Detail závodu

COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® - neděle

Liberec - Ještěd

Běh, běh se psem

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

14.04.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

JEŠTĚD SkyRace®

JEŠTĚD Trail

Canicross SkyRace®

Canicross Trail

Dětský závod KRTEČEK - 200m

Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m

Běh HUNGER GAMES - 1200m

Pořadatel a kontakt

Trailcamps.cz


Tel.: +420 606 605 246
honza@jestedskyrace.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adam Martin Fitness Life Liberec JEŠTĚD Trail Muži 401
Adamcová Jana JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 320
Adamec Vaclav SDH Prizrenice JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 32
Adamusová Marie JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 33
Almasy Michael JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 34
Andreas Lang Läuferbund Schwarzenberg JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 35
Andronikidis Janis Opava JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 36
Aron Michal JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 37
Bahník Ondřej IMIN JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 38
Balcar Marek LHUT TEAM JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 351
Balý Ondřej JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 39
Barcal Richard dos amigos JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 298
Bárta Miroslav SK MAXTRI LIBEREC JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 40
Bartoš Michal HK ÁDR ROCK JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 41
BÁRTOVÁ IVANA SK MAXTRI LIBEREC JEŠTĚD Trail Ženy 402
Baxa Jaromír JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 42
Beck Zdeněk No Limit JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 299
Beránek Lukáš Loko Beroun JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 43
Bialas Filip JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 44
Bicelli Raphael JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 45
Bittnerová Zuzana TJ Liga 100 Praha JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 46
Bočanová Veronika MILF Team JEŠTĚD Trail Ženy 403
Boček Martin Profitko Training Center Liberec JEŠTĚD Trail Muži 404
Bořil Jan CZSA/behej.com JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 47
Bořil Šimon Žďár n.S. JEŠTĚD SkyRace® Muži junior 16-19 let 362
Bouřa Marek TTF JEŠTĚD Trail Muži 405
Brabec Frantisek AC Čáslav JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 48
Bradáč Václav VK Roudnice n/L JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 49
Bradna Lukáš Běh HUNGER GAMES - 1200m Kluci 13 - 15 let 566
Brožková Oldřiška LSK Lomnice nad Popelkou/Decathlon Liberec JEŠTĚD Trail Ženy 406
Brožová Monika JEŠTĚD Trail Ženy 407
Brynda Pavel Alpsport - Ježek na Kopci Canicross SkyRace® Muži 380
Bugner Josef SK Oceláci Ostrava JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 50
Bugnerova Iva Stella Petřkovice JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46-55 let 51
Bulan Jan SK Zahořany JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 52
Bulicek Standa JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 300
Bulušek Filip JEŠTĚD Trail Muži 408
Bulušek Kamil Běh HUNGER GAMES - 1200m Kluci 13 - 15 let 572
Bulušenková Julie Běh HUNGER GAMES - 1200m Holky 11 - 12 let 573
Buryška Tomáš RunSport Salomon Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 8
Causidis Mara BUFF/SALOMON TEAM/ JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 4
CECILIA BASSO FISKY-Federaione Italiana Skyrunning JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 31
Cincibus Ondřej AC Čáslav JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 53
Coufal Martin SALAEGRO MEDICAL RACING TEAM JEŠTĚD Trail Muži 473
Čechmánek David Palkovice JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 54
Černá Klára Efektit Dětský závod KRTEČEK - 200m Holky 0 - 5 let 391
Černý František Efektit JEŠTĚD Trail Muži 55
Černý Jiří Jablonecké Mattonky JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 56
Černý Matouš Efektit Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 6 - 7 let 392
Červinka Karel Společenstvo JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 57
Činátl Pavel Hawk JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 58
Čípa Jiří Salomon-Suunto/BehejBrno.com JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 2
Čížek Pavel TJ Dukla Praha JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 301
Čurda Dušan Chrti v nouzi JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 59
Dědková Šárka Mattoni Free Run JEŠTĚD Trail Ženy 409
Devátý Zdeněk Knedlík s čokoládou JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 60
Dítě Martin Briard Team Canicross Trail Muži 492
Dítě Viktor NeLi kart JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 61
Divišková Blanka RUN4FUN JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46-55 let 62
Dočkal Lubomír Sparta Jablonec JEŠTĚD Trail Muži 478
