Detail závodu

Jihočeský canicross

Soběslav

Canicross, scooterjöring

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

09.04.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

09.04.2016 9:00-10:30

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

3,8 km

2 km

Pořadatel a kontakt

​Musher klub JCC z.s.


Tel.:
jcanicross@gmail.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Balíková Eliška Bali, Border kolie 3,8 km CCW Junioři 200
Benešová Kateřina Eti, beauceron (BC) 3,8 km CCW 25+ 77
Brabcová Anna Poppy, voříšek 3,8 km CCW 24,9- 182
Černá Kristýna Joy, AUO 3,8 km CCW 24,9- 165
Černý Michael Spooky, SH 3,8 km SC1 40
Družba Lukáš Coudy, kříženec 3,8 km SC1 45
Dřevěná Soňa Merlin, kříženec 3,8 km CCW 24,9- 148
Dvořák Martin Kaila, BOC 3,8 km CCM 24,9- 107
Dvořáková Lucie, Brix, xNO 3,8 km CCW 25+ 75
Dvořáková Michaela Nero, x No 3,8 km CCW Junioři 191
Eckschlager Tomáš Kitty, ESP 3,8 km CCM 25+ 59
Fabiánková Simona Bady, bigl 3,8 km CCW 24,9- 140
Ficikova Lucie Ora od Nezdického potoka, POI 3,8 km SC1 26
Fixova Kateřina Kofola, AUO 3,8 km SC1 34
Fürstová Petra Dixie, BOC 3,8 km CCW 24,9- 145
Gašpárková Pavla Franco, vořech 3,8 km SC1 43
Halada Tomáš Altay, SH 3,8 km CCM 24,9- 100
Havelka Mikuláš Tonya, BOC 3,8 km CCM 24,9- 130
Herčíková Markéta Brumík ze Selských lesů (Bonny),BOC 2 km Začátečník 206
Hes Martin Billy,esp 3,8 km CCM 25+ 69
Hes Martin Ven,ohař 2 km Začátečník 203
Hes Martin Mája 3,8 km SC1 15
Hladký Jan Peny od Nezdického potoka, POI 3,8 km CCM 24,9- 101
Hlavica Pavel Tom 3,8 km CCM 25+ 67
Hložková Veronika Snipe anglicky pointer 3,8 km CCW 25+ 72
Hojda Jan Argonath Havlovický čert, AUO 3,8 km CCM 24,9- 106
Houšková Marie Adelle Princes Dance von Petrowich,AUO 3,8 km CCW Junioři 196
Hrdá Helena Bongo -kříženec 3,8 km CCW Junioři 199
Hýblová Lenka, Dag, GS 3,8 km CCW 25+ 76
Chajbulina Jana Bombay, xAPBT 3,8 km CCW 24,9- 147
Jakšová Eva Bessy, BOC 2 km Začátečník 207
Jancurová Alena Cerberus Hardy Workaholic, AST 3,8 km SC1 42
Jankovská Věra Agáta 3,8 km CCW 25+ 81
Jedličková Blanka Pejsi, AH 3,8 km CCW 25+ 73
Jílková Zuzana Enie, ESP 3,8 km CCW Junioři 190
Jindra Aleš Piha, ESP 3,8 km CCM 24,9- 98
Jirak Jan Dominik ČHP 3,8 km CCM 25+ 66
Jiříková Tereza Beauty Maybe von Petrowich, AOU 3,8 km CCW Junioři 201
Karvánková Kateřina Kájina (Carrú Queen of Diamonds) královský pudl 3,8 km CCW 24,9- 163
Kavřík Pavel Bonnie kříženec 3,8 km CCM 24,9- 128
Kavříková Patricie Annie BOC 3,8 km CCW 24,9- 137
Kejíková Jiřina Ella, VOK 3,8 km CCW 25+ 87
Kejíková Jiřina Ella, VOK 3,8 km SC1 21
Klíma Luboš Fána, NO 3,8 km CCM 25+ 63
Kohout Václav Sam, Labrador 3,8 km CCM 25+ 55
Křížková Petra Mia, ESP 3,8 km CCW 25+ 133
Lamačová Veronika Clif NKO 3,8 km CCW 25+ 90
Ledvinka Bořivoj Helga + White, SH 3,8 km SC2 9
Ledvinková Julie Silver, kříženec + Shadow, čs.vlčák 3,8 km SC2 11
Libor,Koten Terry,kříženec, 2 km Začátečník 209
Marková Zuzana Borg de Alphaville bohemia , BOM 3,8 km CCW 25+ 84
Mašek Pavel Frodo, Samojed 3,8 km CCM 24,9- 103
