Detail závodu

Běh dobré vůle

Obora Hvězda (před letohrádkem) , Praha 6

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

12.09.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

16:00-17:45

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Štafeta 4x2,5km

10 km

5 km

Pořadatel a kontakt

Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové


Tel.: 606 753 125
kubinova@vdv.cz

WEB
2019
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Charitativní běžecký závod Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové. Zázemí závodu bude před letohrádkem Hvězda, start závodu v 18 hodin.


SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Almásy Karel 10 km Muži
Balážová Nina 10 km Ženy
Bartošková Tereza 5 km Ženy
Bartošová Eva 5 km Ženy
Bártová Marie D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 5 km Ženy
Bečvářová Zuzana Dobro Došli 10 km Ženy
Běhanová Daniela Pozdní sběr Štafeta 4x2,5km Štafeta
Benešová Kristýna Krakovské běhny 10 km Ženy
Beránek Aleš 10 km Muži
Beranová Lenka 5 km Ženy
Biznárová Katarína 5 km Ženy
Blahoňovská Lucie 5 km Ženy
Blecha Vladislav TJ liga 100 Praha 10 km Muži
Boček Lukáš ZŠ Juventa 10 km Muži
Brabcová Marketa 5 km Ženy
Brabec Jiří Adventní běhání 10 km Muži
Brezová Mária 5 km Ženy
Břinková Dana D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 5 km Ženy
Buchlová Andrea 10 km Ženy
Čalfová Andrea 10 km Ženy
Čelikovská Andrea 5 km Ženy
Čelikovská Markéta 5 km Ženy
Čivrná Lenka Čivrsovy Olšany Štafeta 4x2,5km Štafeta
Danešová Kristýna D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 5 km Ženy
Dolinská Dagmar 10 km Ženy
Durych Vilém Srtg Praha 10 km Muži
Dvorak Pavel SK Praha Karlin 10 km Muži
Exnar Petr Bosoboty leguano 10 km Muži
Fendrych Luboš 10 km Muži
Fialová Tereza Proběhni svět 5 km Ženy
Filipova Eva 5 km Ženy
Fodorová Hana 5 km Ženy
Formánková Andrea 5 km Ženy
Fráňa Pavel 10 km Muži
Franková Klaudia Phonak 5 km Ženy
Fráňová Jana 10 km Ženy
Freudlová Eliška 5 km Ženy
Frydrych Petr Patron Běhu dobré vůle 5 km Virtuální startovné
Ganická Helena TEAM NORWAY Štafeta 4x2,5km Štafeta
Gassmayr Katerina 10 km Ženy
Gassmayr Robert 10 km Muži
Geislerová Ester Patronka Běhu dobré vůle 10 km Ženy
Gembčíková Sandra 5 km Ženy
Granja Monika 5 km Ženy
Granja Monika Všechno nejlepší, Miloši! 5 km Virtuální startovné
Gremlicová Lucie Liga 100 Olomouc 10 km Ženy
Gritsay Victoria 10 km Ženy
Grossmannova Lenka 5 km Ženy
Grzywačová Marcela 5 km Ženy
Halíková Hedvika 5 km Ženy
Hartvich Ivana 10 km Ženy
Hejná Jana 5 km Ženy
Heřmánek Hynek Piece of Sádlo 10 km Muži
Hilliová Brona Elpida Štafeta 4x2,5km Štafeta
Hledík Filip Štafeta 4x2,5km Štafeta
Holcová Jana Baštíto Štafeta 4x2,5km Štafeta
Holcová Jana 10 km Ženy
Horká Lenka Triexpert Milt Racing Team 10 km Ženy
Horsinková Kateřina Báječné ženy v běhu 10 km Ženy
Hrabáková Kateřina 5 km Ženy
Hrabánková Jitka Krásky v běhu 5 km Ženy
Hrdá Klára 5 km Ženy
