Detail závodu

Běh dobré vůle

Obora Hvězda (před letohrádkem) , Praha 6

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

12.09.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

16:00-17:45

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Štafeta 4x2,5km

10 km

5 km

2,5 km

Pořadatel a kontakt

Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové


Tel.: 606 753 125
kubinova@vdv.cz

WEB
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Charitativní běžecký závod Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové. Zázemí závodu bude před letohrádkem Hvězda, start závodu v 18 hodin.


SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
AC Petra Clinic Prague AC Petra Clinic Prague Štafeta 4x2,5km Štafeta 312
Aldinová Diana 5 km Ženy 96
Almásy Karel 10 km Muži 211
Andrushchak Andrii 10 km Muži 264
Antonová Jana TRIsáci 5 km Ženy 105
Aron Hurychova Terezie 10 km Ženy 185
Automotive Arcadis Czech Republic s.r.o. Automotive Arcadis Czech Republic s.r.o. Štafeta 4x2,5km Štafeta 323
Balážová Nina 10 km Ženy 164
Barabashever Daniela 5 km Ženy 127
Bartošková Tereza 5 km Ženy 68
Bartošová Eva 5 km Ženy 13
Bártová Marie D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 5 km Ženy 59
Baštíto Baštíto Štafeta 4x2,5km Štafeta 318
Bečvářová Zuzana Dobro Došli 10 km Ženy 149
Bechyně Štěpán 10 km Muži 295
Bejčková Radka EUC.CZ 5 km Ženy 89
Bemanová Viktorie 2,5 km Junioři 350
Benešová Kristýna Krakovské běhny 10 km Ženy 156
Beránek Aleš 10 km Muži 217
Bílková Jiřina PwC 5 km Ženy 86
Biznárová Katarína 5 km Ženy 10
Blecha Vladislav TJ liga 100 Praha 10 km Muži 226
Boček Lukáš ZŠ Juventa 10 km Muži 209
Bohoňková Viera 5 km Ženy 94
BONA, o.p.s. - 1 BONA, o.p.s. Štafeta 4x2,5km Štafeta 327
BONA, o.p.s. - 2 BONA, o.p.s. Štafeta 4x2,5km Štafeta 328
Brabcová Marketa 5 km Ženy 75
Brabec Jiří Adventní běhání 10 km Muži 229
Brezová Mária 5 km Ženy 12
Břinková Dana D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 5 km Ženy 66
Císařová Zuzana 10 km Ženy 186
Čadková Kamila 5 km Ženy 106
Čalfová Andrea 10 km Ženy 162
Čelikovská Andrea 5 km Ženy 21
Čelikovská Markéta 5 km Ženy 20
Činčilová Marie 10 km Ženy 187
Čivrsovy Olšany Čivrsovy Olšany Štafeta 4x2,5km Štafeta 316
D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR - 1 D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR Štafeta 4x2,5km Štafeta 336
D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR - 2 D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR Štafeta 4x2,5km Štafeta 337
Danešová Kristýna D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 5 km Ženy 65
Daníčková Lenka 5 km Ženy 112
Decentní Dámy Arcadis Czech Republic s.r.o. Decentní Dámy Arcadis Czech Republic s.r.o. Štafeta 4x2,5km Štafeta 326
Doběhneme! Volvo Cars Czech Republic Štafeta 4x2,5km Štafeta 317
Dobrá vůle by byla... Dobrá vůle by byla... Štafeta 4x2,5km Štafeta 315
Dobrovolná Iva 5 km Ženy 110
Dobruška girls Dobruška girls Štafeta 4x2,5km Štafeta 303
Dolinská Dagmar 10 km Ženy 157
Dostál Ivo Trisaci 10 km Muži 275
