Detail závodu

RunAut 2019

Praha 6 - obora Hvězda, východní brána

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

23.05.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

17:00-18:00, start hlavního závodu 18:30

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

4 km (1 okruhy)

8 km (2 okruhy)

Dětský běh

Nepoběžím, ale zaplatím

Pořadatel a kontakt

Blanka Francová (731 646 641), Jan Daubner (605 476 325)


Tel.:
runaut2019@gmail.com

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: 1.ročník běhu pro AutTalk, Nadační fond Kateřiny Sokolové, pomáhající rodinám s autistickými dětmi. Celý výtěžek akce je určen na podporu Fondu a jeho aktivit /
Premier edition of a charity run for AutTalk, the charity organisation of Kateřina Sokolová, supporting families with autistic kids. All proceeds from the event will be donated to AutTalk.


SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Tomáš Maika 4 km (1 okruhy) Muži T75
A. Prochazka Emma Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Adamcova Petra 4 km (1 okruhy) Ženy 479
Anh Nguyen The Vietnamci 4 km (1 okruhy) Muži 425
Anzerbacher Vilém 8 km (2 okruhy) Muži T58
Ascherlová Radana AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 502
Auda Pavel Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 878
Babouček Ondřej 8 km (2 okruhy) Muži 870
Bahbouhová Štěpánka 4 km (1 okruhy) Ženy 521
Balint Bára 4 km (1 okruhy) Ženy 944
Barczi Simon Piráti 8 km (2 okruhy) Muži 835
Bárta Lukáš AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 504
Bartošová Petra 4 km (1 okruhy) Ženy 413
Bartošová Majda 4 km (1 okruhy) Ženy 430
Bejček Lukáš Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 876
Berger Daniel 4 km (1 okruhy) Muži 554
Berger Josef Na kole dětem 4 km (1 okruhy) Muži 522
Bohdalková Eliška TJ Sokol Chotěbuz 8 km (2 okruhy) Ženy 884
Božac Aart Lauderovy školy Dětský běh Děti 512
Brabec Jiří Adventní běhání 8 km (2 okruhy) Muži 828
Brabenec Daniel DUFA 4 km (1 okruhy) Muži 496
Bradáčova Lucie 8 km (2 okruhy) Ženy 801
Brandl Dominik 8 km (2 okruhy) Muži T65
Brožková Kristýna 4 km (1 okruhy) Ženy 523
Burcal Petr 8 km (2 okruhy) Muži 833
Burdová Eva 4 km (1 okruhy) Ženy 436
Buryan Jiří Havel a partners 8 km (2 okruhy) Muži 905
Caklová Tereza 8 km (2 okruhy) Ženy 906
Capkova Helena Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Carvan Dora 8 km (2 okruhy) Ženy 873
Celerýn Aleš Grey 8 km (2 okruhy) Muži 815
Cizner Alena 8 km (2 okruhy) Ženy 907
Cokradi Tereza 4 km (1 okruhy) Ženy T37
Čermák Václav 8 km (2 okruhy) Muži 886
Čermáková Petra 8 km (2 okruhy) Ženy 947
Černý Ondřej HK PARDUBICE 8 km (2 okruhy) Muži 882
Daubner Anton Liga 100 Praha 4 km (1 okruhy) Muži 545
Daubner Petr Piráti 8 km (2 okruhy) Muži 832
Daubnerová Renata 8 km (2 okruhy) Ženy 846
Davidová Michaela BKČS 4 km (1 okruhy) Ženy 408
Debiolles Benoit 8 km (2 okruhy) Muži 893
Debnárová Natálie 4 km (1 okruhy) Ženy 550
Dermek Martin CrossFit Meat Factory 8 km (2 okruhy) Muži 850
Dittrichová Eliška Havel a partners 4 km (1 okruhy) Ženy 524
Dixová Miluše 8 km (2 okruhy) Ženy 847
Dohnal Jonáš Dětský běh Děti
Dohnal Robert 4 km (1 okruhy) Muži 445
Dohnal Tobiáš Dětský běh Děti
Dohnalová Radka 4 km (1 okruhy) Ženy 444
Dohnalová Sandra Dětský běh Děti
Dolerálová Zuzana 4 km (1 okruhy) Ženy T41
Drabina Marek BKČS 8 km (2 okruhy) Muži 908
