Detail závodu

Dobroběh

Soběslav

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

21.09.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Nepoběžím, ale zaplatím!

Klasika 6,7km

Klasika T4 6,7km

Army 6,5 km

Army T4 6,5 km

Děti klasika 500 m

Děti army 500 m

Pořadatel a kontakt

Diakonie Rolnička


Tel.: 733 127 041
dobrobeh@rolnicka.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Vondrů Jaroslav Pacov Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1040
Absolonová Veronika Rolnička Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1509
Ambrož Jiří Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2071
Andrle Matyáš Děti klasika 500 m 0 - 6 let 48
Andrle Štepán Děti army 500 m 7 - 9 let 137
Arnošt Michal Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2111
Babůrková Kristýna Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2053
Bartoš David VÚ 1825 Tábor Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2001
Batíková Dominika Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2063
Bednář David Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2091
Benda Luboš Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2009
Bendová Lenka Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2008
Beňová Sofie Děti klasika 500 m 0 - 6 let 1
Bicanova Martina Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1044
Bílá Kristýna Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2035
Bílek Michal Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2102
Bílek Tibor TJ Pilich Horní Skrýchov Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1041
Bílková Blanka TJ Pilich Horní Skrýchov Klasika 6,7km Ženy 46+ 1042
Bílý Filip Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2025
Bodláková Kamila Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2112
Bodláková Kamila Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1007
Boháč Pavel SILON Klasika *3 Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1503
Březinová Anna Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1043
Burianová Ludmila Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2049
Capouchová Nina Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1063
Cíchová Erika Prostě běž Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1022
Ciprová Kateřina Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2050
Cvetkovič Miodrag YANFENG Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2078
Čáp Luboš Klasika 6,7km Muži 46+ 1050
Čermoch Petr Hubková Jana Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2504
Činčalova Dominika Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2041
Čiperová Alena Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2061
Čížek Josef SILON ARMY *4 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2508
Čížek Josef SILON ARMY *4 Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2508
Deim Karel Klasika 6,7km Muži 46+ 1048
Deim Michal SC Vebr - sport Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1047
Dejčmarová Veronika České Budějovice Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2069
Demangeon Blanka Pisek Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1018
Demangeon Nora Pisek Děti army 500 m 7 - 9 let 101
Demangeon Viktor Pisek Děti klasika 500 m 0 - 6 let 2
Demangeon Xavier Pisek Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2044
Demská Valentýna Děti klasika 500 m 0 - 6 let 3
Dohnal Ondřej SILON Klasika *4 Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1504
Dolejšová Pavlína Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2048
Doleželová Mirka Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2024
Dolný Jan Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2093
Dračka Jáchym Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2028
Dračka Jáchym Richard Dračka Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1508
Dračka Juda Děti klasika 500 m 0 - 6 let 45
Dračka Juda Děti army 500 m 7 - 9 let 134
Dračka Richard Klasika T4 6,7km Čtyřčlenný tým T1508
Dračka Richard Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2027
Dračka Richard Richard Dračka Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1508
Dračková Lajla Richard Dračka Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1508
Dušek Jakub Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2013
Dušková Lenka Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2005
Dušková Natálie Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2023
Dvořák Jan Děti klasika 500 m 0 - 6 let 4
Dvořák Vít Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2083
Dvořáková Barbora Děti army 500 m 10 - 12 let 117
Dvořáková Šárka SILON Klasika *1 Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1501
Eidelpesová Adéla Děti klasika 500 m 10 - 12 let 23
Fara David 1. FC Jistebnice Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2059
Farová Eva Atletika Jistebnice Děti army 500 m 7 - 9 let 102
Farová Jana Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2058
Fessl Tomáš Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1021
Fialová Martina Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1057
Filip Čapka BSc. Ing. BRISK Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1505
