Detail závodu

LESNÍ BĚH ŘÍČANY XCR

Říčany

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

19.10.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

11 km

5,7 km

1700 m

600 m

350 m

Pořadatel a kontakt

Běžecký klub Říčany


Tel.:
msmrcka@seznam.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Augusta Ondřej ASK Slavia Praha 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2006 a 2005) 249
Badiš Martin Johanka z Říčan 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 23
Baliamisová Tereza ASK Slavia Praha 5,7 km Dorostenky - 15 až 18 let (2004 až 2001) 10
Bartoň Vojtěch DGP 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 24
Bartošová Veronika SK Jeseniova 5,7 km Dorostenky - 15 až 18 let (2004 až 2001) 14
Beck Josef LBS Sport Team 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 192
Bechová Jana Sokol Zbraslav 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 35
Bělohlávek Filip Žižkov 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 108
Bělohlávkoá Klára Žižkov 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 107
Benešová Adéla AK Slavia 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 201
Benešová Nikola AK Slavia 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 200
Bílaá Zdenka 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 23
Bína Jiří Hrusice 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 98
Bína Mikuláš Ski Senohraby 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 239
Bína Šimon Ski Senohraby 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 238
Bínová Viktorie Ski Senohraby 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 240
Bloudek Petr DGP 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 91
Bloudková Veronika DGP 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 231
Bolcek Denis Turtles Running 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 234
Bolcek Martin Turtles Running 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 99
Bolcek Mikuláš Turtles Running 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2006 a 2005)
Bolcek Milkuláš 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2004 až 2001) 48
Boldišová Ildikó Johanka z Říčan 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 42
Bonisch Radek Sokol Říčany 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 45
Brožík Ivan Atletika Benešov 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 233
Brožíková Marie Atletika Benešov 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 232
Bubnova Barbora Sokol Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 205
Burian Lukáš FK Slavia Praha 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 89
Burianová Anna Plzeň 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 123
Carmine Nicol Atletika Jižní Město 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 180
Claudia Alaimo 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 32
Častvaj Daniel Mnichovice 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 64
Čechman Petr --------- 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1959 až 1950) 46
Čechmanová Alena 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 4
Čermák Filip 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později)
Čermáková Květa Šneci v běhu 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 37
Čermáková Martina 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970)
Černoch Jakub 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 41
Dohalsky Vladimír Mladá Boleslav 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970)
Doležal Vít 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 22
Dopita Petr Praha 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 111
Dopitová Lucie 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 110
Douda Martin 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 77
Doudová Tereza Sokol Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 92
Doupovcova Kristýna SKI Senohraby 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 237
Doupovcova Martina SKI Senohraby 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 1
Doupovec Ondřej SKI Senohraby 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 236
Dryáková Michaela LBS sport team 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 179
Dupalová Dominika LOKALBLOK 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 20
Dupraz Yann LBS Sport Team 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 186
Dvorská Hana Bootcamp 5,7 km Ženy Z3 - 50 a více let (1969 a dříve) 21
Edlman Martin ASK Slavia Praha 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 75
Edlman Tomáš ASK Slavia Praha 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 74
Elstnerová Monika Ho Stromovka 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 18
Fábry Ondřej ASK Slavia Praha 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2004 až 2001) 42
Fantová Adéla Slavia Praha 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009)
Fantová Adéla Slavia AŠK 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 82
FIALA Stanislav 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960)
Fialová Emma 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 59
Flýrhanová Elen Sokolo Malá Strana 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 78
formankova Dana 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 45
Frančík Lukáš Mattoni Freerun 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 70
Frolík Richard 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 178
Frolíková Michaela 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 5
Fulík Jan 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 206
Fulíková Ivana ASK SLAVIA PRAHA 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 207
Geist Patrik Říčany 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 125
Grimmer Krystof sokol říčany a radošovice 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 166
Hajný Robert Sokol Vršovice 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 29
Hamanová Šárka DGP 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 30
Hampejsová Martina 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970)
Hanák Jakub 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2004 až 2001) 31
Havelka David AC Praha 1890 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009)