doubleshot s.r.o. - Team A doubleshot s.r.o. - Team A Štafeta 4x2,5km Štafeta 338
doubleshot s.r.o. - Team B doubleshot s.r.o. - Team B Štafeta 4x2,5km Štafeta 339
doubleshot s.r.o. - Team C doubleshot s.r.o. - Team C Štafeta 4x2,5km Štafeta 340
doubleshot s.r.o. - Team D doubleshot s.r.o. - Team D Štafeta 4x2,5km Štafeta 341
Drnek Martin Drndíci 10 km Muži 274
Drotárová Zuzana 5 km Ženy 93
Drtinová Víťa BŠMŠ 10 km Ženy 175
Durych Vilém Srtg Praha 10 km Muži 241
Dvorak Pavel SK Praha Karlin 10 km Muži 240
Dvořáková Ivana 5 km Ženy 124
Elpida Elpida Štafeta 4x2,5km Štafeta 310
Elpida Přístav 7 Elpida Přístav 7 Štafeta 4x2,5km Štafeta 311
EUC I. EUC I. Štafeta 4x2,5km Štafeta 331
EUC II. EUC II. Štafeta 4x2,5km Štafeta 329
Exnar Petr Bosoboty leguano 10 km Muži 232
Faronová Jitka Běžouni z Klánovického lesa 10 km Ženy 184
Farský Ivo Krkonošská kavárna Vrchlabí 10 km Muži 253
Fendrych Luboš 10 km Muži 213
Filip Hledík Štafeta 4x2,5km Štafeta 304
Filipova Eva 5 km Ženy 4
Fodorová Hana 5 km Ženy 46
Formánková Andrea 5 km Ženy 42
Formanová Kateřina 5 km Ženy
Fráňa Pavel 10 km Muži 222
Franková Klaudia Phonak 5 km Ženy 70
Fráňová Jana 10 km Ženy 150
Freudlová Eliška 5 km Ženy 3
Frydrych Petr Patron Běhu dobré vůle 5 km Virtuální startovné
Gassmayr Katerina 10 km Ženy 146
Gassmayr Robert 10 km Muži 218
Geislerová Ester Patronka Běhu dobré vůle 10 km Ženy 153
Gembčíková Sandra 5 km Ženy 41
Girls Power Arcadis Czech Republic s.r.o. Girls Power Arcadis Czech Republic s.r.o. Štafeta 4x2,5km Štafeta 322
Granja Monika Všechno nejlepší, Miloši! 5 km Virtuální startovné
Granja Monika 5 km Ženy 1
Gritsay Victoria 10 km Ženy 133
Grossmannova Lenka 5 km Ženy 25
Grussová Petra 5 km Ženy 95
Halíková Hedvika 5 km Ženy 6
Hamačík Radek 10 km Muži 290
Hanek Martin EUC.CZ 10 km Muži 259
Hartvich Ivana 10 km Ženy 161
Hejduk Marek 10 km Muži
Hejná Jana 5 km Ženy 52
Herynek Tomáš 10 km Muži 263
Heřmánek Hynek Piece of Sádlo 10 km Muži 206
Hitrádio City 93,7 FM Hitrádio City 93,7 FM Štafeta 4x2,5km Štafeta 320
Holcová Jana 10 km Ženy 131
Horká Lenka Triexpert Milt Racing Team 10 km Ženy 137
Hornogová Adéla 5 km Ženy 125
Horsinková Kateřina Báječné ženy v běhu 10 km Ženy 138
Houštecký Petr Sberbank 10 km Muži 271
Hrabáková Kateřina 5 km Ženy
Hrabánková Jitka Krásky v běhu 5 km Ženy 51
Hrdá Klára 5 km Ženy 57
Hronová Jana 5 km Virtuální startovné
Hrubcova Gabriela Všechno nejlepší, Miloši 10 km Ženy 151
Hrubý Jaroslav Všechno nejlepší, Miloši! 10 km Muži 220
Hurych Jakub Maratón klub Kladno 10 km Muži 245
Husáková Zuzana Běžecký klub České spořitelny 10 km Ženy 147
Hušková Blažena 5 km Virtuální startovné
Hvězdná devatenáctka Štafeta 4x2,5km Štafeta 342
Chalupková Lucia D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 5 km Ženy 61
Chizzola Jitka D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 5 km Ženy 60
Churavý Martin 10 km Muži 201
Indiáni z EUC Indiáni z EUC Štafeta 4x2,5km Štafeta 330
Jacques Katerina Běžecká škola Miloše Škorpila 10 km Ženy 179
Jaksch Jakub Všechno nejlepší, Miloši! 10 km Muži 221