Dufek David Česká Locomotiva 8 km (2 okruhy) Muži 883
Dufková Nikola 4 km (1 okruhy) Ženy 419
Dvořáková Monika AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 501
Emingerová Kateřina Night run Team 4 km (1 okruhy) Ženy 525
Erbanova Aneta 8 km (2 okruhy) Ženy 814
Esser Miroslav CreativeDock 8 km (2 okruhy) Muži 841
Faitova Petra Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Fefferová Aneta 8 km (2 okruhy) Ženy 812
Feuerstein Oskar Lauderovy školy Dětský běh Děti 509
Fiala Jiří Báječné ženy v běhu 8 km (2 okruhy) Muži 825
Filipova Eva Filipci 8 km (2 okruhy) Ženy 810
Foltynová Pavlína Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 459
Formánek Šimon 8 km (2 okruhy) Muži T4
Frantova Andrea Lidl 4 km (1 okruhy) Ženy 526
Frátriková Šárka Zpovykaný krávy 8 km (2 okruhy) Ženy 816
Fridrichová Marina 4 km (1 okruhy) Ženy 558
Friedl Dušan 8 km (2 okruhy) Muži T64
Gábová Dana 4 km (1 okruhy) Ženy 439
Gábová Ivana 4 km (1 okruhy) Ženy 417
Gábová Zuzana 4 km (1 okruhy) Ženy 418
Garajová Elif 4 km (1 okruhy) Ženy 484
Genton Karin 8 km (2 okruhy) Ženy 892
Gerczak Samuel Lauderovy školy Dětský běh Děti 511
Glazervoá Eliška AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 503
Göpfert Lukáš Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Göpfertová Rozálie Dětský běh Děti
Grosman Jáchym Lauderovy školy Dětský běh Děti 513
Gunarova Anna SK Choroši 8 km (2 okruhy) Ženy 909
Gurník Petr AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 896
Halas Ludovit Rozvázané tkaničky 8 km (2 okruhy) Muži 813
Halbich Jaroslav Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Hančl Tomáš AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 901
Hanzalikova Monika 8 km (2 okruhy) Ženy 885
Häusler Marek Vostrý kluci 8 km (2 okruhy) Muži 910
Havelková Iveta Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Heczková Kristina 4 km (1 okruhy) Ženy 429
Hečko Jiří 4 km (1 okruhy) Muži 527
Hegnerová Jana 8 km (2 okruhy) Ženy 834
Hejná Jana 4 km (1 okruhy) Ženy 477
Hemek Jakub Dětský běh Děti
Hemek Jan Dětský běh Děti
Hemková Zdeňka Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Hlaváčová Anna Havel a partners 8 km (2 okruhy) Ženy 911
Holzmanová Dana 4 km (1 okruhy) Ženy 528
Honsová Soňa SRTG Praha 4 km (1 okruhy) Ženy 448
Horáková Pavlína 4 km (1 okruhy) Ženy 553
Hort Magdalena 8 km (2 okruhy) Ženy 871
Horutová Jana 4 km (1 okruhy) Ženy T94
Hošek Matěj 4 km (1 okruhy) Muži 453
Hošková Michaela Havel a partners 8 km (2 okruhy) Ženy 912
Hošková Michaela 4 km (1 okruhy) Ženy 452
Hošková Sofia Dětský běh Děti
Hrdá Klára 4 km (1 okruhy) Ženy 446
Hrušková Eva 4 km (1 okruhy) Ženy 949
Hrušková Marie 4 km (1 okruhy) Ženy 424
Hrušková Michaela 8 km (2 okruhy) Ženy 938
Hylák Tomáš press 4 km (1 okruhy) Muži 529
Hyláková Vlaďka press 4 km (1 okruhy) Ženy 530
Hyžíková Mirka 4 km (1 okruhy) Ženy 489
Charvát Petr 4 km (1 okruhy) Muži 555
Child Markéta AKVK 8 km (2 okruhy) Ženy 939
Chmel Zdenek Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 845
Chmelová Iva Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Ženy 437
Chuecos Ángel Dětský běh Děti
Chuecos Barbora 4 km (1 okruhy) Ženy 454
Chuecos Ernesto 4 km (1 okruhy) Muži 455
Chvalova Jana 4 km (1 okruhy) Ženy 401
Indrová Nina Huhtamaki Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Jagerová Karolína Havel a partners 8 km (2 okruhy) Ženy 940