Havelka Petr ELEVEN RUN TEAM 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970)
Havelkova Kristina AC Praha 1890 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007)
Havlíček Jan ASK Slavia Praha 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 90
Havlíčková Klára TJ sokol Říčany a Radošovice 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 182
Havlíčková Rozárie TJ sokol Říčany a Radošovice 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 183
Havlíčková Veronika OB Říčany 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 114
Havránková Daniela KER TEAM 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 22
Hazi Tereza Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 181
Hejná Anna-Marie Silvini - Madshus Team 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 28
Hejný Martin Silvini - Madshus Team 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960) 37
Hercik Matěj Sokol Říčany 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2006 a 2005) 135
Hlaváček Otakar 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 77
Hloušek Antonín ASK Slavia Praha 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 197
Hochmanová Pavla SK Babice 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 25
Hojný František Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 93
Hojný Karel Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 95
Holá Anika ASK Slavia Praha 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 193
Holas Štěpán Jičín 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 56
Holeček Matěj Atletika Jižní Město 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 130
Horáček Stanislav Orel Studenec 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 80
Horn Martin 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 60
Hrnčiřík Jan DGP 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 53
Hromádka Ondřej D5 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 16
Hruška Ondřej 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) ¨18
Hubata-Vacek Václav 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980)
Hudec Jan Praha 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 19
Hýrnarová Nikol Sokolo Malá Strana 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 80
Chloupek Pavel Kolbenka 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 25
Chlumecká Eliška Řičany 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2006 a 2005) 124
Chroustová Ella T. J. Sokol Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 199
Chvojka Zbyšek 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960) 34
Jáchimová Anna Šakal Kbely 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 98
Jáchymová Eliška Kbely 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 96
Janáček Jiří Praha 4 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960) 85
Janíček Adam LBS 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 250
Janíčková Anna Plavání Senohraby 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 62
Janůrková Anna SK Slavia 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 140
Jarošová Martina GP Kolín 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 12
Jech Petr DGP 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 17
Jelichová 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 165
Jelínek Jonáš ŠSK Újezd nad Lesy 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 220
Jelínek Lukáš Decathlon Chodov 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 43
Jeníčková Irena HO PřF 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 40
Jenistová Anna Orbis 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 132
Jeništa Jan Orbis 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 131
Jilich Albert Světice 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 164
Jilich Luboš Silvini Madshus team 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970)
Jilichová Helena Světice 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013)
Jiránek Jan Praha 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 15
Juklová Nela 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 210
Juklová Tereza TJ Sokol Říčany a Radošovice 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 211
Kačerová Monika SK Zvole 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 34
Kadlec Martin ZF Klášterec nad Ohří 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 73
Kahoun Kryštof LBS sport team 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 213
Kahounová Karolína LBS sport team 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 212
Kaloš Zdeněk 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 93
Kalošová Monika Atletika Benešov 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 198
Karlachová Jana Řičany 5,7 km Ženy Z3 - 50 a více let (1969 a dříve) 27
Kašpar Michal RS Vlašim 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 68
Kašpar Petr RS Vlašim 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 71
Kašparová Michaela RS Vlašim 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 86
kautsky Tím Vinor 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 173
Kautsky Tobias Šakal Kbely 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 174
Kavka Pavel Zamkavka 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 82
Khivrich Oleg AWAO 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980)
Klausová Eliška Dukla Praha 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013)
Knapp Richard Autodoprava Knapp 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1959 až 1950) 38
Kočíš Štěpán Slavia 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 120
Kodiš Tomáš ASK Slavia Praha 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 214
Kohout Tomáš ŠSK Újezd 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 102
Kohoutek Lukáš Říčany 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 104
Korbelová Lenka 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 16
Kos Ladislav Praha 11 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980)
Kotáb Pavel Řičany 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960) 35
Kótka Kateřina 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 90
Kótka Tadeáš Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 72
Kotlík Kamil Hegesh 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 78