Filip Čapka BSc. Ing. BRISK Klasika T4 6,7km Čtyřčlenný tým T1505
Floriánová Lenka MK ,Krav Maga Jinak Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2501
František Cerman Ing. BRISK Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1505
Gërvalla Silvie Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2073
Gruber Matyáš Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2090
Gruberová Jana Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2089
Gubáš Karel SILON ARMY *2 Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2506
Gubáš Karel SILON ARMY *2 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2506
Gubáš Matěj SILON ARMY *2 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2506
Hacker František Děti army 500 m 7 - 9 let 103
Hacker Marek Děti army 500 m 10 - 12 let 118
Hackerová Terezie Děti klasika 500 m 0 - 6 let 5
Haselbauerová Anna Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1052
Havelková Irena Army 6,5 km Ženy 46+ let 2029
Havelková Pavla Hubková Jana Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2504
Havelková Šárka Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2020
Hejl Jaroslav ŠK Veselí nad Lužnicí Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2026
Hejná Jana Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2045
Herynková Anita KK Soběslav Děti klasika 500 m 0 - 6 let 6
Herynková Kateřina KK Soběslav Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2030
Herynková Nela KK Soběslav Děti klasika 500 m 7 - 9 let 16
Herynková Nela KK Soběslav Děti army 500 m 7 - 9 let 104
Himpan Erik Spartak-válec Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2514
Himpan Erik Spartak-válec Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2514
Hlas Matěj Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2056
Hlasová Barbora Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2055
Hoffmann Pavel Děti army 500 m 10 - 12 let 140
Hoffmann Tomáš M&M Team Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2511
Hoffmannová Natali Klasika 6,7km Ženy 15 - 25 let 1001
Hoffmanová Gita Děti army 500 m 10 - 12 let 138
Holejsovsky Jiří Plana nad Luznici Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2039
Holejsovsky Jiri Plana nad luznici Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1023
Houdek Vojtěch Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1058
Hrdlička Martin Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2007
Hrdlička Pavel SILON ARMY *2 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2506
Hrdličková Monika Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2096
Hrubý Jaroslav Běžecký klub Bechyně Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2004
Hruška Michal Röchling Engineering Plastics Planá nad Lužnicí Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1507
Hubková Jana Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2504
Hubková Jana Hubková Jana Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2504
Chalašová Vendula Kundibádi Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2512
Chalašová Vendula Kundibádi Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2512
Chaloupka Vít Lázeňští šviháci Děti army 500 m 13 - 15 let 124
Chaloupka Zdeněk Lázeňští šviháci Klasika 6,7km Muži 46+ 1032
Charvát Petr Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1005
Chlumák Václav SILON ARMY *5 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2509
Chlumák Václav SILON Klasika *2 Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1502
Chlumák Václav SILON Klasika *2 Klasika T4 6,7km Čtyřčlenný tým T1502
Chocholouš Adam Děti klasika 500 m 0 - 6 let 40
Jahelková Venda Vendy team Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2515
Jakeš Albert Děti army 500 m 7 - 9 let 162
Jakeš Maxim Děti army 500 m 7 - 9 let 163
Janovský Jiří Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1028
Jech Matěj Kundibádi Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2512
Ježková Kamila Děti army 500 m 10 - 12 let 149
Jošt David SDH Lom Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1506
Jošt Jiří SDH Lom Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1506
Joštová Alena SDH Lom Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1506
Joštová Alena SDH Lom Klasika T4 6,7km Čtyřčlenný tým T1506
Joštová Karin SDH Lom Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1506
Jouza Jáchym Děti klasika 500 m 10 - 12 let 51
Jouza Jáchym Děti army 500 m 10 - 12 let 142
Jouza Jáchym Vendy team Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2515
Jouza Šimon Vendy team Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2515
Jouza Šimon Děti army 500 m 7 - 9 let 143
Jouza Šimon Děti klasika 500 m 7 - 9 let 52
Jouzová Miriam Děti klasika 500 m 0 - 6 let 53
Kadlecová Kamila Klasika 6,7km Ženy 15 - 25 let 1035
Kadlecová Karla BRISK Klasika 6,7km Ženy 46+ 1029
Kaisler Lukáš Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2003
Kaislerová Jarka Sokol Želeč Army 6,5 km Ženy 46+ let 2002
Kališ Josef Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2085
Kaprál Jan Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1051
Karásek Václav Kundibádi Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2512
