Detail závodu

Praha 6 - obora Hvězda, východní brána

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

23.05.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

17:00-18:00, start hlavního závodu 18:30

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

4 km (1 okruhy)

8 km (2 okruhy)

Dětský běh

Nepoběžím, ale zaplatím

Pořadatel a kontakt

Blanka Francová (731 646 641), Jan Daubner (605 476 325)


Tel.:
runaut2019@gmail.com

2019
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: 1.ročník běhu pro AutTalk, Nadační fond Kateřiny Sokolové, pomáhající rodinám s autistickými dětmi. Celý výtěžek akce je určen na podporu Fondu a jeho aktivit /
Premier edition of a charity run for AutTalk, the charity organisation of Kateřina Sokolová, supporting families with autistic kids. All proceeds from the event will be donated to AutTalk.


SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
A. Prochazka Emma Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Adamcova Petra 4 km (1 okruhy) Ženy
Anh Nguyen The Vietnamci 4 km (1 okruhy) Muži
Ascherlová Radana AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy
Auda Pavel Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži
Babouček Ondřej 8 km (2 okruhy) Muži
Barczi Simon Piráti 8 km (2 okruhy) Muži
Bárta Lukáš AŽD 4 km (1 okruhy) Muži
Bartošová Petra 4 km (1 okruhy) Ženy
Bartošová Majda 4 km (1 okruhy) Ženy
Bejček Lukáš Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži
Bohdalková Eliška TJ Sokol Chotěbuz 8 km (2 okruhy) Ženy
Božac Aart Lauderovy školy Dětský běh Děti
Brabec Jiří Adventní běhání 8 km (2 okruhy) Muži
Brabenec Daniel DUFA 4 km (1 okruhy) Muži
Bradáčova Lucie 8 km (2 okruhy) Ženy 1
Burcal Petr 8 km (2 okruhy) Muži
Burdová Eva 4 km (1 okruhy) Ženy
Capkova Helena Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Carvan Dora 8 km (2 okruhy) Ženy
Celerýn Aleš Grey 8 km (2 okruhy) Muži
Cizner Alena 8 km (2 okruhy) Ženy
Čermák Václav 8 km (2 okruhy) Muži
Černý Ondřej HK PARDUBICE 8 km (2 okruhy) Muži
Daubner Petr Piráti 8 km (2 okruhy) Muži
Daubnerová Renata 8 km (2 okruhy) Ženy
Davidová Michaela BKČS 4 km (1 okruhy) Ženy
Debiolles Benoit 8 km (2 okruhy) Muži
Dermek Martin CrossFit Meat Factory 8 km (2 okruhy) Muži
Dixová Miluše 8 km (2 okruhy) Ženy
Dohnal Jonáš Dětský běh Děti
Dohnal Robert 4 km (1 okruhy) Muži
Dohnal Tobiáš Dětský běh Děti
Dohnalová Radka 4 km (1 okruhy) Ženy
Dohnalová Sandra Dětský běh Děti
Drabina Marek BKČS 8 km (2 okruhy) Muži
Dufek David Česká Locomotiva 8 km (2 okruhy) Muži
Dufková Nikola 4 km (1 okruhy) Ženy
Dvořáková Monika AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy
Emingerová Kateřina Night run Team 4 km (1 okruhy) Ženy
Erbanova Aneta 8 km (2 okruhy) Ženy
Esser Miroslav CreativeDock 8 km (2 okruhy) Muži
Fefferová Aneta 8 km (2 okruhy) Ženy
Feuerstein Oskar Lauderovy školy Dětský běh Děti
Fiala Jiří Báječné ženy v běhu 8 km (2 okruhy) Muži
