RunAut 2019
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: 1.ročník běhu pro AutTalk, Nadační fond Kateřiny Sokolové, pomáhající rodinám s autistickými dětmi. Celý výtěžek akce je určen na podporu Fondu a jeho aktivit /
Premier edition of a charity run for AutTalk, the charity organisation of Kateřina Sokolová, supporting families with autistic kids. All proceeds from the event will be donated to AutTalk.
Premier edition of a charity run for AutTalk, the charity organisation of Kateřina Sokolová, supporting families with autistic kids. All proceeds from the event will be donated to AutTalk.
MÍSTO ZÁVODU
Praha 6 - obora Hvězda, východní brána
TYP ZÁVODU
Běh
DATUM ZÁVODU
23.05.2019
ČAS REGISTRACE
17:00-18:00, start hlavního závodu 18:30
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
Jméno | Klub | Trať | Kategorie | Číslo | Čip | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | |||||
Tomáš Maika | 4 km (1 okruhy) | Muži | T75 | 572 | ||
A. Prochazka Emma | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | ||||
Adamcova Petra | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 479 | 479 | ||
Anh Nguyen The | Vietnamci | 4 km (1 okruhy) | Muži | 425 | 425 | |
Anzerbacher Vilém | 8 km (2 okruhy) | Muži | T58 | 582 | ||
Ascherlová Radana | AŽD | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 502 | 502 | |
Auda Pavel | Huhtamaki | 8 km (2 okruhy) | Muži | 878 | 678 | |
Babouček Ondřej | 8 km (2 okruhy) | Muži | 870 | 670 | ||
Bahbouhová Štěpánka | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 521 | 521 | ||
Balint Bára | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 944 | 589 | ||
Barczi Simon | Piráti | 8 km (2 okruhy) | Muži | 835 | 635 | |
Bárta Lukáš | AŽD | 4 km (1 okruhy) | Muži | 504 | 504 | |
Bartošová Petra | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 413 | 413 | ||
Bartošová Majda | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 430 | 430 | ||
Bejček Lukáš | Huhtamaki | 8 km (2 okruhy) | Muži | 876 | 676 | |
Berger Daniel | 4 km (1 okruhy) | Muži | 554 | 554 | ||
Berger Josef | Na kole dětem | 4 km (1 okruhy) | Muži | 522 | 522 | |
Bohdalková Eliška | TJ Sokol Chotěbuz | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 884 | 684 | |
Božac Aart | Lauderovy školy | Dětský běh | Děti | 512 | 512 | |
Brabec Jiří | Adventní běhání | 8 km (2 okruhy) | Muži | 828 | 628 | |
Brabenec Daniel | DUFA | 4 km (1 okruhy) | Muži | 496 | 496 | |
Bradáčova Lucie | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 801 | 601 | ||
Brandl Dominik | 8 km (2 okruhy) | Muži | T65 | 466 | ||
Brožková Kristýna | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 523 | 523 | ||
Burcal Petr | 8 km (2 okruhy) | Muži | 833 | 633 | ||
Burdová Eva | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 436 | 436 | ||
Buryan Jiří | Havel a partners | 8 km (2 okruhy) | Muži | 905 | 705 | |
Caklová Tereza | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 906 | 706 | ||
Capkova Helena | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | ||||
Carvan Dora | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 873 | 673 | ||
Celerýn Aleš | Grey | 8 km (2 okruhy) | Muži | 815 | 615 | |
Cizner Alena | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 907 | 707 | ||
Cokradi Tereza | 4 km (1 okruhy) | Ženy | T37 | 577 | ||
Čermák Václav | 8 km (2 okruhy) | Muži | 886 | 686 | ||
Čermáková Petra | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 947 | 587 | ||
Černý Ondřej | HK PARDUBICE | 8 km (2 okruhy) | Muži | 882 | 682 | |
Daubner Anton | Liga 100 Praha | 4 km (1 okruhy) | Muži | 545 | 576 | |
Daubner Petr | Piráti | 8 km (2 okruhy) | Muži | 832 | 632 | |
Daubnerová Renata | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 846 | 646 | ||
Davidová Michaela | BKČS | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 408 | 408 | |
