Michal Kerberos 0,7-25-7 M Dospělí (60+) 15
Barták Vladimír Šutri Prachatice 0,7-25-7 M Dospělí (60+) 14
Bednarský Václav TITAN TRILIFE 0,7-25-7 M Junioři (18-19) 37
Bednarský Vojtěch Individuální 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 38
Benčová Renáta 0,7-25-7 F Dospělí (40-49) 209
Beránek Šimon Praha Koloděje 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 62
Berka Jan Team CykloTrener Mandavan 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 41
Brantlová Jana Individuální 0,7-25-7 F Dospělí (20-29) 204
Bulava František TT LOKO Beroun 0,7-25-7 M Dospělí (50-59) 36
Cibulková Lenka Lawi Sport Team 0,7-25-7 F Dospělí (30-39) 218
Cmunt Petr Bitters Superior Cyklolife team 0,7-25-7 M Dospělí (20-29)
Dienstbier Oldřich Triatlon Plzeň 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 6
Dražan Tomáš 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 47
Dubcová Jana KOME klub Kraslice 0,7-25-7 F Dospělí (30-39) 206
Duchtilet Arnauld 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 54
Eisner Tomáš Pilsenman Club 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 21
Fiala Aleš SK Slavia Praha 0,7-25-7 M Dospělí (50-59) 5
Fichtner Adam Redpoint Eleven Team 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 49
Fikrle Josef 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 22
Flak David CSG TRI TEAM 0,7-25-7 M Dospělí (40-49)
Foukal Libor Individuální 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 26
Grbavčic David Roudnice nad Labem 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 9
Hanslian Filip MOUNTAINTIME TEAM 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 51
Herbanský Martin Tri2Fly Bratislava 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 13
Hlinovský Václav Krkavec 0,7-25-7 M Dospělí (50-59) 24
Holomoucký Adam Elab 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 45
Holub Václav VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 28
Horálek Pavel Plzeň 0,7-25-7 M Dospělí (40-49)
Hricišin Dana CSG Tri Team 0,7-25-7 F Dospělí (30-39) 205
Chudáček Zdeněk 321start 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 10
Jahn Bohumil Individuální 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 8
Janda David SK Kola Víšek 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 39
Jinda Pavel Multisport Team 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 48
Jiránek Tomáš Lawi 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 56
Jócsik Ondřej Triatlon Plzeň 0,7-25-7 M Junioři (18-19) 25
Johanides Marek TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 0,7-25-7 M Dospělí (20-29)
Kadlečík Pavel AČR 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 30
Kapoun Tibor 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 34
Klimek David TRIKLUB OLOMOUC 2005, z.s. 0,7-25-7 M Junioři (18-19) 58
Klimek Tomáš TRIKLUB OLOMOUC 2005, z.s. 0,7-25-7 M Dospělí (50-59) 57
Kočař Lukáš KONRAD TOOLS TEAM 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 2
Korbel Martin Ferrum Racing 0,7-25-7 M Dospělí (40-49)
Korbel Martin Ferrum Racing 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 16
Kratochvíl Marek TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 61
Krs Jan 321start 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 11
Kubíček Jan JK Racing 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 1
Laudová Lenka PK Slavia VŠ Plzeň 0,7-25-7 F Dospělí (50-59) 210
Lebeda Petr TT ASTRA Benešov - ŽS 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 60
Leszkow David Šumavský triatlon (ŠuTri) 0,7-25-7 M Junioři (18-19)
Mach František Individuální 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 23
Machová Jana 321start 0,7-25-7 F Dospělí (30-39) 212
Maleček Václav Pot a krev 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 55