Dolečková Iva JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 63
Doležal Martin Šneci v běhu JEŠTĚD Trail Muži 410
Doležel Lukáš Přáslavice JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 64
Doring Katarzyna JEŠTĚD Trail Ženy 411
Dostál Jan Vella Náchod JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 65
Dubská Martina JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 66
Dufka Vladislav Červený Kostelec JEŠTĚD Trail Muži 412
Duraj Miroslav JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 67
Dušánkocvvá Adélka Dětský závod KRTEČEK - 200m Holky 0 - 5 let 577
Dvořák Zdeněk TJ Sokol Adamov JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 68
Dvořáková Petra AC Čáslav JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 69
EDDJ NANI FISKY-Federazione Italiana Skyrunning JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 13
Eibel Zdeněk DNR JIhlava JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 70
El Hassan Júnis JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 71
Eliáš Honza Run Magazine Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 72
Fárlík Michal Triatlon Prostějov JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 73
Fárník Michal Bechyně JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 74
Fárník Tomáš Czech Skyrunning Team JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 12
Fejfar Ondřej Inov-8 team / TJ Spartak Vrchlabí JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 1
Fejtek Jakub Běžci Slaný JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 75
Fikejzova Anna PROVOCATEURS JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 331
Fiksel Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 76
FILINGER Zbyněk SK MAXTRI LIBEREC JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 77
Firlet Daniel HOSNET SKW Canicross Trail Muži 496
Fixová Anička Běh HUNGER GAMES - 1200m Holky 11 - 12 let 578
Fixová Magdaléna Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Holky 8 - 10 let 579
Flanderka Milan JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 78
Folková Soňa Canicross Trail Ženy 495
Foltín Andrej Kamzík 1000+ / AK Veterán Bratislava JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 20
Formanová Ludmila JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 79
Franěk Petr Canicross SkyRace® Muži 397
Fraňková Alexandra Horoguru JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 80
Fraňo Peter Salomon/Suunto JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 23
Galaczová Eva JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 81
Gałdyn Kamil Gorący Potok Team JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 16
Gebhart Michal North Czech Runners JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 82
Gotwaldová Anna Dětský závod KRTEČEK - 200m Holky 0 - 5 let 569
Gregorová Kamila Mizuno team JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 28
Grešl Michal JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 83
Grün Vojtěch Elite Sport Boskovice/Salomon-Suunto JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 84
Gunther Nordman Team Nachti 3-Raum JEŠTĚD Trail Muži 476
Haislová Radka JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 85
Hak Tomáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 86
Halamíček Marek Paseky JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 87
Hampejsová Martina ŠNECI na MAX JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46-55 let 88
Hamplová Věra Plzeň JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 337
Hanzl Jiří JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 89
Hanzl Martin JEŠTĚD Trail Muži 464
harcinik jiri STS Chvojkovice Brod JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 90
Harnoš Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 302
Hartman Jan SBS Rtyně JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 91
Haruda Lukáš Kojčice JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 92
Harward Daniel JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 369
Havlíček David Osmaci.cz/Travel Free JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 93
Hegr Tomáš Night Run Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 94
Herrmann Matthias Bautzner LV Rot-Weiß 90 JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 95
Hlavatík Honza Pivovar Koníček JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 96
Hnízdilová Eva Běžci Slaný JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 97
Holomoucký Adam Elab Team JEŠTĚD Trail Muži 459
Holubec Tomáš Run Magazine Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 98
Honzík Jan JEŠTĚD Trail Muži 463
Horáková Tereza JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 99
Houdek Karel Vlasim JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 334
Houser Tomas AC Čáslav JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 100
Hrabálek Jaroslav MILF team JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 101
Hraško Miroslav Zolná JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 22