Debiolles Benoit | 8 km (2 okruhy) | Muži | 893 | 693 | ||
Debnárová Natálie | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 550 | 550 | ||
Dermek Martin | CrossFit Meat Factory | 8 km (2 okruhy) | Muži | 850 | 650 | |
Dittrichová Eliška | Havel a partners | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 524 | 524 | |
Dixová Miluše | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 847 | 647 | ||
Dohnal Jonáš | Dětský běh | Děti | ||||
Dohnal Robert | 4 km (1 okruhy) | Muži | 445 | 445 | ||
Dohnal Tobiáš | Dětský běh | Děti | ||||
Dohnalová Radka | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 444 | 444 | ||
Dohnalová Sandra | Dětský běh | Děti | ||||
Dolerálová Zuzana | 4 km (1 okruhy) | Ženy | T41 | 564 | ||
Drabina Marek | BKČS | 8 km (2 okruhy) | Muži | 908 | 708 | |
Dufek David | Česká Locomotiva | 8 km (2 okruhy) | Muži | 883 | 683 | |
Dufková Nikola | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 419 | 419 | ||
Dvořáková Monika | AŽD | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 501 | 501 | |
Emingerová Kateřina | Night run Team | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 525 | 525 | |
Erbanova Aneta | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 814 | 614 | ||
Esser Miroslav | CreativeDock | 8 km (2 okruhy) | Muži | 841 | 641 | |
Faitova Petra | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | ||||
Fefferová Aneta | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 812 | 612 | ||
Feuerstein Oskar | Lauderovy školy | Dětský běh | Děti | 509 | 509 | |
Fiala Jiří | Báječné ženy v běhu | 8 km (2 okruhy) | Muži | 825 | 625 | |
Filipova Eva | Filipci | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 810 | 610 | |
Foltynová Pavlína | Huhtamaki | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 459 | 459 | |
Formánek Šimon | 8 km (2 okruhy) | Muži | T4 | 568 | ||
Frantova Andrea | Lidl | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 526 | 526 | |
Frátriková Šárka | Zpovykaný krávy | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 816 | 616 | |
Fridrichová Marina | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 558 | 558 | ||
Friedl Dušan | 8 km (2 okruhy) | Muži | T64 | 574 | ||
Gábová Dana | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 439 | 439 | ||
Gábová Ivana | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 417 | 417 | ||
Gábová Zuzana | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 418 | 418 | ||
Garajová Elif | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 484 | 484 | ||
Genton Karin | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 892 | 2692 | ||
Gerczak Samuel | Lauderovy školy | Dětský běh | Děti | 511 | 511 | |
Glazervoá Eliška | AŽD | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 503 | 503 | |
Göpfert Lukáš | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | ||||
Göpfertová Rozálie | Dětský běh | Děti | ||||
Grosman Jáchym | Lauderovy školy | Dětský běh | Děti | 513 | 513 | |
Gunarova Anna | SK Choroši | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 909 | 709 | |
Gurník Petr | AŽD | 8 km (2 okruhy) | Muži | 896 | 696 | |
Halas Ludovit | Rozvázané tkaničky | 8 km (2 okruhy) | Muži | 813 | 613 | |
Halbich Jaroslav | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | ||||
Hančl Tomáš | AŽD | 8 km (2 okruhy) | Muži | 901 | 701 | |
Hanzalikova Monika | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 885 | 685 | ||
Häusler Marek | Vostrý kluci | 8 km (2 okruhy) | Muži | 910 | 710 | |
Havelková Iveta | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | ||||
Heczková Kristina | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 429 | 429 | ||
Hečko Jiří | 4 km (1 okruhy) | Muži | 527 | 527 | ||