Karasová Zuzana Děti klasika 500 m 0 - 6 let 35
Ketnerová Gsabriela SILON ARMY *1 Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2505
Klečacká Magdaléna Děti army 500 m 10 - 12 let 145
Klečacký Vojtěch Děti klasika 500 m 7 - 9 let 55
Klečacký Vojtěch Děti army 500 m 7 - 9 let 146
Klečanská Magdaléna Děti klasika 500 m 10 - 12 let 56
Klimša Jan Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2046
Klindera Šimon WC - Wall Club Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2507
Knutelský Tomáš YANFENG Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2079
Kočí Vojtěch SILON Klasika *3 Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1503
Kočová Klára SILON Klasika *3 Klasika T4 6,7km Čtyřčlenný tým T1503
Kočová Klára SILON Klasika *3 Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1503
Kodoňová Lenka Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1004
Kohout Václav Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1060
Kolegarová Iveta Holky 42. mpr Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2503
Koloušek Viktor Děti army 500 m 13 - 15 let 150
Koloušková Kateřina Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2070
Koloušková Bibiana KK Soběslav Děti army 500 m 10 - 12 let 119
Korábik Michal Bratři v Triku Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2510
Korábik Michal Bratři v Triku Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2510
Korábik Michal Tábor Děti army 500 m 10 - 12 let 120
Korčák Ivo Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2103
Kosová Denisa MŠ U zastávky Veselí nad Lužnicí Klasika 6,7km Ženy 15 - 25 let 1026
Kotápišová Renata ASK Slavia Praha Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1009
Koťara Lukáš Röchling Engineering Plastics Planá nad Lužnicí Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1507
Kotorová Jana Zeelandia Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1510
Koudelka Jan Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2109
Koukalova Claudie Děti klasika 500 m 7 - 9 let 17
Koukalova Claudie Děti army 500 m 7 - 9 let 105
Kovář Jan SILON Klasika *2 Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1502
Koza Zdeněk Klasika 6,7km Muži 46+ 1059
Kracík Adam SILON ARMY *5 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2509
Kratochvíl Radek Děti army 500 m 7 - 9 let 157
Kratochvílová Martina SILON Klasika *3 Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1503
Krčka Jakub Děti army 500 m 7 - 9 let 159
Krejčí Adam Rozběháme Česko Děti klasika 500 m 7 - 9 let 18
Krejčí Adam Rozběháme Česko Děti army 500 m 7 - 9 let 106
Krejčí Jiří Triangl tým Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2502
Krejčí Linda KK Soběslav Děti klasika 500 m 7 - 9 let 19
Krejčí Linda KK Soběslav Děti army 500 m 7 - 9 let 107
Krejčovská Alena Army 6,5 km Ženy 46+ let 2098
Krchová Pavla SILON Klasika *1 Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1501
Kryl Jan YANFENG Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2081
Křiklánová Lenka Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2014
Kříž Filip MK ,Krav Maga Jinak Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2501
Křížovská Lucie Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2042
Kubašta Daniel Děti klasika 500 m 0 - 6 let 7
Kubašta Jan Děti army 500 m 7 - 9 let 108
Kubec Pavel Triangl tým Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2502
Kubíčová Pavlína Veselí nad Lužnicí Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2062
Kubíčová Pavlína Veselí nad Lužnicí Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1027
Kubová Hana Šneci v běhu Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1011
Kubů Pavlína Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2110
Kufr Fanda MK ,Krav Maga Jinak Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2501
Langová Marcela Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2033
Laštovka Lukáš Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2107
Lepšík Milan Rolnička Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1509
Lešek Jirka Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1057
Lev Stehlík Milan Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2057
Líkař Martin Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2105
Líkař Martin M&M Team Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2511
Líkař Martin M&M Team Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2511
Líkař Tomáš M&M Team Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2511
Líkař Tomáš Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2106
Lintner Pavel Soběslav Klasika 6,7km Muži 46+ 1019
Lisová Gabriela SILON ARMY *4 Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2508
Lišková Jitka Zeelandia Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1510
Lorencová Lucie SILON ARMY *1 Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2505
Lorencová Lucie SILON ARMY *1 Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2505
Lorencová Simona Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2072
Machova Marketa Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2032
Málek Jiří Röchling Engineering Plastics Planá nad Lužnicí Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1507