Hrubcova Gabriela Všechno nejlepší, Miloši 10 km Ženy
Hrubý Jaroslav Všechno nejlepší, Miloši! 10 km Muži
Hurych Jakub Maratón klub Kladno 10 km Muži
Husáková Zuzana Běžecký klub České spořitelny 10 km Ženy
Hušková Blažena 5 km Virtuální startovné
Chalupková Lucia D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 5 km Ženy
Chizzola Jitka D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 5 km Ženy
Churavý Martin Úřední šimlové Štafeta 4x2,5km Štafeta
Churavý Martin 10 km Muži
Jaksch Jakub Všechno nejlepší, Miloši! 10 km Muži
Jeřábková Lucie 5 km Ženy
Jirásková Petra 10 km Ženy
Juhás Marek Krakovské běhny 10 km Muži
Jůnová Andrea 10 km Ženy
Jurák Adam Running zone Brno 10 km Muži
Kalina Roma 10 km Muži
Keblová Lucie 10 km Ženy
Klouda Martin I. PKO Praha 10 km Muži
Kočárková Karin 5 km Ženy
Kopta Michal nenám klub 10 km Muži
Kosová Zuzana 5 km Ženy
Koubková Tereza 10 km Ženy
Kovaříková Tereza 10 km Ženy
Kozáková Jindřiška Total Vital 10 km Ženy
Králová Lenka 10 km Ženy
Králová Magdalena 10 km Ženy
Králová Michaela 5 km Ženy
Krampolová Eliška 5 km Ženy
Kratochvíl Michal D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 10 km Muži
Kratochvílová Martina 5 km Ženy
Krobová Kateřina 10 km Ženy
Křesťanová Veronika 10 km Ženy
Kubelková Jana SRTG Česká Lípa/Báječné ženy v běhu 5 km Ženy
Kubínová Kateřina Tým Nadace Olgy Havlové Štafeta 4x2,5km Štafeta
Kubizňáková Kateřina 5 km Ženy
Kubová Jana 5 km Ženy
Kundrát Tomáš D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 10 km Muži
Kupcová Veronika 5 km Ženy
Kurková Dana 10 km Ženy
Kušnír Luboš ČSOB Pojišťovna Bobr Team 10 km Muži
Kutáčová Katka Gladiatorraceteam 5 km Ženy
Lešková Silvia 5 km Ženy
Loskotová Lucie 5 km Ženy
Loukotová Šárka Dobruška girls Štafeta 4x2,5km Štafeta
Malinová Annie 5 km Ženy
Maňasová Marie 10 km Ženy
Maradová Jiřina 5 km Ženy
Marek Vlastimil Šneci v běhu 10 km Muži
Marhanova Eva 5 km Ženy
Markvartová Soňa 5 km Ženy
Martincová Eva 10 km Ženy
Maříková Lucie 5 km Ženy
Mašek Pavel D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 10 km Muži
Medová Petra 5 km Ženy
Mech Josef 10 km Muži
Miháliková Ludmila SRTG Česká Lípa 5 km Ženy
Michálková Marie Štafeta 4x2,5km Štafeta
Mitošinková Barbora Klub mladých diváků 5 km Ženy
Mlynaříková Iva D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 10 km Ženy
Motalova Petra 5 km Ženy
Mrázová Jana Volvo Cars Czech Republic Štafeta 4x2,5km Štafeta
Mudrová Alžběta 10 km Ženy
Muselíková Klára 10 km Ženy
Mydlilová Jana Sneci v behu 5 km Ženy
Myšinská Markéta D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 5 km Ženy
Navrátilová Jana 10 km Virtuální startovné
Nedvědová Tereza 5 km Ženy
Němečková Radka 5 km Ženy
Nosková Jana Patronka Běhu dobré vůle 5 km Virtuální startovné
Nováková Petra 5 km Ženy
Nováková Monika Hitrádio Štafeta 4x2,5km Štafeta
Nováková Zuzana Běhám pro Hospic v Mostě 5 km Ženy
Nyvltova Tana 5 km Ženy
Okrouhlík Michal 10 km Muži
Pangrácová Barbora 5 km Ženy
Panošová Tereza 10 km Ženy
