Detail závodu

XTERRA CITY TRIATHLON Ostrov - KIDS

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

08.06.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Dětský běh 0-6 let* 400m běh

Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh

Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh

Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh

Dětský duatlon 14-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh

Pořadatel a kontakt

XPG Bohemia s.r.o.


Tel.: +420 725944979
michal@xterra.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Andresík Matyáš TJ Radon Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (8) 267
Bauerová Aneta X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo mladší (12-13) 332
Frantová Amálie TJ Radon Dětský běh 0-6 let* 400m běh F Žáci (0-6) 234
Janstová Žofie TJ Radon Dětský běh 0-6 let* 400m běh F Žáci (0-6) 229
Jungmanová Kateřina Triatlet Karlovy Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh F Žáci (10-11) 294
Kuneš Matěj Dětský běh 0-6 let* 400m běh M Žáci (0-6) 238
Langerová Anna TJ Klášterec nad Oh Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo starší (14-15) 345
Peřinová Eliška X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo mladší (12-13) 328
Rutarová Kateřina Triatlon Plzeň Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (9) 252
Schaferová Michaela LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (9) 247
Soukupová Silvie X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo mladší (12-13) 331
Šperlová Kateřina TJ Radon Dětský běh 0-6 let* 400m běh F Žáci (0-6) 226
štejnar Ondřej TJ Klášterec nad Oh Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo mladší (12-13) 327
Vášová Emma Triatlet Karlovy Vary Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo mladší (12-13) 330
Andreovská Gréta Triatlet Karlovy Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh F Žáci (10-11) 290
Andreovský Bartoloměj Triatlet Karlovy Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (9) 251
Andreovský Ferdinand Triatlet Karlovy Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (9) 250
Bártová Darina LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (9)
Bauerová Lucie LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (7) 241
Benda Vladimír Triatlet Karlovy Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (8) 254
Bendová Anna Triatel Karlovy Vary Dětský běh 0-6 let* 400m běh F Žáci (0-6) 221
Blahout Jonáš X-team BaNo Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh M Žáci (10-11) 301
Blahoutová Klára LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (9) 249
Bönisch Antonín TRIKV Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh M Žáci (10-11) 293
Cardal Nik TJ Sokol Horní Počernice Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo starší (14-15) 343
Ciprysová Magdaléna LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (9) 242
Cvápa šimon Triatlet Karlovy Vary Dětský běh 0-6 let* 400m běh M Žáci (0-6) 233
Čáslavská Klára X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo starší (14-15) 349
Děbnár Josef Individuální Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo mladší (12-13) 334
Denk Vojtěch Triatlon Plzeň Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo mladší (12-13) 322
Dvořák Jan LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh M Žáci (10-11) 286
Erbenova Marianna Ski klub Jablonec nad Nisou Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (9)
Gašek Šimon X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo mladší (12-13) 323
Hamata Lukáš Triatlet Karlovy Vary Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo starší (14-15) 341
Hanková Eliška Triatlet Karlovy Vary Dětský běh 0-6 let* 400m běh F Žáci (0-6) 222
Heth Filip TJ Sokol Horní Počernice Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo starší (14-15) 342
Heth Šimon TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh M Žáci (10-11) 297
Holá Valerie X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo mladší (12-13) 346
Holý Tobiáš X-team BaNo Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh M Žáci (10-11) 298
Chalupa Mikuláš BK Ostrov Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (8) 263
Chalupová Julie BK Ostrov Dětský běh 0-6 let* 400m běh F Žáci (0-6) 232
Jahn Bohumil Bogas Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (8) 255
Jahn Michael Bogas Dětský běh 0-6 let* 400m běh M Žáci (0-6) 224
Janstová Amálie TJ Radon Dětský běh 0-6 let* 400m běh F Žáci (0-6) 227
Kolenatá Ema X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo starší (14-15) 348
Kollár Lubor LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh M Žáci (10-11) 282
Kotrlová Emílie TJ Radon Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh F Žáci (10-11) 292
Kotrlová Justýna TJ Radon Dětský běh 0-6 let* 400m běh F Žáci (0-6) 231
Kratochvíl André TJ Radon Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (8) 268
Kratochvíl Samuel TJ Radon Dětský běh 0-6 let* 400m běh M Žáci (0-6) 228
Kropáček Štěpán Individuální Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (7) 264
Kropáčková Eliška Individuální Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh F Žáci (10-11) 296
Kroupa Daniel LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (8) 243
Krul Michal X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo mladší (12-13) 333
Kulhánek Jáchym X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo mladší (12-13) 335
Kuneš Petr LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh M Žáci (10-11) 287
Kuneš Tomáš Dětský běh 0-6 let* 400m běh M Žáci (0-6) 237
Macháček Hugo Triatlet Karlovy Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh M Žáci (10-11) 295
Macháčková Lea Triatlet Karlovy Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (7) 266
Malý Vladimír city Thriatlon Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (7) 248
Malý Vladimír City Thriatlon Dětský běh 0-6 let* 400m běh M Žáci (0-6) 235
Malý Vojtěch TJ Radon Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (7) 269
Mandsfeld Tadeáš Profi sport Cheb Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo mladší (12-13) 329
Mrkva Jakub Triatlet Karlovy Vary Dětský běh 0-6 let* 400m běh M Žáci (0-6) 236
Nduwimana Ania LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (8) 245
Nduwimana Lisa LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh F Žáci (10-11) 289
Odlasová Barbora Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (8)
Pátková Viktorie X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo mladší (12-13) 321
Porada Kryštof LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (8) 244
Rutarová Magdalena Triatlon Plzeň Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (9) 253
Rutarová Karolína Triatlon Plzeň Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo mladší (12-13) 325
Rutrle Michal TJ Radon Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (7) 270
Růžičková Jana LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (9) 246
Slaníková Nela Triatlon Plzeň Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo mladší (12-13) 344
Souček Matěj TJ Radon Dětský běh 0-6 let* 400m běh M Žáci (0-6) 230
Stehlík Tomáš LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh M Žáci (10-11) 283
Svobodová Elen Triatlet Karlovy Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (7) 265
Šebestová Barbora TJ Radon Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh F Žáci (10-11) 291
šilhan Kryštof WITTE BIKE TEAM Dětský běh 0-6 let* 400m běh M Žáci (0-6) 239
Šmejkal Štěpán LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh M Žáci (10-11) 281
Šperlová Marie TJ Radon Dětský běh 0-6 let* 400m běh F Žáci (0-6) 225
Tothová Eliška Dětský běh 0-6 let* 400m běh F Žáci (0-6) 223
Váňová Eliška LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh F Žáci (10-11) 284
Váša Theodor Triatlet Karlovy Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh M Žáci (10-11) 300
Vavřík Jiří LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo mladší (12-13) 324
Volfová Zuzana LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh F Žáci (10-11) 285
Vyskočil Jan X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo mladší (12-13) 326
Vyskočilová Magdalena X-team BaNo Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh F Žáci (10-11) 288
Whitney Sammuel X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo mladší (12-13) 299
Zoaitter René pROFI sport Cheb Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo starší (14-15) 347

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh M Žáci (10-11) 11
Dětský běh 0-6 let* 400m běh F Žáci (0-6) 10
Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo mladší (12-13) 10
Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh F Žáci (10-11) 9
Dětský běh 0-6 let* 400m běh M Žáci (0-6) 9
Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo mladší (12-13) 8
Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (9) 8
Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (8) 7
Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (7) 4
Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo starší (14-15) 4
Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (7) 3
Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo starší (14-15) 3
Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (9) 2
Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (8) 2
Celkem 90