Detail závodu

XTERRA PLZEŇ - Dětské závody

Plzeň

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

15.06.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

6-7 let - 50m plavání – 1km MTB – 200m běh

8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh

12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh

Pořadatel a kontakt

XPG Bohemia s.r.o.


Tel.: +420 725944979
michal@xterra.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Barbora Odlasová individuální 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (8-9)
Beranová Daniela Velosport Domažlice 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (8-9) 165
Bezděková Nicola 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 174
Bíba Mikuláš Triatlon Plzeň 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 132
Bíba Tadeáš Triatlon Plzeň 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (8-9) 139
Bludský Matěj TITAN TRILIFE 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (8-9) 176
Bönisch Antonín TRIKV 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (10-11) 146
Böse Adam LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 125
Bouček Štěpán BB racing 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 144
BOUČKOVÁ Eliška BB racing 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 143
Černý Jakub Triatlon Plzeň 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (10-11) 194
Červený Vojtěch AF Team Plzeň 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 126
Denk Vojtěch Triatlon Plzeň 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 131
Duba Lucas TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 145
Dvořák Jan Xteam Bano 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo starší (14-15) 128
Eliška Horová TAP 6-7 let - 50m plavání – 1km MTB – 200m běh F Žáci (7) 192
Eliška Kučerová TRIKV 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo starší (14-15) 124
Hamata Lukáš TRIKV 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo starší (14-15) 179
Homola Jakub Triathlon Team Tábor 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo starší (14-15) 149
Homola Matěj Triathlon Team Tábor 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 184
Hricišin Hugo CSG Tri Team 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (10-11) 133
Hruška Ondřej Triatlon Plzeň 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo starší (14-15) 135
Chmátal David TJ Sokol Senohraby 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo starší (14-15) 138
Chytilová Kateřina Triatlon Plzeň 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 193
Jahn Bohumil Bogasteam 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (8-9) 152
Jahoda Vojtěch TJ Sokol Senohraby 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo starší (14-15) 137
Jakub Marek Triatlon Plzeň 6-7 let - 50m plavání – 1km MTB – 200m běh M Žáci (7)
Jedličková Barbora Triatlon Plzeň 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo mladší (12-13) 187
Jiřík Adam Krušnoman TT Litvínov 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo starší (14-15) 121
Jungmannová Kateřina TRIKV 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 161
Kateřina Dvořáková Triathlon Team Tábor 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo mladší (12-13)
Klepačová Karolína 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (8-9) 156
Kočíková Josefína 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (8-9) 159
Kočíková Karolína 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 158
Konrádyová Karolína SPORT CLUB PLZEŇ 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo mladší (12-13) 164
Korous David Triathlon Team Tábor 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo starší (14-15) 150
Kozojed Martin Triathlon Team Tábor 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo starší (14-15) 151
Kozojed Ondřej Triathlon Team Tábor 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 148
Krumlová Alžběta SK Jiskra Domažlice 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo starší (14-15) 127
Lavičková Stella 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 147
Lukeš Jan Triatlon Plzeň 6-7 let - 50m plavání – 1km MTB – 200m běh M Žáci (7) 154
Lukeš Šimon Triatlon Plzeň 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (8-9) 155
Mach Miroslav Šutri Prachatice 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 134
Marešová Magdaléna Triatlon Plzeň 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo mladší (12-13) 172
Marková Nela TAP Plzeň 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 175
Menclová Luisa TAP Plzeň 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 190
Michaela Hojdová MS BIKE ACADEMY RACING 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11)
Michálek Antonín TRI KLUB Příbram 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (10-11) 188
Michálková Daniela TRI KLUB Příbram 6-7 let - 50m plavání – 1km MTB – 200m běh F Žáci (7) 189
Minařík Tomáš Rokycany 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (8-9) 140
Nesnídal Jan 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (10-11) 129
Piknerová Eliška Triatlon Plzeň 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (8-9) 185
Piža Petr 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (10-11) 178
Pížová Amálie 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo starší (14-15) 177
Rutarová Kateřina Triatlon Plzeň 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (8-9) 199
Rutarová Magdalena Triatlon Plzeň 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (8-9) 200
Rutarová Karolína Triatlon Plzeň 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo mladší (12-13) 198
Senft Ondřej 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (8-9) 130
Slaníková Nela Triatlon Plzeň 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo starší (14-15) 171
Souček Jakub Triatlon Plzeň 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo starší (14-15) 186
Staněk Jan TAP 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (8-9) 191
Stehlík Rudolf 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (8-9) 162
Stupka Štefan 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (10-11) 180
Sýkora Lukáš 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (10-11) 160
Šafránek Mikuláš 6-7 let - 50m plavání – 1km MTB – 200m běh M Žáci (7) 167
Šafránková eliška 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 166
Šimůnková Ema TJ Klášterec nad Ohří 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo starší (14-15) 123
Šiška Adam Triathlon Team Tábor 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (8-9) 181
Šiška Matěj Triathlon Team Tábor 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (10-11) 183
Šmíd Jakub Triatlon Plzeň 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 195
Švarcová Adéla 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 170
Švecová Andrea Triatlon Plzeň 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo starší (14-15) 173
Tabulka Štěpán TJ Sokol Senohraby 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 168
Tabulková Barbora TJ Sokol Senohraby 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 169
Talacko Oskar AQT 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 142
Talacková Olivie AQT 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo mladší (12-13) 141
Uhlík Jan Triathlon Team Tábor 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (10-11) 182
Vachová Barbora 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo starší (14-15) 122
Vávra Lukáš Triatlon Plzeň 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (10-11) 197
Vávrová Nela Triatlon Plzeň 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 196
Veronika Churavá Triatlon Plzeň 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo starší (14-15)
Vesecká Nicol TRI KLUB Příbram 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo starší (14-15) 136
Veselá Michaela 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo mladší (12-13) 153
Vlčková Kristýna 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 157
Zón Jakub 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (8-9) 163

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 14
12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 12
8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (10-11) 11
12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo starší (14-15) 11
8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (8-9) 10
12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo starší (14-15) 8
8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (8-9) 7
12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo mladší (12-13) 7
6-7 let - 50m plavání – 1km MTB – 200m běh M Žáci (7) 3
6-7 let - 50m plavání – 1km MTB – 200m běh F Žáci (7) 2
Celkem 85