Hegnerová Jana | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 834 | 634 | ||
Hejná Jana | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 477 | 477 | ||
Hemek Jakub | Dětský běh | Děti | ||||
Hemek Jan | Dětský běh | Děti | ||||
Hemková Zdeňka | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | ||||
Hlaváčová Anna | Havel a partners | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 911 | 711 | |
Holzmanová Dana | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 528 | 528 | ||
Honsová Soňa | SRTG Praha | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 448 | 448 | |
Horáková Pavlína | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 553 | 553 | ||
Hort Magdalena | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 871 | 671 | ||
Horutová Jana | 4 km (1 okruhy) | Ženy | T94 | 578 | ||
Hošek Matěj | 4 km (1 okruhy) | Muži | 453 | 453 | ||
Hošková Michaela | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 452 | 452 | ||
Hošková Michaela | Havel a partners | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 912 | 712 | |
Hošková Sofia | Dětský běh | Děti | ||||
Hrdá Klára | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 446 | 446 | ||
Hrušková Eva | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 949 | 595 | ||
Hrušková Marie | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 424 | 424 | ||
Hrušková Michaela | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 938 | 738 | ||
Hylák Tomáš | press | 4 km (1 okruhy) | Muži | 529 | 529 | |
Hyláková Vlaďka | press | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 530 | 530 | |
Hyžíková Mirka | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 489 | 1489 | ||
Charvát Petr | 4 km (1 okruhy) | Muži | 555 | 555 | ||
Child Markéta | AKVK | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 939 | 739 | |
Chmel Zdenek | Běžecký klub České spořitelny | 8 km (2 okruhy) | Muži | 845 | 645 | |
Chmelová Iva | Běžecký klub České spořitelny | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 437 | 437 | |
Chuecos Ángel | Dětský běh | Děti | ||||
Chuecos Barbora | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 454 | 454 | ||
Chuecos Ernesto | 4 km (1 okruhy) | Muži | 455 | 455 | ||
Chvalova Jana | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 401 | 401 | ||
Indrová Nina | Huhtamaki | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | |||
Jagerová Karolína | Havel a partners | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 940 | 740 | |
Jana | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 855 | 655 | ||
Janík Lukáš | Havel a partners | 8 km (2 okruhy) | Muži | 913 | 713 | |
Janoušková Adéla | BKČS | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 818 | 618 | |
Jetel Michal | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | ||||
Jirásek Vít | FBK Kobylisy | 8 km (2 okruhy) | Muži | 861 | 661 | |
Jiroutová Michaela | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 531 | 531 | ||
JIrsová Šárka | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 837 | 637 | ||
Jůnová Andrea | 8 km (2 okruhy) | Ženy | T79 | 599 | ||
Kamlerová Karolína | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 426 | 426 | ||
Kamlerová Kateřina | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 427 | 427 | ||
Kampík Vladimír | AŽD | 8 km (2 okruhy) | Muži | 897 | 697 | |
Kapic Tomáš | AŽD | 8 km (2 okruhy) | Muži | 899 | 699 | |
Karbanová Soňa | Havel a partners | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 532 | 532 | |
Kardaš Michal | Outboxers | 8 km (2 okruhy) | Muži | 914 | 714 | |
Kasalová Vladimíra | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 402 | 402 | ||
Káš František | PENNY | 8 km (2 okruhy) | Muži | 888 | 688 | |
Kašpar Vojtěch | 8 km (2 okruhy) | Muži | 915 | 715 | ||
Kašparová Simona | AŽD | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 506 | 506 | |