Kotlíková Karolína Komořany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 63
Kovařík Vojtěch ŠSK Újezd 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 116
Kozák Jiří Říčany 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 76
Kratinová Renata DGP 5,7 km Ženy Z3 - 50 a více let (1969 a dříve) 31
Kratochvíl Jan ASK Slavia Praha 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2004 až 2001) 41
Krbec Rafael DDM Praha2 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 216
Krbec Sofia ASK Slavia 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 215
Kričfaluši Daniel 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později)
Kričfaluši Matěj 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později)
Kričfalušiová Lada Atletika Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009)
Kroček Lumír MOPE Praha 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1959 až 1950) 47
Krofta Daniel ASK Slavia Praha 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2004 až 2001) 39
Kroupa Štěpán Café Racers 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 39
Kubričan Lukáš Dukla Brandýs 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 48
Kudrna Zbyněk Enduraining 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 46
Landkamer Eliáš 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 78
Landkamer Tadeáš 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 81
Landkammeová Noemi AT Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 89
Lauer Martin Říčany 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 63
Lízner Martin Říčany 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 87
Löserová Klára LSB Team 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 252
Lukeš Petr 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980)
Macinauerová Katarína 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 43
Madr Radim PRAGUE 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 54
Magula Milan Ready 2 RUN 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 84
Magulová Eva Ready 2 RUN 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 7
Mach Tomas Ztělesněné zlo 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 38
Macháč Olín DGP 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 28
Machalický Jan ŠSK Ujezd nad Lesy 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 248
Machovská Michaela Plzeň 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 46
Malina Mikuláš Sokol Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 119
Malina Patrik 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 96
Malina Štěpán Říčany 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 118
Malinová Viola Sokol Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 117
Mališová Karla Sabzo 5,7 km Ženy Z3 - 50 a více let (1969 a dříve) 47
Málková Veronika ASK Slavia 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 251
Malovcová Monika 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 19
Malý Zdeněk Loko Beroun 5,7 km Muži M5 - 70 a více let (1949 a dříve) 34
Maredová Eva Atletika Hostivař 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 134
Maredová Lucie Atletika hostivař 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 133
Marhoul Lukáš Říčany 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 71
Marhoul Václav T.J. Sokol Říčany a Radošovice 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 196
Marhoul Vojtěch T.J. Sokol Říčany a Radošovice 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 195
Matisko Peter Pyšelský Kopeček 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 83
Mátl Radek TK Radošovice 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 20
Matoušková Jana 5,7 km Ženy Z3 - 50 a více let (1969 a dříve) 24
Melichar Martin Honey badgets 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 14
Melicharová Sára SK Senohraby 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 129
Melková Karla Sokol Radošovice 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 73
Meloun Mráz Tonda D6P 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 72
Míček František Benešovský běžecký klub 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 95
Míčková Karolína Atletika Benešov 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 204
Michalička David TK Radošovice 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 10
Michaličková Sofie OB Říčany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 65
Michlová Linda ŠSK Újezd nad lesy 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 218
Mikula Richard MIKI FUN Bruntál 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960)
Minchev Ivan JUST 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1959 až 1950) 43
Moch Ivan Sabzo Praha 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1959 až 1950) 35
Mrázová Ema TJ Slovan Praha Zdravotník 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 184
Mrázová Lucie TJ Slovan Praha Zdravotník 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 185
Mrázová Renáta TJ Slovan Praha Zdravotník 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 6
Nenadál Jaroslav Praha 1 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1959 až 1950) 44
Nenutil Petr 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 30
Neuman Jaroslav DGP 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960) 52
Novotná Eliška 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 99
Novotná Jarmila 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 3
Novotný Šimon Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 109
Novotný Tomáš 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 92
Oberlander Jan Sokol Senohraby 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 57
Osladil Míra SK Aktiv 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 84
Osladil Míra SK AKTIS 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2004 až 2001) 36
Osladil Miroslav SK AKTIS 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 79
Ošlejšková Iva BK Říčany 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 9
Padevět Tomáš 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 36
Pajerová Lucie Atletika Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 176
Palata Franta Ragby Říčany 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 177