Jana 8 km (2 okruhy) Ženy 855
Janík Lukáš Havel a partners 8 km (2 okruhy) Muži 913
Janoušková Adéla BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy 818
Jetel Michal Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Jirásek Vít FBK Kobylisy 8 km (2 okruhy) Muži 861
Jiroutová Michaela 4 km (1 okruhy) Ženy 531
JIrsová Šárka 8 km (2 okruhy) Ženy 837
Jůnová Andrea 8 km (2 okruhy) Ženy T79
Kamlerová Karolína 4 km (1 okruhy) Ženy 426
Kamlerová Kateřina 4 km (1 okruhy) Ženy 427
Kampík Vladimír AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 897
Kapic Tomáš AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 899
Karbanová Soňa Havel a partners 4 km (1 okruhy) Ženy 532
Kardaš Michal Outboxers 8 km (2 okruhy) Muži 914
Kasalová Vladimíra 4 km (1 okruhy) Ženy 402
Káš František PENNY 8 km (2 okruhy) Muži 888
Kašpar Vojtěch 8 km (2 okruhy) Muži 915
Kašparová Simona AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 506
Kavlíková Michaela 8 km (2 okruhy) Ženy 891
Khunová Barbora Pivní sestry 8 km (2 okruhy) Ženy 802
Klausová Olga Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Kmeť Michal In Corpore Sano Dětský běh Děti
Kmeťová Eliška In Corpore Sano Dětský běh Děti
Kmeťová Hana In Corpore Sano 4 km (1 okruhy) Ženy 852
Kolerová Kristina 8 km (2 okruhy) Ženy T80
Koňáková Kateřina 4 km (1 okruhy) Ženy 559
Kopecký Luboš AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 895
Kortusová Julie SRTG Praha 4 km (1 okruhy) Ženy 482
Kortusová Kateřina SRTG Praha 4 km (1 okruhy) Ženy 483
Kosová Petra BKČS Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Košťál Robert Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 467
Kouba Daniel 4 km (1 okruhy) Muži 560
Koukal Petr Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Kovář Jan 8 km (2 okruhy) Muži T69
Krajčová Veronika 8 km (2 okruhy) Ženy 867
Krajíčková Jitka Planetka B612 4 km (1 okruhy) Ženy 481
Králíček Tomáš Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 469
Kratochvil Pavel Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Kročková Antonie Lauderovy školy Dětský běh Děti 519
Kronusova Anna 8 km (2 okruhy) Ženy 406
Krotký Jiří Vostrý kluci 8 km (2 okruhy) Muži 925
Krotký Josef 4 km (1 okruhy) Muži 435
Krupka Lukáš 8 km (2 okruhy) Muži 856
Křížová Veronika Havel a partners 8 km (2 okruhy) Ženy 927
Kubíčková Jitka Rozvázané tkaničky 4 km (1 okruhy) Ženy 407
Kubík Tomáš Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Kubíková Magdalena Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 462
Kudrna Michal DUFA 4 km (1 okruhy) Muži 495
Kukač Martin 8 km (2 okruhy) Muži 826
Kulíček Michal 4 km (1 okruhy) Muži 450
Kulka Michal 4 km (1 okruhy) Muži 943
Kult Jan SK Choroši 8 km (2 okruhy) Muži 889
Kupcová Veronika 4 km (1 okruhy) Ženy 803
Kupková Simona 4 km (1 okruhy) Ženy 476
Kváš Kuba Rozvázané tkaničky Dětský běh Děti
Kvášová Kristýna Rozvázané tkaničky Dětský běh Děti
Lachetová Pavlína BKČS 4 km (1 okruhy) Ženy 409
Lauermannová Irča Koko a Tchoř 4 km (1 okruhy) Ženy 428
Lebeda Michal Vostrý kluci 8 km (2 okruhy) Muži 941
Lehovec Pavel 8 km (2 okruhy) Muži 859
Lekeš Marek&Sebastian FN MOTOL 4 km (1 okruhy) Muži 533
Lipskij Marek 8 km (2 okruhy) Muži 921
Losová Petra 8 km (2 okruhy) Ženy 930
Lösterová Hana 4 km (1 okruhy) Ženy 475
Lukášek Petr 4 km (1 okruhy) Muži 498
Lukášek Richard 4 km (1 okruhy) Muži 497