Kavlíková Michaela | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 891 | 691 | ||
Khunová Barbora | Pivní sestry | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 802 | 602 | |
Klausová Olga | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | ||||
Kmeť Michal | In Corpore Sano | Dětský běh | Děti | |||
Kmeťová Eliška | In Corpore Sano | Dětský běh | Děti | |||
Kmeťová Hana | In Corpore Sano | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 852 | 652 | |
Kolerová Kristina | 8 km (2 okruhy) | Ženy | T80 | 593 | ||
Koňáková Kateřina | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 559 | 559 | ||
Kopecký Luboš | AŽD | 8 km (2 okruhy) | Muži | 895 | 695 | |
Kortusová Julie | SRTG Praha | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 482 | 482 | |
Kortusová Kateřina | SRTG Praha | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 483 | 483 | |
Kosová Petra | BKČS | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | |||
Košťál Robert | Huhtamaki | 4 km (1 okruhy) | Muži | 467 | 467 | |
Kouba Daniel | 4 km (1 okruhy) | Muži | 560 | 560 | ||
Koukal Petr | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | ||||
Kovář Jan | 8 km (2 okruhy) | Muži | T69 | 579 | ||
Krajčová Veronika | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 867 | 667 | ||
Krajíčková Jitka | Planetka B612 | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 481 | 481 | |
Králíček Tomáš | Huhtamaki | 4 km (1 okruhy) | Muži | 469 | 469 | |
Kratochvil Pavel | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | ||||
Kročková Antonie | Lauderovy školy | Dětský běh | Děti | 519 | 519 | |
Kronusova Anna | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 406 | 406 | ||
Krotký Jiří | Vostrý kluci | 8 km (2 okruhy) | Muži | 925 | 725 | |
Krotký Josef | 4 km (1 okruhy) | Muži | 435 | 435 | ||
Krupka Lukáš | 8 km (2 okruhy) | Muži | 856 | 656 | ||
Křížová Veronika | Havel a partners | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 927 | 727 | |
Kubíčková Jitka | Rozvázané tkaničky | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 407 | 407 | |
Kubík Tomáš | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | ||||
Kubíková Magdalena | Huhtamaki | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 462 | 462 | |
Kudrna Michal | DUFA | 4 km (1 okruhy) | Muži | 495 | 495 | |
Kukač Martin | 8 km (2 okruhy) | Muži | 826 | 626 | ||
Kulíček Michal | 4 km (1 okruhy) | Muži | 450 | 450 | ||
Kulka Michal | 4 km (1 okruhy) | Muži | 943 | 586 | ||
Kult Jan | SK Choroši | 8 km (2 okruhy) | Muži | 889 | 689 | |
Kupcová Veronika | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 803 | 603 | ||
Kupková Simona | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 476 | 476 | ||
Kváš Kuba | Rozvázané tkaničky | Dětský běh | Děti | |||
Kvášová Kristýna | Rozvázané tkaničky | Dětský běh | Děti | |||
Lachetová Pavlína | BKČS | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 409 | 409 | |
Lauermannová Irča | Koko a Tchoř | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 428 | 428 | |
Lebeda Michal | Vostrý kluci | 8 km (2 okruhy) | Muži | 941 | 741 | |
Lehovec Pavel | 8 km (2 okruhy) | Muži | 859 | 659 | ||
Lekeš Marek&Sebastian | FN MOTOL | 4 km (1 okruhy) | Muži | 533 | 533 | |
Lipskij Marek | 8 km (2 okruhy) | Muži | 921 | 721 | ||
Losová Petra | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 930 | 730 | ||
Lösterová Hana | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 475 | 475 | ||
Lukášek Petr | 4 km (1 okruhy) | Muži | 498 | 498 | ||
Lukášek Richard | 4 km (1 okruhy) | Muži | 497 | 497 | ||
Lukešová Kristýna | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 534 | 534 | ||
Mahdal Jan | 8 km (2 okruhy) | Muži | 549 | 549 | ||
Mach Tomáš | Decathlon | 8 km (2 okruhy) | Muži | 811 | 611 | |