Filipova Eva Filipci 8 km (2 okruhy) Ženy
Foltynová Pavlína Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy
Frantova Andrea Lidl 4 km (1 okruhy) Ženy
Frátriková Šárka Zpovykaný krávy 8 km (2 okruhy) Ženy
Gábová Dana 4 km (1 okruhy) Ženy
Gábová Ivana 4 km (1 okruhy) Ženy
Gábová Zuzana 4 km (1 okruhy) Ženy
Garajová Elif 4 km (1 okruhy) Ženy
Genton Karin 8 km (2 okruhy) Ženy
Gerczak Samuel Lauderovy školy Dětský běh Děti
Glazervoá Eliška AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy
Grosman Jáchym Lauderovy školy Dětský běh Děti
Gunarova Anna SK Choroši 8 km (2 okruhy) Ženy
Gurník Petr AŽD 8 km (2 okruhy) Muži
Halas Ludovit Rozvázané tkaničky 8 km (2 okruhy) Muži
Halbich Jaroslav Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Hančl Tomáš AŽD 8 km (2 okruhy) Muži
Hanzalikova Monika 8 km (2 okruhy) Ženy
Häusler Marek Vostrý kluci 8 km (2 okruhy) Muži
Havelková Iveta Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Heczková Kristina 4 km (1 okruhy) Ženy
Hegnerová Jana 8 km (2 okruhy) Ženy
Hejná Jana 4 km (1 okruhy) Ženy
Holzmanová Dana 4 km (1 okruhy) Ženy
Honsová Soňa SRTG Praha 4 km (1 okruhy) Ženy
Hort 8 km (2 okruhy) Ženy
Hošek Matěj 4 km (1 okruhy) Muži
Hošková Michaela 4 km (1 okruhy) Ženy
Hošková Sofia Dětský běh Děti
Hrdá Klára 4 km (1 okruhy) Ženy
Hrušková Marie 4 km (1 okruhy) Ženy
Hrušková Michaela 8 km (2 okruhy) Ženy
Hrušková Michaela 8 km (2 okruhy) Ženy
Hyžíková Mirka 4 km (1 okruhy) Ženy
Child Markéta AKVK 8 km (2 okruhy) Ženy
Chmel Zdenek Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži
Chmelová Iva Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Ženy
Chuecos Ángel Dětský běh Děti
Chuecos Barbora 4 km (1 okruhy) Ženy
Chuecos Ernesto 4 km (1 okruhy) Muži
Chvalova Jana 4 km (1 okruhy) Ženy 2
Indrová Nina Huhtamaki Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Jana 8 km (2 okruhy) Ženy
Janoušková Adéla BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy
Jetel Michal Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Jirásek Vít FBK Kobylisy 8 km (2 okruhy) Muži
Jiroutová Michaela 4 km (1 okruhy) Ženy
JIrsová Šárka 8 km (2 okruhy) Ženy
Kamlerová Karolína 4 km (1 okruhy) Ženy
Kamlerová Kateřina 4 km (1 okruhy) Ženy
Kampík Vladimír AŽD 8 km (2 okruhy) Muži
Kapic Tomáš AŽD 8 km (2 okruhy) Muži
Kardaš Michal Outboxers 8 km (2 okruhy) Muži
Kasalová Vladimíra 4 km (1 okruhy) Ženy 3
Káš František PENNY 8 km (2 okruhy) Muži
Kašparová Simona AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy
Kavlíková Michaela 8 km (2 okruhy) Ženy
Khunová Barbora Pivní sestry 8 km (2 okruhy) Ženy 4
Klausová Olga Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Kmeť Michal In Corpore Sano Dětský běh Děti
Kmeťová Eliška In Corpore Sano Dětský běh Děti
Kmeťová Hana In Corpore Sano 8 km (2 okruhy) Ženy
Kopecký Luboš AŽD 8 km (2 okruhy) Muži
Kortusová Julie SRTG Praha 4 km (1 okruhy) Ženy
Kortusová Kateřina SRTG Praha 4 km (1 okruhy) Ženy