Jakub Mitura Vladimír VAKOUŠ 10 km Muži
Janek Ondřej 10 km Muži 267
Janglová Barbara 5 km Ženy
Jenšovská Šárka 5 km Ženy 102
Jeřábková Lucie 5 km Ženy 37
Jirásková Petra 10 km Ženy 145
Jirovec Jakub 10 km Muži 293
Juhás Marek Krakovské běhny 10 km Muži 224
Jůnová Andrea 10 km Ženy 173
Jurák Adam Running zone Brno 10 km Muži 233
Kalina Roma 10 km Muži 242
Kargerova Diana AC Zkolika 5 km Ženy 113
Kárná Markéta 5 km Ženy 98
Keblová Lucie 10 km Ženy 144
Khankisminen Ruslan 10 km Muži 298
Klouda Martin I. PKO Praha 10 km Muži 227
Kocichová Ondřejka 5 km Ženy 115
Kocourková Kateřina Prostě běž! 5 km Ženy 90
Kočárková Karin 5 km Ženy 24
Koloušek Tomáš 10 km Muži 297
Konarovská Lucie 10 km Ženy 176
Kopta Michal nenám klub 10 km Muži 205
Korbačka David EUC.CZ 10 km Muži 257
Kosová Zuzana 5 km Ženy 49
Kovaříková Tereza 10 km Ženy 143
Kozáková Jindřiška Total Vital 10 km Ženy 163
Kozlova Jana 10 km Ženy 174
Kracíková Kateřina 10 km Ženy
Králová Lenka 10 km Ženy 148
Králová Magdalena 10 km Ženy 154
Králová Michaela 5 km Ženy 8
Krampolová Eliška 5 km Ženy 74
Krasauskiene Zydrone 5 km Ženy 99
Kratochvíl Michal D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 10 km Muži 243
Kratochvílová Martina 5 km Ženy 39
Krobová Kateřina 10 km Ženy 169
Kroupa Štěpán Café Racers 10 km Muži 276
Krška Martin bratřijaksepatří.cz 10 km Muži 269
Křesťanová Veronika 10 km Ženy 140
Kubelková Jana SRTG Česká Lípa/Báječné ženy v běhu 5 km Ženy 15
Kubik Jan 10 km Muži 280
Kubik Jiri Morfeovy menisky 10 km Muži 281
Kubíková Martina 10 km Ženy
Kubikova Zuzana 5 km Ženy 118
Kubizňáková Kateřina 5 km Ženy 2
Kubová Jana 5 km Ženy 40
Kučerová Štěpánka 5 km Ženy 114
Kundrát Tomáš D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 10 km Muži
Kupcová Veronika 5 km Ženy 58
KUPROVÁ ZDENKA TAEKWON DO PEČKY 5 km Ženy 87
Kurková Dana 10 km Ženy 152
Kurkova Michaela 5 km Ženy
Kušnír Luboš ČSOB Pojišťovna Bobr Team 10 km Muži 204
Kutáčová Katka Gladiatorraceteam 5 km Ženy
Kyselová Sylva 5 km Ženy
Leinveberová Katarína 10 km Ženy 189
Lešková Silvia 5 km Ženy 11
Loskotová Lucie 5 km Ženy 54
Lukš Tomáš EUC.CZ 10 km Muži 255
Luňáková Lenka 10 km Ženy
Malinová Annie 5 km Ženy 7
Maňasová Marie 10 km Ženy 159
Maradová Jiřina 5 km Ženy 32
Marček David 10 km Muži 300
Marek Vlastimil Šneci v běhu 10 km Muži 231
Marhanova Eva 5 km Ženy 5
Marie Michálková Štafeta 4x2,5km Štafeta 314
Markvartová Soňa 5 km Ženy 79
Martincová Eva 10 km Ženy 172
Maryško Jan 10 km Muži
Maříková Lucie 5 km Ženy 38
Mašková Kristína 5 km Ženy 126
Medová Petra 5 km Ženy 82
Medová Tereza 5 km Ženy 97
Mech Josef 10 km Muži 239
Miháliková Ludmila SRTG Česká Lípa 5 km Ženy 16
Minaříková Petra 5 km Ženy 103
Ministerští Ministerští Štafeta 4x2,5km Štafeta 332
Mitošinková Barbora Klub mladých diváků 5 km Ženy 56
Mlčochová Kateřina 10 km Ženy 182
Mlynaříková Iva D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 10 km Ženy 167
Mňam Arcadis Czech Republic s.r.o. Mňam Arcadis Czech Republic s.r.o. Štafeta 4x2,5km Štafeta 325
Mrázková Ivana EUC.CZ 10 km Ženy 180
