Detail závodu

XTERRA HUSMUŽ 2019

Křišťanovický rybník

Duatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

18.05.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh

Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh

Štafety - 4km běh – 25km MTB – 8km běh

Pořadatel a kontakt

XPG Bohemia s.r.o.


Tel.: +420 725944979
michal@xterra.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bednarský Vojtěch Individuální Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (20-29) 239
Berka Jan Team CykloTrener Mandavan Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 208
Buganská Petra Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Ženy (18-39) 192
Bulava František TT LOKO Beroun Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (50-59) 241
Cibulková Lenka Lawi Sport Team Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (30-39) 220
David Marek + Martin Doubek Army Štafety - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Štafeta 343
David Mikšík + Van XTERRA HusMuž Štafety Štafety - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Štafeta 344
DoleŽal Jiří Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (40-49) 480
Dubcová Jana KOME klub Kraslice Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (30-39) 193
Dušek Jiří Individuální Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (50-59) 230
Eibensteiner Arnold Union RLC Sterngartl Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 204
Eibensteiner Reinhold Union RLC Sterngartl Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (60+) 203
Fiala Aleš SK Slavia Praha Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (50-59) 207
Foukal Libor Individuální Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 219
Ginzel Petr CykloVAPE Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 194
Grabmuller Ivo Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (50-59) 236
Grabmullerová Šárka B+H ČB Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (50-59) 235
Hanáček Martin TJ Spartak Třebíč Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 206
Hanslian Filip Mountaintime TEAM Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 213
Herren Barbora Multisportteam Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (18-39) 472
Hnilička Michal Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (40-49) 473
Hodaň Lukáš SAFEREX AF Team Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 186
Holub Václav VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 223
Holubová Šárka Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (20-29) 238
Hricišin Dana CSG Tri team Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (30-39) 231
Jahn Bohumil Individuální Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 224
Jakub Ouředník + Tomáš Nikodem Los Duos Tragikomikos Štafety - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Štafeta 345
Jindra Pavel Multisportteam Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 221
Jiránek Tom Lawi Sport Team Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 218
Jócsik Ondřej Triatlon Plzeň Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (18-19) 187
Kališko Ondřej Individuální Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (18-39) 478
Karvánek Jiří Resolution Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (60+) 195
Kohoutová Barbora Team CykloTrener Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Ženy (18-39) 479
Korec Michal BK Nezmar Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 199
Kratochvíl Marek TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 242
Langhammer Tomáš Krušnoman TT Litvínov Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49)
Lenc Jiří Šutri Prachatice Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (50+) 240
Libor Zelenka + Petr Zelenka Zelíci Štafety - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Štafeta 346
Liška David Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49)
Mach Milan Ostuda Rodiny Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (50+) 470
Maleček Václav Koa Squad Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 226
Malíková Martina MOUTAINTIME Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (20-29) 216
Mertenová Kateřina Individuální Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (30-39) 229
Mikoláš Jan Trisk Č. Buďějovice Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (50+) 471
Mikšátko Petr RC Píst Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 200
Morvillo Bianca Union RLC Sterngartl Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (30-39) 202
Mozt Stanislav Křemman Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (40-49) 477
Musilová Nikola TCV Jindřichův Hradec Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (30-39) 196
Nevoral Jiří Cyklo Galík Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 191
Obyt Petr PolarShop.cz Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 201
Ondrej Michal CNS Academy Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 232
Pavlík Miroslav MOUNTAINTIME team Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (50-59) 217
Peter Tomáš Team Paul Mitchell Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 210
Petr Ondřej Team CykloTrener Mandavan Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (20-29) 205
Plánek Karel Šumavský triatlon (ŠuTri) Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (40-49) 188
Pospíšil Martin K%CT Slavoj Praha Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (60+) 234
Provod Petr TAP Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (18-19) 209
Provod Petr Triatlon Plzeň Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (16-17)
Provod Vojtěch Triatlon Plzeň Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (16-17) 190
Rousek František Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (40-49)
Růžička Jakub CykloBendl Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (18-19)
Růžička Petr Nemocnice Prachatice Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 228
Ryška Marek MOUNTAINTIME team Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (20-29) 215
Skála Petr Etriatlon Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (50-59) 211
Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (18-39) 189
Srbecký Filip Team CykloTrener Mandavan Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (20-29)
Srbecký Filip Teamcyklotrener Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (18-39) 460
Strnad Tomáš Multisport Team Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (20-29) 197
Svoboda Jiří Team CykloTrener Mandavan Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (50-59) 222
Šmídová Adéla Triatlon Plzeň Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Ženy (16-17) 676
Šmídová Adéla Triatlon Plzeň Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Ženy (16-17)
Šoroba Jiří Wheelabrador Přibram Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 227
Šoula Oldřich Ski Klub Borová Lada Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 233
Švarc Pavel Dva a půl osla Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 243
Taul Filip Šutri Prachatice Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (18-39) 481
Tomek Daniel Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39)
Turčová Adéla Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (20-29) 237
Vacek Vojtěch Triathlon Team Tábor Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (20-29) 225
Vargová Pavlína Lawi Sport Team z.s. Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (20-29) 212
Vorel Jaroslav Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 198
Vříčan Jiří Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 245
Zamazal Patrik MOUNTAINTIME team Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 214

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 15
Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 14
Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (50-59) 7
Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (30-39) 6
Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (20-29) 6
Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (40-49) 5
Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (18-39) 5
Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (20-29) 4
Štafety - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Štafeta 4
Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (60+) 3
Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (50+) 3
Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (18-19) 3
Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (16-17) 2
Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Ženy (18-39) 2
Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Ženy (16-17) 2
Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (50-59) 1
Celkem 82