Hrček Tomáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 303
Hrdinka Jirka Run4fun JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 102
Hriadel Jaroslav Lužičtí Vrchaři JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 356
Hriadel Štefan Jágr Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 345
Hron Petr New Roll Runners JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 103
Hrubá Kateřina JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 104
Hrubý Jindřich Klokočí Dream Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 105
Hruška Pavel Fešáci Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 321
Hryzák Ondřej Trailpoint JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 106
Hudecová Rozalie ski janov-bedřichov Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Holky 6 - 7 let 390
HULKA Lukas Jested Skyrace JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 107
Hušek Roman JEŠTĚD Trail Muži 461
Hykelová Kateřina JEŠTĚD Trail Ženy 462
Charuza Jiří KCL Kooperativa-Svijany JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 108
Chlouba František Loudavý samotář JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 109
Chouň Zdenek JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 110
Christoph Mehnert, Bautzener LV Rot-Weiß 90 JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 111
Chvátal Vladimír Úvaly JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 112
Ihring Zdeněk Liberec JEŠTĚD Trail Muži 460
Ivanov Ivan JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 113
Ivanov Nikola Bicykly.cz JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 114
Jakubů Klára JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 115
Jančík Petr LK Jasan Aš JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 116
Jánošik Jiří Rozběháme Česko JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 367
Janouchová Jana 3D Fitness Race Team JEŠTĚD Trail Ženy 472
Jánský Václav SVVAT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 117
Jarošová Klára JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 326
Jarůšek Ladislav Dynafit JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 118
Jelen Pavel Hvězda Pardubice z.s. JEŠTĚD Trail Muži 457
Jeništa Petr UCB Running club JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 119
Jireček Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 370
Julie Rampírová Skialp Dolní Morava JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 318
Jurášek Roman 3D FITNESS Race Team Canicross SkyRace® Muži 398
Kabátková Zdenka JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 120
Kadlas Tomáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 354
Kafka Josef Team RaidLight JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 121
Kalenský Pavel SUL Ústí nad Labem JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 122
Kalina Lukáš TJ Sokol Maxičky Canicross Trail Muži 485
Kalousová Tereza Vencl Tým Ústí nad Orlicí JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 29
Kaluzsná Blanka Běžecký klub Semily JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 123
Kapletová Monika RohozecAmulet JEŠTĚD Trail Ženy 414
Karsteu Fritsche JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 368
Kasa Martin Pilulka.cz Athletic Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 124
Kasal Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 125
Katrin Mehnert, Bautzener LV Rot-Weiß 90 JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46-55 let 126
Kay Staude JEŠTĚD Trail Muži 415
Kechner Tomáš Canicross Trail Muži 497
Kelbichová Vendula KL sport Most JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 127
Kestler Ivan North Czech Runners JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 128
Kiliján Tomáš Kladno JEŠTĚD Trail Muži 416
Klamarčík Viliam JEŠTĚD Trail Muži 417
Klinec Peter Maratón klub Rajec JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 129
Kňavová Martina Canicross Trail Ženy 498
Knutelski Błażej Gorący Potok JEŠTĚD SkyRace® Muži junior 16-19 let 17
Knýřová Jitka SK MAXTRI Liberec JEŠTĚD SkyRace® Ženy 56-99 let 304
Kocum Eda Dětský závod KRTEČEK - 200m Kluci 0 - 5 let 376
Kocum Jan ŠUMAVÁÁÁCÍÍÍ JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 130
Kocumová Ella Dětský závod KRTEČEK - 200m Holky 0 - 5 let 375
Kodydek Tomáš STG Rychnov nad Kněžnou JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 131
Kohout Michael Praha 3 - Žižkov JEŠTĚD Trail Muži 418
Kochel Paweł Kowary biegają JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 132
Kokošek Oldřich LightBike Running Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 9
Kolář Lukáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 332
Koláříková Alžběta Canicross Trail Ženy 489
Kopačík Libor FELI Sport JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 346
Kopačka Martin SKP Sušice JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 133
Kopřiva Martin Trailpoint/CompressportCZ JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 305
Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM JEŠTĚD Trail Muži 419
Kostrunek Filip JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 134
Košlík Jiří Decathlon Liberec JEŠTĚD Trail Muži 470
Kotala Tomáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 135
Krahulová Hana JEŠTĚD Trail Ženy 452
Kraus Aleš Ještěd Sky Race JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 136
Krecbach Jakub HK ADRŠPACH - ADR ROCK JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 137
Krcháková Irena A to je jaký život? JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 138
Kromholcová Barbora MC Metuje Canicross SkyRace® Ženy 371
Krupka Adam Indičtí běžci JEŠTĚD SkyRace® Muži junior 16-19 let 139
Krupka Milan Indičtí běžci JEŠTĚD Trail Muži 420
Křivánek Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 140
Křivohlávek Tomáš Salomon/Suunto JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 7
Kubelková Eva Hard Dog Race smečka - Babice Canicross Trail Ženy 486
Kubešová Anna JEŠTĚD Trail Ženy 421
Kubíčková Tereza SK Aktis Praha JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 353
Kubínek Pavel Team Kámen Dekor/Blansko JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 306
Kubrt Matěj JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 348
Kudela Matyáš JEŠTĚD Trail Muži 422
Kuhn Pavel KUBE team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 357
Kundrát Vladimír JEŠTĚD Trail Muži 423
Kunzmann Egon JEŠTĚD Trail Muži 477
Kurz Matouš SK Praga JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 141
Kvarda Roman Racing Olešná JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 142
Kvasnička Daniel HKNMPSM JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 18
Kysela Pavel ZPCYKLO PROOFY CORRATEC TEAM JEŠTĚD Trail Muži 453
Lachnit Jan TJ liga 100 Olomouc JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 327
Landová Mirka Mexická vlna JEŠTĚD Trail Ženy 424
Landštof David Štefko runnig team JEŠTĚD Trail Muži 425
Lang Roman Bojiště JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 143
Laža Filip JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 144
Leixner Tomas Hard Rock Runners JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 322
Lesslová Denisa Atletic JEŠTĚD Trail Ženy 361
Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 145
Lindner Tomáš Tým silniční bezpečnosti JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 146
Lipenský Petr A to je jaký život? JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 147
Lojková Romana JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 148
Louda Martin Klanovice forest JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 149
Loula Jan Endorfin factory JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 347
Luberda Petr DVtech.cz JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 323
Lukáš JKOB Frýdlant JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 150
Lukášová Mirka JEŠTĚD SkyRace® Ženy 56-99 let 151
Lundák Petr VAŠE LIGA JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 152
Lysák Vlastimil fKlidu sport team JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 307
Maceček Tomáš BUFF/Salomon Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 3
Maciulaityte Milda JEŠTĚD Trail Ženy 426
Malá Helena JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 153
Malík Tomáš Hruboskalský canicross Canicross Trail Muži 487
Malinský Václav Nalehko.com JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 154
Malý Martin JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 155
Mareš Jindřich JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 156
Maršánová Lucie JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 26
Martinů Pavel Běžci Ráje JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 157
Matějková Jana Báječné ženy v běhu JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 158
Matouš Daniel Synergy club JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 159
Matrasová Kateřina Czech skyrunning - Salming running JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 25
MATTIA BERTONCINI FISKY-Federazione Italiana Skyrunning JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 14
Mazal Petr JEŠTĚD Trail Muži 454
Mazochová Lenka Canicross SkyRace® Ženy 491
Mazura Ondřej JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 160
Mezník Vladimír OB_LBE JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 161
Mieth Tobias SpatzenTourist.de JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 358
Milec Jindřich Beast Varnsdorf JEŠTĚD Trail Muži 468
Milec Jindřich Beast Varnsdorf JEŠTĚD Trail Muži 469
Milec Jindřich Beast Varnsdorf JEŠTĚD Trail Muži 467
MIRVALDOVÁ KLÁRA SportRaces JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 162
mitrofanov sergej JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 308
Muhs Matthias Multisport- LOS JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 336
Mulič Zlatan dos amigos JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 163
Murčo Dušan MRCINA JEŠTĚD Trail Muži 474
