Detail závodu

XTERRA HUSMUŽ 2019 - Děti

Křišťanovický rybník

Duatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

18.05.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

300m běh

600m běh

300m běh – 1km MTB – 300m běh

600m běh – 3km MTB – 600m běh

Pořadatel a kontakt

XPG Bohemia s.r.o.


Tel.: +420 725944979
michal@xterra.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bludský Matěj TITAN TRILIFE 300m běh – 1km MTB – 300m běh Kluci (8-9) 700
Bohm Jan Ski Klub Šumava Vimperk 600m běh – 3km MTB – 600m běh Kluci (12-13) 692
Denk Vojtěch Triatlon Plzeň 600m běh – 3km MTB – 600m běh Kluci (12-13) 698
Hantek Matyáš Resolution Team 300m běh – 1km MTB – 300m běh Kluci (8-9) 682
Hantek Mikuláš Resolution Team 600m běh Kluci (6-7) 681
Hodaň Lukáš 300m běh Kluci (0-5) 686
Holub Václav Velosport Valenta Sport Team 300m běh Kluci (0-5) 669
Holubová Veronika Velosport Valenta Sport Team 300m běh – 1km MTB – 300m běh Holky (8-9) 670
Hronová Kateřina Šutri Prachatice 300m běh – 1km MTB – 300m běh Holky (8-9) 672
Hronová Štěpánka Šutri Prachatice 300m běh – 1km MTB – 300m běh Holky (10-11) 671
Jahn Bohumil Bogasteam 300m běh – 1km MTB – 300m běh Kluci (8-9) 683
Jahn Michael Bogasteam 600m běh Kluci (6-7) 680
Janošiková Lenka Ski Klub Šumava Vimperk 300m běh – 1km MTB – 300m běh Holky (8-9) 693
Jedličková Tereza Ski Klub Šumava Vimperk 300m běh – 1km MTB – 300m běh Holky (8-9) 694
Kojan Jan Ski Klub Šumava Vimperk 600m běh – 3km MTB – 600m běh Kluci (12-13) 687
Kolafová Karolína Ski Klub Šumava Vimperk 600m běh – 3km MTB – 600m běh Holky (12-13) 690
Mach Miroslav Šutri Prachatice 600m běh – 3km MTB – 600m běh Kluci (12-13) 696
Machová Maria Ski Klub Šumava Vimperk 600m běh – 3km MTB – 600m běh Holky (12-13) 688
Novák Matěj Rychlý šípy Strakonice 300m běh – 1km MTB – 300m běh Kluci (10-11) 699
Piloušek Rozálie 300m běh – 1km MTB – 300m běh Holky (8-9) 679
Plánek Jonáš Šutri Prachatice 600m běh Kluci (6-7) 675
Plánek Kryštof Šumavský triatlon (ŠuTri) 600m běh – 3km MTB – 600m běh Kluci (12-13) 673
Planek Matouš Šutri Prachatice 300m běh – 1km MTB – 300m běh Kluci (8-9) 674
Půbalová Lucie Bikefactory Strakonice 300m běh Holky (0-5) 685
Půbalová Silvie Bikefactory Strakonice 300m běh – 1km MTB – 300m běh Holky (8-9) 684
Slaníková Nela Triatlon Plzeň 600m běh – 3km MTB – 600m běh Holky (14-15) 695
Steinbach Hynek 600m běh – 3km MTB – 600m běh Kluci (12-13) 689
Steinbach Jakub Fischer Ski klub Šumava Vimperk 600m běh – 3km MTB – 600m běh Kluci (14-15)
Šafránek Marek TJ Sokol Bavorov 300m běh – 1km MTB – 300m běh Kluci (8-9) 697
Šmíd Jakub Triatlon Plzeň 600m běh – 3km MTB – 600m běh Kluci (12-13) 678
Toul Filip Šumavský triatlon (ŠuTri) 600m běh – 3km MTB – 600m běh Kluci (12-13) 668
Toul Jan Šumavský triatlon (ŠuTri) 300m běh – 1km MTB – 300m běh Kluci (8-9)
Toulová Justýna Šumavský triatlon (ŠuTri) 300m běh Holky (0-5)
Toulová Justýna Šutri Prachatice 300m běh Holky (0-5) 677
Vocelka Matěj Ski Klub Šumava Vimperk 300m běh – 1km MTB – 300m běh Kluci (10-11) 691

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
600m běh – 3km MTB – 600m běh Kluci (12-13) 8
300m běh – 1km MTB – 300m běh Holky (8-9) 6
300m běh – 1km MTB – 300m běh Kluci (8-9) 6
600m běh Kluci (6-7) 3
300m běh Holky (0-5) 3
600m běh – 3km MTB – 600m běh Holky (12-13) 2
300m běh – 1km MTB – 300m běh Kluci (10-11) 2
300m běh Kluci (0-5) 2
600m běh – 3km MTB – 600m běh Holky (14-15) 1
600m běh – 3km MTB – 600m běh Kluci (14-15) 1
300m běh – 1km MTB – 300m běh Holky (10-11) 1
Celkem 35