Mateiciucová Anna Cita Z Vícenického potoka - Německý křepelák 3,8 km CCW Junioři 198
Mayer Michal Imigen Warrior soul, beauceron 3,8 km SC1 20
Melecha Jiří, Art 3,8 km CCM 24,9- 57
Melechová Dominika Crosby, JRT 3,8 km CCW 24,9- 150
Merta Tomáš Ray 3,8 km CCM 25+ 52
Mihulka Martin Fair Play Cederikon,Peruánský naháč 3,8 km SC1 46
Nehodová Veronika Forest Fidela, AST 3,8 km CCW 25+ 83
Nováková Kristýna Eda, MOK 3,8 km CCW 25+ 79
Pavlů Pavel, Cip- pointer a Egon- Esp 3,8 km SC2 5
Pažinová Monika Adolf - APBT 3,8 km CCW 24,9- 138
Pechánková Dita Jasmin, Rony SH 3,8 km SC2 13
Pflug Petr Toby, ESP 3,8 km CCM 25+ 53
Pikulová Lenka Kotleta, SBT 3,8 km SC1 50
Pikulová Lenka Arco 3,8 km CCW 25+ 186
Pilatova Jitka Zeryk, krizenec 3,8 km CCW 24,9- 178
Pilátová st. Jitka Natálka, labradorský retrívr 2 km Začátečník 208
Rožňová Anna Rookie K.J., kříženec 3,8 km SC1 32
Řezníčková Pavla Balů, NKO 3,8 km CCW 24,9- 135
Říhová Zuzana Bugí, krátkosrstá kolie 3,8 km SC1 35
Řimnáčová Zuzana Fox, PRT 3,8 km CCW 24,9- 169
Sedláček Tomáš Inri,Toller 2 km Začátečník 210
Sedláčková Martina Inri, NSDTR 3,8 km CCW 24,9- 144
Schwab Dominik Cessie Hvezda Els, BOC 3,8 km SC1 48
Schwarzová Lucie Joe, BOC 2 km Začátečník 204
Sládková Hana Bella, hovawart 3,8 km CCW 25+ 94
Smrčka Petr Arnošt, labrafousek 3,8 km CCM 25+ 65
Srchová Michaela Kim 3,8 km SC1 19
Srchová Michaela Emanuel, ŠZP 3,8 km CCW 25+ 93
Stehlík Bronislav Era, golden mix 3,8 km CCM 25+ 61
Suchá Linda Ťuky, ESP 3,8 km CCW 25+ 74
Suchý Jirka Špunt,ESP 3,8 km CCM 25+ 51
Šebek David Sheldon - Bígl 3,8 km CCM 24,9- 105
Šolcová Lucie Diesel Speed Haliba AUO 3,8 km CCW 24,9- 183
Šrámková Monika Briko 3,8 km CCW 25+ 92
Štětina Tomáš Arya, Chodský pes 3,8 km CCM 24,9- 104
Tesárek Štěpán Ema/kříženec 3,8 km CCM 24,9- 102
Tomanová Dominika Tirer, ESP 3,8 km CCW 24,9- 131
Tůmová Jitka Ellis, NO x LR 3,8 km CCW 24,9- 149
Tykalová Lucie Big Boss Impossant Bohemia, SBT 3,8 km CCW 24,9- 161
Uhlířová Gabriela, Aram, BOC 3,8 km CCW 24,9- 176
Ullmannová Lucie Bonnie Rose Silver Sfinx 3,8 km CCW 25+ 91
Valterová Bára Cashka Valkar, australský ovčák 3,8 km CCW 24,9- 184
Vaníčková Barbora Shelby, Americký pitbull teriér 3,8 km CCW Junioři 194
Vějačková Veronika Broníček, Mudi 3,8 km CCW 24,9- 167
Veselá Kateřina Ellis, Labradorský retrívr 3,8 km CCW Junioři 193
Vidovičová Helena Hector od Kremilka 2 km Začátečník 205
Viktora Václav Ágnes, NO 3,8 km CCM 25+ 54
Vodák David Arny, ČHP 3,8 km SC1 39
Vojtíšková Lada Boogie Z Dlouhého vrchu, NKO 3,8 km CCW 25+ 88
Vokrouhlík Michal Roky, BOC 3,8 km CCM 24,9- 99
Voráčková Eliška Arlet Bestagility, mudi 3,8 km CCW 24,9- 180
Votavová Štěpánka CCW Junioři 3,8 km CCW Junioři 202
Zeman Petr Meggie, AUO 3,8 km CCM 24,9- 127
Zemanová Zuzana Robin, kříženec 3,8 km CCW 24,9- 166
Ženíšek Michal Kvap 3,8 km SC1 18
Ženíšek Pavel Truck Thor 3,8 km SC2 6

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
3,8 km CCW 24,9- 23
3,8 km CCW 25+ 19
3,8 km SC1 17
3,8 km CCM 24,9- 14
3,8 km CCM 25+ 12
3,8 km CCW Junioři 10
2 km Začátečník 8
3,8 km SC2 5
Celkem 108