Detail závodu

ROTAVSKÉ PAHORKY

Rotava

Běh, štafeta, nordic walking

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

21.09.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

11:00 - 13:00

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

10km

1.75km

Pořadatel a kontakt

Rotava aktivně z.s.


Tel.: 778528019
rotavskepahorky@gmail.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Alena Boháčová + Lenka Popelková 10km Štafeta 2x5km 219
Alica Hukelová + Andrej Mészáros AA Gravity 10km Štafeta 2x5km 223
Bártl Filip WHRK 1.75km Dětský běh 501
Bártlová Pavlína WHRK 10km NORDIC WALKING 340
Bautz Ondřej 10km Muži HOBBY 134
Bejlková Jana 10km NORDIC WALKING 384
Bobenič Josef Cvočci Sokolov 10km Muži HOBBY 107
Bobeničová Ingrid Cvočci Sokolov 10km Ženy HOBBY 108
Bokůvková Alena Chodov 10km Ženy HOBBY 111
Bokůvková Alena 10km NORDIC WALKING 398
Braunfuchsova Dagmar 10km Ženy HOBBY 115
Brožek Vítek 10km Muži HOBBY 188
Bureš Radek New Roll Runners 10km Muži ELITE 4
Coufal Jakub WBT Nejdek 10km Muži ELITE 7
Coufalová Štěpánka WBT Nejdek 10km Ženy HOBBY 176
Čekan Miroslav 10km Muži HOBBY 190
Červenka Pavel 10km NORDIC WALKING 403
Červenka Petr 10km NORDIC WALKING 417
Červenková Jaroslava 10km NORDIC WALKING 324
Červenková Milena 10km NORDIC WALKING 313
Čočkova Jana Bike a Běh Ostrov 10km Ženy HOBBY 153
Dlouhá Zdenka 10km NORDIC WALKING 400
Dlouhá Zdeňka 10km Ženy HOBBY 131
Drozdová Veronika 10km Ženy HOBBY 147
Dubcová Jana KOME klub Kraslice 10km Ženy HOBBY 177
Dulodis Christos 10km NORDIC WALKING 397
Duludisova Jarmila 10km NORDIC WALKING 380
Dumková Jindřiška 10km NORDIC WALKING 346
Dvořáková Lenka 10km Ženy HOBBY 101
Endlerová Hana 10km Ženy HOBBY 159
Ernstberger Ludvík 10km NORDIC WALKING 404
Ernstberger Ludvík 10km Muži HOBBY 162
Ernstbergerová Iveta 10km NORDIC WALKING 377
Fabík František Valašské Meziříčí 10km Muži HOBBY 128
Fel Imrich 10km Muži HOBBY 187
Fousová Eva Aces team K.Vary 10km Ženy HOBBY 158
Franěk Daniel Monastery Runners 10km Muži HOBBY 169
Franěk Ondřej Monastery Runners 1.75km Dětský běh 505
Fraňková Lucie Monastery Runners 10km NORDIC WALKING 345
Fridrichová Ivana 10km NORDIC WALKING 395
Furišová Lucie 10km NORDIC WALKING 387
Gabriela Volková + Michal Válek Chodov 10km Štafeta 2x5km 213
Giertl Ilona 10km Ženy HOBBY 113
Graf Jiří WHRK 10km NORDIC WALKING 329
Gregorová Petra 10km NORDIC WALKING 407
Grosser Tomáš Karlovarský vegetarián 10km Muži HOBBY 144
Hájek Jaromír 10km Muži HOBBY 143
Halaj Milan 10km Muži HOBBY 151
Havlicek Michal ACES Team Karlovy Vary 10km Muži HOBBY 124
Heiserová Hana Adventní běhání 10km Ženy HOBBY 167
Hilko Josef 10km NORDIC WALKING 303
Hilková Adéla 1.75km Dětský běh 513
Hilková Eva 10km NORDIC WALKING 306
Hladký Miroslav 10km Muži HOBBY 105
Hlaváček Jakub 1.75km Dětský běh 518
Hodkova Dana 10km NORDIC WALKING 386
Holan Jiří 10km NORDIC WALKING 342
Holan Michal 10km Muži HOBBY 116
Holan Ondřej 10km NORDIC WALKING 344
Holanová Jitka 10km NORDIC WALKING 341
Holub Emil Akdas.cz 10km Muži HOBBY 129
Holubová Helena 10km NORDIC WALKING 396
Holubová Helena Akdas.cz 10km NORDIC WALKING 130