Matějovič Martin Triatlon Plzeň 0,7-25-7 M Dospělí (50-59) 19
Matoušová Michaela Elitavers Jihlava 0,7-25-7 F Junioři (18-19) 214
Merle Jakub KOME klub Kraslice 0,7-25-7 M Dospělí (30-39)
Mužíček Pavel TTT 0,7-25-7 M Dospělí (30-39)
Nertenová Katteřina Opl Cycling team 0,7-25-7 F Dospělí (30-39) 219
Netík Lukáš SK RN HK 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 44
Novák Michal Svobodné matky 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 65
Nováková Natálie 0,7-25-7 F Dospělí (20-29) 216
Novotný Jan TTT 0,7-25-7 M Dospělí (40-49)
Ondrej Michal CNS Academy 0,7-25-7 M Dospělí (30-39)
Orner Zdeněk TITAN TRILIFE 0,7-25-7 M Dospělí (60+)
Pašek Miloslav Lipovka 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 17
Pavelec Jean Baptiste 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 53
Pavlík Miroslav MOUNTAINTIME team 0,7-25-7 M Dospělí (50-59) 50
Pazderová Renata 0,7-25-7 F Dospělí (40-49) 213
Petiška Ondřej SKOV 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 46
Petr Ondřej Team CykloTrener Mandavan 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 40
Piloušek Michal Individuální 0,7-25-7 M Dospělí (30-39)
Rádl Jakub Velosport Domažlice 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 4
Rezek Petr Kona Cycling Point 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 31
Růžička Pavel 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 63
Santo Pavel X-team BaNo 0,7-25-7 M Dospělí (50-59)
Skála Petr Etriatlon Team 0,7-25-7 M Dospělí (50-59)
Sklenář Vladimír XCT Karolína 0,7-25-7 M Dospělí (50-59) 35
Souček Filip Triklub Příbram 0,7-25-7 M Dospělí (30-39)
Strnad Tomáš Multisport Team 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 43
Supošková Mariana Ski a Bike Radotin 0,7-25-7 F Dospělí (30-39) 217
Svoboda Jiří Team CykloTrener Mandavan 0,7-25-7 M Dospělí (50-59) 32
Szabó Norbert TTK Slavia VŠ Plzeň 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 29
Šilingr Zdeněk Seal´s RUN 0,7-25-7 M Dospělí (40-49)
Šneberger Jan TT Příbram, z. s. 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 27
Šollar Richard 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 59
Šůcha Jan Individuální 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 12
Švandová Lenka SK Kola Víšek 0,7-25-7 F Dospělí (40-49) 208
Vacek Vojtěch Triathlon Team Tábor 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 7
Vágnerová Monika Krušnoman TT Litvínov 0,7-25-7 F Dospělí (40-49) 211
Valenta Tomáš 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 64
Vaňková Agáta Krušnoman TT Litvínov 0,7-25-7 F Dospělí (50-59) 215
Vargová Pavlína Lawi Sport Team z.s. 0,7-25-7 F Dospělí (20-29) 207
Velíšek Petr LAP 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 52
Voltr Tomas 0,7-25-7 M Dospělí (20-29)
Vondruška Radek 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 20
Vopat Milan ProCorde Chomutov 0,7-25-7 M Dospělí (50-59) 18
Walter Jan TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 33
Zadák Karel TRIEXPERT MILT racing team 0,7-25-7 M Dospělí (40-49)
Zamazal Patrik MOUNTAINTIME team 0,7-25-7 M Dospělí (40-49)
Zdražilová Zoe 0,7-25-7 F Junioři (18-19) 203
Zelenková Lucie Individuální 0,7-25-7 F Dospělí (40-49) 202
Zeman Jaroslav Triatlon Plzeň 0,7-25-7 M Dospělí (50-59) 3
Zemanová Jindřiška Triatlon Plzeň 0,7-25-7 F Dospělí (30-39) 201
Žitný Karel Individuální 0,7-25-7 M Dospělí (40-49)

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 29
0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 20
0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 16
0,7-25-7 M Dospělí (50-59) 12
0,7-25-7 F Dospělí (30-39) 7
0,7-25-7 F Dospělí (40-49) 5
0,7-25-7 M Junioři (18-19) 4
0,7-25-7 F Dospělí (20-29) 3
0,7-25-7 M Dospělí (60+) 3
0,7-25-7 F Dospělí (50-59) 2
0,7-25-7 F Junioři (18-19) 2
Celkem 103