Mudrová Alžběta 10 km Ženy 139
Muhrová Barbora 5 km Ženy 84
Muselíková Klára 10 km Ženy 158
Mydlilová Jana Sneci v behu 5 km Ženy 9
Myšinská Markéta D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 5 km Ženy 62
Nadačníci Nadace ČEZ Štafeta 4x2,5km Štafeta 334
Navrátilová Jana 10 km Virtuální startovné
Nedvědová Tereza 5 km Ženy 80
Němečková Radka 5 km Ženy 43
Neumannová Monika 5 km Ženy 111
Nosková Jana Patronka Běhu dobré vůle 5 km Ženy 109
Nova Lucie - 10 km Ženy 177
Novak Ondrej 10 km Muži 278
Nováková Petra 5 km Ženy 72
Nováková Zuzana Běhám pro Hospic v Mostě 5 km Ženy 18
Novicky Branislav 10 km Muži 284
Nytra Boleslav Všechno nejlepší Miloši! 10 km Muži 266
Nytrová Jana Všechno nejlepší Miloši! 10 km Ženy 183
Okrouhlík Michal 10 km Muži 216
Otta Jan 10 km Muži 249
Ottová Zuzana 10 km Ženy
P3 (s)Tvořitelé P3 (s)Tvořitelé Štafeta 4x2,5km Štafeta 306
P3 Budovatelé P3 Budovatelé Štafeta 4x2,5km Štafeta 309
P3 Byznysmeni P3 Byznysmeni Štafeta 4x2,5km Štafeta 307
P3 Odpadlíci P3 Odpadlíci Štafeta 4x2,5km Štafeta 308
P3 Síla Zákona P3 Síla Zákona Štafeta 4x2,5km Štafeta 305
Pangrácová Barbora 5 km Ženy 34
Panošová Tereza 10 km Ženy 135
Paseka Jirka Všechno nejlepší, Miloši! 10 km Muži 223
Pavla Česky běžecký klub 10 km Ženy
Pech Thomas SK Burlo 10 km Muži 270
Pekárková Kristýna 5 km Ženy
Pekárková Kristýna 5 km Ženy
Pelková Zuzana 10 km Ženy 165
Pfortnerová Aéla 10 km Ženy 132
PíEmTů Arcadis Czech Republic s.r.o. PíEmTů Arcadis Czech Republic s.r.o. Štafeta 4x2,5km Štafeta 324
Plajnerová Pavlína 5 km Ženy 36
Pluhařová Jana 5 km Ženy 22
Podaný Petr 10 km Muži 250
Polanecká Lenka 5 km Ženy 104
Poliaková Lucia 5 km Ženy 67
Pozdní sběr Pozdní sběr Štafeta 4x2,5km Štafeta 313
Pozdní sběr 2 Strakonice bez plastů Štafeta 4x2,5km Štafeta 335
Pražáková Kristýna D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 5 km Ženy 64
Primas Petr 10 km Muži 208
Prokopová Klára Bonbon 5 km Ženy 83
Prouzová Karolína 10 km Ženy 136
Průcha Himlová Renata JC Mousee Unhošť 10 km Ženy 188
Pudilová Anežka 5 km Ženy 116
Pucholt Vladimír 10 km Muži 251
Rákos Tomáš 10 km Muži 230
Remeňová Katka šneci v běhu 10 km Ženy 166
Roušalová Blanka 5 km Ženy 50
Safínová Lucie 5 km Ženy 81
Sedláček Adam 2,5 km Junioři 351
Sedláček Petr 10 km Muži 219
Sedláková Martina Sberbank CZ 5 km Ženy 100
Sichrovský Chananel Sberbank 10 km Muži 248
Simandl Ondřej Bratřijaksepatří.cz 10 km Muži 272
Simandl Radek 10 km Muži 268
Simandlová Pavlína 5 km Ženy 101
Skácelová Marcela 10 km Ženy 170
Skřivánek Jakub Štafeta 4x2,5km Štafeta
Slavata Tomáš 10 km Muži 296
Slíva Petr Hitrádio City 93,7 FM 10 km Muži 247
Smolík Tomáš D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 10 km Muži
Sochrová Lucie 5 km Ženy 33
Solomová Jitka 5 km Ženy 30
Spáčil Pavel 5 km Virtuální startovné
Srbová Leona 10 km Ženy 171
Staňková Ivana adidas Runners Prague 5 km Ženy 55
Stehlík Jan Dobro došli 10 km Muži 214
Stehlíková Zuzana Dobro došli 10 km Ženy 141
Strejc Jan EUC.CZ 10 km Muži 254
Sudková Marie 5 km Ženy 78
Svatoň Tomáš 10 km Muži 265