Homolová Diana 10km NORDIC WALKING 405
Horník Karel 10km Muži HOBBY 189
Horvátová Nela Oloví 1.75km Dětský běh 520
Hovorková Barbora USK Akademik Cheb z.s. 10km Ženy HOBBY 179
Hrůza Jiří 1.75km Dětský běh 523
Hrůzová Hana 10km NORDIC WALKING 383
Hrůzová Petra 10km NORDIC WALKING 381
Hřebíčková Radka 10km NORDIC WALKING 326
Husák Marek 10km Muži HOBBY 141
Husáková Petra 10km Ženy HOBBY 132
Huspeková Jana 10km NORDIC WALKING 409
Chovanyecz Adrián COPYstation Sokolov 1.75km Dětský běh 522
Chovanyecz Zoltán COPYstation Sokolov 10km Muži HOBBY 155
Chytrá Martina New Roll Runners 10km Ženy HOBBY 150
Ivana Dännlerová + Potočná Kristýna 10km Štafeta 2x5km 209
Jachim Jaroslav KV_Řachlíci 10km Muži HOBBY 125
Jan Tiurin Jakub 10km NORDIC WALKING 354
Jandorová Marcela 10km NORDIC WALKING 325
Janska Tereza 10km NORDIC WALKING 378
Jiranova Jaroslava WHRK 10km NORDIC WALKING 331
Josef Pokorný + 10km Štafeta 2x5km 226
Juriček Jaroslav WHRK 10km NORDIC WALKING 335
Kabilová Martina ACES Team Karlovy Vary 10km Ženy HOBBY 139
Kalašová Vendula 10km Ženy HOBBY 104
Kasal Jan AK Sokolov 10km Muži HOBBY 163
Kateřina Landová Lucie 10km NORDIC WALKING 375
Katka Musiejovszká + Petr Musiejovszký 10km Štafeta 2x5km 212
Kerekanicova Nikola Triatlet KV 1.75km Dětský běh 509
Kerulová Klára 10km Ženy HOBBY 172
Kerulová Kristýna 10km Ženy HOBBY 171
Klára Šusrová + Zuzana Dvořaková 10km Štafeta 2x5km 224
Klaubr Václav Jen tak 10km Muži HOBBY 138
Klaubrová Danuše Jen tak 10km Ženy HOBBY 137
Klepáčková Martina 10km NORDIC WALKING 323
Klier František 10km NORDIC WALKING 411
Klierová Anna 10km NORDIC WALKING 412
Klierová Nikol 10km NORDIC WALKING 343
Kňava Martin Bike a Běh Ostrov 10km Muži HOBBY 154
Koblen Jiří 10km NORDIC WALKING 391
Koblen René 1.75km Dětský běh 507
Koblenová Klára 1.75km Dětský běh 506
Kotas Julius 10km Muži HOBBY 119
Kotas Julius 10km NORDIC WALKING 376
Kovařik Petr 10km NORDIC WALKING 385
Kožák Milan SC Start Karlovy Vary 10km Muži ELITE 5
Kožák Tomáš SC Start Karlovy Vary 10km Muži ELITE 6
Krajčová Lucie 10km Ženy HOBBY 156
Krassa Hanfrey 10km Muži HOBBY 186
Krůza Vojtěch 1.75km Dětský běh 517
Krůzová Aneta 1.75km Dětský běh 516
Krůzová Světlana 10km NORDIC WALKING 365
Kučera Robert 10km Muži HOBBY 197
Kučerová Michaela 10km NORDIC WALKING 408
Kuchař Otakar 10km NORDIC WALKING 413
Kuchařová Daniela 10km NORDIC WALKING 414
Kukalová Eva 10km NORDIC WALKING 369
Kuklínková Simona 10km NORDIC WALKING 355
Kuklova Lenka 10km NORDIC WALKING 356
Kule Martin 10km Muži HOBBY 193
Kuržejová Jaroslava 10km Ženy HOBBY 110
Landa Rudolf 10km NORDIC WALKING 371
Landová Simona 10km NORDIC WALKING 373
Leitnerová Lenka 10km NORDIC WALKING 388
Ličková Petra 10km Ženy HOBBY 160
Lídlova Gabriela WHRK 10km NORDIC WALKING 332
Lídlova Natálie WHRK 10km NORDIC WALKING 333
Lichner Jaroslav 10km NORDIC WALKING 361
Lichnerová Anna 10km NORDIC WALKING 362
Lisnerová Regina 10km NORDIC WALKING 319
Litner Antonín 10km NORDIC WALKING 366
Lubinová Romana SC Start Karlovy Vary 10km Ženy HOBBY 178
Lukeš Petr STS Chvojkovice Brod 10km Muži HOBBY 121
