Detail závodu

Aquatlon Plzeň

Plzeň

Aquatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

14.06.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

0,05-0,6

0,1-1

0,2-1,2

0,2-1,2

0,2-1,5

0,2-1,5

Pořadatel a kontakt

XPG Bohemia s.r.o.


Tel.: +420 725944979
michal@xterra.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Šavlík Stanislav 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 105
Brokeš Dominik 31. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 108
Děd Dominik ZŠ Dobřany 0,1-1 M 10-11 let 147
Hahn Robert 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 103
Homola Matěj 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 47
Hrázský Ondřej 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 100
Hůrka Marek ZŠ Montessori Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 138
Hůrka Martin ZŠ Montessori Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 132
Kmentová Julie 4. ZŠ Plzeň 0,1-1 F 10-11 let 34
Koželuhová Anna 4. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 F 8-9 let 28
Minaříková Karolína ZŠ T.G.M. Rokycany 0,1-1 F 10-11 let 152
Praum Marek ZŠ Montessori Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 140
Radová Aneta 4. ZŠ Plzeň 0,1-1 F 10-11 let 35
Rutarová Kateřina 31. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 F 8-9 let 106
Sladký Michal 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 104
Šavlík Daniel 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 96
Šiška Matěj ZŠ Bern. 0,1-1 M 10-11 let 176
Telínová Tereza 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 99
Uhlík Jan ZŠ Nová Škola Bechyně 0,1-1 M 10-11 let 177
Vasková Victoria 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 94
Vlastová Ema 1. ZŠ Plzeň 0,1-1 F 10-11 let 84
Zábranský Jakub 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 97
Žihovič Filip 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 101
Aichingerová Veronika 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 50
Altman Martin Bolevecká základní škola 0,1-1 M 10-11 let 115
Apacidis David 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 54
Balcarová Berenika 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 56
Běle Josef Bolevecká základní škola 0,1-1 M 10-11 let 116
Beranová Daniela ZŠ Všeruby u Kdyně 0,05-0,6 F 8-9 let 148
Bezpalcová Zuzana Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 F 18 a více let 22
Bíba Tadeáš ZŠ Martina Luthera, Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 144
Blažek Pavel 4. ZŠ Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 37
Blum David ZŠ Montessori Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 137
Brotánková Petra Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 F 18 a více let 23
Burlová Tereza ZŠ J. Hlávky, Přeštice 0,2-1,2 F 12-13 let 154
Buršíková Eliška 1. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 89
Csonková Sára 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 98
Čech Oliver ZŠ Montessori Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 131
Doubková Eliška 1. ZŠ Plzeň 0,1-1 F 10-11 let 81
Drabíková Nikola 4. ZŠ Plzeň 0,1-1 F 10-11 let 33
Duchková Simona 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 69
Dvorská Kristýna TRIKV 0,1-1 F 10-11 let 174
Dvořáková Denisa 1. ZŠ Plzeň 0,1-1 F 10-11 let 82
Dvořáková Kateřina ZŠ Mladá Vozice 0,2-1,2 F 12-13 let 178
Franěk Matěj Církevní gymnázium, Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 142
Grossová Karolína 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 57
Hamata Lukáš TRIKV 0,2-1,2 M 14-15 let 175
Haňák Filip 4. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 30
Havlík Adam 4. ZŠ Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 38
Heimrath Michal 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 58
Hellmayerová Adéla Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 4
Henžlíková Marie 1. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 F 8-9 let 75
Hezinová Adéla 1. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 91
Homola Jakub ZŠ Školní náměstí 0,2-1,2 M 14-15 let 181
Homola Matěj ZŠ Švehlova 0,2-1,2 M 12-13 let 179
Homolová Žofie 4. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 F 8-9 let 26
Horváth Filip 31. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 109
Hottmarová Natálie 4. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 F 8-9 let 27