Machulka Filip | ďáblice | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | |||
Malyutina Kristina | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 420 | 420 | ||
Marek Petr | 8 km (2 okruhy) | Muži | 860 | 660 | ||
Marek Matej | Stone & belter | 4 km (1 okruhy) | Muži | 443 | 443 | |
Marek Ondrej | Stone & belter | 4 km (1 okruhy) | Muži | 442 | 442 | |
Marek Petr | 8 km (2 okruhy) | Muži | T106 | 600 | ||
Marková Nela | Stone & belter | Dětský běh | Děti | |||
Matoušek Martin | Rekreační zařízení Veronika Chlum u Třeboně | 8 km (2 okruhy) | Muži | 804 | 604 | |
Matras Martin | 8 km (2 okruhy) | Muži | 821 | 621 | ||
Mazák Jan | Wotnau Team | 8 km (2 okruhy) | Muži | 920 | 720 | |
Mazálek Petr | 4 km (1 okruhy) | Muži | 474 | 474 | ||
Mccollum Tereza | 8 km (2 okruhy) | Ženy | T68 | 570 | ||
Medková Lucie | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 472 | 472 | ||
Melena Ctirad | AŽD | 8 km (2 okruhy) | Muži | 902 | 702 | |
mihulka David | 4 km (1 okruhy) | Muži | 508 | 508 | ||
Mihulková Lucie | Huhtamaki | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 460 | 460 | |
Michajlov Juraj | Vostry kluci | 8 km (2 okruhy) | Muži | 926 | 726 | |
MIŠÁKOVÁ Jana | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 831 | 631 | ||
Mizera Ladislav | AC Hobík | 8 km (2 okruhy) | Muži | 928 | 728 | |
Mládková Jolana | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 536 | 536 | ||
Mohr Ludek | Hightower Club | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | |||
Motlová Tereza | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 869 | 669 | ||
Mrázková Šárka | Huhtamaki | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 458 | 2458 | |
Musil Karel | Dětský běh | Děti | ||||
Musil Ondřej | 8 km (2 okruhy) | Muži | 880 | 680 | ||
Musil Lubomír | 8 km (2 okruhy) | Muži | 929 | 729 | ||
Nebeský Michal | 4 km (1 okruhy) | Muži | 432 | 432 | ||
Neubauerova Ilona | Jdu běhat | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 822 | 622 | |
Nová Šárka | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | ||||
Novák Ivan | SK Choroši | 8 km (2 okruhy) | Muži | 894 | 694 | |
Nováková Lenka | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | ||||
Nováková Magda | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | ||||
Nováková Tereza | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | ||||
Novotná Michaela | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 539 | 539 | ||
Omer Eliáš | Lauderovy školy | Dětský běh | Děti | 518 | 518 | |
Ondera Alois | 8 km (2 okruhy) | Muži | 943 | 583 | ||
Onderková Vladislava | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 827 | 627 | ||
Ondráš Robert | BKČS | 8 km (2 okruhy) | Muži | 843 | 643 | |
Otieno Gregory | 8 km (2 okruhy) | Muži | 916 | 692 | ||
Ottová Markéta | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | ||||
Pacíková Eneta | 4 km (1 okruhy) | Ženy | T42 | 567 | ||
Pacovská Alice | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 537 | 537 | ||
Panošová Tereza | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 862 | 662 | ||
Pantálek Ondřej | Tatran Mankovice/Baník Ostrava | 4 km (1 okruhy) | Muži | 543 | 543 | |
Papikova Zuzana | Nestlé | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 416 | 416 | |
Páral Alexandra | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 917 | 717 | ||
Páral Martin | 8 km (2 okruhy) | Muži | 918 | 718 | ||
Pasiarová Věra | SRTG Praha | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 471 | 471 | |
Pasler Jiří | 4 km (1 okruhy) | Muži | T38 | 597 | ||
Pastorek Aleš | 4 km (1 okruhy) | Muži | 488 | 488 | ||
Patočkova Mia | Modra slza | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 853 | 653 | |
Pavel Michal | AŽD | 8 km (2 okruhy) | Muži | 898 | 698 | |