Málek Jiří Röchling Engineering Plastics Planá nad Lužnicí Klasika T4 6,7km Čtyřčlenný tým T1507
Malenická Lucie Děti army 500 m 10 - 12 let 126
Malenický Vítek Děti army 500 m 7 - 9 let 127
Maňáková Veronika Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2047
Mandíková Kateřina Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2068
Markvart Jan ZEWLÁK Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2016
Márová Tamara Děti army 500 m 7 - 9 let 161
Martínková Natálie Jindřichův Hradec Děti klasika 500 m 0 - 6 let 37
Martinů David YANFENG Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1037
Mašková Martina Triangl tým Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2502
Mattanelli Filip Děti klasika 500 m 10 - 12 let 24
Mattanelli Filip Děti army 500 m 10 - 12 let 121
Mattanelli Lukas Děti klasika 500 m 7 - 9 let 20
Mattanelli Lukas Děti army 500 m 7 - 9 let 109
Mautínková Natalie Jindřichův Hradec Děti army 500 m 7 - 9 let 131
Mikulášek Marek Děti klasika 500 m 0 - 6 let 41
Mikulčík Igor Röchling Engineering Plastics Planá nad Lužnicí Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1507
Mikulčík Juraj Röchling Engineering Plastics Planá nad Lužnicí Děti klasika 500 m 0 - 6 let 8
Mikulics Štefan Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2067
Miler Filip SILON ARMY *1 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2505
Mimra Karel Šneci v běhu Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1012
Miroslav Kleis Tábor 3 Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2074
Miřejovská Lucie MŠ U zastávky Veselí nad Lužnicí Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1025
Mišun Miroslav Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1020
Morkesová Vlasta Holky 42. mpr Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2503
Mullender Jessica KK Soběslav Děti klasika 500 m 0 - 6 let 9
Mullender Lenka KK Soběslav Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2066
Mullender Sofia KK Soběslav Děti army 500 m 7 - 9 let 110
Mullender Sofia KK Soběslav Děti klasika 500 m 7 - 9 let 21
Němcová Martina Bratři v Triku Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2510
Neradová Petra Röchling Engineering Platics Planá nad Lužnicí Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2060
Novák Karel Rolnička Klasika T4 6,7km Čtyřčlenný tým T1509
Novák Karel Rolnička Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1509
Novák Šimon Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2104
Nováková Alena Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2065
Nováková Hana MŠ U zastávky Veselí nad Lužnicí Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1024
Nováková Linda Děti klasika 500 m 0 - 6 let 10
Nováková Michaela Zeelandia Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1510
Nováková Michaela Zeelandia Klasika T4 6,7km Čtyřčlenný tým T1510
Nováková Veronika SILON Klasika *2 Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1502
Novotná Dominika Soběslav Děti army 500 m 7 - 9 let 132
Novotná Dominika Soběslav Děti klasika 500 m 7 - 9 let 42
Novotný Filip Děti klasika 500 m 0 - 6 let 43
Novotny Michal Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2017
Nývltová Tereza Soběslav Děti army 500 m 7 - 9 let 135
Nývltová Tereza Soběslav Děti klasika 500 m 7 - 9 let 46
Oppolzer Aleš Bratři v Triku Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2510
Otoupalová Alena Klasika 6,7km Ženy 15 - 25 let 1010
Pánek Adam Děti klasika 500 m 7 - 9 let 22
Pánek Adam Děti army 500 m 7 - 9 let 111
Pánek Martin Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2084
Pánek Vojta Spartak-válec Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2514
Pánková Anna KK SOBĚSLAV - KRASOBRUSLENÍ Děti klasika 500 m 10 - 12 let 25
Pánková Anna KK SOBĚSLAV - KRASOBRUSLENÍ Děti army 500 m 10 - 12 let 122
PÁNKOVÁ JANA KK SOBĚSLAV - KRASOBRUSLENÍ Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2040
Panovský Vladimír BRISK Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1505
Pastyříková Jaroslava SILON ARMY *1 Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2505
Pavel Kubec Triangl tým Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2502
Pavlíková Jana Florbal Soběslav Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2010
Pech Roman Ski Vimperk Army 6,5 km Muži 46+ let 2082
Pešková Kateřina Nepoběžím, ale zaplatím! Podpořím 3001
Petrů Veronika atletika Veselí nad Lužnicí Děti klasika 500 m 0 - 6 let 34
Pícha Rostislav Kundibádi Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2512
Pilousek Miloš Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2086
Plechatová Šárka Zeelandia Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1510
Podlaha Filip Děti army 500 m 10 - 12 let 144
Podlaha Marek Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2034
Podlahová Marie Děti klasika 500 m 10 - 12 let 36
Podlahová Marie Děti army 500 m 10 - 12 let 154
Podlahovská Tereza Děti klasika 500 m 0 - 6 let 54
Pokorná Andrea Soběslav Děti army 500 m 7 - 9 let 112
Polišenský Tomáš Soběslav Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1030
Polišenský Tomáš Děti army 500 m 7 - 9 let 148
Pospíšil Michal SILON Klasika *2 Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1502