Hrabová Barbora 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 41
Hrubý Matěj 1. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 77
Hruška Ondřej 25. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 157
Hupáková Věra 1. ZŠ Plzeň 0,1-1 F 10-11 let 83
Churavá Veronika ZŠ Třemošná 0,2-1,2 F 14-15 let 155
Chyška Michal 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 65
Chytilová Kateřina 14. ZŠ Plzeň 0,1-1 F 10-11 let 153
Janda Oskar 2. ZŠ Schwarzova, Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 143
Janota Jakub 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 71
Jedličková Barbora Gymnazium Beroun 0,2-1,2 F 12-13 let 170
Jelínková Zuzana Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 1
Jeník Ondřej 4. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 31
Jócsik Ondřej SŠIFS Plzeň 0,2-1,5 M 18 a více let 159
Kadlecová Barbora 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 59
Kadlecová Žofie 7. ZŠ Plzeň 0,1-1 F 10-11 let 55
Kálal Michael 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 72
Karolína Klepáčová TAP 0,05-0,6 F 8-9 let 161
Kasalická Tereza 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 60
Kateřina Bršlicová Anna 1. ZŠ Plzeň 0,1-1 F 10-11 let 80
Kňourek Jiří Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 2
Kocáb Kristián Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 8
Kolář Denis 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 95
Koller Václav ZŠ Montessori Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 133
Kolorosová Sára Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 F 18 a více let 24
Konradyová Karolína ZŠ Domažlice 0,2-1,2 F 12-13 let 187
Korous David ZŠ Votice 0,2-1,2 M 14-15 let 182
Kovandová Kristýna Bolevecká základní škola 0,1-1 F 10-11 let 112
Kovářová Eliška VSK FTVS Praha 0,05-0,6 F 8-9 let 172
Kozojed Martin ZŠ Mladá Vozice 0,2-1,2 M 14-15 let 183
Kozojed Ondřej ZŠ Mladá Vozice 0,2-1,2 M 12-13 let 180
Krčál Marek Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 9
Krepindl Jáchym Bolevecká základní škola 0,2-1,2 M 12-13 let 121
Kretek Tomáš Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 10
Krňoulová Adéla 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 61
Kučera Lukáš Bolevecká základní škola 0,1-1 M 10-11 let 117
Lang Martin Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 15
Lavička Jonáš ZŠ Plzeň Újezd 0,05-0,6 M 8-9 let 162
Lavičková Stela ZŠ Plzeň Újezd 0,1-1 F 10-11 let 163
Loskotová Barbora Bolevecká základní škola 0,2-1,2 F 12-13 let 118
Lövyová Sofie 1. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 F 8-9 let 76
Lukeš Šimon 1. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 78
Marek Jakub Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 16
Marek Matěj Sportovní gymnázium Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 164
Marešová Magdaléna 15. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 160
Mašek Matyáš 31. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 110
Matějovič Filip Sportovní gymnázium Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 128
Matoušek Sebastian 1. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 90
Mencl Filip Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 17
Minařík Tomáš ZŠ T.G.M. Rokycany 0,05-0,6 M 8-9 let 151
Mourek Kryštof ZŠ Montessori Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 139
Mourek Matyáš ZŠ Montessori Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 134
Naar Vojtěch Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 M 18 a více let 25
Nesnídal Jan ZŠ Dobřany 0,1-1 M 10-11 let 145
Nosek Jakub Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 18
Nosková Simona Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 5
Nová Veronika 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 51
Novák Tobiáš 4. ZŠ Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 39
Obr Adam 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 48
Obr Jonáš 4. ZŠ Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 40
Opatrná Magdaléna Bolevecká základní škola 0,1-1 F 10-11 let 113
Paterová Klára 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 70
Pavlov Štefan 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 66
Pecuchová Klára 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 62
Pejcharová Klára ZŠ Blovice 0,2-1,5 F 16-17 let 158
Pěnkava Matyáš 1. ZŠ Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 85