Macek Jakub 10km NORDIC WALKING 370
Macek Josef 10km NORDIC WALKING 372
Macková Kristýna 10km NORDIC WALKING 374
Marcínková Jitka 10km NORDIC WALKING 394
Mareš Daniel 10km NORDIC WALKING 328
Marešová Anežka 10km NORDIC WALKING 327
Marie Vostřáková + Jana Galánová 10km Štafeta 2x5km 214
Markvartová Lenka 10km NORDIC WALKING 311
Markvartová Monika 10km NORDIC WALKING 312
Martina Suchanová + Lukáš Kalous 10km Štafeta 2x5km 204
Matěj Majer + Markéta Valašíkova Whrk 10km Štafeta 2x5km 215
Matějka Jan 10km Muži HOBBY 166
Merle Jakub KOME KLUB Kraslice 10km Muži ELITE 3
Michal Oplt + Martina Chytrá New Roll Runners 10km Štafeta 2x5km 221
Michal Salaba + Pavlína Šponiarová CrossGym Sokolov 10km Štafeta 2x5km 222
Mikeš Václav 10km Muži HOBBY 191
Mikulandová Jana 10km NORDIC WALKING 315
Milan Šimek + Věra Krajníková Lemry líný Sokolov 10km Štafeta 2x5km 218
Miler Štěrbová Kristina Vojkovice 10km Ženy HOBBY 109
Miroslav Svoboda + Petr Pokorný 10km Štafeta 2x5km 205
Mjartanová Sibyla 10km NORDIC WALKING 307
Mokrusch Rudolf Hajek 10km Muži HOBBY 164
Mrhalkova Lucie 10km Ženy HOBBY 114
Nálevková Barbora 10km Ženy HOBBY 198
Natálie Skřipská + Milan Mařík WHRK 10km Štafeta 2x5km 208
Nauš Robert Pražská 55 10km Muži HOBBY 180
Naušová Danuše 10km Ženy HOBBY 106
Nejezchlebova Andrea 10km NORDIC WALKING 308
Nekoranec Miroslav 10km Muži HOBBY 118
Nikola Janáčková + Marie Machková 10km Štafeta 2x5km 225
Nikola Ševčíková Karbulová + Svatobor Ševčík 10km Štafeta 2x5km 206
Nohejhová Tereza WHRK 10km NORDIC WALKING 338
Nohejlová Gabriela 1.75km Dětský běh 503
Norek Jaroslav DACHDECKER spol. s r.o. 10km Muži HOBBY 157
Novák Marek 1.75km Dětský běh 502
Novotný Martin 10km NORDIC WALKING 314
Orgonik Kamil 10km Muži HOBBY 194
Otýsová Petra 10km Ženy HOBBY 117
Oulovská Klepáčková Lenka 10km NORDIC WALKING 358
Patál Jiři 10km Muži HOBBY 192
Patočka Miloslav 10km NORDIC WALKING 321
Pavel Slabý + Miroslav Zounek 10km Štafeta 2x5km 202
Pernica Ondřej 10km Muži HOBBY 173
Pešková Hana 10km NORDIC WALKING 305
Pešková Helena 10km NORDIC WALKING 316
Petr Tvarůžek + Matěj Tvarůžek Loko Cheb 10km Štafeta 2x5km 203
Picka Petr 10km Muži HOBBY 183
Picka Tomáš Počká team 10km Muži HOBBY 140
Pillerová Radka Březová 10km Ženy HOBBY 181
Plášil Jiří Kraslice 10km NORDIC WALKING 360
Plášilová Jindřiška Kraslice 10km Ženy HOBBY 120
Plaub Jan 10km Muži HOBBY 102
Pleskotová Gabriela Cheb 10km NORDIC WALKING 304
Polanský Petr 10km NORDIC WALKING 410
Polcarová Marcela Štěstí a Radost 10km Ženy HOBBY 112
Pospíchal Marek SK Bogatyrskiy Sankt Peterburg - Russia 10km Muži HOBBY 127
Pospíšilová Irena WHRK 10km NORDIC WALKING 336
Procházka Pavel AK Sokolov 10km Muži ELITE 2
Procházka Zdeněk ACES Team K. Vary 10km Muži HOBBY 161
Puschová Naděžda 10km Ženy HOBBY 199
Račko Miroslav Ski klub Bublava 10km Muži HOBBY 145
Rezek Radek Bradypus Osek 10km Muži HOBBY 146
Rezková Romana Bradypus Osek 10km NORDIC WALKING 367
Rezková Šárka 1.75km Dětský běh 510
Richter Robert Bukovany 10km Muži HOBBY 135
Richterová Lenka Bukovany 10km Ženy HOBBY 136
Robert Nauš + Míša Stalmacherová Pražská 55 10km Štafeta 2x5km 201