Musil Radek SDH Liberec - Sever JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 335
Navrátilová Diana JEŠTĚD Trail Ženy 427
Nedeliaková Andrea JEŠTĚD Trail Ženy 428
Nejedlová Karolína Běh HUNGER GAMES - 1200m Holky 11 - 12 let 581
Nelešovský Pavel JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 164
Němcová Jana JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 165
Nesvadba Jiří DHL ITS Running Club JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 166
Nevrkla Jaroslav Nehvizdy JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 167
Nosek Jaroslav BK Semily JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 168
Novák David Salomon/Suunto JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 11
Novák Marcel JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 169
Novák Michal SK Babice JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 170
novak pavel PROVOCATEURS JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 330
Novotná Edita Běžouni z Klánovického lesa JEŠTĚD Trail Ženy 429
Novotná Petra OK99 Hradec Králové JEŠTĚD Trail Ženy 430
Novotný David Běžouni z Klánovického lesa JEŠTĚD Trail Muži 431
Novotný Milan OK99 Hradec Králové JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 171
Novotný Tomáš Beast - OCR team JEŠTĚD Trail Muži 466
Novotný Václav Ski team Vysočina JEŠTĚD Trail Muži 432
Nový Pavel Triatlon Mladá Boleslav JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 172
Okluská Monika Tri Colors JEŠTĚD Trail Ženy 433
Ondruch Adam LightBIKE Running Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 343
Opletalová Denisa Rožnov JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 173
Otevrel Vit Columbia Montrail JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 174
Otevřelová Kristýna JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 175
Ouhrabková Veronika Rozběháme Česko Canicross SkyRace® Ženy 394
Ožanová Zuzana fKlidu sport team JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 309
Paducha Jakub Mountain Griffons JEŠTĚD Trail Muži 434
Palkosková Alena JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 176
Pallová Jana JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 177
Pantůček Michal SRTG Praha JEŠTĚD Trail Muži 435
Pařík Richard X-TRAIL ORLOVÁ JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 178
Pařízek Jan Adidas Runners PRague JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 179
Pařízek Michal JEŠTĚD Trail Muži 180
Paslavský Bohumil Rozběháme Česko Canicross SkyRace® Muži 395
Pastyriková Nikola Hovada JEŠTĚD Trail Ženy 436
Pátek Ondřej JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 181
Paulen Andrej Kamzík 1000+ JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 21
Pávek Miloš Little Peacock Canicross SkyRace® Muži 490
Pavlicek Radim iMiN JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 182
Pavlíček David JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 333
Pavlů Ondřej Columbia Montrail JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 183
Pecold Pavel Ž3 Sport JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 184
Pechač Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 359
Penkalová Alžběta MILF Team JEŠTĚD Trail Ženy 437
Perrin Angelo Fox run JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 185
Perrin Thomas Fox run JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 186
Pešek Petr Fun Bike Ústí nad Labem JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 187
Peške Pavel NeLi kart JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 188
Petr David AC Tepo Kladno JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 189
Petr Jiří SALOMON/SUUNTO JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 6
Petr Tomáš Ultimate Buffi Fitness JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 310
Petrova Katarina JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 190
Pidanič Michal Run4Fun JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 191
Pilarski Tomasz Canicross Trail Muži 488
Pilařová Adéla Knedlík s čokoládou JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 192
Piroščák Ján Kamzík 1000+ JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 193
Platonenko Aleksandrs RunLepraRun JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 194
Plha Lukáš JEŠTĚD Trail Muži 438
Plocek David ChaBrusiči JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 195
Počekajso Václav Triatlon Trutnov JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 365
Podoláková Martina JEŠTĚD Trail Ženy 439
Pokorná Monika Žďárští sokoli! JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 196
Polak Jan Liberec JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 197
Popová Michaela Pro Dřeň Na Dřeň JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 198
Pospíšil Pavel Benešovský běžecký klub JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 199
Požár Borek JEŠTĚD Trail Muži 471
Pradziad Andrzej KS Murzasichle JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 19