Lukešová Kristýna 4 km (1 okruhy) Ženy 534
Mahdal Jan 8 km (2 okruhy) Muži 549
Mach Tomáš Decathlon 8 km (2 okruhy) Muži 811
Machulka Filip ďáblice Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Malyutina Kristina 4 km (1 okruhy) Ženy 420
Marek Petr 8 km (2 okruhy) Muži 860
Marek Matej Stone & belter 4 km (1 okruhy) Muži 443
Marek Ondrej Stone & belter 4 km (1 okruhy) Muži 442
Marek Petr 8 km (2 okruhy) Muži T106
Marková Nela Stone & belter Dětský běh Děti
Matoušek Martin Rekreační zařízení Veronika Chlum u Třeboně 8 km (2 okruhy) Muži 804
Matras Martin 8 km (2 okruhy) Muži 821
Mazák Jan Wotnau Team 8 km (2 okruhy) Muži 920
Mazálek Petr 4 km (1 okruhy) Muži 474
Mccollum Tereza 8 km (2 okruhy) Ženy T68
Medková Lucie 4 km (1 okruhy) Ženy 472
Melena Ctirad AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 902
mihulka David 4 km (1 okruhy) Muži 508
Mihulková Lucie Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 460
Michajlov Juraj Vostry kluci 8 km (2 okruhy) Muži 926
MIŠÁKOVÁ Jana 8 km (2 okruhy) Ženy 831
Mizera Ladislav AC Hobík 8 km (2 okruhy) Muži 928
Mládková Jolana 4 km (1 okruhy) Ženy 536
Mohr Ludek Hightower Club Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Motlová Tereza 8 km (2 okruhy) Ženy 869
Mrázková Šárka Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 458
Musil Karel Dětský běh Děti
Musil Ondřej 8 km (2 okruhy) Muži 880
Musil Lubomír 8 km (2 okruhy) Muži 929
Nebeský Michal 4 km (1 okruhy) Muži 432
Neubauerova Ilona Jdu běhat 4 km (1 okruhy) Ženy 822
Nová Šárka Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Novák Ivan SK Choroši 8 km (2 okruhy) Muži 894
Nováková Lenka Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Nováková Magda Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Nováková Tereza Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Novotná Michaela 4 km (1 okruhy) Ženy 539
Omer Eliáš Lauderovy školy Dětský běh Děti 518
Ondera Alois 8 km (2 okruhy) Muži 943
Onderková Vladislava 8 km (2 okruhy) Ženy 827
Ondráš Robert BKČS 8 km (2 okruhy) Muži 843
Otieno Gregory 8 km (2 okruhy) Muži 916
Ottová Markéta Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Pacíková Eneta 4 km (1 okruhy) Ženy T42
Pacovská Alice 4 km (1 okruhy) Ženy 537
Panošová Tereza 8 km (2 okruhy) Ženy 862
Pantálek Ondřej Tatran Mankovice/Baník Ostrava 4 km (1 okruhy) Muži 543
Papikova Zuzana Nestlé 4 km (1 okruhy) Ženy 416
Páral Alexandra 8 km (2 okruhy) Ženy 917
Páral Martin 8 km (2 okruhy) Muži 918
Pasiarová Věra SRTG Praha 4 km (1 okruhy) Ženy 471
Pasler Jiří 4 km (1 okruhy) Muži T38
Pastorek Aleš 4 km (1 okruhy) Muži 488
Patočkova Mia Modra slza 8 km (2 okruhy) Ženy 853
Pavel Michal AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 898
Pávková Eliška 4 km (1 okruhy) Ženy 552
Pecháčková Marcela 8 km (2 okruhy) Ženy 851
Pelová Milena 8 km (2 okruhy) Ženy 805
Pelová Nicole 4 km (1 okruhy) Ženy 415
Pelová Simona AC TEPO Kladno 8 km (2 okruhy) Ženy 817
Peremská Kamila Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 465
Peteříková Lucie DUFA 4 km (1 okruhy) Ženy 493
Plachá Lenka 8 km (2 okruhy) Ženy 866
Poctová Alie 4 km (1 okruhy) Ženy T51
Pogran Jakub 8 km (2 okruhy) Muži T82
Pokorný Matiáš 8 km (2 okruhy) Muži T14
Pollardová Barbora AKVK 8 km (2 okruhy) Ženy 919
Pomikálek Vít Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 461