Kosová Petra BKČS Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Košťál Robert Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži
Koukal Petr Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Krajčová Veronika 8 km (2 okruhy) Ženy
Krajíčková Jitka Planetka B612 4 km (1 okruhy) Ženy
Králíček Tomáš Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži
Kratochvil Pavel Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Kročková Antonie Lauderovy školy Dětský běh Děti
Kronusova Anna 4 km (1 okruhy) Ženy
Krotký Jiří Vostrý kluci 8 km (2 okruhy) Muži
Krotký Josef 4 km (1 okruhy) Muži
Krupka Lukáš 8 km (2 okruhy) Muži
Kubíčková Jitka Rozvázané tkaničky 4 km (1 okruhy) Ženy
Kubík Tomáš Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Kubíková Magdalena Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy
Kudrna Michal DUFA 4 km (1 okruhy) Muži
Kukač Martin 8 km (2 okruhy) Muži
Kulíček Michal 4 km (1 okruhy) Muži
Kult Jan SK Choroši 8 km (2 okruhy) Muži
Kupcová Veronika 8 km (2 okruhy) Ženy 5
Kupková Simona 4 km (1 okruhy) Ženy
Kváš Kuba Rozvázané tkaničky Dětský běh Děti
Kvášová Kristýna Rozvázané tkaničky Dětský běh Děti
Lachetová Pavlína BKČS 4 km (1 okruhy) Ženy
Lauermannová Irča Koko a Tchoř 4 km (1 okruhy) Ženy
Lebeda Michal Vostrý kluci 8 km (2 okruhy) Muži
Lehovec Pavel 8 km (2 okruhy) Muži
Lipskij Marek 8 km (2 okruhy) Muži
Losová Petra 8 km (2 okruhy) Ženy
Lösterová Hana 4 km (1 okruhy) Ženy
Lukášek Petr 4 km (1 okruhy) Muži
Lukášek Richard 4 km (1 okruhy) Muži
Lukešová Kristýna 4 km (1 okruhy) Ženy
Mach Tomáš Decathlon 8 km (2 okruhy) Muži
Machulka Filip ďáblice Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Malyutina Kristina 4 km (1 okruhy) Ženy
Marek Petr 8 km (2 okruhy) Muži
Marek Matej Stone & belter 4 km (1 okruhy) Muži
Marek Ondrej Stone & belter 4 km (1 okruhy) Muži
Marková Nela Stone & belter Dětský běh Děti
Matoušek Martin Rekreační zařízení Veronika Chlum u Třeboně 8 km (2 okruhy) Muži 6
Matras Martin 8 km (2 okruhy) Muži
Mazálek Petr 4 km (1 okruhy) Muži
Medková Lucie 4 km (1 okruhy) Ženy
Melena Ctirad AŽD 8 km (2 okruhy) Muži
mihulka David 4 km (1 okruhy) Muži
Mihulková Lucie Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy
Michajlov Juraj Vostry kluci 8 km (2 okruhy) Muži
MIŠÁKOVÁ Jana 8 km (2 okruhy) Ženy
Mizera Ladislav AC Hobík 8 km (2 okruhy) Muži
Mládková Jolana 4 km (1 okruhy) Ženy
Mohr Ludek Hightower Club Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Motlová Tereza 8 km (2 okruhy) Ženy
Mrázková Šárka Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy
Musil Karel Dětský běh Děti
Musil Ondřej 8 km (2 okruhy) Muži
Musil Lubomír 8 km (2 okruhy) Muži
Nebeský Michal 4 km (1 okruhy) Muži
Neubauerova Ilona Jdu běhat 8 km (2 okruhy) Ženy
Novák Ivan SK Choroši 8 km (2 okruhy) Muži
Nováková Magda Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Omer Eliáš Lauderovy školy Dětský běh Děti
Onderková Vladislava 8 km (2 okruhy) Ženy
Ondráš Robert BKČS 8 km (2 okruhy) Muži