Romana Hrušková + Jitka Moulisová Lemry líný Sokolov 10km Štafeta 2x5km 217
Rossleroá Markéta 10km NORDIC WALKING 406
Rozhonová Olga 10km NORDIC WALKING 318
Říha Ivan 10km NORDIC WALKING 392
Říha Martin 10km NORDIC WALKING 309
Říhová Anna 10km NORDIC WALKING 310
Říhová Libuše 10km NORDIC WALKING 347
Sagi Jan 10km NORDIC WALKING 399
Sagi Katarina 10km NORDIC WALKING 357
Sagi Laura 1.75km Dětský běh 511
Sedněv Radek Triatlet Karlovy Vary 10km Muži ELITE 9
Schovanek Jaroslav WHRK 10km NORDIC WALKING 330
Skřivánková Jaroslava 10km Ženy HOBBY 170
Slanařová Jana 10km NORDIC WALKING 379
Slíva Jan 10km NORDIC WALKING 352
Sokol Jan AK Sokolov / K10 sport, z.s. 10km Muži ELITE 8
Soumar Josef 10km NORDIC WALKING 350
Soumar Matěj 10km NORDIC WALKING 351
Soumarová Karolína 1.75km Dětský běh 508
Soumarová Petra 10km NORDIC WALKING 349
Śťastná Jana 10km NORDIC WALKING 363
Steindlova Petra 10km Ženy HOBBY 133
Studená Ilona 10km NORDIC WALKING 390
Studená Lenka 10km NORDIC WALKING 389
Svobodová Monika 10km NORDIC WALKING 320
Svobodová Vladimíra 10km NORDIC WALKING 322
Šemotl Robin 10km Muži HOBBY 184
Ševčiková Kateřina 10km NORDIC WALKING 401
Šimonek Petr StopniTo 10km Muži ELITE 1
Šípová Irena ACES Team Karlovy Vary 10km Ženy HOBBY 175
Šípová Jana Stráž nad Ohří 10km Ženy HOBBY 168
Šulák Ondřej 10km Muži HOBBY 148
Švajcrová Veronika 10km Ženy HOBBY 152
Švecová Eva 10km NORDIC WALKING 348
Švecová Nela 1.75km Dětský běh 512
Tatarová Soňa 10km NORDIC WALKING 317
Teistler Filip 1.75km Dětský běh 514
Teistlerová Nela 1.75km Dětský běh 515
Tiurinová Blanka 10km NORDIC WALKING 353
Tomáš Zelený + Petr Zelenka 10km Štafeta 2x5km 220
Tomáš Žejdl + Karolína Žejdlová Rodina 10km Štafeta 2x5km 211
Tomaščín Petr 10km Muži HOBBY 185
Tovara Zdeněk 10km NORDIC WALKING 415
Tovarová Helene 10km NORDIC WALKING 416
Troják Pavel 10km NORDIC WALKING 402
Truhlář Miroslav 10km Muži HOBBY 149
Truhlářová Barbora 1.75km Dětský běh 519
Tvarůžek Jakub BK Sokolov 10km Muži HOBBY 103
Tvarůžek Martin Rotavské pahorky 10km Muži HOBBY 126
Tvarůžková Alena 10km NORDIC WALKING 301
Václav Bártl + Klára Steiningerová WHRK 10km Štafeta 2x5km 207
Valdman Miloslav 10km Muži HOBBY 122
Valdmanová Kateřina 10km NORDIC WALKING 368
Vaníčková Martina WHRK 10km NORDIC WALKING 334
Varna Irwan 10km Muži HOBBY 196
Varna Uma 10km Muži HOBBY 195
Vázlerová Věra 10km NORDIC WALKING 382
Véna Bechiňský + Toník Vrba 10km Štafeta 2x5km 216
Vlčková Marta 10km NORDIC WALKING 302
Vltavský Marcel ACES 10km Muži HOBBY 165
Vostřáková Anne-Marie 1.75km Dětský běh 521
Vyšehradská Alena 10km NORDIC WALKING 393
Wneková Lucie 10km NORDIC WALKING 359
WNEKOVÁ OLGA 10km NORDIC WALKING 364
Zahradník Roman WHRK 1.75km Dětský běh 504
Zajícová Anna 10km Ženy HOBBY 174
Zajíček Bohumír 10km NORDIC WALKING 337
Zborníková Emilie 10km Ženy HOBBY 123
Zykmundova Nikola WHRK 10km NORDIC WALKING 339
Želinová Andrea 10km Ženy HOBBY 142

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
10km NORDIC WALKING 118
10km Muži HOBBY 54
10km Ženy HOBBY 43
10km Štafeta 2x5km 25
1.75km Dětský běh 23
10km Muži ELITE 9
Celkem 272