Svatoňová Petra D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 5 km Ženy 63
Svoboda Milan 10 km Muži 215
Svoboda Lubor 10 km Muži 283
Svobodová Vendula 5 km Ženy 27
Sylva Kočí Krásky v běhu 5 km Ženy 47
Šamlotová Pavla 10 km Ženy 178
Šefčíková Michaela 5 km Ženy 73
Šimečková Tereza 5 km Ženy 107
Šimice Marek 10 km Muži 210
Šindelářová Andrea 5 km Ženy 76
Škorpil Miloš Slavím na běhu 65. narozeniny! 10 km Muži 225
Škvára Miroslav 10 km Muži 238
Škvárová Irena 10 km Ženy 168
Šleglova Andrea RunBo Team Liberec 5 km Ženy 35
Šmidrkal Petr P3 logistic park 10 km Muži 294
Šnajder Andrej 10 km Muži 292
Šobrová Jana 5 km Ženy 117
Špryslová Lenka Šneci v běhu 5 km Ženy 26
Štafeta Výboru dobré vůle Tým Nadace Olgy Havlové Štafeta 4x2,5km Štafeta 301
Štefanová Markéta 5 km Ženy 28
Štěpánková Anna Šneci v běhu 5 km Ženy 88
Štícha Roman STG Příbram 10 km Muži 246
Šubrtová Renata Triatlon Team Měchenice 5 km Ženy 91
Šuvarská Klára 5 km Ženy 44
Švajcr Radek Forrest Gump Team 10 km Muži 252
Tall Pavel SK ČNB Praha 5 km Virtuální startovné
Taylor Jo 10 km Muži 212
TEAM NORWAY TEAM NORWAY Štafeta 4x2,5km Štafeta 319
Tereza Jandová Štafeta 4x2,5km Štafeta 321
Tomášek Martin 10 km Muži 244
Toskana Toskana Štafeta 4x2,5km Štafeta 343
Toskana Toskana Štafeta 4x2,5km Štafeta 344
Trková Marie 10 km Ženy 155
Tselidis Kyriakos 10 km Muži 299
Tůma Daniel 10 km Muži 262
Tůma Zdeněk 10 km Muži 261
Tůmová Martina 5 km Ženy 92
Tunega Ivan 10 km Muži
Tutterová Markéta Běhám pro Hospic 5 km Ženy 19
Ullmannova Jana SRTG Česká Lípa 5 km Ženy 14
Urban & Hejduk Štafeta 4x2,5km Štafeta 345
Urban & Hejduk 2 Štafeta 4x2,5km Štafeta 346
Urbanová Kristýna 10 km Ženy 134
Úřední šimlové Úřední šimlové Štafeta 4x2,5km Štafeta 302
Vadlejchová Kristýna 10 km Ženy 142
Valentková Klára Sberbank 5 km Ženy 108
Valoušková Lucie 5 km Ženy 71
Valova Jana 5 km Ženy 31
Vančo Ruben 10 km Muži 203
Vaníček Jan SRTG Česká Lípa 10 km Muži 207
Vaňková Barbora Phonak 5 km Ženy 69
Vargová Nikola 5 km Ženy 85
Vaš Nela 5 km Ženy 77
Váša Petr EUC.CZ 10 km Muži 256
Velehradský Petr 10 km Muži 277
Vernerová Lucie 10 km Ženy 181
Videnovova Petra 5 km Ženy 53
Virág Pavol 10 km Muži 282
Virál Samuel 2,5 km Junioři 352
Vitáčková Alena 5 km Ženy 23
Vítů Adam 10 km Muži 291
Vlasák Martin 10 km Muži 273
Vlková Markéta Báječné ženy v běhu 5 km Ženy 17
Vodičkova Monika Krásky v běhu 5 km Ženy 48
Vodičková Petra 5 km Ženy 128
Voráček Petr EUC.CZ 10 km Muži 260
Vorel David 10 km Muži 228
Vorlova Zdenka 5 km Ženy 45
Wallcon Martina Auto Průhonice 5 km Ženy 130
Wawroszová Kamila 10 km Ženy 160
Zámečník Libor 10 km Muži 202
Závodovci Závodovci Štafeta 4x2,5km Štafeta 333
Zelený Zbyněk Havlíčkova Borová 10 km Muži 279
Zinková Slávka Viktorky strings 10 km Ženy 190
Žaludová Marie Hvozdnický šakalíci 5 km Ženy 29
Žižka Josef EUC.CZ 10 km Muži 258

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
5 km Ženy 132
10 km Muži 97
10 km Ženy 65
Štafeta 4x2,5km Štafeta 47
5 km Virtuální startovné 6
2,5 km Junioři 3
10 km Virtuální startovné 1
Celkem 351