Procházka František WILD & COCO JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 200
Prokš Jiří Opava JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 201
Prošek Luboš Lokomotiva Beroun JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 202
Přikryl Roman fKlidu sport team JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 311
Pšenička Viktor TrailPoint JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 203
Ptáček Josef IMIN JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 204
Querfeld Mirko PSV Zittau JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 342
Rada Martin Ještěd SkyRace JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 205
Rambová Marcela Atletický klub GoMango Hogner JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 30
Rašovská Rozálie JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 206
Reiche Steffen Koma Gera OCR JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 207
Reinbergr Tomáš Otužilci z Modřan JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 208
RICCARDO MONTANI FISKY-Federaione Italiana Skyrunning JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 15
RITTER Tomáš Run4Fun JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 209
Rozsívalová Markéta ZŮZY BLBEČEK JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 360
Rubić Daniel BRNO JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 10
Rudolf Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 210
Růžek Vojtěch Gladiators JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 211
Růžek Michal JEŠTĚD Trail Muži 475
Růžek Pavel Gladiators JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 212
Růžička Lukáš Runsport Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 213
RYGÁL Libor SK MAXTRI LIBEREC JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 214
Rypien Pavel JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 215
Řezníček Tomáš Snad nechcípnu JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 216
Řídel Jakub JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 217
Řídelová Veronika JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 218
Sako Luboš JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 340
Sedláček Luděk X-TRAIL ORLOVÁ JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 219
Semerád Antonín Jelita.run JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 220
Senichev Valery SRTG Praha JEŠTĚD Trail Muži 440
Severýn Otto Slavia Liberec Orienteering JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 221
Schorná Pavla TJ Maratonstav Úpice - Mizuno team JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 24
Schorný Jan Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 8 - 10 let 570
Schulhof Jan KSM Hrádek JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 222
Schulze Frank STRAVA JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 344
Schulze Robert Team Nachti 3-rann Canicross Trail Muži 479
Skalický Josef Activity Lanškroun - Žichlínek JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 223
Skelton Jamie Adidas Runners Prague JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 224
Skořinská Kristýna Canicross SkyRace® Ženy 399
Skupieňová Kristýna Buff/Salomon team JEŠTĚD Trail Ženy 441
Sladomel Petr Jahůdky JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 312
Slapinčka Jakub Doberský Hobit JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 225
Sláviková Lujza JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 339
Slavotínková Dominika VTahu Canicross SkyRace® Ženy 378
Slovák Tomáš DHL ITS Runnign Club JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 226
Sobotka Kamil JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 227
Sohn Agnieszka KS Kaudehar JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 366
Sojka Pavel PSG JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 228
Souček Jan Dýchavičné duo JEŠTĚD Trail Muži 442
Soukup Roman Snad nechcípnu JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 229
Spicak Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 230
Stahl Jaroslav SV Stříbro JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 231
Stalmach Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 232
Stalmach Tomáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 233
Staňková Tereza JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 234
Stárková Dominika JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 235
Steiner Michal RUN magazine team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 236
Stejskalová Irena JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46-55 let 237
Stezka Martin Táta dvojčat JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 350
Stolfa Kryspin JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 238
Stromko Břetislav SYN v pohybu JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 239
Stryková Anna Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Holky 6 - 7 let 563
Stryková Tereza Běh HUNGER GAMES - 1200m Holky 13 - 15 let 564
Suda Josef SK Přimda JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 240
