Detail závodu

XTERRA CITY TRIATHLON Ostrov 2019 - ORIGINAL

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

08.06.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

0,5-20-5

Pořadatel a kontakt

XPG Bohemia s.r.o.


Tel.: +420 725944979
michal@xterra.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Kuklová Květa 0,5-20-5 F Dospělí (30-39) 95
báčová michala 0,5-20-5 F Dospělí (30-39) 43
Barták Vladimír 0,5-20-5 M Dospělí (60+) 69
Berka Jan Team CYKLOTRENER 0,5-20-5 M Dospělí (30-39) 115
Blechová Lucie LBS sport team 0,5-20-5 F Dorost (16-17) 93
Brantlová Jana Individuální 0,5-20-5 F Dospělí (20-29) 44
Brož Milan 0,5-20-5 M Dospělí (30-39) 120
Bulava František TT LOKO Beroun 0,5-20-5 M Dospělí (50-59) 83
Cipra Jiří Forrest Gump team 0,5-20-5 M Dospělí (30-39) 114
Děbnár Jan Individuální 0,5-20-5 M Dospělí (40-49) 73
Drobný Zdeněk 0,5-20-5 M Dospělí (30-39) 52
Dubcová Jana KOME klub Kraslice 0,5-20-5 F Dospělí (30-39) 68
Dvořák Jan X-team BaNo 0,5-20-5 M Dorost (16-17) 65
Filip Lukáš SPSHK 0,5-20-5 M Dospělí (40-49) 86
Fulka Jiří REDPOINT TEAM 0,5-20-5 M Dospělí (50-59) 49
FULKOVÁ Šárka REDPOINT TEAM 0,5-20-5 F Dorost (16-17) 50
Gašek Matouš X-team BaNo 0,5-20-5 M Dorost (16-17) 42
Grbavčic David Roudnice nad Labem 0,5-20-5 M Dospělí (30-39) 62
Holomoucký Adam ELAB 0,5-20-5 M Dospělí (20-29) 119
Holub Václav VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 0,5-20-5 M Dospělí (30-39) 100
Hron Jan Šumavský triatlon (ŠuTri) 0,5-20-5 M Dospělí (30-39) 61
Jahn Bohumil Individuální 0,5-20-5 M Dospělí (30-39) 63
Jančová Monika DBnL 0,5-20-5 M Dospělí (20-29) 117
Janda David SK Kola Víšek 0,5-20-5 M Dospělí (30-39) 97
Ježková Kateřina 0,5-20-5 F Dospělí (30-39) 113
Jindra Pavel Multisport Team 0,5-20-5 M Dospělí (40-49) 78
Jiránek Tomáš LAVI Team 0,5-20-5 M Dospělí (40-49) 79
Jócsik Ondřej Triatlon Plzeň 0,5-20-5 M Junioři (18-19) 76
Johanides Marek TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 0,5-20-5 M Dospělí (20-29) 109
JUNGMANN Petr TJ Slavia Karlovy Vary 0,5-20-5 M Dospělí (50-59) 55
Jüptner Zdeněk USK AKADEMIK CHEB 0,5-20-5 M Dospělí (40-49) 102
Kališko Ondřej Individuální 0,5-20-5 M Dospělí (20-29) 98
Kodras Ondřej K2 travel & tips 0,5-20-5 M Dospělí (30-39) 60
Kollár Niky X-team BaNo 0,5-20-5 M Dospělí (20-29) 51
Kratochvíl Marek TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 0,5-20-5 M Dospělí (30-39) 116
Kropacek Jan 0,5-20-5 M Dospělí (40-49) 71
Kukla Josef 0,5-20-5 M Dospělí (30-39) 96
Kulhánek Ondřej X-team BaNo 0,5-20-5 M Dorost (16-17) 74
LANDIGA Martin TJ SLAVIA Karlovy Vary 0,5-20-5 M Junioři (18-19) 89
Landiga Michal TJ SLAVIA Karlovy Vary 0,5-20-5 M Dospělí (60+) 88
Laudová Lenka PK Slavia VŠ Plzeň 0,5-20-5 F Dospělí (50-59) 99