Paštiková Zuzana ŠSK Újezd nad Lesy 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 219
Pavlas Antonín Stříbrné Hory 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1959 až 1950) 45
Pavlišče Štěpán ATIPIC 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 187
Pavliščová Anna ATIPIC 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 189
Pavliščová Josefína ATIPIC 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 188
Pavliščová Marie ATIPIC 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 191
Pecka Hugo Atletika Jižní Město 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 227
Pecka Quido Atletika Jižní Město 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 226
Pelant Jan TK Radošovice 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 221
Pelant Michal TK Radošovice 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 81
Pelantová Martina OB Říčany 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2006 a 2005) 241
Pěstová Helena 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970)
Petrásek Anna TK Sparta 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 127
Petrásek Ella TK Sparta 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 128
Petrásek Lukáš Sparta 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 126
Plánka Adam Modřany 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 58
Plášil Matěj TJ Sokol Senohraby 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 58
Poborská Eliška SK Jeseniova 5,7 km Dorostenky - 15 až 18 let (2004 až 2001) 38
Poborská Helena Kerteam 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 39
Poborský Jiří Praha 3 - Žižkov 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009)
Podešva Patrik BB Racing Cercany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 171
Podešva Alex BB Racing Cercany 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 170
Podhora Ondřej Nehvizdy 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 21
Pokorná Tereza ŠSK Újezd 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 114
Pokorná Zuzana 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 112
Pokorný Jan TJ Stodůlky Praha 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 66
Pokorný Ondřej 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 113
Polívková Markéta DGP 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 41
Poslední Jarmila Tehov 5,7 km Ženy Z3 - 50 a více let (1969 a dříve) 13
Pospíšil Filip 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 83
Pračka Michal Říčany 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 61
Pračka Tomáš Kašprak RCX 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 40
Pračková Ema OB Říčany 5,7 km Dorostenky - 15 až 18 let (2004 až 2001) 17
Prager Karel TJ Sokol Sojovice 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 60
Prager Karel CK Vinohradské šlapky 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960) 61
Pražák Adam P3 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 69
Pražák Alex P3 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 91
Pražák Andrej P3 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 88
Pražák Erik P4 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 85
Pražák Ivan P3 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 87
Prchlík Dan 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 66
Prchlíková Alena 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 68
Procházka Tomáš Atipic 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 228
Procházka Vojtěch Březí 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 106
Procházková Helena Atipic 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 230
Procházková Zdeňka Atipic 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 229
Přádová Nela 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009)
Rektor Antonín Modřany 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 49
Rezek Luboš CK Vinohradské Šlapky 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 59
Rock Jan SABZO 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1959 až 1950)
Růžička Pavel Šneci v běhu 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980)
Rychnová Vladěna 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 44
Řeháková Laura Atletika Benešov 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 245
Řeháková Valerie Atletika Benešov 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 244
Řeháková Jana 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 26
Sedlák Jan 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 167
Sedláková Tereza 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 8
Semrád Ladislav Čáslav 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960)
Semrád Ladislav Čáslav 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960) 47
Senohrábková Petra 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970)
Silvey Olivia Senohraby 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 122
Skalinová Kamila SK Babice 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970)
Skramlík Šimon LBS Sport 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 209
Skramlíková Ráchel Tehovec 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 208
Slavíková Štěpánka DGP 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 29
Smejkalova Aneta ATIPIC 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 190
Smetanová Karolína ŠSK Újezd nad Lesy 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 194
Smíšek Vojtěch Atletika Říčany 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 67
Smrčka Mikuláš BK Říčany 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 137
Smrčka Miloš BK Říčany 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1959 až 1950) 50
Snozová Jana 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 36
Sobíšek Martin Dukla Praha - kanoistika 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 33
Soukupová Anna ŠSK Újezd nad Lesy 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 247
Srnková Johana T. J. Sokol Říčany a Radošovice 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 168
Staněk Milan Kenast Pečky 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960) 62
Stejskal Marek 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 31
Stejskalová Martina ŠSK Újezd nad lesy 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 217
