Detail závodu

Praha 6 - obora Hvězda, východní brána

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

23.05.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

17:00-18:00, start hlavního závodu 18:30

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

4 km (1 okruhy)

8 km (2 okruhy)

Dětský běh

Nepoběžím, ale zaplatím

Pořadatel a kontakt

Blanka Francová (731 646 641), Jan Daubner (605 476 325)


Tel.:
runaut2019@gmail.com

2019
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: 1.ročník běhu pro AutTalk, Nadační fond Kateřiny Sokolové, pomáhající rodinám s autistickými dětmi. Celý výtěžek akce je určen na podporu Fondu a jeho aktivit / Premier edition of a charity run for AutTalk, the charity organisation of Kateřina Sokolová, supporting families with autistic kids. All proceeds from the event will be donated to AutTalk.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bartošová Petra 4 km (1 okruhy) Ženy
Brabec Jiří Adventní běhání 8 km (2 okruhy) Muži
Bradáčova Lucie 8 km (2 okruhy) Ženy 1
Celerýn Aleš Grey 8 km (2 okruhy) Muži
Davidová Michaela BKČS 4 km (1 okruhy) Ženy
Erbanova Aneta 8 km (2 okruhy) Ženy
Fefferová Aneta 8 km (2 okruhy) Ženy
Fiala Jiří Báječné ženy v běhu 8 km (2 okruhy) Muži
Filipova Eva Filipci 8 km (2 okruhy) Ženy
Frátriková Šárka Zpovykaný krávy 8 km (2 okruhy) Ženy
Gunárová Anna BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy
Halas Ludovit Rozvázané tkaničky 8 km (2 okruhy) Muži
Chvalova Jana 4 km (1 okruhy) Ženy 2
Janoušková Adéla BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy
Kasalová Vladimíra 4 km (1 okruhy) Ženy 3
Khunová Barbora Pivní sestry 8 km (2 okruhy) Ženy 4
Klausová Olga Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Kronusova Anna 8 km (2 okruhy) Ženy
Kubíčková Jitka Rozvázané tkaničky 4 km (1 okruhy) Ženy
Kukač Martin 8 km (2 okruhy) Muži
Kupcová Veronika 8 km (2 okruhy) Ženy 5
Lachetová Pavlína BKČS 4 km (1 okruhy) Ženy
Mach Tomáš Decathlon 8 km (2 okruhy) Muži
Matoušek Martin Rekreační zařízení Veronika Chlum u Třeboně 8 km (2 okruhy) Muži 6
Matras Martin 8 km (2 okruhy) Muži
Neubauerova Ilona Jdu běhat 8 km (2 okruhy) Ženy
Onderková Vladislava 8 km (2 okruhy) Ženy
Ottová Markéta Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Papikova Zuzana Nestlé 4 km (1 okruhy) Ženy
Pelová Milena 8 km (2 okruhy) Ženy 7
Pelová Nicole 4 km (1 okruhy) Ženy
Pelová Simona AC TEPO Kladno 8 km (2 okruhy) Ženy
Rozmajzl Jan Nemám klub 8 km (2 okruhy) Muži 8
Růžička Pavel TJ Sokol Praha Břevnov 8 km (2 okruhy) Muži
Rybová Alžběta Já se snažim! 4 km (1 okruhy) Ženy
Simandl Petr 8 km (2 okruhy) Muži 9
Skyva Petr 4 km (1 okruhy) Muži 10
Skyvová Marcela 4 km (1 okruhy) Ženy 11
Skyvová Zuzana Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec 12
Spudilová Michala BKČS (Běžecký klub České spořitelny) 4 km (1 okruhy) Ženy
Šedivá Kristina Grey 4 km (1 okruhy) Ženy
Tkáčová Andrea 8 km (2 okruhy) Ženy 13
Tyslová Aneta Zpovykaný krávy 8 km (2 okruhy) Ženy 14
Valentová Tereza 4 km (1 okruhy) Ženy 15
Weber Miroslav BKČS 8 km (2 okruhy) Muži
wimmer David Run magazine team 4 km (1 okruhy) Muži
zachová Jana Báječné ženy v běhu 8 km (2 okruhy) Ženy
Zelenková Klára 8 km (2 okruhy) Ženy

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
8 km (2 okruhy) Ženy 18
4 km (1 okruhy) Ženy 13
8 km (2 okruhy) Muži 12
Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec 3
4 km (1 okruhy) Muži 2
Celkem 48