Paseka Jirka Všechno nejlepší, Miloši! 10 km Muži
Pavla Česky běžecký klub 10 km Ženy
Pelková Zuzana 10 km Ženy
Pfortnerová Aéla 10 km Ženy
Plajnerová Pavlína 5 km Ženy
Pluhařová Jana 5 km Ženy
Poesová Jana Dobrá vůle by byla... Štafeta 4x2,5km Štafeta
Poliaková Lucia 5 km Ženy
Pražáková Kristýna D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 5 km Ženy
Primas Petr 10 km Muži
Prokopová Klára Bonbon 5 km Ženy
Prouzová Karolína 10 km Ženy
Rákos Tomáš 10 km Muži
Remeňová Katka šneci v běhu 10 km Ženy
Roušalová Blanka 5 km Ženy
Řehořek Tomáš AC Petra Clinic Prague Štafeta 4x2,5km Štafeta
Safínová Lucie 5 km Ženy
Sedláček Petr 10 km Muži
Serbinová Gabriella P3 (s)Tvořitelé Štafeta 4x2,5km Štafeta
Serbinová Gabriella P3 Byznysmeni Štafeta 4x2,5km Štafeta
Serbinová Gabriella P3 Odpadlíci Štafeta 4x2,5km Štafeta
Serbinová Gabriella P3 Síla Zákona Štafeta 4x2,5km Štafeta
Serbinová Gabriella P3 Budovatelé Štafeta 4x2,5km Štafeta
Skácelová Marcela 10 km Ženy
Smolík Tomáš D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 10 km Muži
Sochrová Lucie 5 km Ženy
Solomová Jitka 10 km Ženy
Spáčil Pavel 5 km Virtuální startovné
Spencer Otis 10 km Muži
Srbová Leona 10 km Ženy
Staňková Ivana adidas Runners Prague 5 km Ženy
Stehlík Jan Dobro došli 10 km Muži
Stehlíková Zuzana Dobro došli 10 km Ženy
Stepanovič Dr. h.c. Alexandr 10 km Muži
Sudková Marie 5 km Ženy
Svatoňová Petra D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 5 km Ženy
Svoboda Milan 10 km Muži
Svobodová Vendula 5 km Ženy
Sylva Kočí Krásky v běhu 5 km Ženy
Šefčíková Michaela 5 km Ženy
Šimice Marek 10 km Muži
Šindelářová Andrea 5 km Ženy
Škorík Martin D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 10 km Muži
Škorpil Miloš Slavím na běhu 65. narozeniny! 10 km Muži
Škvára Miroslav 10 km Muži
Škvárová Irena 10 km Ženy
Šleglova Andrea RunBo Team Liberec 5 km Ženy
Špryslová Lenka Šneci v běhu 5 km Ženy
Štefanová Markéta 5 km Ženy
Štícha Roman STG Příbram 10 km Muži
Šuvarská Klára 5 km Ženy
tajdusova Martina 10 km Ženy
Taylor Jo 10 km Muži
Tomášek Martin 10 km Muži
Trková Marie 10 km Ženy
Tůmová Bára Elpida Přístav 7 Štafeta 4x2,5km Štafeta
Tutterová Markéta Běhám pro Hospic 5 km Ženy
Ullmannova Jana SRTG Česká Lípa 5 km Ženy
Urbanová Kristýna 10 km Ženy
Vadlejchová Kristýna 10 km Ženy
Valoušková Lucie 5 km Ženy
Valova Jana 5 km Ženy
Vančo Ruben 10 km Muži
Vaníček Jan SRTG Česká Lípa 10 km Muži
Vaňková Barbora Phonak 5 km Ženy
Vaš Nela 5 km Ženy
Videnovova Petra 5 km Ženy
Vitáčková Alena 5 km Ženy
Vlková Markéta Báječné ženy v běhu 5 km Ženy
Vodičkova Monika Krásky v běhu 5 km Ženy
Vorel David 10 km Muži
Vorlova Zdenka 5 km Ženy
Wawroszová Kamila 10 km Ženy
Zámečník Libor 10 km Muži
Žaludová Marie Hvozdnický šakalíci 5 km Ženy

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
5 km Ženy 90
10 km Ženy 49
10 km Muži 48
Štafeta 4x2,5km Štafeta 20
5 km Virtuální startovné 5
10 km Virtuální startovné 1
Celkem 213