Stibor Jindřich ASK Slavia Praha 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2004 až 2001) 40
Stoupík Mráz Pavel DGP 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970)
Svoboda Dominik Sokol Senohraby Osík 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2006 a 2005) 138
Svobodová Laura Sokol Senohraby Osík 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2006 a 2005) 139
Sysel Ctibor Spartak Praha 4 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 27
Sysel Ondřej SK Praga 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 26
Šára Pavel AC Praha 1890 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 97
Šára Petr AC Praha 1890 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 224
Šárová Ema AC Praha 1890 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 225
Šárová Nela AC Praha 1890 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 223
Šašek Adam Atletika Horní Počernice 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 202
Šašek Jiří PPP Bedřichov 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960) 94
Šašková Štěpánka PPP Bedřichov 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 2
Šátek Ondřej AO Sokol Říčany 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2006 a 2005)
Šena Daniel Sokol Říčany a Radošovice 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 172
Šimek Pavel P3 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 86
Šimková Tereza Jenesior 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 94
Šimonek Petr Stopnito.cz 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 800
Šimůnková Kateřina AT Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 75
Šitnerová Anna 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 222
Šmíšková Anna AK Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 70
Šnobl Martin Olomouc 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 44
Štemberková Zuzana Dukla Praha - kanoistika 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 33
ŠŤOVÍČEK VOJTA RUGBY BABICE 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007)
ŠŤOVÍČKOVÁ VENDULKA Přehvozdí 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2006 a 2005)
Švarc Štěpán Újezd 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 121
Teplý Ondřej Hisport Team 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970)
Tešovič Jan Sparta Praha - kanoistika 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 32
Toman Karel TK Rado 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 69
Trnka David Hostivař 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 97
Trnková Štěpánka SABZO 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970)
Uher Pavel 5,7 km Muži M5 - 70 a více let (1949 a dříve) 33
Urbanová Sophie Praha Dubec 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 109
Urx Tomáš Třebotov 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2006 a 2005)
Vacek Martin Iscarex Česká Třebová 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960) 55
Valicek Ondrej Unicorn 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980)
Vaníček Petr BK Říčany 5,7 km Muži M5 - 70 a více let (1949 a dříve) 32
Vantorová Tereza AK Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 103
Vantová Natálie 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 101
Vávra Radomír KER TEAM 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960) 76
Vedral Stanislav Český Brod 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 88
Vedral Jan Rado 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 74
Veselá Anita SDH Chloumek 5,7 km Ženy Z3 - 50 a více let (1969 a dříve) 15
Veselý Vladimír Hasiči Neratovice 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 51
Vlckova Ema ASK Slavia Praha 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 175
Vlčková Tereza 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 169
Vocetka Petr 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 50
Vorlický Michal 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960)
Vosáhlo Šimon Říčany 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 64
Vozobule Štěpán LBS Sport Team 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 242
Vozobulová Viktorie TJ Sokol Senohraby 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2006 a 2005) 243
Vyorálková Eliška 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 203
Vysušil Tomáš ASK Slavia Praha 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 42
Weissová Tereza Sokol Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 136
Woller David TJ Stodůlky Praha 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 67
Zachová viktorie malgym 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007)
Zedníková Michaela 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) ¨11
Zeman Vladimír Sokol Kolín 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1959 až 1950) 37
Zitko Jan SK Jeseniova 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 246
Žežulka Martin TJ Stodůlky Praha 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 65
Žilka Matěj ŠSK 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 105

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 45
11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 43
350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 31
350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 29
350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 28
5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 23
600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 22
600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 21
350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 21
5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 19
11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960) 15
350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 13
350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 12
5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1959 až 1950) 10
5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2004 až 2001) 7
5,7 km Ženy Z3 - 50 a více let (1969 a dříve) 7
1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2006 a 2005) 6
1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2006 a 2005) 5
5,7 km Dorostenky - 15 až 18 let (2004 až 2001) 4
5,7 km Muži M5 - 70 a více let (1949 a dříve) 3
Celkem 364