Pospíšilová Anna SILON Klasika *1 Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1501
Pospíšilová Anna SILON Klasika *1 Klasika T4 6,7km Čtyřčlenný tým T1501
Pražanová Markéta Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1055
Pražma Vojtěch WC - Wall Club Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2507
Pražma Vojtěch WC - Wall Club Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2507
Procházka Josef Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2101
Procházka Šimon Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2075
Přibyl Petr Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2099
Přibylová Eliška Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2095
Přívozníková Hana SILON Klasika *4 Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1504
Přívozníková Jana SILON Klasika *4 Klasika T4 6,7km Čtyřčlenný tým T1504
Přívozníková Jana SILON Klasika *4 Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1504
Rákosník Aleš Bratři v Triku Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2510
Riegerová Ellen Prachatice Děti klasika 500 m 0 - 6 let 11
Rolníková Štěpánka Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2019
Rybáková Radka WC - Wall Club Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2507
Rypáček Pavel Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2052
Rypáček Roman Army 6,5 km Muži 46+ let 2064
Ryšavá Vlaďka Hubková Jana Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2504
Řezáč Marcel Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2018
Řezáčová Karolína Děti army 500 m 7 - 9 let 113
Saidov Shukhrat SILON ARMY *5 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2509
Saidov Shukhrat SILON ARMY *5 Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2509
Samcová Adéla Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2088
Samcová Jana Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2051
Sedláček Jindřich Army 6,5 km Muži 46+ let 2011
Sedláček Marek Army 6,5 km Muži 46+ let 2092
Sedláčik Marek Klasika 6,7km Muži 46+ 1049
Sedláčková Radka Děti army 500 m 10 - 12 let 123
Sedláčková Šárka Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2012
Shchohol Oleh BRISK Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1505
Schicker Zbyněk YANFENG Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2080
Slabá Petra Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2097
Slabá Šárka WC - Wall Club Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2507
Slabý Lukáš HuMiLuPe Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2513
Slabý Vojta Spartak-válec Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2514
Sládek Petr HuMiLuPe Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2513
Sládek Lukáš Děti army 500 m 7 - 9 let 156
Sládek Matouš Děti army 500 m 7 - 9 let 155
Sláma František Děti klasika 500 m 0 - 6 let 12
Slámová Anna Děti klasika 500 m 0 - 6 let 13
Slámová Marcela Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1008
Smetana Filip Děti klasika 500 m 0 - 6 let 39
Smetana Jakub Děti army 500 m 10 - 12 let 141
Smetana Jakub Děti klasika 500 m 10 - 12 let 49
Smetana Michal Děti klasika 500 m 0 - 6 let 38
Smetana Ondřej Děti army 500 m 7 - 9 let 160
Smetana Ondřej Děti klasika 500 m 0 - 6 let 50
Somerauerová Vendula Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2038
Staňkovič Nikola YANFENG Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2077
Stibor Antonín Vendy team Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2515
Stibor Jiří HuMiLuPe Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2513
Stibor Samuel Děti klasika 500 m 0 - 6 let 44
Stibor Samuel Děti army 500 m 7 - 9 let 133
Stojanovič Saša YANFENG Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1039
Stránská Veronika Děti klasika 500 m 0 - 6 let 57
Stránská Veronika Děti army 500 m 7 - 9 let 147
Stránská Veronika SILON Klasika *4 Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1504
Strnadová Tereza Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2006
Svoboda Lukáš Ramissio Děti klasika 500 m 13 - 15 let 29
Svoboda Lukáš Děti army 500 m 10 - 12 let 130
Svobodová Lenka Ramissio Nepoběžím, ale zaplatím! Podpořím 3004
Syrovátková Marika Děti klasika 500 m 13 - 15 let 31
Syrovátková Sára KK Soběslav - krasobruslení Děti klasika 500 m 0 - 6 let 30
Šalát Radek Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1033
Šalátová Petra Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1016
Šandová Andrea Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1014
Šatný Petr Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2036
Šimčíková Šárka Holky 42. mpr Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2503
Šimonová Anežka Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2108
Škoda Honza Spartak-válec Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2514
Šobra Jakub Triangl tým Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2502
Špačková Vladislava Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2031
Šperlová Hana Nepoběžím, ale zaplatím! Podpořím 3002
Šperová Vendula YANFENG Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1036
Šramhauser Jan Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1034
