Detail závodu

XTERRA PLZEŇ - Sprint-Hobby

Plzeň

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

15.06.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

0,4-12-5

Pořadatel a kontakt

XPG Bohemia s.r.o.


Tel.: +420 725944979
michal@xterra.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Arnaud Duchatelet 0,4-12-5 Muži (18+)
Bek Jindřich 0,4-12-5 Muži (18+) 555
Bielková Věra 0,4-12-5 Ženy (18+) 245
Breburda Jan Ski Team Šumava 0,4-12-5 Muži (18+) 556
Drozd Lukáš 0,4-12-5 Muži (18+) 561
Fikrle Zdeněk 0,4-12-5 Muži (18+) 552
Flak David CSG TRI TEAM 0,4-12-5 Muži (18+)
Hajn Zbyněk Pawlansky BTS Team 0,4-12-5 Muži (18+)
Herren Barbora Multisport Team 0,4-12-5 Ženy (18+) 244
Hlinovský Tomáš 0,4-12-5 Muži (18+)
Hodanová Zuzana 0,4-12-5 Ženy (18+) 582
Houdek Milan 2V Bikers 0,4-12-5 Muži (18+) 247
Houdek Vladimír 2V Bikers 0,4-12-5 Muži (18+) 246
Hrabová Lucie Pit Stop Klatovy 0,4-12-5 Ženy (18+) 567
Hříbal Martin Velosport Domažlice 0,4-12-5 Muži (18+) 578
Kadlecová Zuzana USK Outdoor Plzen 0,4-12-5 Ženy (18+) 583
Kališko Ondřej Individuální 0,4-12-5 Muži (18+) 557
Kindl Zdeněk 0,4-12-5 Muži (18+) 572
Knotková Monika Nulová Šance 0,4-12-5 Ženy (18+) 551
Kočíková Michaela 0,4-12-5 Ženy (18+) 592
Konigsmark Petr Nulová Šance 0,4-12-5 Muži (18+) 248
Konigsmarkova Eva Nulová Šance 0,4-12-5 Ženy (18+) 249
Lavička Josef TAP 0,4-12-5 Muži (18+) 590
Macháčová Veronika 0,4-12-5 Ženy (18+) 571
Marek Jakub Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Muži (16-17) 559
Marek Matěj Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Muži (16-17) 558
Marešová Petra Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Ženy (18+) 588
Matějovič Filip Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Muži (16-17) 563
Motlík Jan 0,4-12-5 Muži (18+) 568
Nosek Pavel Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Muži (18+) 574
Novotný Rostislav Bebíčka 0,4-12-5 Muži (18+) 554
Pavec Jean-Baptiste 0,4-12-5 Muži (18+)
Pejchar Ladislav 0,4-12-5 Muži (18+) 597
Pejcharová Klára Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Ženy (16-17) 598
Píclová Veronika Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Ženy (16-17) 575
Pičmanová Zuzana TCV Jindřichův Hradec 0,4-12-5 Ženy (18+) 565
Pikešová Ivona Bebíčka 0,4-12-5 Ženy (18+) 553
Piknerová Zuzana Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Ženy (16-17) 596
Pilc Daniel TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 0,4-12-5 Muži (18+) 569
Pluháčková Markéta 0,4-12-5 Ženy (18+) 570
Prášek Martin 0,4-12-5 Muži (18+) 573
Provod Petr Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Muži (16-17) 585
Provod Vojtěch Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Muži (16-17) 584
Řehula Jakub TAP 0,4-12-5 Muži (18+) 580
Strejc Michal Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Muži (16-17) 566
Stupková Barbora Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Ženy (16-17) 593
Šafránek PETR 0,4-12-5 Muži (18+) 594
Šilinger Zdeněk Selas Run 0,4-12-5 Muži (18+) 560
Šimůnková Eliška 0,4-12-5 Ženy (16-17) 577
Škop Jiří ADS 0,4-12-5 Muži (18+) 579
Šmídová Adéla Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Ženy (16-17) 599
Šteiner Jiří Nulová Šance 0,4-12-5 Muži (18+) 250
Švarcová Marta 0,4-12-5 Ženy (18+) 595
Turčová Adéla 0,4-12-5 Ženy (18+) 562
Vach Radek 0,4-12-5 Muži (18+) 576
Vávra Lukáš MS BIKE ACADEMY racing 0,4-12-5 Muži (18+) 600
Vesecká Renáta Pankration gym 0,4-12-5 Ženy (18+) 587
Vesecký Jiří Pankration gym 0,4-12-5 Muži (18+) 586
Vlasák Karel Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Muži (16-17) 589
Vondrušková Jana 0,4-12-5 Ženy (18+) 564
Zdražilová Zoe SK Jiří Team Ostrava 0,4-12-5 Ženy (16-17)

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
0,4-12-5 Muži (18+) 30
0,4-12-5 Ženy (18+) 17
0,4-12-5 Muži (16-17) 7
0,4-12-5 Ženy (16-17) 7
Celkem 61