SuperSprint - semifinále pomalá tlapka + semifinále
MÍSTO ZÁVODU
TYP ZÁVODU
DATUM ZÁVODU
27.04.2019
ČAS REGISTRACE
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
Jméno | Klub | Trať | Kategorie | Číslo | Čip | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
BARTOŠOVÁ Lenka | SPRINT | Semifinále B Ženy do 19kg | 34 | 234 | ||
Bezoušková Gabriela | SPRINT | Semifinále A Ženy nad 20kg | 5 | 205 | ||
Blažková Petra | SPRINT | Semifinále B Ženy nad 20kg | 67 | 267 | ||
Bolková Lucie | SPRINT | Semifinále A Ženy do 19kg | 30 | 230 | ||
Bret Tomas | SPRINT | Semifinále A Muži | 35 | 235 | ||
Březinová Monika | SPRINT | 3. ženy do 19kg | 3 | 203 | ||
Cypriánová tereza | SPRINT | 2. ženy nad 20kg | 26 | 226 | ||
Čermáková Adéla | SPRINT | 4. ženy do 19kg | 72 | 272 | ||
Černá Adéla | SPRINT | 4. ženy nad 20kg | 31 | 231 | ||
Česáková Kristýna | SPRINT | Semifinále B Ženy do 19kg | 97 | 297 | ||
Dučák Marcel | SPRINT | Semifinále B Muži | 4 | 204 | ||
Dudková Veronika | SPRINT | 4. ženy do 19kg | 29 | 229 | ||
Fejfar Roman | SPRINT | 4. muži | 11 | 211 | ||
Grim Martin | SPRINT | 2. muži | 14 | 214 | ||
Haisová Beáta | SPRINT | 1. ženy nad 20kg | 64 | 264 | ||
Hes Petr | SPRINT | Semifinále A Muži | 55 | 255 | ||
Hložková Veronika | SPRINT | Semifinále A Ženy nad 20kg | 36 | 236 | ||
Hockicko Tomáš | SPRINT | Semifinále A Muži | 74 | 274 | ||
Hockicková Gabriela | SPRINT | 1. ženy nad 20kg | 75 | 275 | ||
Hozáková Martina | SPRINT | 1. ženy do 19kg | 20 | 220 | ||
Hrníčková Pavla | SPRINT | Semifinále B Ženy nad 20kg | 82 | 282 | ||
Hrušková Alice | SPRINT | 3. ženy do 19kg | 52 | 252 | ||
Hýsková Baru | SPRINT | Semifinále B Ženy do 19kg | 83 | 283 | ||
Chalupníková Markéta | SPRINT | Semifinále A Ženy do 19kg | 13 | 213 | ||
Jahelková Karolína | SPRINT | 1. ženy do 19kg | 6 | 206 | ||
Ježková Matilda | SPRINT | Semifinále B Ženy nad 20kg | 50 | 291 | ||
klesal Jakub | SPRINT | 3. muži | 2 | 202 | ||
Kočí Tomáš | SPRINT | 1. muži | 27 | 227 | ||
Koláříková Alžběta | SPRINT | Semifinále B Ženy do 19kg | 1 | 201 | ||
Koliášová Michala | SPRINT | 4. ženy do 19kg | 69 | 269 | ||
Kopčáni David | SPRINT | 2. muži | 80 | 280 | ||
Košíková Šárka | SPRINT | 3. ženy nad 20kg | 96 | 296 | ||
Krauzová Marcela | SPRINT | 4. ženy do 19kg | 58 | 258 | ||
Krpálková Martina | SPRINT | 5. ženy nad 20kg | 37 | 237 | ||
Křemelová Lucie | SPRINT | 3. ženy nad 20kg | 59 | 259 | ||
Kuběnová Lenka | SPRINT | Semifinále B Ženy nad 20kg | 39 | 239 | ||
Kucinská Natalie | SPRINT | 1. ženy nad 20kg | 95 | 295 | ||
Kvasnica Jarek | SPRINT | 4. muži | 25 | 225 | ||
Ladrová Andrea | SPRINT | Semifinále A Ženy nad 20kg | 9 | 209 | ||
Lehká Zorka | SPRINT | Semifinále B Ženy nad 20kg | 62 | 262 | ||
Lhotková Renata | SPRINT | 2. ženy nad 20kg | 81 | 281 | ||
Lohr Petr | SPRINT | Semifinále B Muži | 17 | 217 | ||
Mikušová Barbora | SPRINT | Semifinále A Ženy do 19kg | 40 | 240 | ||