Ponczová Zuzana SK Choroši 4 km (1 okruhy) Ženy 903
Pospíšil Milan 8 km (2 okruhy) Muži T54
Pospíšilová Gabriela press 4 km (1 okruhy) Ženy 544
Procházka Patrik 4 km (1 okruhy) Muži 499
Procházka Michael Dětský běh Děti
Procházka Milan 4 km (1 okruhy) Muži 480
Prochazka Robert Dětský běh Děti
Procházková Klára 8 km (2 okruhy) Ženy 830
Procházková Monika 8 km (2 okruhy) Ženy 948
Prokop Martin 8 km (2 okruhy) Muži 872
Prokopová Eva SK Choroši 8 km (2 okruhy) Ženy 931
Pulkert Dalibor Outboxers 8 km (2 okruhy) Muži 857
Pytel Jan 4 km (1 okruhy) Muži 551
Rolffs David Lauderovy školy Dětský běh Děti 510
Rozmajzl Jan Nemám klub 8 km (2 okruhy) Muži 806
Růžička Pavel TJ Sokol Praha Břevnov 8 km (2 okruhy) Muži 824
Rybová Alžběta Já se snažim! 4 km (1 okruhy) Ženy 410
Saal Jeremy 8 km (2 okruhy) Muži 945
Safínová Lucie 8 km (2 okruhy) Ženy T97
Sazovská Michaela AŽD 8 km (2 okruhy) Ženy 900
Sedláček Vojtěch 8 km (2 okruhy) Muži 932
Seifertová lucie blazen z radimovky :) 4 km (1 okruhy) Ženy 535
Sejkorová Markéta 8 km (2 okruhy) Ženy 839
Simandl Matyáš Dětský běh Děti
Simandl Petr 8 km (2 okruhy) Muži 807
Skřivanová Vlaďka Psáry 8 km (2 okruhy) Ženy 838
Skyva Petr 4 km (1 okruhy) Muži 403
Skyvová Marcela 4 km (1 okruhy) Ženy 404
Skyvová Zuzana Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Slavík Dominik Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 463
Slavík Jan 8 km (2 okruhy) Muži 844
Smith Michael 8 km (2 okruhy) Muži 904
Smrž Ondřej 4 km (1 okruhy) Muži 485
Sokolová Kateřina Nadační fond AutTalk 4 km (1 okruhy) Ženy 470
Soldánová Helena Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 456
Spinka Jan 8 km (2 okruhy) Muži 887
Splítek Mikulláš 4 km (1 okruhy) Muži T49
Spudilová Michala BKČS (Běžecký klub České spořitelny) 4 km (1 okruhy) Ženy 414
Stádníková Anna Šneci v běhu 8 km (2 okruhy) Ženy 854
Staněk Daniel BKČS 8 km (2 okruhy) Muži 922
Stanescu Irena 4 km (1 okruhy) Ženy 557
Stražovská Michala Outboxers 8 km (2 okruhy) Ženy 858
Strunecká Žofie Lauderovy školy Dětský běh Děti 517
Suchaková Denisa 4 km (1 okruhy) Ženy T67
Suchánek Pavel Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 464
Svatošová Ivana 4 km (1 okruhy) Ženy 433
Svobodová Barbra 4 km (1 okruhy) Ženy T36
Svobodová Slávka 4 km (1 okruhy) Ženy 556
Svobodová Štěpánka 4 km (1 okruhy) Ženy 434
Šámalová Aneta Planetka B612 4 km (1 okruhy) Ženy 478
Šarayová Tereza 8 km (2 okruhy) Ženy 836
Šárka Šímová Mgr. DUFA 4 km (1 okruhy) Ženy 490
Šedivá Kristina Grey 4 km (1 okruhy) Ženy 411
Šefčíková Lenka 8 km (2 okruhy) Ženy 881
Ševčíková Katka PUNK, PLEASURE and PAIN 4 km (1 okruhy) Ženy 423
Šídlová Marcela BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy 842
Šimek Matěj BKČS Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Šímová Barbora DUFA 4 km (1 okruhy) Ženy 492
Škodová Martina Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 457
Šmejkal Radek 8 km (2 okruhy) Muži 848
Šolcová Kateřina 4 km (1 okruhy) Ženy 546
Šolcová Michaela 4 km (1 okruhy) Ženy 548
Šufliarská Petra Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Šulc František DUFA 4 km (1 okruhy) Muži 494
Švábová Miriam Lauderovy školy Dětský běh Děti 520
Švácha Jindra Dětský běh Děti
Taras Jirka Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Tejkl Otto Lauderovy školy Dětský běh Děti 514
Teuberová Naďa 4 km (1 okruhy) Ženy 441