Macháček Marek Triatlet Karlovy Vary 0,5-20-5 M Dospělí (40-49) 70
Masopust Ivan USK AKADEMIK CHEB 0,5-20-5 M Dospělí (60+) 104
Masopust Tomáš TJ Baník Krásno 0,5-20-5 M Dospělí (40-49) 110
Matějovský Jan ACADEMIK CHEB 0,5-20-5 M Dospělí (40-49) 56
Mertenová Kateřina Individuální 0,5-20-5 F Dospělí (30-39) 112
Mravcová Vendula 0,5-20-5 F Dospělí (20-29) 85
Nováček Jan X-team BaNo 0,5-20-5 M Dospělí (50-59) 66
Novotný Lubomír USK AKADEMIK CHEB 0,5-20-5 M Dospělí (40-49) 101
Novotný Rostislav Bebíčka 0,5-20-5 M Dospělí (40-49) 108
Odl Jakub KOME klub Kraslice 0,5-20-5 M Dospělí (30-39) 105
Ondrej Michal CNS Academy 0,5-20-5 M Dospělí (30-39) 121
Pavlas Ondřej X-team BaNo 0,5-20-5 M Dorost (16-17) 75
Petiška Ondřej SKRV 0,5-20-5 M Dospělí (20-29) 118
Petr Ondřej Team CykloTrener Mandavan 0,5-20-5 M Dospělí (20-29) 91
Pikešová Ivona 0,5-20-5 F Dospělí (40-49) 107
Pilný Miroslav Thun Nová Role 0,5-20-5 M Dospělí (50-59) 67
Pospíšil Martin Individuální 0,5-20-5 M Dospělí (60+) 84
Rádl Jakub Velosport Domažlice 0,5-20-5 M Dospělí (30-39) 45
Rezek Petr Kona Cycling Point 0,5-20-5 M Dospělí (40-49) 80
Sklenář Vladimír XCT Karolína 0,5-20-5 M Dospělí (50-59) 77
Slavík David 0,5-20-5 M Dospělí (40-49) 47
Strnad Tomáš Multisport Team 0,5-20-5 M Dospělí (20-29) 64
Svoboda Jiří Team CykloTrener Mandavan 0,5-20-5 M Dospělí (50-59) 81
Svoboda Pavel SK Vlaška 0,5-20-5 M Dospělí (50-59) 92
Šilhan Jiří WITTE Bike Team 0,5-20-5 M Dospělí (40-49) 46
Šollar Richard 0,5-20-5 M Dospělí (40-49) 94
Švarc Pavel Dva a půl osla 0,5-20-5 M Dospělí (30-39) 106
Švec Roman 0,5-20-5 M Dospělí (30-39) 53
Tvrdý Pavel 0,5-20-5 M Dospělí (30-39) 54
Vacek Vojtěch Triathlon Team Tábor 0,5-20-5 M Dospělí (20-29) 59
Vágnerová Monika Krušnoman TT Litvínov 0,5-20-5 F Dospělí (40-49) 82
Vaňková Agáta Krušnoman TT Litvínov 0,5-20-5 F Dospělí (50-59) 87
Váša Marek Triatlet KV 0,5-20-5 M Dospělí (30-39) 72
Vokroj Alexandr USK AKADEMIK CHEB 0,5-20-5 M Dospělí (40-49) 103
Vopat Milan ProCorde Chomutov 0,5-20-5 M Dospělí (50-59) 57
Walchetsederová Linda X-team BaNo 0,5-20-5 F Dorost (16-17) 41
Zelenková Lucie Trifactri 0,5-20-5 F Dospělí (40-49) 58
Zima Ota OPLT Cycling 0,5-20-5 M Dospělí (30-39) 111
Živnůstka Martin Witte bike team 0,5-20-5 M Dospělí (30-39) 90
Žlutický Lukáš 0,5-20-5 M Dospělí (30-39) 48

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
0,5-20-5 M Dospělí (30-39) 22
0,5-20-5 M Dospělí (40-49) 16
0,5-20-5 M Dospělí (50-59) 9
0,5-20-5 M Dospělí (20-29) 9
0,5-20-5 F Dospělí (30-39) 5
0,5-20-5 M Dorost (16-17) 4
0,5-20-5 M Dospělí (60+) 4
0,5-20-5 F Dospělí (40-49) 3
0,5-20-5 F Dorost (16-17) 3
0,5-20-5 M Junioři (18-19) 2
0,5-20-5 F Dospělí (50-59) 2
0,5-20-5 F Dospělí (20-29) 2
Celkem 81