Šrubařová Lucie Klasika 6,7km Ženy 15 - 25 let 1017
Štaubr Jáchym Děti army 500 m 7 - 9 let 129
Štaubr Miroslav HuMiLuPe Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2513
Štaubr Miroslav HuMiLuPe Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2513
Štěpán Petr Děti army 500 m 10 - 12 let 139
Štěpnička Tomáš M&M Team Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2511
Těhníková Veronika Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1045
Terber Marek Děti army 500 m 7 - 9 let 158
Tichá Věra Army 6,5 km Ženy 46+ let 2043
Tlamichová Nikola Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2094
Toufarová Ivana Klasika 6,7km Ženy 46+ 1015
Toušek Viktor Děti klasika 500 m 10 - 12 let 26
Toušek Vilém Děti klasika 500 m 10 - 12 let 27
Trpková Dagmar Triangl tým Army 6,5 km Ženy 46+ let 2015
Tulisová Libuše Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1046
Václavík Karel Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2087
Václavík Karel Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1013
Václavíková Silvie Holky 42. mpr Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2503
Václavíková Silvie Holky 42. mpr Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2503
Vaczulková Daniela Atletika Jistebnice Děti army 500 m 7 - 9 let 114
Vaczulková Michaela Děti klasika 500 m 0 - 6 let 14
Váňa Ondřej YANFENG Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1038
Váňa Ondřej YANFENG Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2076
Vančura Jiří SILON ARMY *5 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2509
Vaníček Robin OK Střelka Děti klasika 500 m 0 - 6 let 15
Vaníček Štěpán OK Střelka Děti army 500 m 7 - 9 let 115
Vaníčková Nikola OK Střelka Děti army 500 m 7 - 9 let 116
Vápeníková Tereza Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2022
Vargová Vivien Děti army 500 m 10 - 12 let 128
Vašíček Patrik Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2021
Vavříček Jáchym Děti army 500 m 7 - 9 let 151
Vavříčková Adéla Děti army 500 m 10 - 12 let 152
Vavříčková Róza Děti army 500 m 7 - 9 let 153
Vedral Filip Děti klasika 500 m 13 - 15 let 32
Vedral Michal Děti klasika 500 m 13 - 15 let 33
Velek Marcel Klasika 6,7km Muži 46+ 1053
Vitha Jan SILON ARMY *4 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2508
Vithová Eva SILON Klasika *1 Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1501
Vítovec Matěj Děti army 500 m 7 - 9 let 125
Vobořil Samuel MK ,Krav Maga Jinak Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2501
Vochozková Markéta Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1003
Voigt Daniel SILON ARMY *4 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2508
Volková Věra Klasika 6,7km Ženy 46+ 1054
Walla Ladislav Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1061
Wallová Iva Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1062
Werner Alexandr Děti klasika 500 m 13 - 15 let 34
Wnuk Michal Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1006
Wnuk Michal Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2100
YANFENG YANFENG Nepoběžím, ale zaplatím! Podpořím 3003
Zámečník Ondřej SILON ARMY *2 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2506
Zaňáková Eliška Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2054
Zenkl Zbyněk Rolnička Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1509
Zíková Barbora Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2037
Zíková Natálie Děti klasika 500 m 13 - 15 let 28
Žahourová Kateřina Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1031
Žák Prokop Richard Dračka Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1508
Žáková Františka Klasika 6,7km Ženy 15 - 25 let 1002
Žákovská Alžbeta Soběslav Děti army 500 m 7 - 9 let 136
Žákovská Alžběta KK Soběslav Děti klasika 500 m 0 - 6 let 47

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Army T4 6,5 km Army muži v týmu 42
Děti army 500 m 7 - 9 let 41
Děti klasika 500 m 0 - 6 let 32
Klasika T4 6,7km Muži v týmu 25
Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 24
Děti army 500 m 10 - 12 let 20
Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 19
Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 19
Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 17
Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 17
Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 16
Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 15
Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 15
Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 13
Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým 13
Děti klasika 500 m 7 - 9 let 11
Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 10
Klasika T4 6,7km Čtyřčlenný tým 10
Děti klasika 500 m 10 - 12 let 9
Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 8
Klasika 6,7km Muži 46+ 7
Děti klasika 500 m 13 - 15 let 6
Klasika 6,7km Ženy 15 - 25 let 6
Army 6,5 km Ženy 46+ let 5
Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 5
Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 4
Army 6,5 km Muži 46+ let 4
Klasika 6,7km Ženy 46+ 4
Nepoběžím, ale zaplatím! Podpořím 3
Děti army 500 m 13 - 15 let 2
Nepoběžím, ale zaplatím! Podpořím 1
Celkem 423