Pávková Eliška | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 552 | 552 | ||
Pecháčková Marcela | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 851 | 651 | ||
Pelová Milena | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 805 | 605 | ||
Pelová Nicole | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 415 | 415 | ||
Pelová Simona | AC TEPO Kladno | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 817 | 617 | |
Peremská Kamila | Huhtamaki | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 465 | 465 | |
Peteříková Lucie | DUFA | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 493 | 493 | |
Plachá Lenka | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 866 | 666 | ||
Poctová Alie | 4 km (1 okruhy) | Ženy | T51 | 562 | ||
Pogran Jakub | 8 km (2 okruhy) | Muži | T82 | 581 | ||
Pokorný Matiáš | 8 km (2 okruhy) | Muži | T14 | 675 | ||
Pollardová Barbora | AKVK | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 919 | 719 | |
Pomikálek Vít | Huhtamaki | 4 km (1 okruhy) | Muži | 461 | 461 | |
Ponczová Zuzana | SK Choroši | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 903 | 703 | |
Pospíšil Milan | 8 km (2 okruhy) | Muži | T54 | 598 | ||
Pospíšilová Gabriela | press | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 544 | 544 | |
Procházka Patrik | 4 km (1 okruhy) | Muži | 499 | 499 | ||
Procházka Michael | Dětský běh | Děti | ||||
Procházka Milan | 4 km (1 okruhy) | Muži | 480 | 480 | ||
Prochazka Robert | Dětský běh | Děti | ||||
Procházková Klára | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 830 | 630 | ||
Procházková Monika | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 948 | 591 | ||
Prokop Martin | 8 km (2 okruhy) | Muži | 872 | 672 | ||
Prokopová Eva | SK Choroši | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 931 | 731 | |
Pulkert Dalibor | Outboxers | 8 km (2 okruhy) | Muži | 857 | 657 | |
Pytel Jan | 4 km (1 okruhy) | Muži | 551 | 551 | ||
Rolffs David | Lauderovy školy | Dětský běh | Děti | 510 | 510 | |
Rozmajzl Jan | Nemám klub | 8 km (2 okruhy) | Muži | 806 | 606 | |
Růžička Pavel | TJ Sokol Praha Břevnov | 8 km (2 okruhy) | Muži | 824 | 624 | |
Rybová Alžběta | Já se snažim! | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 410 | 410 | |
Saal Jeremy | 8 km (2 okruhy) | Muži | 945 | 588 | ||
Safínová Lucie | 8 km (2 okruhy) | Ženy | T97 | 594 | ||
Sazovská Michaela | AŽD | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 900 | 700 | |
Sedláček Vojtěch | 8 km (2 okruhy) | Muži | 932 | 732 | ||
Seifertová lucie | blazen z radimovky :) | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 535 | 535 | |
Sejkorová Markéta | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 839 | 639 | ||
Simandl Matyáš | Dětský běh | Děti | ||||
Simandl Petr | 8 km (2 okruhy) | Muži | 807 | 607 | ||
Skřivanová Vlaďka | Psáry | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 838 | 638 | |
Skyva Petr | 4 km (1 okruhy) | Muži | 403 | 403 | ||
Skyvová Marcela | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 404 | 404 | ||
Skyvová Zuzana | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | ||||
Slavík Dominik | Huhtamaki | 4 km (1 okruhy) | Muži | 463 | 463 | |
Slavík Jan | 8 km (2 okruhy) | Muži | 844 | 644 | ||
Smith Michael | 8 km (2 okruhy) | Muži | 904 | 704 | ||
Smrž Ondřej | 4 km (1 okruhy) | Muži | 485 | 485 | ||
Sokolová Kateřina | Nadační fond AutTalk | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 470 | 470 | |
Soldánová Helena | Huhtamaki | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 456 | 2461 | |
Spinka Jan | 8 km (2 okruhy) | Muži | 887 | 687 | ||
Splítek Mikulláš | 4 km (1 okruhy) | Muži | T49 | 596 | ||
Spudilová Michala | BKČS (Běžecký klub České spořitelny) | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 414 | 414 | |