Müllerová Karolina | SPRINT | Semifinále B Ženy do 19kg | 42 | 242 | ||
Náměstek Jan | SPRINT | 2. muži | 100 | 299 | ||
Neckař Lukáš | SPRINT | Semifinále B Muži | 16 | 216 | ||
Němečková Lenka | SPRINT | 4. ženy nad 20kg | 63 | 263 | ||
Pětíková Diana | SPRINT | Semifinále B Ženy nad 20kg | 10 | 210 | ||
Poledník Michal | SPRINT | Semifinále A Muži | 12 | 212 | ||
Pražáková Jana | SPRINT | 3. ženy do 19kg | 84 | 284 | ||
Procházka Jiří | SPRINT | 3. muži | 77 | 277 | ||
Ragánová Jitka | SPRINT | Semifinále A Ženy nad 20kg | 22 | 222 | ||
Rothschedlová Jana | SPRINT | 2. ženy do 19kg | 66 | 266 | ||
Sakhová Radana | SPRINT | 5. ženy nad 20kg | 21 | 221 | ||
Sedláková Petra | SPRINT | Semifinále A Ženy do 19kg | 73 | 273 | ||
Spilka Kryštof | SPRINT | Semifinále A Muži | 44 | 244 | ||
Spurná Veronika | SPRINT | 2. ženy do 19kg | 8 | 208 | ||
Stanovská Šárka | SPRINT | Semifinále B Ženy do 19kg | 68 | 268 | ||
Stránský Václav | SPRINT | 4. muži | 78 | 278 | ||
Suchánková Pavlína | SPRINT | 4. ženy nad 20kg | 85 | 285 | ||
Svěchota Ondřej | SPRINT | Semifinále A Muži | 15 | 215 | ||
Šablatura Pavel | SPRINT | Semifinále B Muži | 54 | 254 | ||
Šímová Jana | SPRINT | Semifinále A Ženy nad 20kg | 86 | 286 | ||
Škvrnová Adéla | SPRINT | 3. ženy nad 20kg | 99 | 256 | ||
Štihlová Rozalie | SPRINT | Semifinále A Ženy do 19kg | 38 | 238 | ||
Tejčková Jana | SPRINT | 2. ženy do 19kg | 57 | 257 | ||
Tejkal Šimon | SPRINT | 4. muži | 60 | 260 | ||
Tomášková Nela | SPRINT | 5. ženy do 19kg | 51 | 251 | ||
Trnková Kristýna | SPRINT | 2. ženy nad 20kg | 53 | 300 | ||
TUREK Marcel | SPRINT | Semifinále B Muži | 32 | 232 | ||
Turková Tereza | SPRINT | 3. ženy nad 20kg | 33 | 233 | ||
Turnovsky Pavel | SPRINT | 3. muži | 49 | 249 | ||
Váňová Tereza | SPRINT | 2. ženy nad 20kg | 76 | 276 | ||
Veselá Klára | SPRINT | 5. ženy do 19kg | 7 | 207 | ||
Volfová Kristýna | SPRINT | Semifinále A Ženy do 19kg | 98 | 298 | ||
Vosátka Dominik | SPRINT | 1. muži | 46 | 246 | ||
Zapala Jakub | SPRINT | Semifinále B Muži | 45 | 245 | ||
Zelenková Klára | SPRINT | 4. ženy nad 20kg | 61 | 261 | ||
Zoubkova Barbora | SPRINT | Semifinále A Ženy nad 20kg | 43 | 243 |
STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH
Trať | Kategorie | Počet závodníků |
---|---|---|
SPRINT | Semifinále B Muži | 6 |
SPRINT | Semifinále A Muži | 6 |
SPRINT | Semifinále B Ženy do 19kg | 6 |
SPRINT | Semifinále A Ženy do 19kg | 6 |
SPRINT | Semifinále B Ženy nad 20kg | 6 |
SPRINT | Semifinále A Ženy nad 20kg | 6 |
SPRINT | 2. ženy nad 20kg | 4 |
SPRINT | 4. muži | 4 |
SPRINT | 4. ženy do 19kg | 4 |
SPRINT | 4. ženy nad 20kg | 4 |
SPRINT | 3. ženy nad 20kg | 4 |
SPRINT | 2. muži | 3 |
SPRINT | 3. muži | 3 |
SPRINT | 3. ženy do 19kg | 3 |
SPRINT | 2. ženy do 19kg | 3 |
SPRINT | 1. ženy nad 20kg | 3 |
SPRINT | 5. ženy do 19kg | 2 |
SPRINT | 1. muži | 2 |
SPRINT | 1. ženy do 19kg | 2 |
SPRINT | 5. ženy nad 20kg | 2 |
Celkem | 79 |