Ottová Markéta Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Pacovská Alice 4 km (1 okruhy) Ženy
Panošová Tereza 8 km (2 okruhy) Ženy
Papikova Zuzana Nestlé 4 km (1 okruhy) Ženy
Pasiarová Věra SRTG Praha 4 km (1 okruhy) Ženy
Pastorek Aleš 4 km (1 okruhy) Muži
Patočkova Mia Modra slza 8 km (2 okruhy) Ženy
Pavel Michal AŽD 8 km (2 okruhy) Muži
Pecháčková Marcela 8 km (2 okruhy) Ženy
Pelová Milena 8 km (2 okruhy) Ženy 7
Pelová Nicole 4 km (1 okruhy) Ženy
Pelová Simona AC TEPO Kladno 8 km (2 okruhy) Ženy
Peremská Kamila Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy
Peteříková Lucie DUFA 4 km (1 okruhy) Ženy
Plachá Lenka 8 km (2 okruhy) Ženy
Pollardová Barbora AKVK 8 km (2 okruhy) Ženy
Pomikálek Vít Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži
Ponczová Zuzana SK Choroši 8 km (2 okruhy) Ženy
Procházka Patrik 4 km (1 okruhy) Muži
Procházka Michael Dětský běh Děti
Procházka Milan 4 km (1 okruhy) Muži
Prochazka Robert Dětský běh Děti
Procházková Klára 8 km (2 okruhy) Ženy
Prokop Martin 8 km (2 okruhy) Muži
Prokopová Eva SK Choroši 8 km (2 okruhy) Ženy
Pulkert Dalibor Outboxers 8 km (2 okruhy) Muži
Rolffs David Lauderovy školy Dětský běh Děti
Rozmajzl Jan Nemám klub 8 km (2 okruhy) Muži 8
Růžička Pavel TJ Sokol Praha Břevnov 8 km (2 okruhy) Muži
Rybová Alžběta Já se snažim! 4 km (1 okruhy) Ženy
Sazovská Michaela AŽD 8 km (2 okruhy) Ženy
Sedláček Vojtěch 8 km (2 okruhy) Muži
Seifertová lucie blazen z radimovky :) 4 km (1 okruhy) Ženy
Sejkorová Markéta 8 km (2 okruhy) Ženy
Simandl Petr 8 km (2 okruhy) Muži 9
Skřivanová Vlaďka Psáry 8 km (2 okruhy) Ženy
Skyva Petr 4 km (1 okruhy) Muži 10
Skyvová Marcela 4 km (1 okruhy) Ženy 11
Skyvová Zuzana Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec 12
Slavík Dominik Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži
Slavík Jan 8 km (2 okruhy) Muži
Smith Michael 8 km (2 okruhy) Muži
Smrž Ondřej 4 km (1 okruhy) Muži
Sokolová Kateřina Nadační fond AutTalk 4 km (1 okruhy) Ženy
Soldánová Helena Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy
Spinka Jan 8 km (2 okruhy) Muži
Spudilová Michala BKČS (Běžecký klub České spořitelny) 4 km (1 okruhy) Ženy
Stádníková Anna Šneci v běhu 8 km (2 okruhy) Ženy
Staněk Daniel BKČS 8 km (2 okruhy) Muži
Stražovská Michala Outboxers 8 km (2 okruhy) Ženy
Strunecká Žofie Lauderovy školy Dětský běh Děti
Suchánek Pavel Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži
Svatošová Ivana 4 km (1 okruhy) Ženy
Svobodová Štěpánka 4 km (1 okruhy) Ženy
Šámalová Aneta Planetka B612 4 km (1 okruhy) Ženy
Šarayová Tereza 8 km (2 okruhy) Ženy
Šárka Šímová Mgr. DUFA 4 km (1 okruhy) Ženy
Šedivá Kristina Grey 4 km (1 okruhy) Ženy
Šefčíková Lenka 8 km (2 okruhy) Ženy
Ševčíková Katka PUNK, PLEASURE and PAIN 4 km (1 okruhy) Ženy
Šídlová Marcela BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy
Šimek Matěj BKČS Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Šímová Barbora DUFA 4 km (1 okruhy) Ženy