Stádníková Anna | Šneci v běhu | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 854 | 654 | |
Staněk Daniel | BKČS | 8 km (2 okruhy) | Muži | 922 | 722 | |
Stanescu Irena | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 557 | 557 | ||
Stražovská Michala | Outboxers | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 858 | 658 | |
Strunecká Žofie | Lauderovy školy | Dětský běh | Děti | 517 | 517 | |
Suchaková Denisa | 4 km (1 okruhy) | Ženy | T67 | 569 | ||
Suchánek Pavel | Huhtamaki | 4 km (1 okruhy) | Muži | 464 | 464 | |
Svatošová Ivana | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 433 | 433 | ||
Svobodová Barbra | 4 km (1 okruhy) | Ženy | T36 | 561 | ||
Svobodová Slávka | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 556 | 556 | ||
Svobodová Štěpánka | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 434 | 434 | ||
Šámalová Aneta | Planetka B612 | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 478 | 478 | |
Šarayová Tereza | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 836 | 636 | ||
Šárka Šímová Mgr. | DUFA | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 490 | 490 | |
Šedivá Kristina | Grey | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 411 | 411 | |
Šefčíková Lenka | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 881 | 681 | ||
Ševčíková Katka | PUNK, PLEASURE and PAIN | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 423 | 423 | |
Šídlová Marcela | BKČS | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 842 | 642 | |
Šimek Matěj | BKČS | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | |||
Šímová Barbora | DUFA | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 492 | 492 | |
Škodová Martina | Huhtamaki | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 457 | 457 | |
Šmejkal Radek | 8 km (2 okruhy) | Muži | 848 | 648 | ||
Šolcová Kateřina | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 546 | 546 | ||
Šolcová Michaela | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 548 | 548 | ||
Šufliarská Petra | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | ||||
Šulc František | DUFA | 4 km (1 okruhy) | Muži | 494 | 494 | |
Švábová Miriam | Lauderovy školy | Dětský běh | Děti | 520 | 520 | |
Švácha Jindra | Dětský běh | Děti | ||||
Taras Jirka | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | ||||
Tejkl Otto | Lauderovy školy | Dětský běh | Děti | 514 | 514 | |
Teuberová Naďa | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 441 | 441 | ||
Teuerová Nikol | Huhtamaki | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 466 | 2466 | |
Tichá Barbora | 4 km (1 okruhy) | Ženy | T52 | 565 | ||
Tkáčová Andrea | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 808 | 608 | ||
Tomanová Monika | SRTG Praha | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 421 | 421 | |
Tomková Lucie | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 540 | 540 | ||
Trampota Pavel | 4 km (1 okruhy) | Muži | 541 | 541 | ||
Trčka Zdeněk | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | ||||
Trnková Iva | PENNY | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 868 | 668 | |
Trojan Karel | 8 km (2 okruhy) | Muži | 864 | 664 | ||
Trojan Vojtěch | Outboxers | 4 km (1 okruhy) | Muži | 507 | 507 | |
Trojanova Kristyna | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 447 | 447 | ||
Troníček Jan | 4 km (1 okruhy) | Muži | 950 | 592 | ||
Tuesta Erik | 4 km (1 okruhy) | Muži | 547 | 547 | ||
Tůma Pavel | Huhtamaki | 8 km (2 okruhy) | Muži | 877 | 677 | |
Tumpachová Kateřina | Havel a partners | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 542 | 542 | |
Tykva Lukáš | trenovanibehu.cz | 4 km (1 okruhy) | Muži | 440 | 440 | |
Tykvová Markéta | trenovanibehu.cz | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 849 | 649 | |