Sukovatá Klára Gladiators JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 241
Sušický Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 242
Svárovský David Horoklub Mladá Boleslav JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 243
Svatoš Libor JEŠTĚD Trail Muži 443
Svoboda Milos JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 313
Svoboda Sebastian Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 8 - 10 let 567
Svobodová Petra Báječné ženy v běhu JEŠTĚD Trail Ženy 456
Svobodová Kristýna Dětský závod KRTEČEK - 200m Holky 0 - 5 let 568
Svobodova Zuzana JEŠTĚD Trail Ženy 455
Sychrovský Pavel Poděbrady JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 244
Sýkora Lukáš SK Syky Běh HUNGER GAMES - 1200m Kluci 13 - 15 let 387
Sýkora Matyáš SK Syky Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 6 - 7 let 386
Sýkorová Alice JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 245
Szetei Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 246
Szonda Karolína Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Holky 8 - 10 let 574
Szonga Daniel Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 6 - 7 let 575
Šafránek Radek Sokol Jilemnice JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 247
Šaldová Valerie Běh HUNGER GAMES - 1200m Holky 11 - 12 let 580
Šeflová Adéla Horalka a Tatranka JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 248
Ševčíková Petra X-Trail Orlová JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 27
Šilar Zdeněk Run Sport Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 249
Šilov Michal AMER SPORTS CZ JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 250
Šimeček Pavel Maraton klub Kladno JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 251
Šimůnek Jakub Dětský závod KRTEČEK - 200m Kluci 0 - 5 let 383
Šimůnek Lukáš Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 6 - 7 let 384
Šimůnková Adélka Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Holky 8 - 10 let 385
Šiška Jan #Gladiatorraceteam JEŠTĚD Trail Muži 413
Škvor Josef Praha JEŠTĚD Trail Muži 444
Šlechtová Martina C4 Klub JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46-55 let 372
Šorm Ivo Decathlon United JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 338
Šoubová Kateřina JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 349
Šoubová Magdalena JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 355
Špaček David JEŠTĚD SkyRace® Muži junior 16-19 let 252
Špaček Jiří Praha 6 JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 253
Štafl Rychard Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 6 - 7 let 565
Štembera Jan Tatran Jablonec n/N JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 254
Štencl Václav JEŠTĚD Trail Muži 445
Štěpánek Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 255
Štětka Jiří Most JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 352
Štičková Anna #zaorgáč JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 256
Štryncl Pavel Salomon/Suunto JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 257
Švancara Jiří Malirun Canicross Trail Muži 499
Švrček Radek Montgomerius team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 314
Švrčková Markéta Montgomerius team JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 315
Tarnóczy Miroslav Beast - OCR team JEŠTĚD Trail Muži 465
Tauchman Jan Tenneco JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 258
Tokar Adam Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 8 - 10 let 562
Tokar Matěj neregistrován Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 8 - 10 let 389
Tokarová Linda neregistrován Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Holky 6 - 7 let 388
Tomicová Andrea Canicross SkyRace® Ženy 377
Töpfer Martin IST Austria JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 316
Torák Tomáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 373
Trefná Nikol Canicross Trail Ženy 494
Trnečka Pavel Dýchavičné duo JEŠTĚD Trail Muži 446
Trnečková Šárka Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Holky 6 - 7 let 576
Třešňák Bruno TJ Lokomotiva Liberec Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 8 - 10 let 381
Třešňák Radim Fitness Life Liberec JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 259
Třešňáková Ester TJ Lokomotiva Liberec Běh HUNGER GAMES - 1200m Holky 11 - 12 let 382
Třísková Katarína JEŠTĚD Trail Ženy 458
Uhrová Bára MushingTeam Ostrava Canicross Trail Ženy 493
Ulman Maxmilián Dětský závod KRTEČEK - 200m Kluci 0 - 5 let 393
Unger Miroslav Most JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 260
Václavík Rostislav Madeja Sport Ostrava JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 317
Vacula Lukáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 324
Vágner Vlastimil běhejsepsem.cz Canicross SkyRace® Muži 379
Valenta Karel Běžecký kroužek Varnsdorf Canicross SkyRace® Muži 396
Valenta Michal JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 329
Valenta Petr Budyně JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 325