Teuerová Nikol Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 466
Tichá Barbora 4 km (1 okruhy) Ženy T52
Tkáčová Andrea 8 km (2 okruhy) Ženy 808
Tomanová Monika SRTG Praha 4 km (1 okruhy) Ženy 421
Tomková Lucie 4 km (1 okruhy) Ženy 540
Trampota Pavel 4 km (1 okruhy) Muži 541
Trčka Zdeněk Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Trnková Iva PENNY 8 km (2 okruhy) Ženy 868
Trojan Karel 8 km (2 okruhy) Muži 864
Trojan Vojtěch Outboxers 4 km (1 okruhy) Muži 507
Trojanova Kristyna 4 km (1 okruhy) Ženy 447
Troníček Jan 4 km (1 okruhy) Muži 950
Tuesta Erik 4 km (1 okruhy) Muži 547
Tůma Pavel Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 877
Tumpachová Kateřina Havel a partners 4 km (1 okruhy) Ženy 542
Tykva Lukáš trenovanibehu.cz 4 km (1 okruhy) Muži 440
Tykvová Markéta trenovanibehu.cz 8 km (2 okruhy) Ženy 849
Tyslová Aneta Zpovykaný krávy 8 km (2 okruhy) Ženy 809
Usai Giovani 8 km (2 okruhy) Muži T66
Uzlová Květa BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy 874
Vacek Dušan DUFA z.s. 4 km (1 okruhy) Muži 431
Vajdová Tereza AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 505
Valentová Tereza 4 km (1 okruhy) Ženy 405
Vamberská Monika Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Vaněk Bohumil 8 km (2 okruhy) Muži 942
Vanická Olga Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Vaníčková Martina SRTG Praha 4 km (1 okruhy) Ženy 422
Vaňkát Jan 8 km (2 okruhy) Muži T87
Vlašánek Ondřej Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 875
Vlćek Filip 4 km (1 okruhy) Muži T48
Vlček Petr 8 km (2 okruhy) Muži T53
Vlčková Elena 4 km (1 okruhy) Ženy T46
Vlková Petra 8 km (2 okruhy) Ženy 924
Vodičková Petra 4 km (1 okruhy) Ženy 538
Vojtěchová Barbora Chipmunkove 8 km (2 okruhy) Ženy 840
Vojtěchová Lenka BKČS 4 km (1 okruhy) Ženy 438
Vokroj Petr Outfitmania 8 km (2 okruhy) Muži 863
Vokroj Tadeáš Outfitmania Dětský běh Děti
Vokrojová Anežka Outfitmania Dětský běh Děti
Vokrojová Irena Outfitmania 4 km (1 okruhy) Ženy 449
Voldán Tomáš 8 km (2 okruhy) Muži 935
Votruba Jakub Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 468
Vycpálek Jan 8 km (2 okruhy) Muži 890
Vyrut Pavel Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 879
Vyskočilová Andrea 4 km (1 okruhy) Ženy 473
Walterová Nela 8 km (2 okruhy) Ženy 865
Weber Miroslav BKČS 8 km (2 okruhy) Muži 819
Weberová Johana Lauderovy školy Dětský běh Děti 516
wimmer David Run magazine team 4 km (1 okruhy) Muži 412
Zadražilová Kristýna 8 km (2 okruhy) Ženy 947
zachová Jana Báječné ženy v běhu 8 km (2 okruhy) Ženy 820
Zelená Alexandra DUFA 4 km (1 okruhy) Ženy 491
Zelenková Kateřina 4 km (1 okruhy) Ženy 487
Zelenková Klára 8 km (2 okruhy) Ženy 823
Zikova Marketa 8 km (2 okruhy) Ženy 829
Zímová Veronika Havel a partners 8 km (2 okruhy) Ženy 933
Zlatý Theo 4 km (1 okruhy) Muži 500
Zlesáková Stanislava 4 km (1 okruhy) Ženy 451
Zoubková Elizabeth Lauderovy školy Dětský běh Děti 515
Zydlo Michal 8 km (2 okruhy) Muži T61
Zýková Eva 8 km (2 okruhy) Ženy 934
Žalud Jan SK Choroši 8 km (2 okruhy) Muži 936
Živná Markéta SK Choroši 8 km (2 okruhy) Ženy 937
Žubrietovský Lukáš 8 km (2 okruhy) Muži 923

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
4 km (1 okruhy) Ženy 115
8 km (2 okruhy) Muži 90
8 km (2 okruhy) Ženy 72
4 km (1 okruhy) Muži 51
Dětský běh Děti 32
Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec 29
Celkem 389