Škodová Martina Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy
Šmejkal Radek 8 km (2 okruhy) Muži
Šufliarská Petra Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Šulc František DUFA 4 km (1 okruhy) Muži
Švábová Miriam Lauderovy školy Dětský běh Děti
Švácha Jindra Dětský běh Děti
Taras Jirka Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Tejkl Otto Lauderovy školy Dětský běh Děti
Teuberová Naďa 4 km (1 okruhy) Ženy
Teuerová Nikol Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy
Tkáčová Andrea 8 km (2 okruhy) Ženy 13
Tomanová Monika SRTG Praha 4 km (1 okruhy) Ženy
Tomková Lucie 4 km (1 okruhy) Ženy
Trčka Zdeněk Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Trnková Iva PENNY 8 km (2 okruhy) Ženy
Trojan Karel 8 km (2 okruhy) Muži
Trojan Vojtěch Outboxers 4 km (1 okruhy) Muži
Trojanova Kristyna 4 km (1 okruhy) Ženy
Tůma Pavel Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži
Tykva Lukáš trenovanibehu.cz 4 km (1 okruhy) Muži
Tykvová Markéta trenovanibehu.cz 8 km (2 okruhy) Ženy
Tyslová Aneta Zpovykaný krávy 8 km (2 okruhy) Ženy 14
Uzlová Květa BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy
Vacek Dušan DUFA z.s. 4 km (1 okruhy) Muži
Vajdová Tereza AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy
Valentová Tereza 4 km (1 okruhy) Ženy 15
Vanická Olga Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Vaníčková Martina SRTG Praha 4 km (1 okruhy) Ženy
Vlašánek Ondřej Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži
Vodičková Petra 4 km (1 okruhy) Ženy
Vojtěchová Barbora Chipmunkove 8 km (2 okruhy) Ženy
Vojtěchová Lenka BKČS 4 km (1 okruhy) Ženy
Vokroj Petr Outfitmania 8 km (2 okruhy) Muži
Vokroj Tadeáš Outfitmania Dětský běh Děti
Vokrojová Anežka Outfitmania Dětský běh Děti
Vokrojová Irena Outfitmania 4 km (1 okruhy) Ženy
Votruba Jakub Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži
Vycpálek Jan 8 km (2 okruhy) Muži
Vyrut Pavel Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži
Vyskočilová Andrea 4 km (1 okruhy) Ženy
Walterová Nela 8 km (2 okruhy) Ženy
Weber Miroslav BKČS 8 km (2 okruhy) Muži
Weberová Johana Lauderovy školy Dětský běh Děti
wimmer David Run magazine team 4 km (1 okruhy) Muži
zachová Jana Báječné ženy v běhu 8 km (2 okruhy) Ženy
Zelená Alexandra DUFA 4 km (1 okruhy) Ženy
Zelenková Kateřina 4 km (1 okruhy) Ženy
Zelenková Kateřina 4 km (1 okruhy) Ženy
Zelenková Klára 8 km (2 okruhy) Ženy
Zikova Marketa 8 km (2 okruhy) Ženy
Zlatý Theo 4 km (1 okruhy) Muži
Zlesáková Stanislava 4 km (1 okruhy) Ženy
Zoubková Elizabeth Lauderovy školy Dětský běh Děti
Zýková Eva 8 km (2 okruhy) Ženy
Živná Markéta SK Choroši 8 km (2 okruhy) Ženy
Žubrietovský Lukáš 8 km (2 okruhy) Muži

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
4 km (1 okruhy) Ženy 85
8 km (2 okruhy) Muži 65
8 km (2 okruhy) Ženy 61
4 km (1 okruhy) Muži 33
Dětský běh Děti 28
Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec 21
Celkem 293