Valihrach Lukáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 261
Valtcheva Albena JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46-55 let 262
Váňa Karel AC Čáslav z.s. JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 263
Varyšová Jana JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 264
Vasko Dan JEŠTĚD Trail Muži 447
Vašina Jiří SAK Karviná JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 265
Vavruška Ondřej Společenstvo JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 266
Vavřík Petr Ascend Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 267
Večerek Martin JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 268
Veigertová Gabriela Sk Slavia Jičín JEŠTĚD SkyRace® Ženy junior 16-19 let 269
Veleba Martin Runsport Team JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 270
Verlík Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 271
Verster Rigardt JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 341
Veselý Jan LO Žďár nad Sázavou JEŠTĚD SkyRace® Muži junior 16-19 let 272
Veselý Michal SK Letná JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 273
Veselý Pavel TFRun JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 274
Vidovičová Helena JEŠTĚD Trail Ženy 448
Vildmonová Pavla SK Praga JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 275
Vintr Radek Unipetrol JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 276
Vlad Ioan Moldovan JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 277
Vlčev Andrej JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 278
Vodrážka Tomáš Samurai Fight Club Chodov JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 279
Vojtíšek Radovan Moon Kil Sun Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 280
Vokál Petr KARAT eXtreme Heads JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 281
Vokřínek Šimon Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 6 - 7 let 571
Volák Pavel JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 282
Volný Ondřej JEŠTĚD SkyRace® Muži junior 16-19 let 283
Vorel David North Czech Runners JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 284
Vostrý David PU pijan JEŠTĚD Trail Muži 319
Vyčichlo Jaroslav Run Magazine Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 285
Weis Michal JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 286
Wenzel Adrian Team Nachti 3-Raum JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 363
Yakimovich Kirill Belarus Skyrace Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 287
Zabrodsky Dusan JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 288
Zapletal Petr Na procházce JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 289
Zemaník Jan Salomon/Suunto JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 5
Zerner Pavel >90kg JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 290
Ziagkalos Dimis Olympus Marathon RT / Sportpark Rabenberg JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 291
Zikmund Tomáš JEŠTĚD Trail Muži 449
Zuzana Vrňatová JEŠTĚD Trail Ženy 450
Žáčková Eva JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 292
Žák Jakub Horalka a Tatranka JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 293
Žák Martin JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 294
Žák Michal Ž3 Sport JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 295
Žaudlík Filip Perun teem JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 364
Ženíšek Radek Atletika Doksy JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 296
Žídek Jan pivovar Koníček JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 328
Žitný Karel Triexpert Milt racing team JEŠTĚD Trail Muži 451
Žižková Kateřina JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 297

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 123
JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 109
JEŠTĚD Trail Muži 54
JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 33
JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 31
JEŠTĚD Trail Ženy 28
JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 19
JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 16
JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 13
Canicross Trail Muži 8
JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 8
JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46-55 let 7
Canicross SkyRace® Muži 7
Canicross SkyRace® Ženy 6
Canicross Trail Ženy 6
JEŠTĚD SkyRace® Muži junior 16-19 let 6
Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 6 - 7 let 6
Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 8 - 10 let 5
Běh HUNGER GAMES - 1200m Holky 11 - 12 let 5
Dětský závod KRTEČEK - 200m Holky 0 - 5 let 5
Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Holky 6 - 7 let 4
Dětský závod KRTEČEK - 200m Kluci 0 - 5 let 3
Běh HUNGER GAMES - 1200m Kluci 13 - 15 let 3
Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Holky 8 - 10 let 3
JEŠTĚD SkyRace® Ženy 56-99 let 2
Běh HUNGER GAMES - 1200m Holky 13 - 15 let 1
JEŠTĚD SkyRace® Ženy junior 16-19 let 1
Celkem 512