Tyslová Aneta | Zpovykaný krávy | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 809 | 609 | |
Usai Giovani | 8 km (2 okruhy) | Muži | T66 | 566 | ||
Uzlová Květa | BKČS | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 874 | 674 | |
Vacek Dušan | DUFA z.s. | 4 km (1 okruhy) | Muži | 431 | 431 | |
Vajdová Tereza | AŽD | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 505 | 505 | |
Valentová Tereza | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 405 | 405 | ||
Vamberská Monika | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | ||||
Vaněk Bohumil | 8 km (2 okruhy) | Muži | 942 | 458 | ||
Vanická Olga | Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | ||||
Vaníčková Martina | SRTG Praha | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 422 | 422 | |
Vaňkát Jan | 8 km (2 okruhy) | Muži | T87 | 584 | ||
Vlašánek Ondřej | Huhtamaki | 8 km (2 okruhy) | Muži | 875 | 2675 | |
Vlćek Filip | 4 km (1 okruhy) | Muži | T48 | 575 | ||
Vlček Petr | 8 km (2 okruhy) | Muži | T53 | 563 | ||
Vlčková Elena | 4 km (1 okruhy) | Ženy | T46 | 580 | ||
Vlková Petra | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 924 | 724 | ||
Vodičková Petra | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 538 | 538 | ||
Vojtěchová Barbora | Chipmunkove | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 840 | 640 | |
Vojtěchová Lenka | BKČS | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 438 | 438 | |
Vokroj Petr | Outfitmania | 8 km (2 okruhy) | Muži | 863 | 663 | |
Vokroj Tadeáš | Outfitmania | Dětský běh | Děti | |||
Vokrojová Anežka | Outfitmania | Dětský běh | Děti | |||
Vokrojová Irena | Outfitmania | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 449 | 449 | |
Voldán Tomáš | 8 km (2 okruhy) | Muži | 935 | 735 | ||
Votruba Jakub | Huhtamaki | 4 km (1 okruhy) | Muži | 468 | 468 | |
Vycpálek Jan | 8 km (2 okruhy) | Muži | 890 | 690 | ||
Vyrut Pavel | Huhtamaki | 8 km (2 okruhy) | Muži | 879 | 679 | |
Vyskočilová Andrea | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 473 | 473 | ||
Walterová Nela | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 865 | 665 | ||
Weber Miroslav | BKČS | 8 km (2 okruhy) | Muži | 819 | 619 | |
Weberová Johana | Lauderovy školy | Dětský běh | Děti | 516 | 516 | |
wimmer David | Run magazine team | 4 km (1 okruhy) | Muži | 412 | 412 | |
Zadražilová Kristýna | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 947 | 590 | ||
zachová Jana | Báječné ženy v běhu | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 820 | 620 | |
Zelená Alexandra | DUFA | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 491 | 491 | |
Zelenková Kateřina | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 487 | 487 | ||
Zelenková Klára | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 823 | 623 | ||
Zikova Marketa | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 829 | 629 | ||
Zímová Veronika | Havel a partners | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 933 | 733 | |
Zlatý Theo | 4 km (1 okruhy) | Muži | 500 | 500 | ||
Zlesáková Stanislava | 4 km (1 okruhy) | Ženy | 451 | 451 | ||
Zoubková Elizabeth | Lauderovy školy | Dětský běh | Děti | 515 | 515 | |
Zydlo Michal | 8 km (2 okruhy) | Muži | T61 | 489 | ||
Zýková Eva | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 934 | 734 | ||
Žalud Jan | SK Choroši | 8 km (2 okruhy) | Muži | 936 | 736 | |
Živná Markéta | SK Choroši | 8 km (2 okruhy) | Ženy | 937 | 737 | |
Žubrietovský Lukáš | 8 km (2 okruhy) | Muži | 923 | 723 |
STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH
Trať | Kategorie | Počet závodníků |
---|---|---|
4 km (1 okruhy) | Ženy | 115 |
8 km (2 okruhy) | Muži | 90 |
8 km (2 okruhy) | Ženy | 72 |
4 km (1 okruhy) | Muži | 51 |
Dětský běh | Děti | 32 |
Nepoběžím, ale zaplatím | Neběžec | 29 |
Celkem | 389 |