Piknerová Zuzana Sportovní gymnázium Plzeň 0,2-1,5 F 16-17 let 125
Plasová Leona Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 F 16-17 let 14
Plešmíd Vojtěch Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 11
Pok Michal 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 53
Poková Kateřina 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 43
Rabochová Barbora 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 93
Rauner Martin 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 67
Richter Lukáš Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 19
Roučka Vojtěch 1. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 79
Rutarová Karolína 31. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 111
Rutarová Magdalena 31. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 F 8-9 let 107
Řehula Jakub TAP 0,2-1,5 M 18 a více let 186
Sedláček Miroslav SPŠ Stavební Plzeň 0,2-1,5 M 18 a více let 149
Silovská Natálie 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 63
Skobla Šimon ZŠ Montessori Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 135
Slaníková Nela Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 6
Smetana Jakub 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 74
Stehlík Jan 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 49
Strejc Michal Sportovní gymnázium Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 129
Střelbová Anežka Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 7
Stupka Štefan 6. ZŠ Sokolov 0,1-1 M 10-11 let 171
Stupková Barbora Sportovní gymnázium Plzeň 0,2-1,5 F 16-17 let 126
Sušič Patrik 1. ZŠ Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 86
Sušičová Vanesa 1. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 92
Šangriková Tereza 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 52
Šedivý Jakub Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 12
Šiška Adam ZŠ Bern. 0,05-0,6 M 8-9 let 185
Škardová Barbora Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 F 16-17 let 13
Šmídová Simona ZŠ Dobřany 0,1-1 F 10-11 let 146
Šmídovec Marek 1. ZŠ Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 88
Šollarová Michaela 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 44
Štědrá Kristýna Bolevecká základní škola 0,2-1,2 F 12-13 let 119
Štemberová Nicolette 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 45
Štěpánová Lucie 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 46
Štěrbová Michaela Sportovní gymnázium Plzeň 0,2-1,5 F 16-17 let 127
Štůla Matěj 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 68
Štulcová Valentýna ZŠ Montessori Plzeň 0,05-0,6 F 8-9 let 136
Šusta Martin 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 73
Švecová Andrea 22. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 156
Tesařová Aneta 4. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 F 8-9 let 29
Tichý Michal Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 3
Tobiáš Daniel 1. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 87
Tomka František Bolevecká základní škola 0,2-1,2 M 12-13 let 122
Turek Tomáš Bolevecká základní škola 0,2-1,2 M 12-13 let 123
Vacek Vojtěch ZŠ COP Sezimovo Ústí 0,2-1,5 M 18 a více let 184
Vainer Ondřej Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 20
Válková Martina 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,5 F 16-17 let 102
Vávrová Nela 4. ZŠ Plzeň 0,1-1 F 10-11 let 36
Veliký Vladislav Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 21
Veselá Michaela Bolevecká základní škola 0,2-1,2 F 12-13 let 120
Vimmer Michal SPŠ Stavební Plzeň 0,2-1,5 M 18 a více let 150
Vítovec Sebastián Bolevecká základní škola 0,2-1,2 M 12-13 let 124
Vlasák Karel Sportovní gymnázium Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 130
Vondrášek Jan 4. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 32
Votavová Valentýna 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 64
Vránová Linda Bolevecká základní škola 0,1-1 F 10-11 let 114
Weber Adam Církevní gymnázium, Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 141

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
0,2-1,2 F 12-13 let 27
0,1-1 M 10-11 let 20
0,2-1,2 M 14-15 let 20
0,2-1,2 M 12-13 let 19
0,1-1 F 10-11 let 18
0,05-0,6 M 8-9 let 17
0,2-1,5 M 16-17 let 16
0,2-1,2 F 14-15 let 15
0,05-0,6 F 8-9 let 12
0,2-1,5 F 16-17 let 7
0,2-1,5 M 18 a více let 6
0,2-1,5 F 18 a více let 3
Celkem 180