Detail závodu

SuperSprint - čtvrtfinále

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

27.04.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

SPRINT

Pořadatel a kontakt

Běhejsepsem.cz


Tel.:
info@behejsepsem.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Platba
BARTOŠOVÁ Lenka Coldie SPRINT 4. ženy do 19kg 34
Bezoušková Gabriela Arapiraca Gitigaro SPRINT 2. ženy nad 20kg 5
Blažková Petra Gurp SPRINT 5. ženy nad 20kg 67
Bolková Lucie Ben SPRINT 4. ženy do 19kg 30
Bret Tomas Keany SPRINT 2. muži 35
Březinová Monika Maggie SPRINT 2. ženy do 19kg 3
Cypriánová tereza Flying Elza od Křemence SPRINT 4. ženy nad 20kg 26
Čermáková Adéla Kiwi SPRINT 2. ženy do 19kg 72
Černá Adéla Ajry SPRINT 5. ženy nad 20kg 31
Česáková Kristýna SPRINT 3. ženy do 19kg 97
Dučák Marcel Alex / Fly SPRINT 4. muži 4
Dudková Veronika Girra Xapatán SPRINT 3. ženy do 19kg 29
Fejfar Roman Eik from Space SPRINT 5. muži 11
Grim Martin Penny SPRINT 1. muži 14
Haisová Beáta Alex from Sahara Dreams SPRINT 5. ženy nad 20kg 64
Hes Petr Leila SPRINT 1. muži 55
Hložková Veronika Snipe SPRINT 3. ženy nad 20kg 36
Hockicko Tomáš Rúfus SPRINT 2. muži 74
Hockicková Gabriela Indigo SPRINT 4. ženy nad 20kg 75
Hozáková Martina Sindy SPRINT 5. ženy do 19kg 20
Hrníčková Pavla Fleur von Lordhoff SPRINT 4. ženy nad 20kg 82
Hrušková Alice Gizmo Big Scotty´s dream SPRINT 2. ženy do 19kg 52
Hýsková Baru fly SPRINT 5. ženy do 19kg 83
Chalupníková Markéta Pepina SPRINT 1. ženy do 19kg 13
Jahelková Karolína Argonaut SPRINT 4. ženy do 19kg 6
Ježková Matilda Kaisa SPRINT 4. ženy nad 20kg 50
klesal Jakub Braan SPRINT 5. muži 2
Kočí Tomáš Linn Xapatán SPRINT 5. muži 27
Koláříková Alžběta Ari SPRINT 4. ženy do 19kg 1
Koliášová Michala Annie SPRINT 5. ženy do 19kg 69
Kopčáni David Zoya SPRINT 1. muži 80
Košíková Šárka SPRINT 5. ženy nad 20kg 96
Krauzová Marcela Beky SPRINT 3. ženy do 19kg 58
Krpálková Martina Jamie Liv Blackgorge SPRINT 3. ženy nad 20kg 37
Křemelová Lucie Anchorage Graf Czech SPRINT 2. ženy nad 20kg 59
Kuběnová Lenka Kejly SPRINT 1. ženy nad 20kg 39
Kucinská Natalie SPRINT 4. ženy nad 20kg 95
Kvasnica Jarek Kubík SPRINT 3. muži 25
Ladrová Andrea Fífa SPRINT 1. ženy nad 20kg 9
Lehká Zorka Malvik SPRINT 5. ženy nad 20kg 62
Lhotková Renata Ruby SPRINT 1. ženy nad 20kg 81
Lohr Petr AironStar SPRINT 5. muži 17
Mikušová Barbora Forbee Czech Imp SPRINT 3. ženy do 19kg 40
Müllerová Karolina Asterisk Baboo Hardy origin SPRINT 1. ženy do 19kg 42
Náměstek Jan SPRINT 4. muži 100
Neckař Lukáš Epic Flier Fast and Foolish SPRINT 4. muži 16
Němečková Lenka Car SPRINT 3. ženy nad 20kg 63
Pětíková Diana JD SPRINT 3. ženy nad 20kg 10
Pětíková Diana JD SPRINT 1. muži 10
Poledník Michal Břecule SPRINT 1. muži 12
Pražáková Jana Roxy SPRINT 5. ženy do 19kg 84
Procházka Jiří Fenrir SPRINT 2. muži 77
Ragánová Jitka Black Destiny Cai SPRINT 4. ženy nad 20kg 22
Rothschedlová Jana Charlie SPRINT 1. ženy do 19kg 66
Sakhová Radana Pischki SPRINT 3. ženy nad 20kg 21
Sedláková Petra Nesquik Alkyra SPRINT 2. ženy do 19kg 73
Spilka Kryštof Ripley SPRINT 3. muži 44
Spurná Veronika Arnold SPRINT 1. ženy do 19kg 8
Stanovská Šárka Rajo SPRINT 5. ženy do 19kg 68
Stránský Václav Špagetka SPRINT 3. muži 78
Suchánková Pavlína Tille Von Dogpoint SPRINT 2. ženy nad 20kg 85
Svěchota Ondřej Victoria\'s Secret SPRINT 4. muži 15
Šablatura Pavel Kirk SPRINT 3. muži 54
Šímová Jana Amelie Canis Regalis SPRINT 2. ženy nad 20kg 86
Škvrnová Adéla Brigitte SPRINT 2. ženy nad 20kg 99
Štihlová Rozalie Marsch Mallow Alkyra SPRINT 1. ženy do 19kg 38
Tejčková Jana Cilka Sharp Hunter SPRINT 4. ženy do 19kg 57
Tejkal Šimon Bria SPRINT 2. muži 60
Tomášková Nela Scoty SPRINT 3. ženy do 19kg 51
Trnková Kristýna Cedrik Bracken SPRINT 2. ženy nad 20kg 53
TUREK Marcel Brixa SPRINT 1. muži 32
Turková Tereza Eima SPRINT 5. ženy nad 20kg 33
Turnovsky Pavel Marcela SPRINT 2. muži 49
Váňová Tereza Tabaquie SPRINT 1. ženy nad 20kg 76
Veselá Klára Kašpar SPRINT 3. ženy do 19kg 7
Volfová Kristýna Evelyn Lady Fast and Foolish SPRINT 2. ženy do 19kg 98
Vosátka Dominik Tik Tak Svěží vítr SPRINT 4. muži 46
Zapala Jakub Mia SPRINT 5. muži 45
Zelenková Klára Anthony SPRINT 3. ženy nad 20kg 61
Zoubkova Barbora Jasmína SPRINT 1. ženy nad 20kg 43

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
SPRINT 4. ženy nad 20kg 6
SPRINT 1. muži 6
SPRINT 3. ženy do 19kg 6
SPRINT 5. ženy nad 20kg 6
SPRINT 2. ženy nad 20kg 6
SPRINT 3. ženy nad 20kg 6
SPRINT 5. ženy do 19kg 5
SPRINT 2. ženy do 19kg 5
SPRINT 1. ženy nad 20kg 5
SPRINT 4. muži 5
SPRINT 5. muži 5
SPRINT 2. muži 5
SPRINT 4. ženy do 19kg 5
SPRINT 1. ženy do 19kg 5
SPRINT 3. muži 4
Celkem 80